Robot
Hanwha Techwin HCR-5

цена
аукција
Година на градба
2018
држава
Изложбена машина (целосно функционален)
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Robot
Производителот:
Hanwha Techwin
модел:
HCR-5
Број на машина:
RB102AC400271
Година на градба:
2018
држава:
како нов (изложбена машина)
функционалност:
целосно функционален
Работно време:
222 h

ИСПОРАКА

Локација:
Województwo Śląskie, Полска Полска – Растојание: околу 937 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
бесплатно
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

New robot with only 220 h on-time (power on)TECHNICAL DETAILS


reach: 915 mm
Load capacity: 5 kg
IP code: IP54MACHINE DETAILS


Weight: 20,8 kgОгласот беше преведен автоматски. Можни се грешки во преводот.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A12566507
Референтен број:
AUC-2309074
Ажурирање:
последен на 19.09.2023

Контакт

Kai Achtermann
Лице за контакт: Kai Achtermann
ИД на машината: 12566507
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
машина под напојување
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Полска Полска
Растојание: околу 937 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
Hanwha HCR-5/WvD Hanwha HCR-5/WvD Hanwha HCR-5/WvD Hanwha HCR-5/WvD
more images
Холандија Gorinchem
1.705 km
Hanwha HCR-5/WvD
Јавете се
Класифицирана реклама
Hanwha Precision Machinery R&D Center HCR-5 Hanwha Precision Machinery R&D Center HCR-5 Hanwha Precision Machinery R&D Center HCR-5 Hanwha Precision Machinery R&D Center HCR-5 Hanwha Precision Machinery R&D Center HCR-5 Hanwha Precision Machinery R&D Center HCR-5 Hanwha Precision Machinery R&D Center HCR-5
more images
Полска Jasionka
947 km
Hanwha Precision Machinery R&D Center HCR-5
Јавете се
Класифицирана реклама
HANWHA HCR-12 HANWHA HCR-12 HANWHA HCR-12 HANWHA HCR-12 HANWHA HCR-12 HANWHA HCR-12 HANWHA HCR-12 HANWHA HCR-12 HANWHA HCR-12 HANWHA HCR-12 HANWHA HCR-12
more images
Унгарија Székesfehérvár
672 km
HANWHA HCR-12
Јавете се
Класифицирана реклама
3 St. Ständer für Spanplatten / 5 Ebenen Höhe 3,2m / Nutztiefe 1,8m / Länge 2,1m 3 St. Ständer für Spanplatten / 5 Ebenen Höhe 3,2m / Nutztiefe 1,8m / Länge 2,1m 3 St. Ständer für Spanplatten / 5 Ebenen Höhe 3,2m / Nutztiefe 1,8m / Länge 2,1m 3 St. Ständer für Spanplatten / 5 Ebenen Höhe 3,2m / Nutztiefe 1,8m / Länge 2,1m 3 St. Ständer für Spanplatten / 5 Ebenen Höhe 3,2m / Nutztiefe 1,8m / Länge 2,1m 3 St. Ständer für Spanplatten / 5 Ebenen Höhe 3,2m / Nutztiefe 1,8m / Länge 2,1m
more images
Германија Bad Feilnbach
1.033 km
3 St. Ständer für Spanplatten / 5 Ebenen Höhe 3,2m / Nutztiefe 1,8m / Länge 2,1m
Јавете се
Класифицирана реклама
Hywema, Sideros, Euen 5 Tonnen   EU-DTV 5000 Hywema, Sideros, Euen 5 Tonnen   EU-DTV 5000 Hywema, Sideros, Euen 5 Tonnen   EU-DTV 5000 Hywema, Sideros, Euen 5 Tonnen   EU-DTV 5000 Hywema, Sideros, Euen 5 Tonnen   EU-DTV 5000 Hywema, Sideros, Euen 5 Tonnen   EU-DTV 5000 Hywema, Sideros, Euen 5 Tonnen   EU-DTV 5000 Hywema, Sideros, Euen 5 Tonnen   EU-DTV 5000 Hywema, Sideros, Euen 5 Tonnen   EU-DTV 5000 Hywema, Sideros, Euen 5 Tonnen   EU-DTV 5000 Hywema, Sideros, Euen 5 Tonnen   EU-DTV 5000 Hywema, Sideros, Euen 5 Tonnen   EU-DTV 5000 Hywema, Sideros, Euen 5 Tonnen   EU-DTV 5000 Hywema, Sideros, Euen 5 Tonnen   EU-DTV 5000 Hywema, Sideros, Euen 5 Tonnen   EU-DTV 5000
more images
Германија Hergensweiler
1.159 km
Hywema, Sideros, Euen 5 Tonnen EU-DTV 5000
Јавете се
Класифицирана реклама
WEIMA WL 5 WEIMA WL 5 WEIMA WL 5 WEIMA WL 5 WEIMA WL 5 WEIMA WL 5 WEIMA WL 5 WEIMA WL 5 WEIMA WL 5 WEIMA WL 5 WEIMA WL 5 WEIMA WL 5 WEIMA WL 5
more images
Полска Sierakowska Huta
1.443 km
WEIMA WL 5
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Langenfeld (Rheinland)
1.547 km
Ricoh Pro C7100SX inkl. 5. Farbe weiss, Fiery, Finisher, Paperdeck
Јавете се
Класифицирана реклама
Hanwha STL32H Hanwha STL32H Hanwha STL32H Hanwha STL32H
more images
Германија Brigachtal
1.266 km
Hanwha STL32H
Јавете се
Класифицирана реклама
Used XYZ UMC 5X 5 Axis VMC XYZ UMC 5X5 Axis
more images
Обединето Кралство 7 Fraser Rd, Erith DA8 1PP, UK
1.973 km
Used XYZ UMC 5X 5 Axis VMC XYZ UMC 5X5 Axis
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Австрија Krottendorf 225, 8564, Österreich
794 km
Haibike Trekking 5 E-Bike 52 Zoll Haibike Trekking 5 E-Bike 52 Zoll
Класифицирана реклама
FANUC Häberle 5-Achsfräszentrum Robodrill plus Big K mit Roboterhandling FANUC Häberle 5-Achsfräszentrum Robodrill plus Big K mit Roboterhandling FANUC Häberle 5-Achsfräszentrum Robodrill plus Big K mit Roboterhandling FANUC Häberle 5-Achsfräszentrum Robodrill plus Big K mit Roboterhandling FANUC Häberle 5-Achsfräszentrum Robodrill plus Big K mit Roboterhandling FANUC Häberle 5-Achsfräszentrum Robodrill plus Big K mit Roboterhandling FANUC Häberle 5-Achsfräszentrum Robodrill plus Big K mit Roboterhandling FANUC Häberle 5-Achsfräszentrum Robodrill plus Big K mit Roboterhandling FANUC Häberle 5-Achsfräszentrum Robodrill plus Big K mit Roboterhandling FANUC Häberle 5-Achsfräszentrum Robodrill plus Big K mit Roboterhandling
more images
Германија Eggolsheim
1.230 km
FANUC Häberle 5-Achsfräszentrum Robodrill plus Big K mit Roboterhandling
Јавете се
Класифицирана реклама
Hombak AFK 5 Hombak AFK 5 Hombak AFK 5 Hombak AFK 5 Hombak AFK 5 Hombak AFK 5 Hombak AFK 5 Hombak AFK 5 Hombak AFK 5 Hombak AFK 5 Hombak AFK 5 Hombak AFK 5 Hombak AFK 5
more images
Полска Sierakowska Huta
1.443 km
Hombak AFK 5
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Langenfeld (Rheinland)
1.547 km
Xerox 1000 Colour Press 5-Farben inkl. Fiery + Paperdeck + Stacker
Јавете се
Класифицирана реклама
5 x MAHO MH 400-700-800-1600 5 x MAHO MH 400-700-800-1600 5 x MAHO MH 400-700-800-1600 5 x MAHO MH 400-700-800-1600 5 x MAHO MH 400-700-800-1600 5 x MAHO MH 400-700-800-1600 5 x MAHO MH 400-700-800-1600
more images
Германија Kreis Bergstraße, Deutschland
1.354 km
5 x MAHO MH 400-700-800-1600
Јавете се
Класифицирана реклама
cnc rundtisch Nikken 4/5 achs AX5-230 cnc rundtisch Nikken 4/5 achs AX5-230
more images
Австрија Sankt Margarethen im Lungau
884 km
cnc rundtisch Nikken 4/5 achs AX5-230
Јавете се
Класифицирана реклама
Controls automax 5 prasa do betonu Automax 5 Controls automax 5 prasa do betonu Automax 5 Controls automax 5 prasa do betonu Automax 5 Controls automax 5 prasa do betonu Automax 5 Controls automax 5 prasa do betonu Automax 5 Controls automax 5 prasa do betonu Automax 5
more images
Полска Żychlin
1.194 km
Controls automax 5 prasa do betonu Automax 5
Јавете се
Класифицирана реклама
Hanwha XD 38II-NH-Y Hanwha XD 38II-NH-Y Hanwha XD 38II-NH-Y Hanwha XD 38II-NH-Y Hanwha XD 38II-NH-Y Hanwha XD 38II-NH-Y Hanwha XD 38II-NH-Y
more images
Германија Immendingen
1.245 km
Hanwha XD 38II-NH-Y
Јавете се
Класифицирана реклама
FOD BYDGOSZCZ* DPPA II 5 FOD BYDGOSZCZ* DPPA II 5 FOD BYDGOSZCZ* DPPA II 5 FOD BYDGOSZCZ* DPPA II 5 FOD BYDGOSZCZ* DPPA II 5 FOD BYDGOSZCZ* DPPA II 5 FOD BYDGOSZCZ* DPPA II 5 FOD BYDGOSZCZ* DPPA II 5 FOD BYDGOSZCZ* DPPA II 5 FOD BYDGOSZCZ* DPPA II 5 FOD BYDGOSZCZ* DPPA II 5 FOD BYDGOSZCZ* DPPA II 5 FOD BYDGOSZCZ* DPPA II 5 FOD BYDGOSZCZ* DPPA II 5
more images
Полска Sierakowska Huta
1.443 km
FOD BYDGOSZCZ* DPPA II 5
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Langenfeld (Rheinland)
1.547 km
Xerox 1000 Colour Press inkl. 5. Farbe, Fiery, Finisher, Paperdeck
Јавете се
Класифицирана реклама
Biomass power plant 5 MW Biomass power plant 5 MW Biomass power plant 5 MW Biomass power plant 5 MW Biomass power plant 5 MW Biomass power plant 5 MW Biomass power plant 5 MW
more images
Германија Pullach im Isartal
1.078 km
Biomass power plant 5 MW
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Dreieich
1.376 km
HERMLE (5-Achsen) C 800 U / TNC 430
Јавете се
Класифицирана реклама
Iveco EURO 5 Auf Fahrgestell ,On chassis, Sur châssis Iveco EURO 5 Auf Fahrgestell ,On chassis, Sur châssis Iveco EURO 5 Auf Fahrgestell ,On chassis, Sur châssis Iveco EURO 5 Auf Fahrgestell ,On chassis, Sur châssis
more images
Швајцарија Schöftland
1.257 km
Iveco EURO 5 Auf Fahrgestell ,On chassis, Sur châssis
Јавете се
Класифицирана реклама
223/5 Durchmesser 190 mm 223/5 Durchmesser 190 mm
more images
Германија Tönisvorst
(Локација на дилерот)
