Vertical machining center
Hurco VMX24

цена
аукција
Година на градба
2001
држава
Втора рака (целосно функционален)
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Vertical machining center
Производителот:
Hurco
модел:
VMX24
Година на градба:
2001
држава:
многу добро (користено)
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Bayern, Германија Германија – Растојание: околу 1.052 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
1.000,00 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

Machine interior repainted, covers new wipers

TECHNICAL DETAILS
x-path: 610 mm
y-path: 508 mm
z-path: 610 mm
Speed range: max. 10000 rpm


Control: UltiMax 4
Tool holder: SK 40
Tool positions: 24 (magazine)
Table load: max. 1 tMACHINE DETAILS
Machine weight: 5 t
Space requirement: 2.2 x 2.4 x 2.5 mОгласот беше преведен автоматски. Можни се грешки во преводот.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A14007796
Референтен број:
AUC-2311083
Ажурирање:
последен на 21.11.2023

Контакт

Kai Achtermann
Лице за контакт: Kai Achtermann
ИД на машината: 14007796
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
машина под напојување
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Германија Германија
Растојание: околу 1.052 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24
more images
Германија Hattingen
1.554 km
HURCO VMX 24
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
HURCO VMX 24
Класифицирана реклама
HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24 HURCO VMX 24
more images
Германија Weiterstadt
1.372 km
HURCO VMX 24
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX 24 Hurco VMX 24 Hurco VMX 24 Hurco VMX 24
more images
Германија Ismaning
(Локација на дилерот)
1.082 km
Hurco VMX 24
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 24T HURCO VMX 24T HURCO VMX 24T HURCO VMX 24T HURCO VMX 24T HURCO VMX 24T HURCO VMX 24T
more images
Германија Thüringen, Deutschland
1.338 km
HURCO VMX 24T
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 24 INV 27529 HURCO VMX 24 INV 27529 HURCO VMX 24 INV 27529
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
HURCO VMX 24 INV 27529
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX 24 T Hurco VMX 24 T Hurco VMX 24 T Hurco VMX 24 T Hurco VMX 24 T
more images
Франција France
1.643 km
Hurco VMX 24 T
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX24t HURCO VMX24t HURCO VMX24t HURCO VMX24t HURCO VMX24t HURCO VMX24t HURCO VMX24t HURCO VMX24t HURCO VMX24t HURCO VMX24t
more images
Унгарија Székesfehérvár
672 km
HURCO VMX24t
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
HURCO VMX 24 i
Класифицирана реклама
Hurco VMX24i Hurco VMX24i Hurco VMX24i Hurco VMX24i Hurco VMX24i Hurco VMX24i Hurco VMX24i
more images
Холандија Rossum
1.683 km
Hurco VMX24i
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
HURCO VMX 24t
Класифицирана реклама
HURCO VMX 24 INV 26122 HURCO VMX 24 INV 26122
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
HURCO VMX 24 INV 26122
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 42 i HURCO VMX 42 i HURCO VMX 42 i HURCO VMX 42 i HURCO VMX 42 i HURCO VMX 42 i HURCO VMX 42 i HURCO VMX 42 i HURCO VMX 42 i HURCO VMX 42 i HURCO VMX 42 i HURCO VMX 42 i
more images
Обединето Кралство Wishaw
2.436 km
HURCO VMX 42 i
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1 HURCO VM1
more images
Унгарија Székesfehérvár
672 km
HURCO VM1
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 40 HURCO VMX 40 HURCO VMX 40 HURCO VMX 40
more images
Германија Nördlingen
1.191 km
HURCO VMX 40
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 30 akciós ár HURCO VMX 30 akciós ár HURCO VMX 30 akciós ár HURCO VMX 30 akciós ár HURCO VMX 30 akciós ár HURCO VMX 30 akciós ár HURCO VMX 30 akciós ár HURCO VMX 30 akciós ár HURCO VMX 30 akciós ár HURCO VMX 30 akciós ár HURCO VMX 30 akciós ár HURCO VMX 30 akciós ár
more images
Унгарија Szárföld
759 km
HURCO VMX 30 akciós ár
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 84 / 40T HURCO VMX 84 / 40T HURCO VMX 84 / 40T HURCO VMX 84 / 40T HURCO VMX 84 / 40T
more images
Германија Karlsbad
1.312 km
HURCO VMX 84 / 40T
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX30I INV 27567 HURCO VMX30I INV 27567 HURCO VMX30I INV 27567 HURCO VMX30I INV 27567
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
HURCO VMX30I INV 27567
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 30 Ui (5axis) HURCO VMX 30 Ui (5axis) HURCO VMX 30 Ui (5axis) HURCO VMX 30 Ui (5axis) HURCO VMX 30 Ui (5axis) HURCO VMX 30 Ui (5axis) HURCO VMX 30 Ui (5axis) HURCO VMX 30 Ui (5axis) HURCO VMX 30 Ui (5axis) HURCO VMX 30 Ui (5axis)
more images
Обединето Кралство Wishaw
2.436 km
HURCO VMX 30 Ui (5axis)
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO BMC4020HT/M HURCO BMC4020HT/M HURCO BMC4020HT/M HURCO BMC4020HT/M HURCO BMC4020HT/M HURCO BMC4020HT/M
more images
Германија D - Nordrhein-Westfalen
1.531 km
HURCO BMC4020HT/M
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX 50 HS Hurco VMX 50 HS Hurco VMX 50 HS Hurco VMX 50 HS Hurco VMX 50 HS Hurco VMX 50 HS
more images
Италија Italy
763 km
Hurco VMX 50 HS
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 40 HURCO VMX 40 HURCO VMX 40 HURCO VMX 40
more images
Германија Mögglingen
1.221 km
HURCO VMX 40
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX42i Hurco VMX42i Hurco VMX42i Hurco VMX42i Hurco VMX42i Hurco VMX42i Hurco VMX42i
more images
Германија Weiterstadt
1.372 km
Hurco VMX42i
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO BMC 4020 INV 27528 HURCO BMC 4020 INV 27528 HURCO BMC 4020 INV 27528
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
HURCO BMC 4020 INV 27528
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX 50 Hurco VMX 50 Hurco VMX 50 Hurco VMX 50 Hurco VMX 50 Hurco VMX 50 Hurco VMX 50 Hurco VMX 50 Hurco VMX 50 Hurco VMX 50 Hurco VMX 50
more images
Германија Möttingen
(Локација на дилерот)
1.184 km
Hurco VMX 50
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VTX Ui Hurco VTX Ui Hurco VTX Ui Hurco VTX Ui
more images
Германија Idstein
1.414 km
Hurco VTX Ui
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX60/40T Hurco VMX60/40T Hurco VMX60/40T Hurco VMX60/40T Hurco VMX60/40T Hurco VMX60/40T Hurco VMX60/40T Hurco VMX60/40T Hurco VMX60/40T Hurco VMX60/40T Hurco VMX60/40T Hurco VMX60/40T Hurco VMX60/40T Hurco VMX60/40T Hurco VMX60/40T
more images
Белгија België
1.655 km
Hurco VMX60/40T
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO BMC 30 HURCO BMC 30 HURCO BMC 30 HURCO BMC 30 HURCO BMC 30 HURCO BMC 30 HURCO BMC 30
more images
Унгарија Cegléd
637 km
HURCO BMC 30
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX42i HURCO VMX42i HURCO VMX42i HURCO VMX42i HURCO VMX42i HURCO VMX42i HURCO VMX42i HURCO VMX42i HURCO VMX42i HURCO VMX42i HURCO VMX42i HURCO VMX42i HURCO VMX42i HURCO VMX42i HURCO VMX42i
more images
Германија Roßtal
1.209 km
HURCO VMX42i
Јавете се
аукција
Обединето Кралство Leicester
2.109 km
Hurco VMX64T
Класифицирана реклама
HURCO VM10i HURCO VM10i HURCO VM10i HURCO VM10i HURCO VM10i HURCO VM10i HURCO VM10i HURCO VM10i
more images
Унгарија Székesfehérvár
672 km
HURCO VM10i
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco BCM4020 Hurco BCM4020 Hurco BCM4020 Hurco BCM4020 Hurco BCM4020 Hurco BCM4020
more images
Австрија Österreich
870 km
Hurco BCM4020
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO 64/40 T HURCO 64/40 T HURCO 64/40 T HURCO 64/40 T HURCO 64/40 T
more images
Обединето Кралство Garvagh
2.549 km
HURCO 64/40 T
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX 40 Hurco VMX 40 Hurco VMX 40 Hurco VMX 40 Hurco VMX 40 Hurco VMX 40
more images
Германија Deutschland
1.369 km
Hurco VMX 40
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30
more images
Германија Hattingen
1.554 km
HURCO VMX 30
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30 HURCO VMX 30
more images
Германија Hamburg
1.593 km
HURCO VMX 30
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 50 / 40T HURCO VMX 50 / 40T HURCO VMX 50 / 40T HURCO VMX 50 / 40T HURCO VMX 50 / 40T
more images
Германија Kirchheim bei München
1.072 km
HURCO VMX 50 / 40T
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco TM8i Hurco TM8i Hurco TM8i Hurco TM8i Hurco TM8i Hurco TM8i Hurco TM8i Hurco TM8i Hurco TM8i Hurco TM8i
more images
Словенија Slovenia
740 km
Hurco TM8i
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX50 Hurco VMX50 Hurco VMX50 Hurco VMX50 Hurco VMX50 Hurco VMX50
more images
Германија Weiterstadt
1.372 km
Hurco VMX50
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VTXZ 2000 HURCO VTXZ 2000 HURCO VTXZ 2000 HURCO VTXZ 2000 HURCO VTXZ 2000 HURCO VTXZ 2000 HURCO VTXZ 2000 HURCO VTXZ 2000 HURCO VTXZ 2000 HURCO VTXZ 2000 HURCO VTXZ 2000 HURCO VTXZ 2000 HURCO VTXZ 2000 HURCO VTXZ 2000
more images
Германија Eggstätt
1.019 km
HURCO VTXZ 2000
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 64 HURCO VMX 64
more images
Германија Mögglingen
1.221 km
HURCO VMX 64
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX 60 Hurco VMX 60 Hurco VMX 60 Hurco VMX 60 Hurco VMX 60 Hurco VMX 60 Hurco VMX 60
more images
Италија Italy
763 km
Hurco VMX 60
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco BMC 4020 Hurco BMC 4020 Hurco BMC 4020 Hurco BMC 4020
more images
Германија Weiterstadt
1.372 km
Hurco BMC 4020
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX 50 S Hurco VMX 50 S Hurco VMX 50 S Hurco VMX 50 S Hurco VMX 50 S Hurco VMX 50 S Hurco VMX 50 S Hurco VMX 50 S Hurco VMX 50 S Hurco VMX 50 S Hurco VMX 50 S
more images
Словенија Slovenia
740 km
Hurco VMX 50 S
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX 64 T Hurco VMX 64 T Hurco VMX 64 T Hurco VMX 64 T Hurco VMX 64 T Hurco VMX 64 T Hurco VMX 64 T
more images
Германија Germany
1.369 km
Hurco VMX 64 T
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX30 Hurco VMX30 Hurco VMX30 Hurco VMX30 Hurco VMX30 Hurco VMX30 Hurco VMX30 Hurco VMX30
more images
Германија Germany
1.369 km
Hurco VMX30
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX 84t Hurco VMX 84t Hurco VMX 84t Hurco VMX 84t Hurco VMX 84t Hurco VMX 84t Hurco VMX 84t Hurco VMX 84t Hurco VMX 84t Hurco VMX 84t Hurco VMX 84t
more images
Белгија België
1.655 km
Hurco VMX 84t
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco TMX8MYSi Hurco TMX8MYSi Hurco TMX8MYSi Hurco TMX8MYSi Hurco TMX8MYSi
more images
Италија Italy
763 km
Hurco TMX8MYSi
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco VMX 50/40T Hurco VMX 50/40T Hurco VMX 50/40T Hurco VMX 50/40T Hurco VMX 50/40T Hurco VMX 50/40T
more images
Германија Germany
1.369 km
Hurco VMX 50/40T
Јавете се