Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)

Paternoster
Kastor Megamat 1046 / 381 / 14

Фиксна цена плус ДДВ.
6.136 €
Година на градба
1995
држава
Втора рака

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Paternoster
Производителот:
Kastor
модел:
Megamat 1046 / 381 / 14
Година на градба:
1995
држава:
Втора рака

ИСПОРАКА

Локација:
Baden-Württemberg, Германија Германија – Растојание: околу 1.323 км
Достапност:
веднаш
Трошоци за расклопување и товарење:
1.000 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:
далеку 950,00 €

ОПИС

TECHNICAL DETAILS
Shelf load: max. 180 kg
total load: max. 2520 kg
Unload: max. 800 kg

Device no.: 12180
wiring diagram: MLT01-036-03
Operating voltage: 400 V
frequency: 50 Hz
Operating current: 6 A

Levels (variable by intermediate shelves):
- 14 levels - 180 kg load each
- 28 levels - 70 kg load each
- 42 levels - 40 kg load each

Shelf size:
Width = 2860 mm
depth = 410 mm
with 14 levels height = 330 mm
with 28 levels height = 160 mm

DIMENSIONS
Height: 3.300 mm
Width: 3 .300 mm
Depth: 1.600 mm

ДОКУМЕНТИ

7757810.pdf (PDF)

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од фиксната цена што е прикажана плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и законски ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A7757810
Референтен број:
AUC-221121-SK
Ажурирање:
последен на 19.01.2023