1.589 km
223/5 Durchmesser 190 mm
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Langenfeld (Rheinland)
1.547 km
Xerox 1000 Colour Press inkl. 5 Farben Gold, Broschürenfinisher,
Јавете се
Класифицирана реклама
IFE 2x 5-1 IFE 2x 5-1 IFE 2x 5-1 IFE 2x 5-1
more images
Австрија Lenzing
954 km
IFE 2x 5-1
Јавете се
Класифицирана реклама
Höhe: 400 mm / Materialstärke: ca. 5 mm/ Profilabm. außen: U: ca. 50 x 50 mm Höhe: 400 mm / Materialstärke: ca. 5 mm/ Profilabm. außen: U: ca. 50 x 50 mm Höhe: 400 mm / Materialstärke: ca. 5 mm/ Profilabm. außen: U: ca. 50 x 50 mm Höhe: 400 mm / Materialstärke: ca. 5 mm/ Profilabm. außen: U: ca. 50 x 50 mm Höhe: 400 mm / Materialstärke: ca. 5 mm/ Profilabm. außen: U: ca. 50 x 50 mm
more images
Германија Neukamperfehn
1.681 km
Höhe: 400 mm / Materialstärke: ca. 5 mm/ Profilabm. außen: U: ca. 50 x 50 mm
Јавете се
Класифицирана реклама
URBAS 5 MW UR-FRR-5000 URBAS 5 MW UR-FRR-5000 URBAS 5 MW UR-FRR-5000 URBAS 5 MW UR-FRR-5000 URBAS 5 MW UR-FRR-5000
more images
Полска Szymiszów
1.030 km
URBAS 5 MW UR-FRR-5000
Јавете се
Класифицирана реклама
HANWHA SL 16SE HANWHA SL 16SE HANWHA SL 16SE HANWHA SL 16SE HANWHA SL 16SE HANWHA SL 16SE HANWHA SL 16SE HANWHA SL 16SE HANWHA SL 16SE HANWHA SL 16SE
more images
Германија Hattingen
1.554 km
HANWHA SL 16SE
Јавете се
Класифицирана реклама
MK 5 50 - 200 mm MK 5 50 - 200 mm
more images
Германија Tönisvorst
(Локација на дилерот)
1.589 km
MK 5 50 - 200 mm
Јавете се
Класифицирана реклама
5 tanks Stainless steel tanks with mixer 20 m3 5 tanks Stainless steel tanks with mixer 20 m3 5 tanks Stainless steel tanks with mixer 20 m3 5 tanks Stainless steel tanks with mixer 20 m3
more images
Македонија Skopje
(Локација на дилерот)
51 km
5 tanks Stainless steel tanks with mixer 20 m3
Јавете се
Класифицирана реклама
KKT 5 SM - KKTechnik Universalmaschine Auswuchtmaschine und Lohnwuchten KKT 5 SM - KKTechnik Universalmaschine Auswuchtmaschine und Lohnwuchten KKT 5 SM - KKTechnik Universalmaschine Auswuchtmaschine und Lohnwuchten KKT 5 SM - KKTechnik Universalmaschine Auswuchtmaschine und Lohnwuchten KKT 5 SM - KKTechnik Universalmaschine Auswuchtmaschine und Lohnwuchten KKT 5 SM - KKTechnik Universalmaschine Auswuchtmaschine und Lohnwuchten KKT 5 SM - KKTechnik Universalmaschine Auswuchtmaschine und Lohnwuchten KKT 5 SM - KKTechnik Universalmaschine Auswuchtmaschine und Lohnwuchten KKT 5 SM - KKTechnik Universalmaschine Auswuchtmaschine und Lohnwuchten
more images
Германија Frankenblick
1.274 km
KKT 5 SM - KKTechnik Universalmaschine Auswuchtmaschine und Lohnwuchten
Јавете се
Класифицирана реклама
HANWHA HCG-150 CNC HANWHA HCG-150 CNC
more images
Германија Immendingen
1.245 km
HANWHA HCG-150 CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
