Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)

CNC milling center
Fehlmann Picomax 60 - HSC (48-fach)

цена
аукција
Година на градба
2008
држава
Втора рака (целосно функционален)
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
CNC milling center
Производителот:
Fehlmann
модел:
Picomax 60 - HSC (48-fach)
Година на градба:
2008
држава:
подготвен за употреба (искористен)
функционалност:
целосно функционален
Работно време:
20310

ИСПОРАКА

Локација:
Sachsen, Германија Германија – Растојание: околу 1.213 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Трошоци за расклопување и товарење:
1.000 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

TECHNICAL DETAILS:

Fehlmann Picomax 60 - HSC
Year of manufacture: 2008
Control: Heidenhain

Table size: 920 × 380 mm
Travels (X / Y / Z): 500 / 350 / 610 mm
Max. table load: 250 kg
Spindle speed: 40.0000 rpm

Spindle hours (program run): 20,310 h

ACCESSORIES:

 • Tool changer: 48-fold IKZ
 • 4th/5th axis ATS 160 CNC
 • Robot feeder EROWA Robot Compact
 • Renishaw probe
 • Zero point clamping system
 • Fixtures zero point clamping system
 • Shrink fit fixtures HSK
 • Abrasive package (grinding possible on the machine)
 • Shrink fit machine, cooling tower

This auction is held in cooperation with a dealer active on Maschinensucher since 2015.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

аукциска такса:
18,0 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и надоместокот за аукцијата и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A7606916
Референтен број:
AUC-221024
Ажурирање:
последен на 17.10.2022

Контакт

Max Fiene
Лице за контакт: Max Fiene
ИД на машината: 7606916
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Германија Германија
Растојание: околу 1.212 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
Fehlmann Picomax 60 M Fehlmann Picomax 60 M Fehlmann Picomax 60 M Fehlmann Picomax 60 M Fehlmann Picomax 60 M Fehlmann Picomax 60 M Fehlmann Picomax 60 M Fehlmann Picomax 60 M Fehlmann Picomax 60 M
more images
9
Холандија Zevenbergen
1714 km
Fehlmann Picomax 60 M
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FEHLMANN Picomax 82 M FEHLMANN Picomax 82 M FEHLMANN Picomax 82 M FEHLMANN Picomax 82 M FEHLMANN Picomax 82 M FEHLMANN Picomax 82 M FEHLMANN Picomax 82 M FEHLMANN Picomax 82 M FEHLMANN Picomax 82 M FEHLMANN Picomax 82 M
more images
10
Германија
1369 km
FEHLMANN Picomax 82 M
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FEHLMANN Picomax 55 FEHLMANN Picomax 55 FEHLMANN Picomax 55 FEHLMANN Picomax 55 FEHLMANN Picomax 55 FEHLMANN Picomax 55 FEHLMANN Picomax 55 FEHLMANN Picomax 55 FEHLMANN Picomax 55 FEHLMANN Picomax 55 FEHLMANN Picomax 55 FEHLMANN Picomax 55 FEHLMANN Picomax 55
more images
13
Холандија Helmond
1646 km
FEHLMANN Picomax 55
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FEHLMANN PICOMAX 100 CNC FEHLMANN PICOMAX 100 CNC FEHLMANN PICOMAX 100 CNC FEHLMANN PICOMAX 100 CNC
more images
4
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
FEHLMANN PICOMAX 100 CNC
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FEHLMANN PICOMAX 55 CNC FEHLMANN PICOMAX 55 CNC FEHLMANN PICOMAX 55 CNC FEHLMANN PICOMAX 55 CNC FEHLMANN PICOMAX 55 CNC
more images
5
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
FEHLMANN PICOMAX 55 CNC
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FEHLMANN PICOMAX 95 FEHLMANN PICOMAX 95 FEHLMANN PICOMAX 95 FEHLMANN PICOMAX 95 FEHLMANN PICOMAX 95 FEHLMANN PICOMAX 95 FEHLMANN PICOMAX 95 FEHLMANN PICOMAX 95 FEHLMANN PICOMAX 95 FEHLMANN PICOMAX 95
more images
10
Германија Hattingen
1554 km
FEHLMANN PICOMAX 95
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FEHLMANN PICOMAX 100-CNC 3 FEHLMANN PICOMAX 100-CNC 3 FEHLMANN PICOMAX 100-CNC 3 FEHLMANN PICOMAX 100-CNC 3 FEHLMANN PICOMAX 100-CNC 3 FEHLMANN PICOMAX 100-CNC 3
more images
6
Германија Hessisch Lichtenau
1408 km
FEHLMANN PICOMAX 100-CNC 3
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FEHLMANN Picomax 55 CNC FEHLMANN Picomax 55 CNC FEHLMANN Picomax 55 CNC FEHLMANN Picomax 55 CNC FEHLMANN Picomax 55 CNC FEHLMANN Picomax 55 CNC
more images
6
Германија Karlsbad
1315 km
FEHLMANN Picomax 55 CNC
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fehlmann Picomax 51-CNC Fehlmann Picomax 51-CNC Fehlmann Picomax 51-CNC Fehlmann Picomax 51-CNC Fehlmann Picomax 51-CNC Fehlmann Picomax 51-CNC
more images
6
Германија Burgoberbach
1215 km
Fehlmann Picomax 51-CNC
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fehlmann Picomax 51 TNC Fehlmann Picomax 51 TNC Fehlmann Picomax 51 TNC Fehlmann Picomax 51 TNC Fehlmann Picomax 51 TNC Fehlmann Picomax 51 TNC Fehlmann Picomax 51 TNC Fehlmann Picomax 51 TNC
more images
8
Швајцарија Reiden
1260 km
Fehlmann Picomax 51 TNC
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FEHLMANN Picomax FEHLMANN Picomax FEHLMANN Picomax
more images
3
Швајцарија Beringen
1241 km
FEHLMANN Picomax
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FEHLMANN Picomax 54 FEHLMANN Picomax 54 FEHLMANN Picomax 54 FEHLMANN Picomax 54 FEHLMANN Picomax 54 FEHLMANN Picomax 54 FEHLMANN Picomax 54 FEHLMANN Picomax 54 FEHLMANN Picomax 54 FEHLMANN Picomax 54
more images
10
Швајцарија Beringen
1241 km
FEHLMANN Picomax 54
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FEHLMANN Picomax 100 CNC FEHLMANN Picomax 100 CNC FEHLMANN Picomax 100 CNC FEHLMANN Picomax 100 CNC
more images
4
Германија Haiger
1452 km
FEHLMANN Picomax 100 CNC
1992
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FEHLMANN Picomax 51 CNC FEHLMANN Picomax 51 CNC FEHLMANN Picomax 51 CNC FEHLMANN Picomax 51 CNC FEHLMANN Picomax 51 CNC FEHLMANN Picomax 51 CNC FEHLMANN Picomax 51 CNC FEHLMANN Picomax 51 CNC FEHLMANN Picomax 51 CNC FEHLMANN Picomax 51 CNC
