Round bending machine
Isitan IR 1270x75

цена
аукција
Година на градба
2022
држава
Втора рака (целосно функционален)
Локација
Германија – Растојание: околу 1.510 км
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Round bending machine
Производителот:
Isitan
модел:
IR 1270x75
Број на машина:
63382
Година на градба:
2022
држава:
добро (искористено)
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија – Растојание: околу 1.510 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
бесплатно
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

TECHNICAL DETAILS

working length: 1270 mm
sheet thickness: 1,5 mm
roll diameter: 75 mm
number of rolls: 3
roller arrangement: asymmetric


MACHINE DETAILS

power: 1,5 kW
voltage: 400 V, 3 phases, 50 Hz
weight: 400 kg

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A12272954
Референтен број:
AUC-2309014
Ажурирање:
последен на 05.09.2023

Контакт

Kai Achtermann
Лице за контакт: Kai Achtermann
ИД на машината: 12272954
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
машина под напојување
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Германија Германија
Растојание: околу 1.510 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN IRM 1550 x 140 HESSE by ISITAN IRM 1550 x 140
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN IRM 1550 x 140
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
ISITAN IRM 1270 x 140
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Isitan IRM 1550 x 140 Isitan IRM 1550 x 140
more images
2
Обединето Кралство 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2146 km
Isitan IRM 1550 x 140
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ISITAN IRM 2050 x 140 ISITAN IRM 2050 x 140 ISITAN IRM 2050 x 140 ISITAN IRM 2050 x 140 ISITAN IRM 2050 x 140
more images
5
Холандија Enschede
1628 km
ISITAN IRM 2050 x 140
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN IRM 2050 x 130 HESSE by ISITAN IRM 2050 x 130
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN IRM 2050 x 130
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN R 1050 x 75 HESSE by ISITAN R 1050 x 75 HESSE by ISITAN R 1050 x 75
more images
3
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN R 1050 x 75
2021
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1510 km
Isitan MSM 1270x100
2022
добро (искористено)
Класифицирана реклама
ISITAN DPM ISITAN DPM
more images
2
Обединето Кралство 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2146 km
ISITAN DPM
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Canon iR Advance DX 6780i OCR inkl. Finisher erst ca.: 250.000 Ausdrucke Canon iR Advance DX 6780i OCR inkl. Finisher erst ca.: 250.000 Ausdrucke Canon iR Advance DX 6780i OCR inkl. Finisher erst ca.: 250.000 Ausdrucke Canon iR Advance DX 6780i OCR inkl. Finisher erst ca.: 250.000 Ausdrucke Canon iR Advance DX 6780i OCR inkl. Finisher erst ca.: 250.000 Ausdrucke Canon iR Advance DX 6780i OCR inkl. Finisher erst ca.: 250.000 Ausdrucke Canon iR Advance DX 6780i OCR inkl. Finisher erst ca.: 250.000 Ausdrucke Canon iR Advance DX 6780i OCR inkl. Finisher erst ca.: 250.000 Ausdrucke Canon iR Advance DX 6780i OCR inkl. Finisher erst ca.: 250.000 Ausdrucke Canon iR Advance DX 6780i OCR inkl. Finisher erst ca.: 250.000 Ausdrucke Canon iR Advance DX 6780i OCR inkl. Finisher erst ca.: 250.000 Ausdrucke Canon iR Advance DX 6780i OCR inkl. Finisher erst ca.: 250.000 Ausdrucke Canon iR Advance DX 6780i OCR inkl. Finisher erst ca.: 250.000 Ausdrucke Canon iR Advance DX 6780i OCR inkl. Finisher erst ca.: 250.000 Ausdrucke
more images
14
Германија Langenfeld (Rheinland)
1547 km
Canon iR Advance DX 6780i OCR inkl. Finisher erst ca.: 250.000 Ausdrucke
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Isitan 4R HMS 1270 x 130 Isitan 4R HMS 1270 x 130 Isitan 4R HMS 1270 x 130 Isitan 4R HMS 1270 x 130 Isitan 4R HMS 1270 x 130 Isitan 4R HMS 1270 x 130 Isitan 4R HMS 1270 x 130 Isitan 4R HMS 1270 x 130 Isitan 4R HMS 1270 x 130 Isitan 4R HMS 1270 x 130 Isitan 4R HMS 1270 x 130 Isitan 4R HMS 1270 x 130
more images
12
Германија Mudersbach
1473 km
Isitan 4R HMS 1270 x 130
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CHURCHILL-ISITAN CH220X2 CHURCHILL-ISITAN CH220X2 CHURCHILL-ISITAN CH220X2