HUBER CHEMO-Filter EM1204K/5 HUBERCHEMO-Filter EM1204K/5
more images
Германија Untersiemau
1.267 km
HUBER CHEMO-Filter EM1204K/5 HUBERCHEMO-Filter EM1204K/5
Јавете се
Класифицирана реклама
Edel HM 35/350 BKE 200/5 HM 35/350 BKE 200/5 Edel HM 35/350 BKE 200/5 HM 35/350 BKE 200/5
more images
Германија Weiterstadt
1.372 km
Edel HM 35/350 BKE 200/5 HM 35/350 BKE 200/5
Јавете се
Класифицирана реклама
Steigung 1/5 Zoll 40 mm Durchmesser
more images
Германија Tönisvorst
1.588 km
Steigung 1/5 Zoll 40 mm Durchmesser
Јавете се
Класифицирана реклама
Euen 5 Tonnen EU-DTV  5000 Kg Euen 5 Tonnen EU-DTV  5000 Kg Euen 5 Tonnen EU-DTV  5000 Kg Euen 5 Tonnen EU-DTV  5000 Kg Euen 5 Tonnen EU-DTV  5000 Kg Euen 5 Tonnen EU-DTV  5000 Kg Euen 5 Tonnen EU-DTV  5000 Kg Euen 5 Tonnen EU-DTV  5000 Kg Euen 5 Tonnen EU-DTV  5000 Kg Euen 5 Tonnen EU-DTV  5000 Kg Euen 5 Tonnen EU-DTV  5000 Kg Euen 5 Tonnen EU-DTV  5000 Kg Euen 5 Tonnen EU-DTV  5000 Kg Euen 5 Tonnen EU-DTV  5000 Kg Euen 5 Tonnen EU-DTV  5000 Kg
more images
Германија Hergensweiler
1.159 km
Euen 5 Tonnen EU-DTV 5000 Kg
Јавете се
Класифицирана реклама
HANWHA STL38 H (mit Y2-Achse) HANWHA STL38 H (mit Y2-Achse) HANWHA STL38 H (mit Y2-Achse) HANWHA STL38 H (mit Y2-Achse)
more images
Германија Immendingen
1.245 km
HANWHA STL38 H (mit Y2-Achse)
Јавете се
Класифицирана реклама
Steton 5-head four-sided planer. FAM /5 Steton 5-head four-sided planer. FAM /5 Steton 5-head four-sided planer. FAM /5 Steton 5-head four-sided planer. FAM /5 Steton 5-head four-sided planer. FAM /5 Steton 5-head four-sided planer. FAM /5 Steton 5-head four-sided planer. FAM /5 Steton 5-head four-sided planer. FAM /5 Steton 5-head four-sided planer. FAM /5 Steton 5-head four-sided planer. FAM /5 Steton 5-head four-sided planer. FAM /5 Steton 5-head four-sided planer. FAM /5 Steton 5-head four-sided planer. FAM /5 Steton 5-head four-sided planer. FAM /5 Steton 5-head four-sided planer. FAM /5
more images
Полска Kłodawa
1.339 km
Steton 5-head four-sided planer. FAM /5
Јавете се
Класифицирана реклама
Höhe: 400 mm/ Materialstärke: ca. 5 mm/ Innenbreite: 138 mm Höhe: 400 mm/ Materialstärke: ca. 5 mm/ Innenbreite: 138 mm Höhe: 400 mm/ Materialstärke: ca. 5 mm/ Innenbreite: 138 mm Höhe: 400 mm/ Materialstärke: ca. 5 mm/ Innenbreite: 138 mm Höhe: 400 mm/ Materialstärke: ca. 5 mm/ Innenbreite: 138 mm Höhe: 400 mm/ Materialstärke: ca. 5 mm/ Innenbreite: 138 mm Höhe: 400 mm/ Materialstärke: ca. 5 mm/ Innenbreite: 138 mm Höhe: 400 mm/ Materialstärke: ca. 5 mm/ Innenbreite: 138 mm Höhe: 400 mm/ Materialstärke: ca. 5 mm/ Innenbreite: 138 mm Höhe: 400 mm/ Materialstärke: ca. 5 mm/ Innenbreite: 138 mm
more images
Германија Neukamperfehn
1.681 km
Höhe: 400 mm/ Materialstärke: ca. 5 mm/ Innenbreite: 138 mm
