Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

SM52
Heidelberger Druckmaschinen SM52-4
НОВИ

Година на производство
2004
Вид на понуда
Користени

машина за

тип на машина:
SM52
Производител:
Heidelberger Druckmaschinen
модел:
SM52-4
Година на производство:
2004
состојба:
одличен (користен)

Цената и локацијата

локација:
Lower Block,Grand MillennRoom 1003, 10/F, Tower 1, Lippo Centre, 89 Queensway, Admiralty 89, 999077 Hong Kong, HK

Преглед на

оглас проект:
A6207646
Референтен бр.:
21-09151
последен пат ажурирани:
на 15.09.2021

ОПИС

2004 HEIDELBERG SM52-4
66 MILLION IMPRESSIONS
CP-2000 CONSOLE
B3n2qpw38
CIP-3 SOFTWARE
PRINECT PREPRESS INTERFACE
HEIDELBERG STEAM FEEDER
ELECTRONIC DOUBLE SHEET CONTROL
ALCOLOR DAMPENING
BALDWIN HYDROSTAR COMPACT RECIRCULATION AND REFRIGERATION
PREP FOR INK CHILLING
AUTO PLATE
POLYPLATE PLATE COMPATABLE
AUTO ROLLER WASH
AUTO BLANKET CYL WASH
AUTO IMP CYL WASH
CHROME CYLINDERS
HEIDELBERG LOW PILE DELIVERY
BOOKS & TOOLS
MANUALS
PLATE PUNCH
PLATE BENDER

Продавачот

Ова е нов дилер кој сеуште е под испитување. Ние ќе го проследиме вашето барање веднаш штом операторот ќе биде активиран.
Вашата порака е доставен.

ИСПРАТИ Испраќам барање

de
at
ch
us
gb
fr
be
es
mx
it
nl
pl
ru
by
ua
ee
tr
nz
ie
cz
dk
fi
se
no
mt
lu
gr
lt
lv
is
pt
br
ve
ar
hu
sk
ro
md
si
rs
me
al
hr
bg
mk
ba
il
eg
in
in
id
kr
jp
th
my
vn
cn
tw
ir
bd
af
Напомена: Вашето барање ќе биде доставен до сите дилери во оваа категорија. Ова многу да резултира во многу голем број на понуди!
Вие исто така може да бидат заинтересирани во овие реклами.
Stormhallsvägen 10, 432 32 Varberg, Sweden Шведска
добра состојба (се користи)
Mönchaltorf, Швајцарија Швајцарија
(локација на застапништво)
2007
одличен (користен)
Staufenberg, Германија Германија
(локација на застапништво)
користен
Korschenbroich, Германија Германија
(локација на застапништво)
користен
Hochheim am Main, Германија Германија
(локација на застапништво)
2012
користен
Schwaz, Австрија Австрија
(локација на застапништво)
2016
добра состојба (се користи)