more images
10
Германија Grenzach-Wyhlen
1295 km
FEHLMANN Picomax 51 CNC
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fehlmann PICOMAX 51 CNC 2 Fehlmann PICOMAX 51 CNC 2
more images
2
Германија Berlin
1365 km
Fehlmann PICOMAX 51 CNC 2
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fehlmann Picomax 51 DC-M Fehlmann Picomax 51 DC-M Fehlmann Picomax 51 DC-M Fehlmann Picomax 51 DC-M Fehlmann Picomax 51 DC-M Fehlmann Picomax 51 DC-M Fehlmann Picomax 51 DC-M
more images
7
Швајцарија Reiden
1260 km
Fehlmann Picomax 51 DC-M
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FEHLMANN Picomax 100 CNC
more images
1
Германија
1531 km
FEHLMANN Picomax 100 CNC
1984
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fehlmann Picomax 55 CNC 2/3 Fehlmann Picomax 55 CNC 2/3 Fehlmann Picomax 55 CNC 2/3 Fehlmann Picomax 55 CNC 2/3 Fehlmann Picomax 55 CNC 2/3 Fehlmann Picomax 55 CNC 2/3 Fehlmann Picomax 55 CNC 2/3 Fehlmann Picomax 55 CNC 2/3 Fehlmann Picomax 55 CNC 2/3 Fehlmann Picomax 55 CNC 2/3
more images
10
Холандија Soerendonk
1638 km
Fehlmann Picomax 55 CNC 2/3
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FEHLMANN PICOMAX 55 CNC FEHLMANN PICOMAX 55 CNC FEHLMANN PICOMAX 55 CNC FEHLMANN PICOMAX 55 CNC FEHLMANN PICOMAX 55 CNC FEHLMANN PICOMAX 55 CNC
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
FEHLMANN PICOMAX 55 CNC
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fehlmann Picomax 18 Fehlmann Picomax 18 Fehlmann Picomax 18 Fehlmann Picomax 18 Fehlmann Picomax 18 Fehlmann Picomax 18 Fehlmann Picomax 18 Fehlmann Picomax 18 Fehlmann Picomax 18
more images
9
Швајцарија Reiden
1260 km
Fehlmann Picomax 18
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fehlmann Picomax 54 Fehlmann Picomax 54 Fehlmann Picomax 54 Fehlmann Picomax 54 Fehlmann Picomax 54 Fehlmann Picomax 54 Fehlmann Picomax 54 Fehlmann Picomax 54 Fehlmann Picomax 54 Fehlmann Picomax 54 Fehlmann Picomax 54 Fehlmann Picomax 54 Fehlmann Picomax 54
more images
13
Швајцарија Reiden
1260 km
Fehlmann Picomax 54
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fehlmann Picomax 18 Fehlmann Picomax 18
more images
2
Швајцарија Reiden
1260 km
Fehlmann Picomax 18
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fehlmann Picomax 54 Fehlmann Picomax 54 Fehlmann Picomax 54 Fehlmann Picomax 54 Fehlmann Picomax 54 Fehlmann Picomax 54
more images
6
Швајцарија Reiden
1260 km
Fehlmann Picomax 54
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fehlmann / EROWA Fehlmann / EROWA Fehlmann / EROWA Fehlmann / EROWA Fehlmann / EROWA Fehlmann / EROWA
more images
6
Германија Gummersbach
1506 km
Fehlmann / EROWA
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
60 lfm Palettenregal Jungheinrich MPB Auflast/Fach 2960 kg 60 lfm Palettenregal Jungheinrich MPB Auflast/Fach 2960 kg 60 lfm Palettenregal Jungheinrich MPB Auflast/Fach 2960 kg 60 lfm Palettenregal Jungheinrich MPB Auflast/Fach 2960 kg 60 lfm Palettenregal Jungheinrich MPB Auflast/Fach 2960 kg 60 lfm Palettenregal Jungheinrich MPB Auflast/Fach 2960 kg
more images
6
Австрија Aumühle
960 km
60 lfm Palettenregal Jungheinrich MPB Auflast/Fach 2960 kg
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BERG & SCHMID K-tech 60/48 CNC VS 500
more images
1
Германија Velen-Ramsdorf
(Локација на дилерот)
1602 km
BERG & SCHMID K-tech 60/48 CNC VS 500
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
48 V 260 A Ladegerät
more images
1
Германија Bad Zwischenahn
1644 km
48 V 260 A Ladegerät
2018
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ROEDERS (HSC) RFM 600 P ROEDERS (HSC) RFM 600 P ROEDERS (HSC) RFM 600 P ROEDERS (HSC) RFM 600 P ROEDERS (HSC) RFM 600 P ROEDERS (HSC) RFM 600 P ROEDERS (HSC) RFM 600 P ROEDERS (HSC) RFM 600 P
more images
8
Германија Bünde
(Локација на дилерот)
1541 km
ROEDERS (HSC) RFM 600 P
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RÖDERS (HSC) RFM 600/2 RÖDERS (HSC) RFM 600/2 RÖDERS (HSC) RFM 600/2
more images
3
Германија Dreieich
(Локација на дилерот)
1376 km
RÖDERS (HSC) RFM 600/2
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
28 lfm Palettenregal SSI Schäfer PR600 H 6,2 m Auflast/Fach 2600 kg T 105 cm 28 lfm Palettenregal SSI Schäfer PR600 H 6,2 m Auflast/Fach 2600 kg T 105 cm 28 lfm Palettenregal SSI Schäfer PR600 H 6,2 m Auflast/Fach 2600 kg T 105 cm 28 lfm Palettenregal SSI Schäfer PR600 H 6,2 m Auflast/Fach 2600 kg T 105 cm 28 lfm Palettenregal SSI Schäfer PR600 H 6,2 m Auflast/Fach 2600 kg T 105 cm
more images
5
Австрија Aumühle
960 km
28 lfm Palettenregal SSI Schäfer PR600 H 6,2 m Auflast/Fach 2600 kg T 105 cm
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
80 lfm Palettenregal SSI Schäfer PR600 Auflast/Fach 2600 kg H 6,2 m 80 lfm Palettenregal SSI Schäfer PR600 Auflast/Fach 2600 kg H 6,2 m 80 lfm Palettenregal SSI Schäfer PR600 Auflast/Fach 2600 kg H 6,2 m 80 lfm Palettenregal SSI Schäfer PR600 Auflast/Fach 2600 kg H 6,2 m 80 lfm Palettenregal SSI Schäfer PR600 Auflast/Fach 2600 kg H 6,2 m
more images
5
Австрија Aumühle
960 km
80 lfm Palettenregal SSI Schäfer PR600 Auflast/Fach 2600 kg H 6,2 m
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
25 Lfm Palettenregal Schäfer PR600 H 4 m T 105 cm Auflast/Fach 2550 kg 25 Lfm Palettenregal Schäfer PR600 H 4 m T 105 cm Auflast/Fach 2550 kg 25 Lfm Palettenregal Schäfer PR600 H 4 m T 105 cm Auflast/Fach 2550 kg 25 Lfm Palettenregal Schäfer PR600 H 4 m T 105 cm Auflast/Fach 2550 kg 25 Lfm Palettenregal Schäfer PR600 H 4 m T 105 cm Auflast/Fach 2550 kg 25 Lfm Palettenregal Schäfer PR600 H 4 m T 105 cm Auflast/Fach 2550 kg
more images
6
Австрија Aumühle
960 km
25 Lfm Palettenregal Schäfer PR600 H 4 m T 105 cm Auflast/Fach 2550 kg
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
90 Lfm Palettenregal Schäfer PR600 Höhe 8 m Tiefe 105 cm Auflast/Fach 2550 90 Lfm Palettenregal Schäfer PR600 Höhe 8 m Tiefe 105 cm Auflast/Fach 2550 90 Lfm Palettenregal Schäfer PR600 Höhe 8 m Tiefe 105 cm Auflast/Fach 2550 90 Lfm Palettenregal Schäfer PR600 Höhe 8 m Tiefe 105 cm Auflast/Fach 2550 90 Lfm Palettenregal Schäfer PR600 Höhe 8 m Tiefe 105 cm Auflast/Fach 2550 90 Lfm Palettenregal Schäfer PR600 Höhe 8 m Tiefe 105 cm Auflast/Fach 2550
more images
6
Австрија Aumühle
960 km
90 Lfm Palettenregal Schäfer PR600 Höhe 8 m Tiefe 105 cm Auflast/Fach 2550
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
27 lfm Palettenregal Schäfer PR600 H 4,7 m Auflast/Fach 3000 kg 27 lfm Palettenregal Schäfer PR600 H 4,7 m Auflast/Fach 3000 kg 27 lfm Palettenregal Schäfer PR600 H 4,7 m Auflast/Fach 3000 kg 27 lfm Palettenregal Schäfer PR600 H 4,7 m Auflast/Fach 3000 kg 27 lfm Palettenregal Schäfer PR600 H 4,7 m Auflast/Fach 3000 kg 27 lfm Palettenregal Schäfer PR600 H 4,7 m Auflast/Fach 3000 kg 27 lfm Palettenregal Schäfer PR600 H 4,7 m Auflast/Fach 3000 kg 27 lfm Palettenregal Schäfer PR600 H 4,7 m Auflast/Fach 3000 kg 27 lfm Palettenregal Schäfer PR600 H 4,7 m Auflast/Fach 3000 kg
more images
9
Австрија Aumühle
960 km
27 lfm Palettenregal Schäfer PR600 H 4,7 m Auflast/Fach 3000 kg
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah
more images
4
Германија Friedberg
1135 km
Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ABM SB4-G160F/30D85/x-4 ABM SB4-G160F/30D85/x-4 ABM SB4-G160F/30D85/x-4 ABM SB4-G160F/30D85/x-4
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
ABM SB4-G160F/30D85/x-4
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Renault T 480 HSC Renault T 480 HSC Renault T 480 HSC Renault T 480 HSC Renault T 480 HSC Renault T 480 HSC Renault T 480 HSC Renault T 480 HSC Renault T 480 HSC Renault T 480 HSC Renault T 480 HSC Renault T 480 HSC Renault T 480 HSC Renault T 480 HSC Renault T 480 HSC
more images
15
Италија Nembro
1068 km
Renault T 480 HSC
2021
Ново
Класифицирана реклама
Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t.
more images
15
Германија Delbrück
1510 km
Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t.
2017
Втора рака
Класифицирана реклама
Meta Fachbodenregal 60 cm tief Meta Fachbodenregal 60 cm tief Meta Fachbodenregal 60 cm tief Meta Fachbodenregal 60 cm tief Meta Fachbodenregal 60 cm tief Meta Fachbodenregal 60 cm tief Meta Fachbodenregal 60 cm tief
more images
7
Германија Wietmarschen
1631 km
Meta Fachbodenregal 60 cm tief
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other 48 V 4 PzS 360 Ah Sonstige/Other 48 V 4 PzS 360 Ah Sonstige/Other 48 V 4 PzS 360 Ah Sonstige/Other 48 V 4 PzS 360 Ah Sonstige/Other 48 V 4 PzS 360 Ah
more images
5
Германија Friedberg
1135 km
Sonstige/Other 48 V 4 PzS 360 Ah
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens 6GK5116-0BA00-2AA3 Siemens 6GK5116-0BA00-2AA3 Siemens 6GK5116-0BA00-2AA3 Siemens 6GK5116-0BA00-2AA3 Siemens 6GK5116-0BA00-2AA3
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
Siemens 6GK5116-0BA00-2AA3
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t. Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t.
more images
15
Германија Delbrück
1510 km
Volvo FH 13 500 SZM 6x2, ADR, Vorlaufachse, 60 t.
2017
Втора рака
Класифицирана реклама
Meta Fachbodenregale 60 cm tief Meta Fachbodenregale 60 cm tief Meta Fachbodenregale 60 cm tief Meta Fachbodenregale 60 cm tief Meta Fachbodenregale 60 cm tief Meta Fachbodenregale 60 cm tief Meta Fachbodenregale 60 cm tief
more images
7
Германија Wietmarschen
1631 km
Meta Fachbodenregale 60 cm tief
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah
more images
4
Германија Friedberg
1135 km
Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other 48 V 5 PzS 600 Ah GEL Sonstige/Other 48 V 5 PzS 600 Ah GEL Sonstige/Other 48 V 5 PzS 600 Ah GEL Sonstige/Other 48 V 5 PzS 600 Ah GEL Sonstige/Other 48 V 5 PzS 600 Ah GEL Sonstige/Other 48 V 5 PzS 600 Ah GEL
more images
6
Германија Friedberg
1135 km
Sonstige/Other 48 V 5 PzS 600 Ah GEL
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other 48 V 8 PzV 600 Ah Sonstige/Other 48 V 8 PzV 600 Ah Sonstige/Other 48 V 8 PzV 600 Ah Sonstige/Other 48 V 8 PzV 600 Ah Sonstige/Other 48 V 8 PzV 600 Ah
more images
5
Германија Friedberg
1135 km
Sonstige/Other 48 V 8 PzV 600 Ah
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah
more images
4
Германија Friedberg
1135 km
Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah
more images
4
Германија Friedberg
1135 km
Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah
more images
4
Германија Friedberg
1135 km
Sonstige/Other 48 V 3 PzS 360 Ah
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other 48 V 4 PzS 560 Ah Sonstige/Other 48 V 4 PzS 560 Ah Sonstige/Other 48 V 4 PzS 560 Ah Sonstige/Other 48 V 4 PzS 560 Ah Sonstige/Other 48 V 4 PzS 560 Ah
more images
5
Германија Friedberg
1135 km
Sonstige/Other 48 V 4 PzS 560 Ah
2013
Втора рака
Јавете се

Auction Conditions

The contractual language is German. The German version of these Auction Conditions shall prevail. The English version is for information purposes only.

 1. Auction goods are sold on behalf of and for the account of the seller cooperating with Machineseeker Group GmbH.
 2. All prices and bids are net prices and do not include VAT.
 3. Stated dismantling and loading costs are binding.
 4. All information is provided to the best of knowledge – Machineseeker Group GmbH generally recommends to inspect used machinery.
 5. Bidding is reserved for commercial buyers – sale exclusively to commercial buyers.
 6. The duration of an auction may be subject to change.
 7. By placing a bid, the prospective buyer declares herself/himself to be knowledgeable and informed with regards to auction good(s).
 8. Submitted direct or maximum bids are binding.
 9. Machineseeker Group GmbH reserves the right to examine incoming bids. Bids can be rejected or cancelled without providing reasons.
 10. The winning bid is designated at offer period end, conditional to the minimum price defined by the seller.
 11. In case of acceptance of a bid, Machineseeker Group GmbH charges an auction fee of 18,0 % net on the buyer’s net bid.
 12. The General Auction Terms of Machineseeker Group GmbH apply.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши