Conventional bench boring mill
Juaristi MDR 110 CF

цена
аукција
Година на градба
1989
држава
Втора рака (целосно функционален)
Локација
Германија – Растојание: околу 1.541 км
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Conventional bench boring mill
Производителот:
Juaristi
модел:
MDR 110 CF
Година на градба:
1989
држава:
добро (искористено)
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија – Растојание: околу 1.541 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
2.000 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

TECHNICAL DETAILS

vertical stroke: 1500 mm
transversal stroke: 2000 mm
longitudinal stroke: 1700 mm
axial stroke: 800 mm

table: 1040 x 1120 mm
diameter table centering: 90 H-6
workpiece weight: max. 4000 kg

axis diameter: 110 mm
inner taper: ISO 50
nose shank axis: ISO 60
Speed: 7 - 1000 rpm (21 steps)

Feed vertical/cross/longitudinal: 0.013 - 12 mm/rev.
feed table rotation: 0.108 - 40 mm/rev
Fast forward vertical/axial/cross/longitudinal: 1800 mm/min
Fast feed table rotation: 2 rpm

Metric thread: 0.25 - 12 mm/pitch
Whitworth thread: 95 - 2 gears/inch

Engine power: 15 hp

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A8161184
Референтен број:
AUC-230248
Ажурирање:
последен на 08.03.2023

Контакт

Max Fiene
Лице за контакт: Max Fiene
ИД на машината: 8161184
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Германија Германија
Растојание: околу 1.527 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1541 km
Juaristi MDR 110 CF
1989
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Juaristi MDR-110-CF Juaristi MDR-110-CF Juaristi MDR-110-CF Juaristi MDR-110-CF Juaristi MDR-110-CF Juaristi MDR-110-CF Juaristi MDR-110-CF
more images
7
Шпанија Azpeitia
1974 km
Juaristi MDR-110-CF
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
JUARISTI MDR 110 JUARISTI MDR 110 JUARISTI MDR 110 JUARISTI MDR 110 JUARISTI MDR 110 JUARISTI MDR 110 JUARISTI MDR 110 JUARISTI MDR 110 JUARISTI MDR 110 JUARISTI MDR 110
more images
10
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
JUARISTI MDR 110
1975
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Juaristi MDR 75 Juaristi MDR 75 Juaristi MDR 75 Juaristi MDR 75 Juaristi MDR 75 Juaristi MDR 75 Juaristi MDR 75 Juaristi MDR 75 Juaristi MDR 75 Juaristi MDR 75 Juaristi MDR 75 Juaristi MDR 75 Juaristi MDR 75 Juaristi MDR 75
more images
14
Шпанија Balaguer
1735 km
Juaristi MDR 75
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JUARISTI MDR-105-CNC JUARISTI MDR-105-CNC JUARISTI MDR-105-CNC JUARISTI MDR-105-CNC JUARISTI MDR-105-CNC JUARISTI MDR-105-CNC
more images
6
Шпанија Itziar
1980 km
JUARISTI MDR-105-CNC
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
INDRAMAT MDD 093C-F-030-N2L-110 GB1 INDRAMAT MDD 093C-F-030-N2L-110 GB1 INDRAMAT MDD 093C-F-030-N2L-110 GB1 INDRAMAT MDD 093C-F-030-N2L-110 GB1
more images
4
Германија Tönisvorst
(Локација на дилерот)
1588 km
INDRAMAT MDD 093C-F-030-N2L-110 GB1
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 408 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 408 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 408 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 408 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 408 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 408 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 408 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 408 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 408 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 408 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 408 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 408 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 408 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 408
more images
14
Германија Regensburg
1111 km
DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 408
2012
Втора рака
Класифицирана реклама
Electric forklift Jungheinrich EMC-110 Electric forklift Jungheinrich EMC-110 Electric forklift Jungheinrich EMC-110 Electric forklift Jungheinrich EMC-110 Electric forklift Jungheinrich EMC-110 Electric forklift Jungheinrich EMC-110
more images
6
Полска Radom
1089 km
Electric forklift Jungheinrich EMC-110
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DAF CF 85.460 Pritsche 5,80 m + PK11001 K + FUNK! DAF CF 85.460 Pritsche 5,80 m + PK11001 K + FUNK! DAF CF 85.460 Pritsche 5,80 m + PK11001 K + FUNK! DAF CF 85.460 Pritsche 5,80 m + PK11001 K + FUNK! DAF CF 85.460 Pritsche 5,80 m + PK11001 K + FUNK! DAF CF 85.460 Pritsche 5,80 m + PK11001 K + FUNK! DAF CF 85.460 Pritsche 5,80 m + PK11001 K + FUNK! DAF CF 85.460 Pritsche 5,80 m + PK11001 K + FUNK! DAF CF 85.460 Pritsche 5,80 m + PK11001 K + FUNK! DAF CF 85.460 Pritsche 5,80 m + PK11001 K + FUNK! DAF CF 85.460 Pritsche 5,80 m + PK11001 K + FUNK! DAF CF 85.460 Pritsche 5,80 m + PK11001 K + FUNK! DAF CF 85.460 Pritsche 5,80 m + PK11001 K + FUNK! DAF CF 85.460 Pritsche 5,80 m + PK11001 K + FUNK! DAF CF 85.460 Pritsche 5,80 m + PK11001 K + FUNK!
more images
15
Полска Nowy Sacz
(Локација на дилерот)
900 km
DAF CF 85.460 Pritsche 5,80 m + PK11001 K + FUNK!
2014
Втора рака
Класифицирана реклама
DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 412 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 412 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 412 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 412 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 412 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 412 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 412 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 412 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 412 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 412 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 412 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 412 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 412 DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 412
more images
14
Германија Regensburg
1111 km
DAF CF 65.250 4x2 BB KRAN PALFINGER PK11001 Nr: 412
2012
Втора рака
Класифицирана реклама
cfs Falkenroth 150 x 50 Länge 1100 mm cfs Falkenroth 150 x 50 Länge 1100 mm cfs Falkenroth 150 x 50 Länge 1100 mm cfs Falkenroth 150 x 50 Länge 1100 mm cfs Falkenroth 150 x 50 Länge 1100 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
cfs Falkenroth 150 x 50 Länge 1100 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rexroth MDD093C-F-030-N2L-110GA2 MNR: R911258045 SN:7162006000401 ungebr.! Rexroth MDD093C-F-030-N2L-110GA2 MNR: R911258045 SN:7162006000401 ungebr.! Rexroth MDD093C-F-030-N2L-110GA2 MNR: R911258045 SN:7162006000401 ungebr.!
more images
3
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Rexroth MDD093C-F-030-N2L-110GA2 MNR: R911258045 SN:7162006000401 ungebr.!
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Eurotherm Drives 590 Digital 150HP/ 110KW Eurotherm Drives 590 Digital 150HP/ 110KW Eurotherm Drives 590 Digital 150HP/ 110KW Eurotherm Drives 590 Digital 150HP/ 110KW Eurotherm Drives 590 Digital 150HP/ 110KW Eurotherm Drives 590 Digital 150HP/ 110KW
more images
6
Унгарија Tata
724 km
Eurotherm Drives 590 Digital 150HP/ 110KW
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Juaristi TS1
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JUARISTI TS1 JUARISTI TS1 JUARISTI TS1 JUARISTI TS1 JUARISTI TS1 JUARISTI TS1 JUARISTI TS1 JUARISTI TS1 JUARISTI TS1 JUARISTI TS1
more images
10
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
JUARISTI TS1
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GABBIANI SA350 300/110 GABBIANI SA350 300/110 GABBIANI SA350 300/110 GABBIANI SA350 300/110 GABBIANI SA350 300/110 GABBIANI SA350 300/110 GABBIANI SA350 300/110 GABBIANI SA350 300/110 GABBIANI SA350 300/110 GABBIANI SA350 300/110 GABBIANI SA350 300/110 GABBIANI SA350 300/110 GABBIANI SA350 300/110 GABBIANI SA350 300/110
more images
14
Полска Sierakowska Huta
1443 km
GABBIANI SA350 300/110
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Juaristi TS 1 Juaristi TS 1 Juaristi TS 1 Juaristi TS 1 Juaristi TS 1 Juaristi TS 1 Juaristi TS 1 Juaristi TS 1
more images
8
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
Juaristi TS 1
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Juaristi MX3-D-4000 Juaristi MX3-D-4000 Juaristi MX3-D-4000 Juaristi MX3-D-4000 Juaristi MX3-D-4000 Juaristi MX3-D-4000 Juaristi MX3-D-4000 Juaristi MX3-D-4000 Juaristi MX3-D-4000 Juaristi MX3-D-4000 Juaristi MX3-D-4000 Juaristi MX3-D-4000 Juaristi MX3-D-4000
more images
13
Шпанија España
2137 km
Juaristi MX3-D-4000
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Juaristi FIL FSM 300 Juaristi FIL FSM 300 Juaristi FIL FSM 300 Juaristi FIL FSM 300 Juaristi FIL FSM 300 Juaristi FIL FSM 300 Juaristi FIL FSM 300 Juaristi FIL FSM 300 Juaristi FIL FSM 300 Juaristi FIL FSM 300 Juaristi FIL FSM 300 Juaristi FIL FSM 300 Juaristi FIL FSM 300 Juaristi FIL FSM 300 Juaristi FIL FSM 300
more images
15
Норвешка Myrdalsvegen 42F, 5131 Nyborg, Norway
2379 km
Juaristi FIL FSM 300
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Stromaggregat Cummins 110 KVA Stromerzeuger Cummins 110 KVA Stromaggregat Cummins 110 KVA Stromerzeuger Cummins 110 KVA Stromaggregat Cummins 110 KVA Stromerzeuger Cummins 110 KVA Stromaggregat Cummins 110 KVA Stromerzeuger Cummins 110 KVA Stromaggregat Cummins 110 KVA Stromerzeuger Cummins 110 KVA Stromaggregat Cummins 110 KVA Stromerzeuger Cummins 110 KVA Stromaggregat Cummins 110 KVA Stromerzeuger Cummins 110 KVA Stromaggregat Cummins 110 KVA Stromerzeuger Cummins 110 KVA Stromaggregat Cummins 110 KVA Stromerzeuger Cummins 110 KVA Stromaggregat Cummins 110 KVA Stromerzeuger Cummins 110 KVA
more images
10
Германија Kropp
1686 km
Stromaggregat Cummins 110 KVA Stromerzeuger Cummins 110 KVA
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Perkins 110 KVA / 88 KW SGT-110PL Perkins 110 KVA / 88 KW SGT-110PL Perkins 110 KVA / 88 KW SGT-110PL Perkins 110 KVA / 88 KW SGT-110PL Perkins 110 KVA / 88 KW SGT-110PL Perkins 110 KVA / 88 KW SGT-110PL Perkins 110 KVA / 88 KW SGT-110PL Perkins 110 KVA / 88 KW SGT-110PL Perkins 110 KVA / 88 KW SGT-110PL Perkins 110 KVA / 88 KW SGT-110PL Perkins 110 KVA / 88 KW SGT-110PL Perkins 110 KVA / 88 KW SGT-110PL
more images
12
Германија Gundelsheim
1299 km
Perkins 110 KVA / 88 KW SGT-110PL
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
OTT RSK-0 110 OTT RSK-0 110 OTT RSK-0 110 OTT RSK-0 110 OTT RSK-0 110 OTT RSK-0 110 OTT RSK-0 110 OTT RSK-0 110 OTT RSK-0 110 OTT RSK-0 110 OTT RSK-0 110 OTT RSK-0 110 OTT RSK-0 110 OTT RSK-0 110
more images
14
Полска Sierakowska Huta
1443 km
OTT RSK-0 110
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Durchmesser 110 mm 308/6 Durchmesser 110 mm 308/6 Durchmesser 110 mm 308/6
more images
3
Германија Tönisvorst
(Локација на дилерот)
1589 km
Durchmesser 110 mm 308/6
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ETD CZECH 12,5MVA 110/23kV ETD CZECH 12,5MVA 110/23kV ETD CZECH 12,5MVA 110/23kV ETD CZECH 12,5MVA 110/23kV ETD CZECH 12,5MVA 110/23kV ETD CZECH 12,5MVA 110/23kV ETD CZECH 12,5MVA 110/23kV
more images
7
Чешка република Hrušovany u Brna
920 km
ETD CZECH 12,5MVA 110/23kV
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Франција ST GERMAIN DE PASQUIER
(Локација на дилерот)
1822 km
JUARISTI TX1-D-MGX6-ATC-APC
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HDPE-Rohranlage bis max. 110 mm Extuder Tecnomatic LC 1.75.30 HDPE-Rohranlage bis max. 110 mm Extuder Tecnomatic LC 1.75.30 HDPE-Rohranlage bis max. 110 mm Extuder Tecnomatic LC 1.75.30 HDPE-Rohranlage bis max. 110 mm Extuder Tecnomatic LC 1.75.30 HDPE-Rohranlage bis max. 110 mm Extuder Tecnomatic LC 1.75.30 HDPE-Rohranlage bis max. 110 mm Extuder Tecnomatic LC 1.75.30 HDPE-Rohranlage bis max. 110 mm Extuder Tecnomatic LC 1.75.30 HDPE-Rohranlage bis max. 110 mm Extuder Tecnomatic LC 1.75.30 HDPE-Rohranlage bis max. 110 mm Extuder Tecnomatic LC 1.75.30 HDPE-Rohranlage bis max. 110 mm Extuder Tecnomatic LC 1.75.30 HDPE-Rohranlage bis max. 110 mm Extuder Tecnomatic LC 1.75.30 HDPE-Rohranlage bis max. 110 mm Extuder Tecnomatic LC 1.75.30
more images
12
Германија Langenfeld (Rheinland)
1547 km
HDPE-Rohranlage bis max. 110 mm Extuder Tecnomatic LC 1.75.30
1999
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
SLP / 850 mm / U: 110 x 40 mm SLP / 850 mm / U: 110 x 40 mm SLP / 850 mm / U: 110 x 40 mm SLP / 850 mm / U: 110 x 40 mm SLP / 850 mm / U: 110 x 40 mm SLP / 850 mm / U: 110 x 40 mm
more images
6
Германија
1680 km
SLP / 850 mm / U: 110 x 40 mm
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OTT RS-O 110 OTT RS-O 110 OTT RS-O 110 OTT RS-O 110 OTT RS-O 110 OTT RS-O 110 OTT RS-O 110 OTT RS-O 110 OTT RS-O 110 OTT RS-O 110 OTT RS-O 110 OTT RS-O 110 OTT RS-O 110 OTT RS-O 110
more images
14
Полска Sierakowska Huta
1443 km
OTT RS-O 110
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Kłodawa
1339 km
Brushing SAFO SŁUPSK DCST-110 Brushing SAFO SŁUPSK DCST-110
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ramada / 2.805 mm / K: 110 x 50 mm / grau Ramada / 2.805 mm / K: 110 x 50 mm / grau Ramada / 2.805 mm / K: 110 x 50 mm / grau Ramada / 2.805 mm / K: 110 x 50 mm / grau Ramada / 2.805 mm / K: 110 x 50 mm / grau
more images
5
Германија Neukamperfehn
1681 km
Ramada / 2.805 mm / K: 110 x 50 mm / grau
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GOMA F-110 GOMA F-110 GOMA F-110 GOMA F-110 GOMA F-110 GOMA F-110 GOMA F-110 GOMA F-110 GOMA F-110 GOMA F-110 GOMA F-110 GOMA F-110 GOMA F-110 GOMA F-110
more images
14
Полска Sierakowska Huta
1443 km
GOMA F-110
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ABM CF/DB21/4 ABM CF/DB21/4 ABM CF/DB21/4 ABM CF/DB21/4 ABM CF/DB21/4
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
ABM CF/DB21/4
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STARRAG ZT 800/110 STARRAG ZT 800/110 STARRAG ZT 800/110 STARRAG ZT 800/110
more images
4
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
STARRAG ZT 800/110
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Mariano Comense
1108 km
BULLERI 110 / 4
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Krefeld
1581 km
Transtechnik 110/ 650
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wilhelm Leo's Nachfolger 110 Wilhelm Leo's Nachfolger 110 Wilhelm Leo's Nachfolger 110 Wilhelm Leo's Nachfolger 110 Wilhelm Leo's Nachfolger 110 Wilhelm Leo's Nachfolger 110
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Wilhelm Leo's Nachfolger 110
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Guss 105/110/H68 mm Guss 105/110/H68 mm Guss 105/110/H68 mm
more images
3
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Guss 105/110/H68 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld EcoPower 110/350 Battenfeld EcoPower 110/350 Battenfeld EcoPower 110/350 Battenfeld EcoPower 110/350 Battenfeld EcoPower 110/350 Battenfeld EcoPower 110/350 Battenfeld EcoPower 110/350 Battenfeld EcoPower 110/350 Battenfeld EcoPower 110/350 Battenfeld EcoPower 110/350
more images
10
Полска Łódź
1150 km
Battenfeld EcoPower 110/350
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KKI KKI IW 55/110 KKI KKI IW 55/110
more images
2
Австрија Böheimkirchen
(Локација на дилерот)
872 km
KKI KKI IW 55/110
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Transtechnik 110/ 500 Transtechnik 110/ 500 Transtechnik 110/ 500 Transtechnik 110/ 500 Transtechnik 110/ 500 Transtechnik 110/ 500 Transtechnik 110/ 500 Transtechnik 110/ 500 Transtechnik 110/ 500 Transtechnik 110/ 500 Transtechnik 110/ 500
more images
11
Германија Krefeld
1581 km
Transtechnik 110/ 500
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Polar Mohr 110 Polar Mohr 110 Polar Mohr 110 Polar Mohr 110 Polar Mohr 110 Polar Mohr 110
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Polar Mohr 110
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 3600/110/H32 mm unbekannt 3600/110/H32 mm unbekannt 3600/110/H32 mm unbekannt 3600/110/H32 mm unbekannt 3600/110/H32 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt 3600/110/H32 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld EcoPower 110/350 Battenfeld EcoPower 110/350 Battenfeld EcoPower 110/350 Battenfeld EcoPower 110/350 Battenfeld EcoPower 110/350 Battenfeld EcoPower 110/350 Battenfeld EcoPower 110/350 Battenfeld EcoPower 110/350 Battenfeld EcoPower 110/350 Battenfeld EcoPower 110/350 Battenfeld EcoPower 110/350 Battenfeld EcoPower 110/350
more images
12
Полска Łódź
1150 km
Battenfeld EcoPower 110/350
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Krefeld
1581 km
Transtechnik 110/ 600
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 280/110/H350 mm unbekannt 280/110/H350 mm unbekannt 280/110/H350 mm unbekannt 280/110/H350 mm unbekannt 280/110/H350 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt 280/110/H350 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GSL 80/110/7 mm GSL 80/110/7 mm GSL 80/110/7 mm GSL 80/110/7 mm GSL 80/110/7 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
GSL 80/110/7 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SB 110/2 SB 110/2 SB 110/2 SB 110/2
more images
4
Германија Wiefelstede
1648 km
SB 110/2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HPI Linde 200/110/H305 mm HPI Linde 200/110/H305 mm HPI Linde 200/110/H305 mm HPI Linde 200/110/H305 mm HPI Linde 200/110/H305 mm HPI Linde 200/110/H305 mm
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
HPI Linde 200/110/H305 mm
Втора рака
Јавете се