Ни требаш!
Jobs

Тоа беше кратко пред крајот на милениумот што имавме визија за онлајн пазар што ќе донесе купувачи и продавачи заедно брзо, лесно и евтино. Ние се усовршила оваа идеја во текот на една и пол децении и Machineseeker стана платформа за онлајн трговија за пласман на машини.

Но, ние не сме среќно, или уште завршена! Ние планираме да стане лидер на пазарот во другите гранки и понуда дилери на постојано подобрување на платформа, така што тие ќе имаат повеќе време да се направи она што тие се најдобри во - советување на клиентите и продажба на машини.

Тоа е местото каде што доаѓаат! Се придружите на нашата фамилија и да ви помогне да се дизајнира иднината на трговски онлајн машина. Хармоничен тим и пријателска атмосфера чекаат на вас. Дознајте Machineseeker она што има да ви понуди .

Ние со нетрпение очекуваме да слушнеме од тебе!

Дознајте зошто тоа ќе биде голема за да работат за Machineseeker!
ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ
Не е достапна соодветна работа?

Ако имате било какви идеи за тоа како може да ни помогне да се подобри Machineseeker, би сакал да ги слуша! Ние секогаш сме отворени за несакани апликации за работа.

АПЛИЦИРАЈ СЕГА
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу