Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Hydraulic Excavators
Hyundai HX140LC

Фиксна цена плус ДДВ.
89.900 €
Година на градба
2021
држава
Втора рака
Локација
66793 Saarwellingen,Germany

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Тип на машина:
Hydraulic Excavators
Производителот:
Hyundai
модел:
HX140LC
Број на машина:
HX140LC_13
Година на градба:
2021
држава:
Втора рака
Работно време:
484

ЦЕНА И ЛОКАЦИЈА

цена:
89.900 € Фиксна цена плус ДДВ.
Локација:
66793 Saarwellingen,Germany Германија

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A7370720
Референтен број:
20435360
Ажурирање:
последен на 06.10.2022

ОПИС

даватели на услуги

Wortmann Baumaschinen GmbH

Лице за контакт:Manfred Wortmann

Werner von Siemens Str. 40h

66793 Saarwellingen, Германија

Регистриран од: 2022

23 Реклами на интернет

Испрати барање

us
Германија
Австрија
Швајцарија
Соединетите Американски Држави
Обединето Кралство
Франција
Белгија
Шпанија
Мексико
Италија
Холандија
Полска
Руска Федерација
Белорусија (Белорусија)
Украина
Estland (Reval)
Турција
Нов Зеланд
Ирска
Чешка република
Данска
Финска
Шведска
Норвешка
Малта
Луксембург
Грција
Литванија
Латвија
Исланд
Португалија
Бразил
Венецуела
Аргентина
Унгарија
Словачка
Романија
Молдавија
Словенија
Србија
Црна Гора
Албанија
Хрватска
Бугарија
Македонија
Босна и Херцеговина
Израел
Египет
Индија
Индонезија
Јужна Кореа
Јапонија
Тајланд
Малезија
Виетнам
Кина
Тајван
Иран
Бангладеш
Авганистан
Внимание: Вашето барање ќе биде проследено до сите дилери во оваа категорија. Тоа значи дека можете да добиете голем број понуди!
Барањето не можеше да се испрати. Обидете се повторно подоцна.
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
HYUNDAI L400 C HYUNDAI L400 C HYUNDAI L400 C HYUNDAI L400 C HYUNDAI L400 C HYUNDAI L400 C HYUNDAI L400 C HYUNDAI L400 C HYUNDAI L400 C HYUNDAI L400 C
more images
10
Јавете се
Beringen Швајцарија
2017
многу добро (користено)
HYUNDAI  L 230 LMA HYUNDAI  L 230 LMA HYUNDAI  L 230 LMA HYUNDAI  L 230 LMA HYUNDAI  L 230 LMA HYUNDAI  L 230 LMA HYUNDAI  L 230 LMA HYUNDAI  L 230 LMA
more images
8
Јавете се
Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien Чешка република
2018
многу добро (користено)
Hyundai R55W-9A Hyundai R55W-9A Hyundai R55W-9A Hyundai R55W-9A Hyundai R55W-9A Hyundai R55W-9A
more images
6
Јавете се
Германија
2015
Втора рака
Hyundai HX145LCR Hyundai HX145LCR Hyundai HX145LCR Hyundai HX145LCR Hyundai HX145LCR Hyundai HX145LCR Hyundai HX145LCR Hyundai HX145LCR Hyundai HX145LCR Hyundai HX145LCR Hyundai HX145LCR Hyundai HX145LCR
more images
12
Saarwellingen Германија
2019
Втора рака
Јавете се
Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien Чешка република
2014
добро (искористено)
Hyundai HS200 Hyundai HS200 Hyundai HS200 Hyundai HS200 Hyundai HS200 Hyundai HS200 Hyundai HS200 Hyundai HS200 Hyundai HS200 Hyundai HS200 Hyundai HS200
more images
11
Јавете се
Częstochowa Полска
2010
многу добро (користено)
HYUNDAI WIA I 150 SY HYUNDAI WIA I 150 SY HYUNDAI WIA I 150 SY HYUNDAI WIA I 150 SY HYUNDAI WIA I 150 SY HYUNDAI WIA I 150 SY HYUNDAI WIA I 150 SY HYUNDAI WIA I 150 SY HYUNDAI WIA I 150 SY HYUNDAI WIA I 150 SY HYUNDAI WIA I 150 SY
more images
11
Јавете се
Schweiz Швајцарија
2015
добро (искористено)
HYUNDAI HY 3000 HYUNDAI HY 3000 HYUNDAI HY 3000 HYUNDAI HY 3000 HYUNDAI HY 3000 HYUNDAI HY 3000 HYUNDAI HY 3000 HYUNDAI HY 3000
more images
8
Јавете се
Velen Германија
Ново
Hyundai HX140 Hyundai HX140 Hyundai HX140 Hyundai HX140 Hyundai HX140 Hyundai HX140
more images
6
Јавете се
Германија
2018
Втора рака
Hyundai  hit 8 INV 24455
more images
1
Јавете се
Beroun Чешка република
2003
добро (искористено)
Hyundai E160A Hyundai E160A Hyundai E160A Hyundai E160A Hyundai E160A Hyundai E160A Hyundai E160A Hyundai E160A
more images
8
Јавете се
Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien Чешка република
2018
добро (искористено)
Јавете се
Leipzig, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
HYUNDAI R145LCR-9A HYUNDAI R145LCR-9A
more images
2
Јавете се
Bra Италија
2014
Втора рака
HYUNDAI Super Silent 24 HYUNDAI Super Silent 24 HYUNDAI Super Silent 24 HYUNDAI Super Silent 24 HYUNDAI Super Silent 24
more images
5
Јавете се
Velen Германија
Ново
Hyundai HL 975 Hyundai HL 975 Hyundai HL 975 Hyundai HL 975 Hyundai HL 975 Hyundai HL 975 Hyundai HL 975 Hyundai HL 975 Hyundai HL 975 Hyundai HL 975 Hyundai HL 975 Hyundai HL 975 Hyundai HL 975
more images
13
Eltmann Германија
2020
Ново
Hyundai 33D-7E Hyundai 33D-7E Hyundai 33D-7E
more images
3
Јавете се
Grenchen Швајцарија
2013
Втора рака
Hyundai HX235LCR Kurzheck Hyundai HX235LCR Kurzheck Hyundai HX235LCR Kurzheck Hyundai HX235LCR Kurzheck Hyundai HX235LCR Kurzheck Hyundai HX235LCR Kurzheck Hyundai HX235LCR Kurzheck Hyundai HX235LCR Kurzheck Hyundai HX235LCR Kurzheck Hyundai HX235LCR Kurzheck Hyundai HX235LCR Kurzheck
more images
11
Saarwellingen Германија
2019
Втора рака
Hyundai HL940 SW Waage Klima Hyundai HL940 SW Waage Klima Hyundai HL940 SW Waage Klima Hyundai HL940 SW Waage Klima Hyundai HL940 SW Waage Klima Hyundai HL940 SW Waage Klima Hyundai HL940 SW Waage Klima Hyundai HL940 SW Waage Klima Hyundai HL940 SW Waage Klima Hyundai HL940 SW Waage Klima Hyundai HL940 SW Waage Klima Hyundai HL940 SW Waage Klima Hyundai HL940 SW Waage Klima Hyundai HL940 SW Waage Klima Hyundai HL940 SW Waage Klima
more images
15
Plankenfels Германија
2018
Втора рака
Hyundai SPT V100 Hyundai SPT V100 Hyundai SPT V100 Hyundai SPT V100 Hyundai SPT V100 Hyundai SPT V100 Hyundai SPT V100 Hyundai SPT V100 Hyundai SPT V100
more images
9
Јавете се
Soerendonk Холандија
1998
добро (искористено)
HYUNDAI Super Silent 50 HYUNDAI Super Silent 50 HYUNDAI Super Silent 50 HYUNDAI Super Silent 50 HYUNDAI Super Silent 50 HYUNDAI Super Silent 50 HYUNDAI Super Silent 50
more images
7
Јавете се
Velen Германија
Ново
Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A
more images
11
Eltmann Германија
2021
Ново
Hyundai 50DN-9VB Hyundai 50DN-9VB Hyundai 50DN-9VB Hyundai 50DN-9VB Hyundai 50DN-9VB Hyundai 50DN-9VB
more images
6
Јавете се
Castrop-Rauxel Германија
2022
Втора рака
Hyundai Robex 55W 9 KLIMA Hyundai Robex 55W 9 KLIMA Hyundai Robex 55W 9 KLIMA Hyundai Robex 55W 9 KLIMA Hyundai Robex 55W 9 KLIMA Hyundai Robex 55W 9 KLIMA Hyundai Robex 55W 9 KLIMA Hyundai Robex 55W 9 KLIMA Hyundai Robex 55W 9 KLIMA Hyundai Robex 55W 9 KLIMA Hyundai Robex 55W 9 KLIMA Hyundai Robex 55W 9 KLIMA Hyundai Robex 55W 9 KLIMA Hyundai Robex 55W 9 KLIMA Hyundai Robex 55W 9 KLIMA
more images
15
Euskirchen Германија
2015
Втора рака
Hyundai 35b-9 Hyundai 35b-9
more images
2
Јавете се
Handewitt Германија
2017
добро (искористено)
HYUNDAI-KIA SKT 28LM HYUNDAI-KIA SKT 28LM HYUNDAI-KIA SKT 28LM HYUNDAI-KIA SKT 28LM HYUNDAI-KIA SKT 28LM HYUNDAI-KIA SKT 28LM HYUNDAI-KIA SKT 28LM HYUNDAI-KIA SKT 28LM HYUNDAI-KIA SKT 28LM HYUNDAI-KIA SKT 28LM
more images
10
Јавете се
Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien Чешка република
2007
добро (искористено)
HYUNDAI TIG-200 HYUNDAI TIG-200 HYUNDAI TIG-200 HYUNDAI TIG-200 HYUNDAI TIG-200 HYUNDAI TIG-200 HYUNDAI TIG-200 HYUNDAI TIG-200 HYUNDAI TIG-200 HYUNDAI TIG-200
more images
10
Јавете се
Velen-Ramsdorf, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Ново
Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A Hyundai Robex 55W-9A
more images
15
Eltmann Германија
2021
Ново
HYUNDAI R80CR-9 HYUNDAI R80CR-9
more images
2
Јавете се
Bra Италија
2014
Втора рака
Hyundai H350 Hyundai H350 Hyundai H350 Hyundai H350 Hyundai H350 Hyundai H350 Hyundai H350 Hyundai H350 Hyundai H350 Hyundai H350 Hyundai H350 Hyundai H350 Hyundai H350 Hyundai H350 Hyundai H350
more images
15
Чешка република
2016
Втора рака
Hyundai R80CR 9A Garantie bis 03/2023 Hyundai R80CR 9A Garantie bis 03/2023 Hyundai R80CR 9A Garantie bis 03/2023 Hyundai R80CR 9A Garantie bis 03/2023 Hyundai R80CR 9A Garantie bis 03/2023 Hyundai R80CR 9A Garantie bis 03/2023 Hyundai R80CR 9A Garantie bis 03/2023 Hyundai R80CR 9A Garantie bis 03/2023 Hyundai R80CR 9A Garantie bis 03/2023 Hyundai R80CR 9A Garantie bis 03/2023 Hyundai R80CR 9A Garantie bis 03/2023
more images
11
Saarwellingen Германија
2021
Втора рака
Hyundai 18L-7M Hyundai 18L-7M Hyundai 18L-7M Hyundai 18L-7M Hyundai 18L-7M
more images
5
Јавете се
Strzałkowo Полска
2014
Втора рака
HYUNDAI Vibrationsplatte 6,5 PS HYUNDAI Vibrationsplatte 6,5 PS HYUNDAI Vibrationsplatte 6,5 PS HYUNDAI Vibrationsplatte 6,5 PS HYUNDAI Vibrationsplatte 6,5 PS HYUNDAI Vibrationsplatte 6,5 PS
more images
6
Јавете се
Velen-Ramsdorf, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Ново
Hyundai HW 170 ACR Kurzheck Hyundai HW 170 ACR Kurzheck Hyundai HW 170 ACR Kurzheck Hyundai HW 170 ACR Kurzheck Hyundai HW 170 ACR Kurzheck Hyundai HW 170 ACR Kurzheck Hyundai HW 170 ACR Kurzheck Hyundai HW 170 ACR Kurzheck Hyundai HW 170 ACR Kurzheck
more images
9
Eltmann Германија
2022
Ново
Hyundai 20B-9 Hyundai 20B-9 Hyundai 20B-9 Hyundai 20B-9
more images
4
Јавете се
Melle Германија
2018
Втора рака
Hyundai SKT V5L Hyundai SKT V5L Hyundai SKT V5L Hyundai SKT V5L
more images
4
Јавете се
Kaiserslautern, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2008
подготвен за употреба (искористен)
Hyundai H350 Cargo L3H2 Eco Klima Kameraera DAB+ Hyundai H350 Cargo L3H2 Eco Klima Kameraera DAB+ Hyundai H350 Cargo L3H2 Eco Klima Kameraera DAB+ Hyundai H350 Cargo L3H2 Eco Klima Kameraera DAB+ Hyundai H350 Cargo L3H2 Eco Klima Kameraera DAB+ Hyundai H350 Cargo L3H2 Eco Klima Kameraera DAB+ Hyundai H350 Cargo L3H2 Eco Klima Kameraera DAB+ Hyundai H350 Cargo L3H2 Eco Klima Kameraera DAB+ Hyundai H350 Cargo L3H2 Eco Klima Kameraera DAB+ Hyundai H350 Cargo L3H2 Eco Klima Kameraera DAB+ Hyundai H350 Cargo L3H2 Eco Klima Kameraera DAB+ Hyundai H350 Cargo L3H2 Eco Klima Kameraera DAB+ Hyundai H350 Cargo L3H2 Eco Klima Kameraera DAB+
more images
13
Eilenburg, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2016
Втора рака
Hyundai 15L-7M Hyundai 15L-7M Hyundai 15L-7M Hyundai 15L-7M Hyundai 15L-7M
more images
5
Јавете се
Strzałkowo Полска
2017
Втора рака