more images
3
Турција İsmet Paşa, Gün Sk. No:6, 34040 Bayrampaşa/İstanbul, Turkey
602 km
CHURCHILL-ISITAN CH220X2
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN IBKS 2,5 HESSE by ISITAN IBKS 2,5
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN IBKS 2,5
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90
more images
15
Холандија Enschede
1631 km
ISITAN 4R HPK 90
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Isitan 4R HMS 2050x200 Isitan 4R HMS 2050x200 Isitan 4R HMS 2050x200 Isitan 4R HMS 2050x200 Isitan 4R HMS 2050x200 Isitan 4R HMS 2050x200 Isitan 4R HMS 2050x200 Isitan 4R HMS 2050x200 Isitan 4R HMS 2050x200 Isitan 4R HMS 2050x200 Isitan 4R HMS 2050x200 Isitan 4R HMS 2050x200
more images
12
Германија Mudersbach
1473 km
Isitan 4R HMS 2050x200
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN SDK 6 HESSE by ISITAN SDK 6 HESSE by ISITAN SDK 6 HESSE by ISITAN SDK 6
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN SDK 6
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ISITAN 3R HPK 45 ISITAN 3R HPK 45 ISITAN 3R HPK 45 ISITAN 3R HPK 45 ISITAN 3R HPK 45
more images
5
Холандија Enschede
1628 km
ISITAN 3R HPK 45
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN RM 1050 x 90 HESSE by ISITAN RM 1050 x 90 HESSE by ISITAN RM 1050 x 90
more images
3
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN RM 1050 x 90
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ISITAN PN-2076 ISITAN PN-2076 ISITAN PN-2076 ISITAN PN-2076 ISITAN PN-2076
more images
5
Холандија Enschede
1628 km
ISITAN PN-2076
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN RM 1050 x 90 HESSE by ISITAN RM 1050 x 90 HESSE by ISITAN RM 1050 x 90
more images
3
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN RM 1050 x 90
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ISITAN RM 1050 x 90 ISITAN RM 1050 x 90 ISITAN RM 1050 x 90 ISITAN RM 1050 x 90 ISITAN RM 1050 x 90
more images
5
Холандија Enschede
1628 km
ISITAN RM 1050 x 90
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN IKMP 1,2 HESSE by ISITAN IKMP 1,2
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN IKMP 1,2
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN Edgebender 1230 HESSE by ISITAN Edgebender 1230 HESSE by ISITAN Edgebender 1230 HESSE by ISITAN Edgebender 1230 HESSE by ISITAN Edgebender 1230
more images
5
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN Edgebender 1230
2020
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN 4R HMS 2050x180 HESSE by ISITAN 4R HMS 2050x180 HESSE by ISITAN 4R HMS 2050x180 HESSE by ISITAN 4R HMS 2050x180
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN 4R HMS 2050x180
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN R 1050 x 56 HESSE by ISITAN R 1050 x 56 HESSE by ISITAN R 1050 x 56 HESSE by ISITAN R 1050 x 56 HESSE by ISITAN R 1050 x 56 HESSE by ISITAN R 1050 x 56
more images
6
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN R 1050 x 56
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN RS 1050 x 90
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN RS 1050 x 90
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN Edgebender 1230 HESSE by ISITAN Edgebender 1230 HESSE by ISITAN Edgebender 1230 HESSE by ISITAN Edgebender 1230 HESSE by ISITAN Edgebender 1230 HESSE by ISITAN Edgebender 1230 HESSE by ISITAN Edgebender 1230
more images
7
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN Edgebender 1230
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN RM 1550 x 90 HESSE by ISITAN RM 1550 x 90 HESSE by ISITAN RM 1550 x 90 HESSE by ISITAN RM 1550 x 90 HESSE by ISITAN RM 1550 x 90 HESSE by ISITAN RM 1550 x 90
more images
6
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN RM 1550 x 90
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KUKA IR 760/120.0 KUKA IR 760/120.0 KUKA IR 760/120.0
more images
3
Италија
763 km
KUKA IR 760/120.0
1994
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Tiesse IR-SA 840 M
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heuft EBI (Leerflascheninspektion) Heuft EBI (Leerflascheninspektion) Heuft EBI (Leerflascheninspektion) Heuft EBI (Leerflascheninspektion) Heuft EBI (Leerflascheninspektion) Heuft EBI (Leerflascheninspektion) Heuft EBI (Leerflascheninspektion) Heuft EBI (Leerflascheninspektion)
more images
8
Германија Menslage
(Локација на дилерот)
1614 km
Heuft EBI (Leerflascheninspektion)
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KUKA Kuka RC30 / 52 - IR 363/6.0 Roboter incl. Steuerschrank und Handbedienteil KUKA Kuka RC30 / 52 - IR 363/6.0 Roboter incl. Steuerschrank und Handbedienteil KUKA Kuka RC30 / 52 - IR 363/6.0 Roboter incl. Steuerschrank und Handbedienteil KUKA Kuka RC30 / 52 - IR 363/6.0 Roboter incl. Steuerschrank und Handbedienteil KUKA Kuka RC30 / 52 - IR 363/6.0 Roboter incl. Steuerschrank und Handbedienteil KUKA Kuka RC30 / 52 - IR 363/6.0 Roboter incl. Steuerschrank und Handbedienteil KUKA Kuka RC30 / 52 - IR 363/6.0 Roboter incl. Steuerschrank und Handbedienteil KUKA Kuka RC30 / 52 - IR 363/6.0 Roboter incl. Steuerschrank und Handbedienteil KUKA Kuka RC30 / 52 - IR 363/6.0 Roboter incl. Steuerschrank und Handbedienteil KUKA Kuka RC30 / 52 - IR 363/6.0 Roboter incl. Steuerschrank und Handbedienteil
more images
10
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
KUKA Kuka RC30 / 52 - IR 363/6.0 Roboter incl. Steuerschrank und Handbedienteil
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FALKEN IR 1050 x 75 motor. FALKEN IR 1050 x 75 motor. FALKEN IR 1050 x 75 motor. FALKEN IR 1050 x 75 motor. FALKEN IR 1050 x 75 motor. FALKEN IR 1050 x 75 motor. FALKEN IR 1050 x 75 motor. FALKEN IR 1050 x 75 motor. FALKEN IR 1050 x 75 motor.
more images
9
Германија Ahaus
1612 km
FALKEN IR 1050 x 75 motor.
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Rehm RDS 3000 IR K240 Rehm RDS 3000 IR K240 Rehm RDS 3000 IR K240 Rehm RDS 3000 IR K240 Rehm RDS 3000 IR K240 Rehm RDS 3000 IR K240
more images
6
Германија Ansbach
1221 km
Rehm RDS 3000 IR K240
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Canon IR-ADV C3530i Canon IR-ADV C3530i Canon IR-ADV C3530i Canon IR-ADV C3530i
more images
4
Унгарија Nagytarcsa
685 km
Canon IR-ADV C3530i
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bruker Hyperion Bruker Hyperion Bruker Hyperion Bruker Hyperion Bruker Hyperion Bruker Hyperion Bruker Hyperion Bruker Hyperion Bruker Hyperion Bruker Hyperion Bruker Hyperion Bruker Hyperion Bruker Hyperion
more images
13
Германија Borken
1603 km
Bruker Hyperion
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Бугарија Sofia
176 km
POLYGRAPH PLANETA P24
1972
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
di-soric IR 10 PSK-IBS di-soric IR 10 PSK-IBS di-soric IR 10 PSK-IBS di-soric IR 10 PSK-IBS di-soric IR 10 PSK-IBS
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
di-soric IR 10 PSK-IBS
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Canon Canon IR C5550 Canon Canon IR C5550 Canon Canon IR C5550 Canon Canon IR C5550
more images
4
Литванија Vilnius
1470 km
Canon Canon IR C5550
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Carl Zeiss FF 450plus IR Carl Zeiss FF 450plus IR
more images
2
Германија Verden (Aller)
1569 km
Carl Zeiss FF 450plus IR
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
3
Германија Bünde
1544 km
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bruker Tensor 27 Bruker Tensor 27 Bruker Tensor 27 Bruker Tensor 27 Bruker Tensor 27 Bruker Tensor 27 Bruker Tensor 27 Bruker Tensor 27 Bruker Tensor 27 Bruker Tensor 27 Bruker Tensor 27 Bruker Tensor 27 Bruker Tensor 27 Bruker Tensor 27
more images
14
Германија Borken
1603 km
Bruker Tensor 27
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ABB ABB ABB ABB ABB ABB ABB ABB ABB ABB ABB ABB
more images
12
Австрија Wien
847 km
ABB
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gloor NGM140-IR Gloor NGM140-IR Gloor NGM140-IR Gloor NGM140-IR Gloor NGM140-IR
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Gloor NGM140-IR
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Urk
1725 km
Rühle IR 56
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FOBA F.0100-ir FOBA F.0100-ir
more images
2
Германија Selmsdorf
1588 km
FOBA F.0100-ir
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bünde
1544 km
многу добро (користено)
Јавете се