Vertical machining center
HURCO VMX 24 i

цена
аукција
Година на градба
2016
држава
Втора рака (целосно функционален)
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Vertical machining center
Производителот:
HURCO
модел:
VMX 24 i
Година на градба:
2016
држава:
многу добро (користено)
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Gelderland, Холандија Холандија – Растојание: околу 1.683 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
2.000,00 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

TECHNICAL DETAILS
X-axis travel: 610 mm
Y-axis travel: 508 mm
Z-axis travel: 610 mm
Speed: 12,000 rpm


Table clamping surface: 760 x 510 mm
Maximum table load: 1500kg
Tool changer: 30 ATC
Software options: DXF import, 3D-Plus (curved surface), tool change optimization, NC merging
Renishaw measuring probe: RMP60
Renishaw tool measuring device: RTS


MACHINE DETAILS
Weight of the machine: 5,000 kg
Огласот беше преведен автоматски. Можни се грешки во преводот.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A13598104
Референтен број:
AUC-2310142
Ажурирање:
последен на 03.11.2023

Контакт

Kai Achtermann
Лице за контакт: Kai Achtermann
ИД на машината: 13598104
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
машина под напојување
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Холандија Холандија
Растојание: околу 1.683 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
HURCO VMX 24
more images
Германија Mögglingen
1.221 km
HURCO VMX 24
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX 24 T Hurco VMX 24 T Hurco VMX 24 T Hurco VMX 24 T Hurco VMX 24 T
more images
Франција France
1.643 km
Hurco VMX 24 T
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 24 T HURCO VMX 24 T HURCO VMX 24 T HURCO VMX 24 T
more images
Франција Brières-les-Scellés
1.713 km
HURCO VMX 24 T
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO  VMX 24 INV 26122 HURCO  VMX 24 INV 26122
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
HURCO VMX 24 INV 26122
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24
more images
Германија Hattingen
(Локација на дилерот)
1.555 km
HURCO VMX 24
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Burgoberbach
1.215 km
HURCO VMX 24 t
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO  VMX 84 i HURCO  VMX 84 i HURCO  VMX 84 i
more images
Германија Mögglingen
1.221 km
HURCO VMX 84 i
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
HURCO VMX 24
Класифицирана реклама
HURCO VMX 50 i HURCO VMX 50 i HURCO VMX 50 i HURCO VMX 50 i
more images
Чешка република Louny
1.150 km
HURCO VMX 50 i
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24
more images
Германија Weiterstadt
1.372 km
HURCO VMX 24
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX 24 Hurco VMX 24 Hurco VMX 24 Hurco VMX 24
more images
Германија Ismaning
(Локација на дилерот)
1.082 km
Hurco VMX 24
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 24 T HURCO VMX 24 T HURCO VMX 24 T HURCO VMX 24 T HURCO VMX 24 T HURCO VMX 24 T HURCO VMX 24 T HURCO VMX 24 T HURCO VMX 24 T HURCO VMX 24 T HURCO VMX 24 T HURCO VMX 24 T HURCO VMX 24 T
more images
Франција Le Pont-de-Beauvoisin
1.366 km
HURCO VMX 24 T
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX 64 T Hurco VMX 64 T Hurco VMX 64 T Hurco VMX 64 T Hurco VMX 64 T Hurco VMX 64 T Hurco VMX 64 T
more images
Германија Germany
1.369 km
Hurco VMX 64 T
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 60 SRTi HURCO VMX 60 SRTi HURCO VMX 60 SRTi HURCO VMX 60 SRTi
more images
Германија Walluf
1.408 km
HURCO VMX 60 SRTi
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 30
more images
Обединето Кралство United Kingdom
2.385 km
HURCO VMX 30
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30
more images
Германија Mönchengladbach
1.582 km
HURCO VMX 30
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 30 Ui HURCO VMX 30 Ui HURCO VMX 30 Ui HURCO VMX 30 Ui HURCO VMX 30 Ui HURCO VMX 30 Ui HURCO VMX 30 Ui HURCO VMX 30 Ui HURCO VMX 30 Ui HURCO VMX 30 Ui HURCO VMX 30 Ui HURCO VMX 30 Ui
more images
Германија Haiger
1.452 km
HURCO VMX 30 Ui
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 30i HURCO VMX 30i HURCO VMX 30i HURCO VMX 30i HURCO VMX 30i
more images
Германија Lahr/Schwarzwald
1.321 km
HURCO VMX 30i
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX 50 S Hurco VMX 50 S Hurco VMX 50 S Hurco VMX 50 S Hurco VMX 50 S Hurco VMX 50 S Hurco VMX 50 S Hurco VMX 50 S Hurco VMX 50 S Hurco VMX 50 S Hurco VMX 50 S
more images
Словенија Slovenia
740 km
Hurco VMX 50 S
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1.298 km
HURCO VMX 42
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 50/40T HURCO VMX 50/40T HURCO VMX 50/40T HURCO VMX 50/40T HURCO VMX 50/40T
more images
Германија Kirchheim bei München
1.072 km
HURCO VMX 50/40T
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX 30 U Hurco VMX 30 U Hurco VMX 30 U Hurco VMX 30 U Hurco VMX 30 U Hurco VMX 30 U Hurco VMX 30 U
more images
Германија Schloß Holte-Stukenbrock
1.513 km
Hurco VMX 30 U
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX 64 T Hurco VMX 64 T Hurco VMX 64 T Hurco VMX 64 T Hurco VMX 64 T
more images
Германија
1.437 km
Hurco VMX 64 T
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 84 / 40T HURCO VMX 84 / 40T HURCO VMX 84 / 40T HURCO VMX 84 / 40T HURCO VMX 84 / 40T
more images
Германија Karlsbad
1.312 km
HURCO VMX 84 / 40T
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX 50/40T Hurco VMX 50/40T Hurco VMX 50/40T Hurco VMX 50/40T Hurco VMX 50/40T Hurco VMX 50/40T
more images
Германија Germany
1.369 km
Hurco VMX 50/40T
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Dreieich
1.376 km
HURCO VMX 50 / 40T / ULTIMAX 4
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
HURCO VMX 42t
Класифицирана реклама
HURCO VMX 50 HURCO VMX 50 HURCO VMX 50 HURCO VMX 50 HURCO VMX 50 HURCO VMX 50 HURCO VMX 50 HURCO VMX 50 HURCO VMX 50 HURCO VMX 50
more images
Германија Fuldatal
1.431 km
HURCO VMX 50
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 42 t CNC Fräsmaschine HURCO VMX 42 t CNC Fräsmaschine HURCO VMX 42 t CNC Fräsmaschine HURCO VMX 42 t CNC Fräsmaschine HURCO VMX 42 t CNC Fräsmaschine HURCO VMX 42 t CNC Fräsmaschine HURCO VMX 42 t CNC Fräsmaschine HURCO VMX 42 t CNC Fräsmaschine HURCO VMX 42 t CNC Fräsmaschine HURCO VMX 42 t CNC Fräsmaschine HURCO VMX 42 t CNC Fräsmaschine HURCO VMX 42 t CNC Fräsmaschine HURCO VMX 42 t CNC Fräsmaschine HURCO VMX 42 t CNC Fräsmaschine
more images
Германија Burgoberbach
1.215 km
HURCO VMX 42 t CNC Fräsmaschine
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO TM 8 i HURCO TM 8 i HURCO TM 8 i HURCO TM 8 i HURCO TM 8 i
more images
Обединето Кралство Shildon DL4 1HG, UK
2.245 km
HURCO TM 8 i
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX 60 Hurco VMX 60 Hurco VMX 60 Hurco VMX 60 Hurco VMX 60 Hurco VMX 60 Hurco VMX 60
more images
Италија Italy
763 km
Hurco VMX 60
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VM 5 i HURCO VM 5 i HURCO VM 5 i HURCO VM 5 i HURCO VM 5 i HURCO VM 5 i HURCO VM 5 i HURCO VM 5 i HURCO VM 5 i HURCO VM 5 i HURCO VM 5 i
more images
Обединето Кралство Thurmaston
2.108 km
HURCO VM 5 i
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 42 SRTi HURCO VMX 42 SRTi HURCO VMX 42 SRTi HURCO VMX 42 SRTi HURCO VMX 42 SRTi HURCO VMX 42 SRTi HURCO VMX 42 SRTi
more images
Германија Brackenheim
1.290 km
HURCO VMX 42 SRTi
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30
more images
Германија Fuldatal
1.431 km
HURCO VMX 30
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
HURCO VMX 42 t
Класифицирана реклама
HURCO VMX 1 HURCO VMX 1 HURCO VMX 1
more images
Германија Weiterstadt
1.372 km
HURCO VMX 1
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX 84t Hurco VMX 84t Hurco VMX 84t Hurco VMX 84t Hurco VMX 84t Hurco VMX 84t Hurco VMX 84t Hurco VMX 84t Hurco VMX 84t Hurco VMX 84t Hurco VMX 84t
more images
Белгија België
1.655 km
Hurco VMX 84t
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO TM 12 i HURCO TM 12 i HURCO TM 12 i HURCO TM 12 i HURCO TM 12 i HURCO TM 12 i HURCO TM 12 i HURCO TM 12 i HURCO TM 12 i HURCO TM 12 i HURCO TM 12 i HURCO TM 12 i
more images
Обединето Кралство Thurmaston
2.108 km
HURCO TM 12 i
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VM 20 i HURCO VM 20 i HURCO VM 20 i HURCO VM 20 i HURCO VM 20 i HURCO VM 20 i
more images
Обединето Кралство Garvagh
2.549 km
HURCO VM 20 i
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Oberndorf am Neckar
1.277 km
HURCO | VMX 42
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
HURCO VMX 24t
Класифицирана реклама
HURCO VMX 42 HURCO VMX 42 HURCO VMX 42 HURCO VMX 42
more images
Германија Weiterstadt
1.372 km
HURCO VMX 42
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO TM 8 i HURCO TM 8 i HURCO TM 8 i HURCO TM 8 i HURCO TM 8 i HURCO TM 8 i HURCO TM 8 i HURCO TM 8 i HURCO TM 8 i HURCO TM 8 i HURCO TM 8 i HURCO TM 8 i HURCO TM 8 i
more images
Франција La Grand-Croix
1.449 km
HURCO TM 8 i
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30
more images
Франција Le Pont-de-Beauvoisin
1.366 km
HURCO VMX 30
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VM 10 i Plus HURCO VM 10 i Plus HURCO VM 10 i Plus
more images
Германија Olching
1.101 km
HURCO VM 10 i Plus
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Oberndorf am Neckar
1.277 km
HURCO | VMX 50 / 40T
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
HURCO VMX 50
Класифицирана реклама
HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30
more images
Германија Weiterstadt
1.372 km
HURCO VMX 30
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 50 HURCO VMX 50 HURCO VMX 50 HURCO VMX 50 HURCO VMX 50 HURCO VMX 50 HURCO VMX 50 HURCO VMX 50 HURCO VMX 50 HURCO VMX 50 HURCO VMX 50
more images
Хрватска Obrež Zelinski
653 km
HURCO VMX 50
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30
more images
Австрија St. Daniel 81, 9635, Österreich
892 km
HURCO VMX 30
Јавете се