Јавете се
Класифицирана реклама
Atlas Copco 5 Sück vorhanden XAS 188 - 14 JD Atlas Copco 5 Sück vorhanden XAS 188 - 14 JD Atlas Copco 5 Sück vorhanden XAS 188 - 14 JD Atlas Copco 5 Sück vorhanden XAS 188 - 14 JD Atlas Copco 5 Sück vorhanden XAS 188 - 14 JD Atlas Copco 5 Sück vorhanden XAS 188 - 14 JD Atlas Copco 5 Sück vorhanden XAS 188 - 14 JD Atlas Copco 5 Sück vorhanden XAS 188 - 14 JD Atlas Copco 5 Sück vorhanden XAS 188 - 14 JD Atlas Copco 5 Sück vorhanden XAS 188 - 14 JD
more images
Германија Hessisch Oldendorf
1.507 km
Atlas Copco 5 Sück vorhanden XAS 188 - 14 JD
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Immendingen
1.245 km
HANWHA XD10
Јавете се
Класифицирана реклама
Höhe: 355 mm/ Materialstärke: ca. 5 mm  / Innenbreite: 150 mm Höhe: 355 mm/ Materialstärke: ca. 5 mm  / Innenbreite: 150 mm Höhe: 355 mm/ Materialstärke: ca. 5 mm  / Innenbreite: 150 mm Höhe: 355 mm/ Materialstärke: ca. 5 mm  / Innenbreite: 150 mm Höhe: 355 mm/ Materialstärke: ca. 5 mm  / Innenbreite: 150 mm Höhe: 355 mm/ Materialstärke: ca. 5 mm  / Innenbreite: 150 mm Höhe: 355 mm/ Materialstärke: ca. 5 mm  / Innenbreite: 150 mm Höhe: 355 mm/ Materialstärke: ca. 5 mm  / Innenbreite: 150 mm Höhe: 355 mm/ Materialstärke: ca. 5 mm  / Innenbreite: 150 mm
more images
Германија Neukamperfehn
1.681 km
Höhe: 355 mm/ Materialstärke: ca. 5 mm / Innenbreite: 150 mm
Јавете се
Класифицирана реклама
SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH)
more images
Германија Neukamperfehn
1.681 km
SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH)
Јавете се
Класифицирана реклама
Metal Sistem Super 4/5/6 Abm.: 1.200 x 900 x 900 mm (B x T x H) Metal Sistem Super 4/5/6 Abm.: 1.200 x 900 x 900 mm (B x T x H)
more images
Германија Neukamperfehn
1.681 km
Metal Sistem Super 4/5/6 Abm.: 1.200 x 900 x 900 mm (B x T x H)
Јавете се
Класифицирана реклама
Metal Sistem Super 4/5/6 Abm.: 1.200 x 900 x 900 mm (B x T x H) Metal Sistem Super 4/5/6 Abm.: 1.200 x 900 x 900 mm (B x T x H)
more images
Германија Neukamperfehn
1.681 km
Metal Sistem Super 4/5/6 Abm.: 1.200 x 900 x 900 mm (B x T x H)
Јавете се
Класифицирана реклама
Metal Sistem Super 4/5/6 Abm.: 1.200 x 900 x 900 mm (B x T x H) Metal Sistem Super 4/5/6 Abm.: 1.200 x 900 x 900 mm (B x T x H)
more images
Германија Neukamperfehn
1.681 km
Metal Sistem Super 4/5/6 Abm.: 1.200 x 900 x 900 mm (B x T x H)
Јавете се
Класифицирана реклама
Metal Sistem Super 4/5/6 Abm.: 1.200 x 900 x 900 mm (B x T x H) Metal Sistem Super 4/5/6 Abm.: 1.200 x 900 x 900 mm (B x T x H)
more images
Германија Neukamperfehn
1.681 km
Metal Sistem Super 4/5/6 Abm.: 1.200 x 900 x 900 mm (B x T x H)
Јавете се
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
MPG 315 TM 5+5