Edge banding machine HOLZ-HER Triathlon 1490 - Понуда на Machineseeker

Edge banding machine
HOLZ-HER Triathlon 1490

цена
аукција
Година на градба
2008
држава
Втора рака (целосно функционален)
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Edge banding machine
Производителот:
HOLZ-HER
модел:
Triathlon 1490
Број на машина:
MV 1490 080205
Година на градба:
2008
држава:
многу добро (користено)
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Bayern, Германија Германија – Растојание: околу 1.063 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
бесплатно
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

HIGHLIGHTS OF THE MODEL
- Precise edges for every profile
- Highly individual + Combination options from over 45 units (selection from the manufacturer)
- productive and economical
- SPS machine control
-70 % shorter heating time + 95 % energy savings compared to conventional systems
- patented HOLZ-HER cartridge system, fast and universal
- superior performance and long service life


TECHNICAL DETAILS
Glue thickness: 0.4 - 25 mm
Glue-on height : max. 66 mm
Edge banding length: min. 200 mm
Edge banding length with automatic edge feed: min. 350 mm
Edge band protrusion in height per side: max. 3 mm
Workpiece width : min. 60 mm
Workpiece length : min. 140 mm
Workpiece length with 60 mm workpiece thickness: max. approx. 6000 mm
Workpiece thickness: 6 - 60 mmMACHINE DETAILS
Length: 9360 mm
Depth : 1145 mm
Depth with extended extension arm: 1605 mm
Distance to wall: min. 720 mm
Height : max. 2160 mm
Workpiece height: 850 mm


EQUIPMENT
- Complete documentationОгласот беше преведен автоматски. Можни се грешки во преводот.

ДОКУМЕНТИ

15290089.pdf (PDF)

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Iconтрансфер
Mastercard LogoVisa LogoCartebleue LogoKlarna LogoGiropay LogoiDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A15290089
Референтен број:
AUC-2403077
Ажурирање:
последен на 20.03.2024

Контакт

Kai Achtermann
Лице за контакт: Kai Achtermann
ИД на машината: 15290089
телефон:
SiegelSiegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
машина под напојување
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Германија Германија
Растојание: околу 1.063 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
HOLZ-HER TRIATHLON 1488HOLZ-HER TRIATHLON 1488HOLZ-HER TRIATHLON 1488HOLZ-HER TRIATHLON 1488HOLZ-HER TRIATHLON 1488HOLZ-HER TRIATHLON 1488HOLZ-HER TRIATHLON 1488HOLZ-HER TRIATHLON 1488HOLZ-HER TRIATHLON 1488HOLZ-HER TRIATHLON 1488HOLZ-HER TRIATHLON 1488HOLZ-HER TRIATHLON 1488HOLZ-HER TRIATHLON 1488HOLZ-HER TRIATHLON 1488
more images
Германија Klipphausen
1.227 km
HOLZ-HER TRIATHLON 1488
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Triathlon 360Holz-Her Triathlon 360Holz-Her Triathlon 360Holz-Her Triathlon 360Holz-Her Triathlon 360Holz-Her Triathlon 360Holz-Her Triathlon 360Holz-Her Triathlon 360Holz-Her Triathlon 360Holz-Her Triathlon 360Holz-Her Triathlon 360
more images
Германија D - Hessen
1.395 km
Holz-Her Triathlon 360
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZ-HER Triathlon 420 VHOLZ-HER Triathlon 420 VHOLZ-HER Triathlon 420 VHOLZ-HER Triathlon 420 VHOLZ-HER Triathlon 420 VHOLZ-HER Triathlon 420 V
more images
Германија Bad Sooden-Allendorf
1.400 km
HOLZ-HER Triathlon 420 V
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZ-HER Triathlon 1488 VHOLZ-HER Triathlon 1488 V
more images
Германија Königsbach-Stein
1.313 km
HOLZ-HER Triathlon 1488 V
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZHER TRIATHLON 1425-420VHOLZHER TRIATHLON 1425-420VHOLZHER TRIATHLON 1425-420VHOLZHER TRIATHLON 1425-420VHOLZHER TRIATHLON 1425-420VHOLZHER TRIATHLON 1425-420VHOLZHER TRIATHLON 1425-420VHOLZHER TRIATHLON 1425-420VHOLZHER TRIATHLON 1425-420VHOLZHER TRIATHLON 1425-420VHOLZHER TRIATHLON 1425-420VHOLZHER TRIATHLON 1425-420VHOLZHER TRIATHLON 1425-420VHOLZHER TRIATHLON 1425-420VHOLZHER TRIATHLON 1425-420V
more images
Италија Cantù
1.112 km
HOLZHER TRIATHLON 1425-420V
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Evolution 7402 4-Mat
more images
Германија D - Nordrhein-Westfalen
1.531 km
Holz-Her Evolution 7402 4-Mat
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZ-HER LUMINA 1588 PERFORMANCEHOLZ-HER LUMINA 1588 PERFORMANCEHOLZ-HER LUMINA 1588 PERFORMANCEHOLZ-HER LUMINA 1588 PERFORMANCEHOLZ-HER LUMINA 1588 PERFORMANCEHOLZ-HER LUMINA 1588 PERFORMANCEHOLZ-HER LUMINA 1588 PERFORMANCEHOLZ-HER LUMINA 1588 PERFORMANCEHOLZ-HER LUMINA 1588 PERFORMANCEHOLZ-HER LUMINA 1588 PERFORMANCEHOLZ-HER LUMINA 1588 PERFORMANCE
more images
Германија Klipphausen
1.227 km
HOLZ-HER LUMINA 1588 PERFORMANCE
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZ-HER AURIGA 1308HOLZ-HER AURIGA 1308HOLZ-HER AURIGA 1308HOLZ-HER AURIGA 1308HOLZ-HER AURIGA 1308HOLZ-HER AURIGA 1308HOLZ-HER AURIGA 1308HOLZ-HER AURIGA 1308HOLZ-HER AURIGA 1308HOLZ-HER AURIGA 1308HOLZ-HER AURIGA 1308HOLZ-HER AURIGA 1308
more images
Германија Waghäusel
1.334 km
HOLZ-HER AURIGA 1308
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZ-HER Quick 1435 MFC PVCHOLZ-HER Quick 1435 MFC PVCHOLZ-HER Quick 1435 MFC PVCHOLZ-HER Quick 1435 MFC PVCHOLZ-HER Quick 1435 MFC PVC
more images
Германија Bretzfeld
1.276 km
HOLZ-HER Quick 1435 MFC PVC
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZ-HER Dynestic 7535HOLZ-HER Dynestic 7535HOLZ-HER Dynestic 7535HOLZ-HER Dynestic 7535HOLZ-HER Dynestic 7535
more images
Германија
1.437 km
HOLZ-HER Dynestic 7535
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz Her 1265 SHolz Her 1265 S
more images
Германија Bitburg
1.498 km
Holz Her 1265 S
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Sprint 1317-2Holz-Her Sprint 1317-2Holz-Her Sprint 1317-2Holz-Her Sprint 1317-2Holz-Her Sprint 1317-2Holz-Her Sprint 1317-2Holz-Her Sprint 1317-2Holz-Her Sprint 1317-2Holz-Her Sprint 1317-2Holz-Her Sprint 1317-2Holz-Her Sprint 1317-2Holz-Her Sprint 1317-2Holz-Her Sprint 1317-2Holz-Her Sprint 1317-2
more images
Германија D - Nordrhein-Westfalen
1.531 km
Holz-Her Sprint 1317-2
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz Her Sector 1262Holz Her Sector 1262Holz Her Sector 1262Holz Her Sector 1262Holz Her Sector 1262Holz Her Sector 1262
more images
Германија Nattheim
(Локација на дилерот)
1.198 km
Holz Her Sector 1262
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZ-HER Arcus 1336 FV2HOLZ-HER Arcus 1336 FV2HOLZ-HER Arcus 1336 FV2HOLZ-HER Arcus 1336 FV2HOLZ-HER Arcus 1336 FV2HOLZ-HER Arcus 1336 FV2HOLZ-HER Arcus 1336 FV2HOLZ-HER Arcus 1336 FV2HOLZ-HER Arcus 1336 FV2HOLZ-HER Arcus 1336 FV2HOLZ-HER Arcus 1336 FV2HOLZ-HER Arcus 1336 FV2HOLZ-HER Arcus 1336 FV2HOLZ-HER Arcus 1336 FV2HOLZ-HER Arcus 1336 FV2
more images
Германија Taunusstein
1.415 km
HOLZ-HER Arcus 1336 FV2
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz Her 1230 Holz Her 1230 Holz Her 1230 Holz Her 1230 Holz Her 1230 Holz Her 1230 Holz Her 1230 Holz Her 1230 Holz Her 1230 Holz Her 1230
more images
Полска Biertowice
933 km
Holz Her 1230
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZ-HER Sprint 1321 FÜ + PUHOLZ-HER Sprint 1321 FÜ + PUHOLZ-HER Sprint 1321 FÜ + PUHOLZ-HER Sprint 1321 FÜ + PUHOLZ-HER Sprint 1321 FÜ + PUHOLZ-HER Sprint 1321 FÜ + PU
more images
Австрија Spatenhof
783 km
HOLZ-HER Sprint 1321 FÜ + PU
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Accord 1445Holz-Her Accord 1445Holz-Her Accord 1445
more images
Германија Rodgau - Jügesheim
(Локација на дилерот)
1.364 km
Holz-Her Accord 1445
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Streamer 1057 XL ClassicHolz-Her Streamer 1057 XL ClassicHolz-Her Streamer 1057 XL ClassicHolz-Her Streamer 1057 XL ClassicHolz-Her Streamer 1057 XL ClassicHolz-Her Streamer 1057 XL Classic
more images
Германија D - Hessen
1.395 km
Holz-Her Streamer 1057 XL Classic
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Contriga 1366Holz-Her Contriga 1366Holz-Her Contriga 1366Holz-Her Contriga 1366Holz-Her Contriga 1366Holz-Her Contriga 1366
more images
Германија Nattheim
(Локација на дилерот)
1.198 km
Holz-Her Contriga 1366
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZ-HER EASY-MASTER 7016HOLZ-HER EASY-MASTER 7016HOLZ-HER EASY-MASTER 7016HOLZ-HER EASY-MASTER 7016HOLZ-HER EASY-MASTER 7016HOLZ-HER EASY-MASTER 7016HOLZ-HER EASY-MASTER 7016
more images
Полска Wysoka
1.335 km
HOLZ-HER EASY-MASTER 7016
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Dynestic 7507 12.7 pushHolz-Her Dynestic 7507 12.7 pushHolz-Her Dynestic 7507 12.7 pushHolz-Her Dynestic 7507 12.7 pushHolz-Her Dynestic 7507 12.7 pushHolz-Her Dynestic 7507 12.7 push
more images
Германија D - Hessen
1.395 km
Holz-Her Dynestic 7507 12.7 push
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz Her 1215 Super CutHolz Her 1215 Super CutHolz Her 1215 Super CutHolz Her 1215 Super Cut
more images
Германија Nattheim
(Локација на дилерот)
1.198 km
Holz Her 1215 Super Cut
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her 1216Holz-Her 1216Holz-Her 1216Holz-Her 1216
more images
Германија D - Hessen
1.395 km
Holz-Her 1216
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Auriga 1308Holz-Her Auriga 1308Holz-Her Auriga 1308Holz-Her Auriga 1308Holz-Her Auriga 1308Holz-Her Auriga 1308Holz-Her Auriga 1308Holz-Her Auriga 1308Holz-Her Auriga 1308
more images
Германија D - Hessen
1.395 km
Holz-Her Auriga 1308
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Streamer 1057 XL CHolz-Her Streamer 1057 XL CHolz-Her Streamer 1057 XL CHolz-Her Streamer 1057 XL CHolz-Her Streamer 1057 XL C
more images
Германија D - Nordrhein-Westfalen
1.531 km
Holz-Her Streamer 1057 XL C
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Perfect 1421Holz-Her Perfect 1421Holz-Her Perfect 1421Holz-Her Perfect 1421Holz-Her Perfect 1421
more images
Германија D - Hessen
1.395 km
Holz-Her Perfect 1421
