Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)

Jig
INGERSOLL CENTER 400

цена
аукција
Година на градба
2000
држава
Втора рака (целосно функционален)
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Jig
Производителот:
INGERSOLL
модел:
CENTER 400
Година на градба:
2000
држава:
добро (искористено)
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Унгарија Унгарија – Растојание: околу 676 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Трошоци за расклопување и товарење:
1.000 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:
монтажа и монтажа:

ОПИС

TECHNICAL DETAILS

Travels (X/Y/Z): 400 / 300 / 300 mm
table size X: 550 mm
table size Y: 470 mm
Electrode changer: 20-fold
working container: 650 × 500 × 340 mm
quill clamping fixture: system 3R

EQUIPMENT/SCOPE OF SUPPLY

- C-axis

- Fire extinguishing system

- Supplied with some holders

- manuals

- floppy disks

- Magnetic table not included


This auction is held in cooperation with a dealer active on Machine Finder since 2007.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

аукциска такса:
18,0 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и надоместокот за аукцијата и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A7544261
Референтен број:
AUC-221019
Ажурирање:
последен на 04.10.2022

Контакт

Max Fiene
Лице за контакт: Max Fiene
ИД на машината: 7544261
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Rheinland-Pfalz
Германија Германија
Растојание: околу 1.450 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
INGERSOLL Center 400 (+ C-axis) INGERSOLL Center 400 (+ C-axis) INGERSOLL Center 400 (+ C-axis) INGERSOLL Center 400 (+ C-axis) INGERSOLL Center 400 (+ C-axis) INGERSOLL Center 400 (+ C-axis) INGERSOLL Center 400 (+ C-axis)
more images
7
Германија Bünde
(Локација на дилерот)
1541 km
INGERSOLL Center 400 (+ C-axis)
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
INGERSOLL Center 400-2 INGERSOLL Center 400-2 INGERSOLL Center 400-2 INGERSOLL Center 400-2 INGERSOLL Center 400-2 INGERSOLL Center 400-2
more images
6
Германија Goldenstedt
(Локација на дилерот)
1595 km
INGERSOLL Center 400-2
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
INGERSOLL CENTER 400 INGERSOLL CENTER 400 INGERSOLL CENTER 400 INGERSOLL CENTER 400 INGERSOLL CENTER 400 INGERSOLL CENTER 400
more images
6
Германија Emmelshausen
1450 km
INGERSOLL CENTER 400
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OPS-INGERSOLL HSC SPEED HAWK 650 OPS-INGERSOLL HSC SPEED HAWK 650 OPS-INGERSOLL HSC SPEED HAWK 650 OPS-INGERSOLL HSC SPEED HAWK 650 OPS-INGERSOLL HSC SPEED HAWK 650 OPS-INGERSOLL HSC SPEED HAWK 650 OPS-INGERSOLL HSC SPEED HAWK 650 OPS-INGERSOLL HSC SPEED HAWK 650 OPS-INGERSOLL HSC SPEED HAWK 650 OPS-INGERSOLL HSC SPEED HAWK 650 OPS-INGERSOLL HSC SPEED HAWK 650 OPS-INGERSOLL HSC SPEED HAWK 650 OPS-INGERSOLL HSC SPEED HAWK 650
more images
13
Германија Bayreuth
1215 km
OPS-INGERSOLL HSC SPEED HAWK 650
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OPS INGERSOLL Speed Hawk 550 OPS INGERSOLL Speed Hawk 550
more images
2
Германија Kreis Bergstraße, Deutschland
1354 km
OPS INGERSOLL Speed Hawk 550
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs INGERSOLL OPS 650 5 Achs
more images
15
Германија Burgoberbach
1215 km
INGERSOLL OPS 650 5 Achs
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OPS Ingersoll Speed Hawk 550 OPS Ingersoll Speed Hawk 550 OPS Ingersoll Speed Hawk 550 OPS Ingersoll Speed Hawk 550 OPS Ingersoll Speed Hawk 550 OPS Ingersoll Speed Hawk 550 OPS Ingersoll Speed Hawk 550 OPS Ingersoll Speed Hawk 550
more images
8
Германија Kaufungen
1419 km
OPS Ingersoll Speed Hawk 550
2015
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA BIMA / 310/120/400 IMA BIMA / 310/120/400 IMA BIMA / 310/120/400 IMA BIMA / 310/120/400 IMA BIMA / 310/120/400 IMA BIMA / 310/120/400 IMA BIMA / 310/120/400 IMA BIMA / 310/120/400 IMA BIMA / 310/120/400 IMA BIMA / 310/120/400 IMA BIMA / 310/120/400
more images
11
Германија Bitburg
1498 km
IMA BIMA / 310/120/400
2001
неисправен носач за резервни делови (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GILDEMEISTER N.E.F: CTX 400 GILDEMEISTER N.E.F: CTX 400 GILDEMEISTER N.E.F: CTX 400 GILDEMEISTER N.E.F: CTX 400 GILDEMEISTER N.E.F: CTX 400 GILDEMEISTER N.E.F: CTX 400 GILDEMEISTER N.E.F: CTX 400
more images
7
Германија Goldenstedt
(Локација на дилерот)
1595 km
GILDEMEISTER N.E.F: CTX 400
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Root
1225 km
DOOSAN DNM 400
2008
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
