Round bending machine
Isitan MSM 1270x100

цена
аукција
Година на градба
2022
држава
Втора рака (целосно функционален)
Локација
Германија – Растојание: околу 1.510 км
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Round bending machine
Производителот:
Isitan
модел:
MSM 1270x100
Година на градба:
2022
држава:
добро (искористено)
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија – Растојание: околу 1.510 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
бесплатно
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

TECHNICAL DETAILS

working length: 1270 mm
sheet thickness: 3 mm
roll diameter: 100 mm
number of rolls: 3
roller arrangement: asymmetrical


MACHINE DETAILS

weight: 650 kg

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A12273515
Референтен број:
AUC-2309016
Ажурирање:
последен на 05.09.2023

Контакт

Kai Achtermann
Лице за контакт: Kai Achtermann
ИД на машината: 12273515
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
машина под напојување
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Германија Германија
Растојание: околу 1.510 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
MSM MSM MSM MSM MSM MSM MSM MSM
more images
8
Австрија Wien
847 km
MSM
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN R 1050 x 75 HESSE by ISITAN R 1050 x 75 HESSE by ISITAN R 1050 x 75
more images
3
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN R 1050 x 75
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140 ISITAN IRM 1270 x 140
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
ISITAN IRM 1270 x 140
2022
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Франција Calais
1841 km
MSM FW 35
2021
добро (искористено)
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1510 km
Isitan IR 1270x75
2022
добро (искористено)
Класифицирана реклама
ISITAN DPM ISITAN DPM
more images
2
Обединето Кралство 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2146 km
ISITAN DPM
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Isitan 4R HMS 1270 x 130 Isitan 4R HMS 1270 x 130 Isitan 4R HMS 1270 x 130 Isitan 4R HMS 1270 x 130 Isitan 4R HMS 1270 x 130 Isitan 4R HMS 1270 x 130 Isitan 4R HMS 1270 x 130 Isitan 4R HMS 1270 x 130 Isitan 4R HMS 1270 x 130 Isitan 4R HMS 1270 x 130 Isitan 4R HMS 1270 x 130 Isitan 4R HMS 1270 x 130
more images
12
Германија Mudersbach
1473 km
Isitan 4R HMS 1270 x 130
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN IBKS 2,5 HESSE by ISITAN IBKS 2,5
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN IBKS 2,5
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MSM Maschinenbau M.Schormayer VPT2513 MSM Maschinenbau M.Schormayer VPT2513 MSM Maschinenbau M.Schormayer VPT2513 MSM Maschinenbau M.Schormayer VPT2513 MSM Maschinenbau M.Schormayer VPT2513 MSM Maschinenbau M.Schormayer VPT2513 MSM Maschinenbau M.Schormayer VPT2513
more images
7
MSM Maschinenbau M.Schormayer VPT2513
2013
како нов (користен)
Класифицирана реклама
CHURCHILL-ISITAN CH220X2 CHURCHILL-ISITAN CH220X2 CHURCHILL-ISITAN CH220X2
more images
3
Турција İsmet Paşa, Gün Sk. No:6, 34040 Bayrampaşa/İstanbul, Turkey
602 km
CHURCHILL-ISITAN CH220X2
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90 ISITAN 4R HPK 90
more images
15
Холандија Enschede
1631 km
ISITAN 4R HPK 90
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Isitan IRM 1550 x 140 Isitan IRM 1550 x 140
more images
2
Обединето Кралство 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2146 km
Isitan IRM 1550 x 140
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Isitan 4R HMS 2050x200 Isitan 4R HMS 2050x200 Isitan 4R HMS 2050x200 Isitan 4R HMS 2050x200 Isitan 4R HMS 2050x200 Isitan 4R HMS 2050x200 Isitan 4R HMS 2050x200 Isitan 4R HMS 2050x200 Isitan 4R HMS 2050x200 Isitan 4R HMS 2050x200 Isitan 4R HMS 2050x200 Isitan 4R HMS 2050x200
more images
12
Германија Mudersbach
1473 km
Isitan 4R HMS 2050x200
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN IRM 1550 x 140 HESSE by ISITAN IRM 1550 x 140
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN IRM 1550 x 140
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ISITAN 3R HPK 45 ISITAN 3R HPK 45 ISITAN 3R HPK 45 ISITAN 3R HPK 45 ISITAN 3R HPK 45
more images
5
Холандија Enschede
1628 km
ISITAN 3R HPK 45
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN RM 1050 x 90 HESSE by ISITAN RM 1050 x 90 HESSE by ISITAN RM 1050 x 90
more images
3
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN RM 1050 x 90
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ISITAN PN-2076 ISITAN PN-2076 ISITAN PN-2076 ISITAN PN-2076 ISITAN PN-2076
more images
5
Холандија Enschede
1628 km
ISITAN PN-2076
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN SDK 6 HESSE by ISITAN SDK 6 HESSE by ISITAN SDK 6 HESSE by ISITAN SDK 6
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN SDK 6
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ISITAN RM 1050 x 90 ISITAN RM 1050 x 90 ISITAN RM 1050 x 90 ISITAN RM 1050 x 90 ISITAN RM 1050 x 90
more images
5
Холандија Enschede
1628 km
ISITAN RM 1050 x 90
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN RM 1050 x 90 HESSE by ISITAN RM 1050 x 90 HESSE by ISITAN RM 1050 x 90
more images
3
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN RM 1050 x 90
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ISITAN IRM 2050 x 140 ISITAN IRM 2050 x 140 ISITAN IRM 2050 x 140 ISITAN IRM 2050 x 140 ISITAN IRM 2050 x 140
more images
5
Холандија Enschede
1628 km
ISITAN IRM 2050 x 140
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN IKMP 1,2 HESSE by ISITAN IKMP 1,2
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN IKMP 1,2
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN IRM 2050 x 130 HESSE by ISITAN IRM 2050 x 130
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN IRM 2050 x 130
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN R 1050 x 56 HESSE by ISITAN R 1050 x 56 HESSE by ISITAN R 1050 x 56 HESSE by ISITAN R 1050 x 56 HESSE by ISITAN R 1050 x 56 HESSE by ISITAN R 1050 x 56
more images
6
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN R 1050 x 56
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN RS 1050 x 90
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN RS 1050 x 90
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN Edgebender 1230 HESSE by ISITAN Edgebender 1230 HESSE by ISITAN Edgebender 1230 HESSE by ISITAN Edgebender 1230 HESSE by ISITAN Edgebender 1230
more images
5
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN Edgebender 1230
2020
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN 4R HMS 2050x180 HESSE by ISITAN 4R HMS 2050x180 HESSE by ISITAN 4R HMS 2050x180 HESSE by ISITAN 4R HMS 2050x180
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN 4R HMS 2050x180
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN Edgebender 1230 HESSE by ISITAN Edgebender 1230 HESSE by ISITAN Edgebender 1230 HESSE by ISITAN Edgebender 1230 HESSE by ISITAN Edgebender 1230 HESSE by ISITAN Edgebender 1230 HESSE by ISITAN Edgebender 1230
more images
7
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN Edgebender 1230
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN RM 1550 x 90 HESSE by ISITAN RM 1550 x 90 HESSE by ISITAN RM 1550 x 90 HESSE by ISITAN RM 1550 x 90 HESSE by ISITAN RM 1550 x 90 HESSE by ISITAN RM 1550 x 90
more images
6
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN RM 1550 x 90
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
LORENZ MSM
more images
1
Германија Metzingen
1244 km
LORENZ MSM
1982
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AYEL-TECH 1270 x 100 AYEL-TECH 1270 x 100 AYEL-TECH 1270 x 100 AYEL-TECH 1270 x 100 AYEL-TECH 1270 x 100 AYEL-TECH 1270 x 100
more images
6
Холандија Enschede
1628 km
AYEL-TECH 1270 x 100
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZMANN
more images
1
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
HOLZMANN
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE MSM 2030 x 1,0 HESSE MSM 2030 x 1,0 HESSE MSM 2030 x 1,0 HESSE MSM 2030 x 1,0 HESSE MSM 2030 x 1,0 HESSE MSM 2030 x 1,0 HESSE MSM 2030 x 1,0 HESSE MSM 2030 x 1,0 HESSE MSM 2030 x 1,0
more images
9
Германија Ahaus
1612 km
HESSE MSM 2030 x 1,0
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fryma MSM-32 - Sand mill Fryma MSM-32 - Sand mill Fryma MSM-32 - Sand mill Fryma MSM-32 - Sand mill
more images
4
Холандија Barneveld
1692 km
Fryma MSM-32 - Sand mill
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Parker AK-D3W-S-SW-30-610 MSM-H1 Parker AK-D3W-S-SW-30-610 MSM-H1 Parker AK-D3W-S-SW-30-610 MSM-H1 Parker AK-D3W-S-SW-30-610 MSM-H1 Parker AK-D3W-S-SW-30-610 MSM-H1 Parker AK-D3W-S-SW-30-610 MSM-H1 Parker AK-D3W-S-SW-30-610 MSM-H1 Parker AK-D3W-S-SW-30-610 MSM-H1
more images
8
Германија Wiefelstede
1648 km
Parker AK-D3W-S-SW-30-610 MSM-H1
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mark COMPRESSORS MSM D MINI Mark COMPRESSORS MSM D MINI Mark COMPRESSORS MSM D MINI Mark COMPRESSORS MSM D MINI Mark COMPRESSORS MSM D MINI
more images
5
Германија Berlin
1365 km
Mark COMPRESSORS MSM D MINI
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ELMAG MSM 4 D-270 AD ELMAG MSM 4 D-270 AD ELMAG MSM 4 D-270 AD ELMAG MSM 4 D-270 AD ELMAG MSM 4 D-270 AD ELMAG MSM 4 D-270 AD
more images
6
Германија Magdeburg
1400 km
ELMAG MSM 4 D-270 AD
2022
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZMANN
more images
1
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
HOLZMANN
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MTM Metal Technic MSM 400 M MTM Metal Technic MSM 400 M MTM Metal Technic MSM 400 M MTM Metal Technic MSM 400 M
more images
4
Германија Ahlen
1543 km
MTM Metal Technic MSM 400 M
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
packtech MSM 56 99 packtech MSM 56 99 packtech MSM 56 99 packtech MSM 56 99 packtech MSM 56 99
more images
5
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
packtech MSM 56 99
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mark MSM 4 D-270 AD 2000 m Mark MSM 4 D-270 AD 2000 m Mark MSM 4 D-270 AD 2000 m Mark MSM 4 D-270 AD 2000 m Mark MSM 4 D-270 AD 2000 m Mark MSM 4 D-270 AD 2000 m
more images
6
Германија Magdeburg
1400 km
Mark MSM 4 D-270 AD 2000 m
2022
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MTM Metal Technic MSM 10.800 CNC MTM Metal Technic MSM 10.800 CNC MTM Metal Technic MSM 10.800 CNC MTM Metal Technic MSM 10.800 CNC MTM Metal Technic MSM 10.800 CNC MTM Metal Technic MSM 10.800 CNC MTM Metal Technic MSM 10.800 CNC MTM Metal Technic MSM 10.800 CNC
more images
8
Германија Ahlen
1543 km
MTM Metal Technic MSM 10.800 CNC
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TURI MSM 1030/3
more images
1
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
TURI MSM 1030/3
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC
more images
14
Германија Ahlen
1545 km
MTM Metal Technic Machines GmbH MSM 10.400 CNC
2020
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kremsmüller 2000 Ltr. - Stainless Steel Reactor Kremsmüller 2000 Ltr. - Stainless Steel Reactor Kremsmüller 2000 Ltr. - Stainless Steel Reactor Kremsmüller 2000 Ltr. - Stainless Steel Reactor Kremsmüller 2000 Ltr. - Stainless Steel Reactor
more images
5
Холандија Barneveld
1692 km
Kremsmüller 2000 Ltr. - Stainless Steel Reactor
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wilmsmeyer SLRD 60 Wilmsmeyer SLRD 60 Wilmsmeyer SLRD 60 Wilmsmeyer SLRD 60 Wilmsmeyer SLRD 60 Wilmsmeyer SLRD 60
more images
6
Германија Barntrup
1498 km
Wilmsmeyer SLRD 60
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mark MSM7.5DXM270L Mark MSM7.5DXM270L Mark MSM7.5DXM270L Mark MSM7.5DXM270L Mark MSM7.5DXM270L Mark MSM7.5DXM270L Mark MSM7.5DXM270L Mark MSM7.5DXM270L Mark MSM7.5DXM270L Mark MSM7.5DXM270L Mark MSM7.5DXM270L Mark MSM7.5DXM270L Mark MSM7.5DXM270L Mark MSM7.5DXM270L Mark MSM7.5DXM270L
more images
15
Австрија Hohenems
1150 km
Mark MSM7.5DXM270L
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Cidan MS-M 10/3
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ADAMS / AUMA ADAMS MAK DN450 PN40 PS25 ADAMS / AUMA ADAMS MAK DN450 PN40 PS25 ADAMS / AUMA ADAMS MAK DN450 PN40 PS25 ADAMS / AUMA ADAMS MAK DN450 PN40 PS25 ADAMS / AUMA ADAMS MAK DN450 PN40 PS25 ADAMS / AUMA ADAMS MAK DN450 PN40 PS25 ADAMS / AUMA ADAMS MAK DN450 PN40 PS25 ADAMS / AUMA ADAMS MAK DN450 PN40 PS25
more images
8
Германија Giebelstadt
1280 km
ADAMS / AUMA ADAMS MAK DN450 PN40 PS25
1996
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CZ Screen  MS MICRO CZ Screen  MS MICRO CZ Screen  MS MICRO CZ Screen  MS MICRO
more images
4
Германија Bielefeld
1529 km
CZ Screen MS MICRO
2022
Ново
Јавете се