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz Her Evolution 7405 4 mat White EditionHolz Her Evolution 7405 4 mat White EditionHolz Her Evolution 7405 4 mat White EditionHolz Her Evolution 7405 4 mat White EditionHolz Her Evolution 7405 4 mat White EditionHolz Her Evolution 7405 4 mat White EditionHolz Her Evolution 7405 4 mat White EditionHolz Her Evolution 7405 4 mat White EditionHolz Her Evolution 7405 4 mat White EditionHolz Her Evolution 7405 4 mat White EditionHolz Her Evolution 7405 4 mat White EditionHolz Her Evolution 7405 4 mat White EditionHolz Her Evolution 7405 4 mat White EditionHolz Her Evolution 7405 4 mat White EditionHolz Her Evolution 7405 4 mat White Edition
more images
Германија D - Hessen
1.395 km
Holz Her Evolution 7405 4 mat White Edition
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334
more images
Германија D - Hessen
1.395 km
Holz-Her Arcus 1334
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Contriga 1365Holz-Her Contriga 1365Holz-Her Contriga 1365Holz-Her Contriga 1365Holz-Her Contriga 1365Holz-Her Contriga 1365Holz-Her Contriga 1365Holz-Her Contriga 1365Holz-Her Contriga 1365
more images
Германија D - Bayern
1.132 km
Holz-Her Contriga 1365
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Evolution 7402 Pin-JetHolz-Her Evolution 7402 Pin-JetHolz-Her Evolution 7402 Pin-JetHolz-Her Evolution 7402 Pin-JetHolz-Her Evolution 7402 Pin-Jet
more images
Германија D - Hessen
1.395 km
Holz-Her Evolution 7402 Pin-Jet
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Sprint 1329 MultiHolz-Her Sprint 1329 MultiHolz-Her Sprint 1329 MultiHolz-Her Sprint 1329 MultiHolz-Her Sprint 1329 MultiHolz-Her Sprint 1329 MultiHolz-Her Sprint 1329 MultiHolz-Her Sprint 1329 MultiHolz-Her Sprint 1329 MultiHolz-Her Sprint 1329 MultiHolz-Her Sprint 1329 MultiHolz-Her Sprint 1329 MultiHolz-Her Sprint 1329 Multi
more images
Германија D - Hessen
1.395 km
Holz-Her Sprint 1329 Multi
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Pro-Master 7123 KHolz-Her Pro-Master 7123 KHolz-Her Pro-Master 7123 KHolz-Her Pro-Master 7123 KHolz-Her Pro-Master 7123 KHolz-Her Pro-Master 7123 KHolz-Her Pro-Master 7123 K
more images
Германија Rheinland-Pfalz, Deutschland
1.462 km
Holz-Her Pro-Master 7123 K
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Easy Master 7015-210Holz-Her Easy Master 7015-210Holz-Her Easy Master 7015-210Holz-Her Easy Master 7015-210Holz-Her Easy Master 7015-210Holz-Her Easy Master 7015-210Holz-Her Easy Master 7015-210Holz-Her Easy Master 7015-210Holz-Her Easy Master 7015-210Holz-Her Easy Master 7015-210Holz-Her Easy Master 7015-210Holz-Her Easy Master 7015-210Holz-Her Easy Master 7015-210Holz-Her Easy Master 7015-210Holz-Her Easy Master 7015-210
more images
Германија D - Bayern
1.132 km
Holz-Her Easy Master 7015-210
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her 1211Holz-Her 1211Holz-Her 1211
more images
Германија D - Bayern
1.132 km
Holz-Her 1211
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Sprint 1317-1Holz-Her Sprint 1317-1Holz-Her Sprint 1317-1Holz-Her Sprint 1317-1Holz-Her Sprint 1317-1Holz-Her Sprint 1317-1Holz-Her Sprint 1317-1Holz-Her Sprint 1317-1Holz-Her Sprint 1317-1
more images
Германија D - Bayern
1.132 km
Holz-Her Sprint 1317-1
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Pro-Master XL 7223 K VariotableHolz-Her Pro-Master XL 7223 K VariotableHolz-Her Pro-Master XL 7223 K VariotableHolz-Her Pro-Master XL 7223 K VariotableHolz-Her Pro-Master XL 7223 K VariotableHolz-Her Pro-Master XL 7223 K VariotableHolz-Her Pro-Master XL 7223 K VariotableHolz-Her Pro-Master XL 7223 K VariotableHolz-Her Pro-Master XL 7223 K Variotable
more images
Германија D - Bayern
1.132 km
Holz-Her Pro-Master XL 7223 K Variotable
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Epicon 7235Holz-Her Epicon 7235Holz-Her Epicon 7235Holz-Her Epicon 7235Holz-Her Epicon 7235Holz-Her Epicon 7235Holz-Her Epicon 7235Holz-Her Epicon 7235Holz-Her Epicon 7235Holz-Her Epicon 7235Holz-Her Epicon 7235Holz-Her Epicon 7235Holz-Her Epicon 7235Holz-Her Epicon 7235Holz-Her Epicon 7235
more images
Германија D - Hessen
1.395 km
Holz-Her Epicon 7235
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Easy Master 7015-210Holz-Her Easy Master 7015-210Holz-Her Easy Master 7015-210Holz-Her Easy Master 7015-210Holz-Her Easy Master 7015-210Holz-Her Easy Master 7015-210Holz-Her Easy Master 7015-210Holz-Her Easy Master 7015-210Holz-Her Easy Master 7015-210
more images
Германија D - Hessen
1.395 km
Holz-Her Easy Master 7015-210
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334Holz-Her Arcus 1334
more images
Германија D - Hessen
1.395 km
Holz-Her Arcus 1334
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Sprint 1317-2Holz-Her Sprint 1317-2Holz-Her Sprint 1317-2Holz-Her Sprint 1317-2Holz-Her Sprint 1317-2Holz-Her Sprint 1317-2Holz-Her Sprint 1317-2Holz-Her Sprint 1317-2
more images
Германија D - Hessen
1.395 km
Holz-Her Sprint 1317-2
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Sprint 1321Holz-Her Sprint 1321Holz-Her Sprint 1321Holz-Her Sprint 1321
more images
Германија D - Nordrhein-Westfalen
1.531 km
Holz-Her Sprint 1321
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Sprint 1312Holz-Her Sprint 1312Holz-Her Sprint 1312Holz-Her Sprint 1312Holz-Her Sprint 1312Holz-Her Sprint 1312Holz-Her Sprint 1312
more images
Германија D - Hessen
1.395 km
Holz-Her Sprint 1312
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Streamer 1057 XL CHolz-Her Streamer 1057 XL CHolz-Her Streamer 1057 XL CHolz-Her Streamer 1057 XL CHolz-Her Streamer 1057 XL CHolz-Her Streamer 1057 XL C
more images
Германија D - Hessen
1.395 km
Holz-Her Streamer 1057 XL C
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Cut 110Holz-Her Cut 110Holz-Her Cut 110Holz-Her Cut 110Holz-Her Cut 110Holz-Her Cut 110Holz-Her Cut 110Holz-Her Cut 110Holz-Her Cut 110Holz-Her Cut 110Holz-Her Cut 110Holz-Her Cut 110Holz-Her Cut 110Holz-Her Cut 110Holz-Her Cut 110
more images
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1.248 km
Holz-Her Cut 110
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Sprint 1312Holz-Her Sprint 1312Holz-Her Sprint 1312Holz-Her Sprint 1312Holz-Her Sprint 1312Holz-Her Sprint 1312Holz-Her Sprint 1312Holz-Her Sprint 1312
more images
Германија D - Hessen
1.395 km
Holz-Her Sprint 1312
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her SPRINT 1329 PremiumHolz-Her SPRINT 1329 PremiumHolz-Her SPRINT 1329 PremiumHolz-Her SPRINT 1329 PremiumHolz-Her SPRINT 1329 PremiumHolz-Her SPRINT 1329 PremiumHolz-Her SPRINT 1329 PremiumHolz-Her SPRINT 1329 PremiumHolz-Her SPRINT 1329 Premium
more images
Германија D - Hessen
1.395 km
Holz-Her SPRINT 1329 Premium
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Sprint 1317Holz-Her Sprint 1317Holz-Her Sprint 1317Holz-Her Sprint 1317Holz-Her Sprint 1317Holz-Her Sprint 1317Holz-Her Sprint 1317Holz-Her Sprint 1317Holz-Her Sprint 1317
more images
Германија D - Hessen
1.395 km
Holz-Her Sprint 1317
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her 1980Holz-Her 1980Holz-Her 1980Holz-Her 1980Holz-Her 1980Holz-Her 1980Holz-Her 1980Holz-Her 1980Holz-Her 1980
more images
Германија D - Nordrhein-Westfalen
1.531 km
Holz-Her 1980
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Pro-Master 7123 KHolz-Her Pro-Master 7123 KHolz-Her Pro-Master 7123 KHolz-Her Pro-Master 7123 KHolz-Her Pro-Master 7123 KHolz-Her Pro-Master 7123 KHolz-Her Pro-Master 7123 KHolz-Her Pro-Master 7123 KHolz-Her Pro-Master 7123 KHolz-Her Pro-Master 7123 KHolz-Her Pro-Master 7123 KHolz-Her Pro-Master 7123 K
more images
Германија D - Bayern
1.132 km
Holz-Her Pro-Master 7123 K
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her 1225Holz-Her 1225Holz-Her 1225Holz-Her 1225Holz-Her 1225Holz-Her 1225Holz-Her 1225
more images
Германија D - Nordrhein-Westfalen
1.531 km
Holz-Her 1225
Потврден дилер
Јавете се