STARRAG HECKERT CWK 400 Dynamic STARRAG HECKERT CWK 400 Dynamic STARRAG HECKERT CWK 400 Dynamic STARRAG HECKERT CWK 400 Dynamic STARRAG HECKERT CWK 400 Dynamic STARRAG HECKERT CWK 400 Dynamic STARRAG HECKERT CWK 400 Dynamic STARRAG HECKERT CWK 400 Dynamic STARRAG HECKERT CWK 400 Dynamic
more images
9
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
STARRAG HECKERT CWK 400 Dynamic
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bottrop-Grafenwald
(Локација на дилерот)
1581 km
ZMM CU 400 x 1000 MT
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
STARRAG HECKERT HEC 400 D STARRAG HECKERT HEC 400 D STARRAG HECKERT HEC 400 D STARRAG HECKERT HEC 400 D STARRAG HECKERT HEC 400 D STARRAG HECKERT HEC 400 D
more images
6
Германија Halberstadt
1403 km
STARRAG HECKERT HEC 400 D
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STARRAG-HECKERT CWK 400 D STARRAG-HECKERT CWK 400 D
more images
2
Германија Monheim am Rhein
1550 km
STARRAG-HECKERT CWK 400 D
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630 IMA Bima 400/140/630
more images
15
Италија Sesto Calende
1149 km
IMA Bima 400/140/630
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2 SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2
more images
12
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
SW Schwäbische Werkzeugmaschinen BA 400-2
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HBM 400 x 1000 DRO HBM 400 x 1000 DRO HBM 400 x 1000 DRO HBM 400 x 1000 DRO HBM 400 x 1000 DRO HBM 400 x 1000 DRO HBM 400 x 1000 DRO HBM 400 x 1000 DRO HBM 400 x 1000 DRO HBM 400 x 1000 DRO
more images
10
Германија Velen
1601 km
HBM 400 x 1000 DRO
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM CU 400 x 1000 M ZMM CU 400 x 1000 M ZMM CU 400 x 1000 M ZMM CU 400 x 1000 M
more images
4
Германија Bottrop-Grafenwald
(Локација на дилерот)
1581 km
ZMM CU 400 x 1000 M
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs
more images
15
Германија Burgoberbach
1215 km
Mikron XSM 400 U 5 Achs
2008
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MIKRON XSM 400 U MIKRON XSM 400 U
more images
2
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
MIKRON XSM 400 U
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Integrex 400-IISY Mazak Integrex 400-IISY Mazak Integrex 400-IISY Mazak Integrex 400-IISY Mazak Integrex 400-IISY
more images
5
Германија Göppingen
1232 km
Mazak Integrex 400-IISY
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SPINNER TC 400-52 MC (*17) SPINNER TC 400-52 MC (*17) SPINNER TC 400-52 MC (*17) SPINNER TC 400-52 MC (*17) SPINNER TC 400-52 MC (*17) SPINNER TC 400-52 MC (*17) SPINNER TC 400-52 MC (*17) SPINNER TC 400-52 MC (*17) SPINNER TC 400-52 MC (*17) SPINNER TC 400-52 MC (*17)
more images
10
Германија Oelde
1531 km
SPINNER TC 400-52 MC (*17)
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS
more images
10
Германија Hattingen
(Локација на дилерот)
1555 km
EMAG VSC 400 DDS
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM CU 400 x 4000 M ZMM CU 400 x 4000 M ZMM CU 400 x 4000 M ZMM CU 400 x 4000 M
more images
4
Германија Bottrop-Grafenwald
(Локација на дилерот)
1581 km
ZMM CU 400 x 4000 M
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM C 400 TS
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ZMM C 400 TS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
UWM 400 x 1000 DRO UWM 400 x 1000 DRO UWM 400 x 1000 DRO UWM 400 x 1000 DRO UWM 400 x 1000 DRO UWM 400 x 1000 DRO UWM 400 x 1000 DRO UWM 400 x 1000 DRO UWM 400 x 1000 DRO UWM 400 x 1000 DRO
more images
10
Германија Velen
1601 km
UWM 400 x 1000 DRO
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Traub TNA 400 Traub TNA 400 Traub TNA 400 Traub TNA 400 Traub TNA 400
more images
5
Германија Monheim am Rhein
1550 km
Traub TNA 400
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kraft (Pinacho) KTH 400-105x2000 (m. C-Achse)
more images
1
Германија Stockstadt am Rhein
1374 km
Kraft (Pinacho) KTH 400-105x2000 (m. C-Achse)
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Axon LU-400 Axon LU-400 Axon LU-400 Axon LU-400 Axon LU-400 Axon LU-400 Axon LU-400 Axon LU-400 Axon LU-400
more images
9
Германија Olching
1101 km
Axon LU-400
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bottrop-Grafenwald
(Локација на дилерот)
1581 km
ZMM CU 400 x 1000
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Haas EC-400 Haas EC-400 Haas EC-400 Haas EC-400 Haas EC-400 Haas EC-400 Haas EC-400
more images
7
Германија Freiburg i. Br.
(Локација на дилерот)
1309 km
Haas EC-400
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA MA 400 HA
more images
1
Италија Cologno Monzese
1096 km
OKUMA MA 400 HA
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KONDIA five 400 KONDIA five 400
more images
2
Германија Kirchheim bei München
1072 km
KONDIA five 400
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U Mikron HSM 400 U
more images
14
Швајцарија Zuchwil
1286 km
Mikron HSM 400 U
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak HTC 400 Mazak HTC 400 Mazak HTC 400 Mazak HTC 400 Mazak HTC 400 Mazak HTC 400 Mazak HTC 400
more images
7
Италија Via Nicola Calipari, 6, 24061 Albano Sant'Alessandro BG, Italy
1066 km
Mazak HTC 400
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bottrop-Grafenwald
(Локација на дилерот)
1581 km
ZMM CU 400 x 2000
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm
more images
15
Швајцарија Beringen / Schaffhausen
1240 km
EST TICINO SGM 400 / 4000+2000mm
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heckert CWK 400 Heckert CWK 400 Heckert CWK 400 Heckert CWK 400
more images
4
Германија Chemnitz
1231 km
Heckert CWK 400
1998
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Weingartner mpmc 400-3000 Weingartner mpmc 400-3000 Weingartner mpmc 400-3000 Weingartner mpmc 400-3000 Weingartner mpmc 400-3000
more images
5
Соединетите Американски Држави El Cajon
10738 km
Weingartner mpmc 400-3000
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KNUTH Werkzeugmaschinen X.mill 400 (BT40)
more images
1
Германија Wasbek
1640 km
KNUTH Werkzeugmaschinen X.mill 400 (BT40)
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Wanderer alpha 400 Wanderer alpha 400 Wanderer alpha 400 Wanderer alpha 400 Wanderer alpha 400 Wanderer alpha 400 Wanderer alpha 400 Wanderer alpha 400 Wanderer alpha 400 Wanderer alpha 400
more images
10
Австрија Ried im Innkreis
981 km
Wanderer alpha 400
2003
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400 Mikron HSM-400
more images
15
Швајцарија Bienne
1303 km
Mikron HSM-400
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS HCE 400 P HAAS HCE 400 P HAAS HCE 400 P
more images
3
Франција Haguenau
1352 km
HAAS HCE 400 P
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400 GUALDONI GV 400
more images
13
Италија Albairate
1110 km
GUALDONI GV 400
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Willemin W 400 Willemin W 400 Willemin W 400
more images
3
Германија Düsseldorf
1558 km
Willemin W 400
1984
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL
more images
11
Германија Burbach
1459 km
OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mitsubishi INGERSOLL INGERSOLL CENTER40 Mitsubishi INGERSOLL INGERSOLL CENTER40 Mitsubishi INGERSOLL INGERSOLL CENTER40 Mitsubishi INGERSOLL INGERSOLL CENTER40 Mitsubishi INGERSOLL INGERSOLL CENTER40 Mitsubishi INGERSOLL INGERSOLL CENTER40
more images
6
Франција Paris
1718 km
Mitsubishi INGERSOLL INGERSOLL CENTER40
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wuppertal
1549 km
Ingersoll Rand G400 Cummins 400kVA
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Stapler Center Fritz GmbH TPW 4000 AL - AS Stapler Center Fritz GmbH TPW 4000 AL - AS
more images
2
Германија Alfdorf
1237 km
Stapler Center Fritz GmbH TPW 4000 AL - AS
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL
more images
11
Германија Burbach
1459 km
OPS Ingersoll Gantry EAGLE 1400 Plus XL
2014
многу добро (користено)
Јавете се

Auction Conditions

The contractual language is German. The German version of these Auction Conditions shall prevail. The English version is for information purposes only.

 1. Auction goods are sold on behalf of and for the account of the seller cooperating with Machineseeker Group GmbH.
 2. All prices and bids are net prices and do not include VAT.
 3. Stated dismantling and loading costs are binding.
 4. All information is provided to the best of knowledge – Machineseeker Group GmbH generally recommends to inspect used machinery.
 5. Bidding is reserved for commercial buyers – sale exclusively to commercial buyers.
 6. The duration of an auction may be subject to change.
 7. By placing a bid, the prospective buyer declares herself/himself to be knowledgeable and informed with regards to auction good(s).
 8. Submitted direct or maximum bids are binding.
 9. Machineseeker Group GmbH reserves the right to examine incoming bids. Bids can be rejected or cancelled without providing reasons.
 10. The winning bid is designated at offer period end, conditional to the minimum price defined by the seller.
 11. In case of acceptance of a bid, Machineseeker Group GmbH charges an auction fee of 18,0 % net on the buyer’s net bid.
 12. The General Auction Terms of Machineseeker Group GmbH apply.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши