мобилен стан

Една третина од сите корисници Machineseeker (без разлика дали дилери или купувачи) веќе имаат пристап до нашиот сајт користење на паметни телефони и таблети. Да се ​​направи мобилен пристап до повеќе време-ефикасни за дилери, имаме развиена еден стан за iPhone и Android телефони.
Со апликацијата, машина за истраги веднаш се прикажани како порака на екранот на Вашиот (како WhatsApp пораки).  Корисниците ќе бидат среќни да видиме колку брзо ќе реагира и ова е најдобро време да се разговара со нив за машината што тие се заинтересирани.
Превземи iPhone верзија сега
download iPhone
Верзија за Андроид сега
download Android

Двете симнување и користење на стан се целосно бесплатно.
Smartphone App
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу