Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Homag CAN motor
Homag HPSE 303CSO + HPSE 313CSO
НОВИ

Фиксна цена не вклучувајќи ДДВ
600 €
Вид на понуда
Користени
локација
Bendova 16, 30100 Plzeň, CZ

машина за

тип на машина:
Homag CAN motor
Производител:
Homag
модел:
HPSE 303CSO + HPSE 313CSO
состојба:
добра состојба (се користи)

Цената и локацијата

цена:
600 € Фиксна цена не вклучувајќи ДДВ
локација:
Bendova 16, 30100 Plzeň, CZ Република Чешка

Преглед на

оглас проект:
A5888229
последен пат ажурирани:
на 10.06.2021

ОПИС

CAN motor
1xHPSE 303CSO
1xHPSE 313CSO
Bvrwnfi8lf
-Price per piece

Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.

Продавачот

Jiří Racek

Лице за контакт:Herr Jiří Racek

Bendova 16

30100 Plzeň, Tschechien

Последна онлајн: Минатата недела

регистриран од: 2017

7 реклами на интернет

Вашата порака е доставен.

ИСПРАТИ Испраќам барање

de
at
ch
us
gb
fr
be
es
mx
it
nl
pl
ru
by
ua
ee
tr
nz
ie
cz
dk
fi
se
no
mt
lu
gr
lt
lv
is
pt
br
ve
ar
hu
sk
ro
md
si
rs
me
al
hr
bg
mk
ba
il
eg
in
in
id
kr
jp
th
my
vn
cn
tw
ir
bd
af
pk
Напомена: Вашето барање ќе биде доставен до сите дилери во оваа категорија. Ова многу да резултира во многу голем број на понуди!

ТЕЛЕФОН&фАКС

телефон: +420739076727
факс:
телефон:
Лице за контакт:
Г-дин Jiří Racek
машина за проект:
A5888229 во Machineseeker
Вие исто така може да бидат заинтересирани во овие реклами.
Pollenzo, Италија Италија
(локација на застапништво)
подготвен за работа (се користи)
Roreto di Cherasco, Италија Италија
(локација на застапништво)
одличен (користен)
Roreto di Cherasco, Италија Италија
(локација на застапништво)
одличен (користен)
Roreto di Cherasco, Италија Италија
(локација на застапништво)
како и нови (ex-дисплеј)
Sesto Calende, Италија Италија
(локација на застапништво)
2004
користен
Nevers, Франција Франција
(локација на застапништво)
подготвен за работа (се користи)
Netherlands Холандија
1996
добра состојба (се користи)
Nevers, Франција Франција
(локација на застапништво)
подготвен за работа (се користи)
Oberkochen, Германија Германија
(локација на застапништво)
користен
Gerolzhofen, Германија Германија
(локација на застапништво)
1996
користен
Nevers, Франција Франција
(локација на застапништво)
подготвен за работа (се користи)
Nevers, Франција Франција
(локација на застапништво)
подготвен за работа (се користи)
Berlin, Германија Германија
(локација на застапништво)
1998
подготвен за работа (се користи)
Berlin, Германија Германија
(локација на застапништво)
1998
подготвен за работа (се користи)