Контакт

Kai Achtermann
Лице за контакт: Kai Achtermann
ИД на машината: 7757810
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
машина под напојување
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Германија Германија
Растојание: околу 1.334 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
Megamat Megalift 14448/ 50 / 7010 Megamat Megalift 14448/ 50 / 7010 Megamat Megalift 14448/ 50 / 7010 Megamat Megalift 14448/ 50 / 7010 Megamat Megalift 14448/ 50 / 7010
more images
5
Германија Weilerswist
1528 km
Megamat Megalift 14448/ 50 / 7010
1997
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MEGAMAT Megamat Megalift 14448/ 50/ 7010 MEGAMAT Megamat Megalift 14448/ 50/ 7010 MEGAMAT Megamat Megalift 14448/ 50/ 7010 MEGAMAT Megamat Megalift 14448/ 50/ 7010 MEGAMAT Megamat Megalift 14448/ 50/ 7010
more images
5
Германија Weilerswist
1528 km
MEGAMAT Megamat Megalift 14448/ 50/ 7010
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Linde P 60 Z / 3814 Std. Linde P 60 Z / 3814 Std. Linde P 60 Z / 3814 Std. Linde P 60 Z / 3814 Std.
more images
4
Германија Weyhe
1592 km
Linde P 60 Z / 3814 Std.
2001
Втора рака
Јавете се
Купи го сега
Германија Германија
1264 km
Indumat 838147-0
Втора рака
Купи го сега
Германија Германија
1264 km
Rexroth R162381420
Втора рака
Класифицирана реклама
Megamat Megamat Megamat
more images
3
Германија Grünstadt
1376 km
Megamat
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kastor WS25-258 Kastor WS25-258 Kastor WS25-258 Kastor WS25-258 Kastor WS25-258
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Kastor WS25-258
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kardex, Megamat, Hänel, NT, XP Kardex, Megamat, Hänel, NT, XP Kardex, Megamat, Hänel, NT, XP Kardex, Megamat, Hänel, NT, XP
more images
4
Германија Weilerswist
1528 km
Kardex, Megamat, Hänel, NT, XP
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Nissan Capster 35-14 / France Elevateur Capster 35-14 Nissan Capster 35-14 / France Elevateur Capster 35-14 Nissan Capster 35-14 / France Elevateur Capster 35-14 Nissan Capster 35-14 / France Elevateur Capster 35-14 Nissan Capster 35-14 / France Elevateur Capster 35-14 Nissan Capster 35-14 / France Elevateur Capster 35-14
more images
6
Германија Neustadt an der Weinstraße
1359 km
Nissan Capster 35-14 / France Elevateur Capster 35-14
2013
неисправен носач за резервни делови (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Megamat Megalift FSE Alle Typen Megamat Megalift FSE Alle Typen Megamat Megalift FSE Alle Typen Megamat Megalift FSE Alle Typen
more images
4
Германија Nauen
1391 km
Megamat Megalift FSE Alle Typen
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Megamat FSE 7.0 2448/816-5010 Megamat FSE 7.0 2448/816-5010 Megamat FSE 7.0 2448/816-5010 Megamat FSE 7.0 2448/816-5010 Megamat FSE 7.0 2448/816-5010
more images
5
Германија Velbert
1557 km
Megamat FSE 7.0 2448/816-5010
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Megamat
more images
1
Германија Grünstadt
1376 km
Megamat
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kastor WS25-40 Kastor WS25-40 Kastor WS25-40 Kastor WS25-40 Kastor WS25-40
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Kastor WS25-40
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Megamat 4848/25/4010 mit/with UVV Megamat 4848/25/4010 mit/with UVV Megamat 4848/25/4010 mit/with UVV Megamat 4848/25/4010 mit/with UVV Megamat 4848/25/4010 mit/with UVV Megamat 4848/25/4010 mit/with UVV Megamat 4848/25/4010 mit/with UVV Megamat 4848/25/4010 mit/with UVV Megamat 4848/25/4010 mit/with UVV Megamat 4848/25/4010 mit/with UVV Megamat 4848/25/4010 mit/with UVV Megamat 4848/25/4010 mit/with UVV Megamat 4848/25/4010 mit/with UVV Megamat 4848/25/4010 mit/with UVV Megamat 4848/25/4010 mit/with UVV
more images
15
Германија Borken
1603 km
Megamat 4848/25/4010 mit/with UVV
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Megamat Megalift FSE 2448/816 8910
more images
1
Обединето Кралство Lutterworth LE17 4HJ, UK
2104 km
Megamat Megalift FSE 2448/816 8910
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Perske DAO 14-2 (DWO 14-2) 16-35kva Perske DAO 14-2 (DWO 14-2) 16-35kva Perske DAO 14-2 (DWO 14-2) 16-35kva Perske DAO 14-2 (DWO 14-2) 16-35kva Perske DAO 14-2 (DWO 14-2) 16-35kva Perske DAO 14-2 (DWO 14-2) 16-35kva
more images
6
Унгарија Tata
724 km
Perske DAO 14-2 (DWO 14-2) 16-35kva
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
mit 14 Spannzangen mit 14 Spannzangen mit 14 Spannzangen
more images
3
Германија Tönisvorst
1588 km
mit 14 Spannzangen
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Megamat
more images
1
Германија Grünstadt
1376 km
Megamat
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kastor TS50 Kastor TS50 Kastor TS50 Kastor TS50 Kastor TS50
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Kastor TS50
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Megamat 4848/25/5010 Megamat 4848/25/5010 Megamat 4848/25/5010 Megamat 4848/25/5010 Megamat 4848/25/5010 Megamat 4848/25/5010 Megamat 4848/25/5010 Megamat 4848/25/5010 Megamat 4848/25/5010 Megamat 4848/25/5010 Megamat 4848/25/5010 Megamat 4848/25/5010 Megamat 4848/25/5010 Megamat 4848/25/5010 Megamat 4848/25/5010
more images
15
Германија Borken
1603 km
Megamat 4848/25/5010
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Tatabánya
712 km
Megamat Werkzeugpaternoster Lagerregal (1839)
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SSI Schäfer 14-2 l / Stahl, lackiert / 148 x 95 x 70 mm (LxBxH) / graublau SSI Schäfer 14-2 l / Stahl, lackiert / 148 x 95 x 70 mm (LxBxH) / graublau SSI Schäfer 14-2 l / Stahl, lackiert / 148 x 95 x 70 mm (LxBxH) / graublau SSI Schäfer 14-2 l / Stahl, lackiert / 148 x 95 x 70 mm (LxBxH) / graublau SSI Schäfer 14-2 l / Stahl, lackiert / 148 x 95 x 70 mm (LxBxH) / graublau
more images
5
Германија Neukamperfehn
1681 km
SSI Schäfer 14-2 l / Stahl, lackiert / 148 x 95 x 70 mm (LxBxH) / graublau
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
MEGAMAT LTG Towermax P 15.7-628-25-359-6010 MEGAMAT LTG Towermax P 15.7-628-25-359-6010 MEGAMAT LTG Towermax P 15.7-628-25-359-6010
more images
3
Германија Nauen
1391 km
MEGAMAT LTG Towermax P 15.7-628-25-359-6010
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Megamat
more images
1
Германија Grünstadt
1376 km
Megamat
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kastor TWS20 Kastor TWS20 Kastor TWS20 Kastor TWS20 Kastor TWS20
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Kastor TWS20
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Megamat 4848/25B/8010 mit/with UVV Megamat 4848/25B/8010 mit/with UVV Megamat 4848/25B/8010 mit/with UVV Megamat 4848/25B/8010 mit/with UVV Megamat 4848/25B/8010 mit/with UVV Megamat 4848/25B/8010 mit/with UVV Megamat 4848/25B/8010 mit/with UVV Megamat 4848/25B/8010 mit/with UVV Megamat 4848/25B/8010 mit/with UVV Megamat 4848/25B/8010 mit/with UVV Megamat 4848/25B/8010 mit/with UVV Megamat 4848/25B/8010 mit/with UVV Megamat 4848/25B/8010 mit/with UVV
more images
13
Германија Borken
1603 km
Megamat 4848/25B/8010 mit/with UVV
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SSI Schäfer 14-2 v / Stahl, verzinkt / 148 x 95 x 70 mm (LxBxH) / feuerverzinkt SSI Schäfer 14-2 v / Stahl, verzinkt / 148 x 95 x 70 mm (LxBxH) / feuerverzinkt SSI Schäfer 14-2 v / Stahl, verzinkt / 148 x 95 x 70 mm (LxBxH) / feuerverzinkt SSI Schäfer 14-2 v / Stahl, verzinkt / 148 x 95 x 70 mm (LxBxH) / feuerverzinkt SSI Schäfer 14-2 v / Stahl, verzinkt / 148 x 95 x 70 mm (LxBxH) / feuerverzinkt SSI Schäfer 14-2 v / Stahl, verzinkt / 148 x 95 x 70 mm (LxBxH) / feuerverzinkt
more images
6
Германија Neukamperfehn
1681 km
SSI Schäfer 14-2 v / Stahl, verzinkt / 148 x 95 x 70 mm (LxBxH) / feuerverzinkt
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
MEGAMAT LTG TOWERMAX P 8.4-350-24-267-3980 MEGAMAT LTG TOWERMAX P 8.4-350-24-267-3980 MEGAMAT LTG TOWERMAX P 8.4-350-24-267-3980
more images
3
Германија Nauen
1391 km
MEGAMAT LTG TOWERMAX P 8.4-350-24-267-3980
1999
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Megamat
more images
1
Германија Grünstadt
1376 km
Megamat
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kastor WS10 Kastor WS10 Kastor WS10 Kastor WS10
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Kastor WS10
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Megamat Lista M205/508/18 Megamat Lista M205/508/18 Megamat Lista M205/508/18 Megamat Lista M205/508/18 Megamat Lista M205/508/18 Megamat Lista M205/508/18 Megamat Lista M205/508/18 Megamat Lista M205/508/18 Megamat Lista M205/508/18 Megamat Lista M205/508/18 Megamat Lista M205/508/18 Megamat Lista M205/508/18
more images
12
Германија Borken
1603 km
Megamat Lista M205/508/18
1994
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SSI Schäfer 14/6-4v / Stahl, verzinkt / 212 x 150 x 128mm (LxBxH) /feuerverzinkt SSI Schäfer 14/6-4v / Stahl, verzinkt / 212 x 150 x 128mm (LxBxH) /feuerverzinkt SSI Schäfer 14/6-4v / Stahl, verzinkt / 212 x 150 x 128mm (LxBxH) /feuerverzinkt SSI Schäfer 14/6-4v / Stahl, verzinkt / 212 x 150 x 128mm (LxBxH) /feuerverzinkt SSI Schäfer 14/6-4v / Stahl, verzinkt / 212 x 150 x 128mm (LxBxH) /feuerverzinkt
more images
5
Германија Neukamperfehn
1681 km
SSI Schäfer 14/6-4v / Stahl, verzinkt / 212 x 150 x 128mm (LxBxH) /feuerverzinkt
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
MEGAMAT LTG TOWERMAX 6.5-250-26-350-5750 MEGAMAT LTG TOWERMAX 6.5-250-26-350-5750 MEGAMAT LTG TOWERMAX 6.5-250-26-350-5750
more images
3
Германија Nauen
1391 km
MEGAMAT LTG TOWERMAX 6.5-250-26-350-5750
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Megamat 132-266-22 Megamat 132-266-22 Megamat 132-266-22
more images
3
Германија Grünstadt
1376 km
Megamat 132-266-22
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kastor TS25 Kastor TS25 Kastor TS25 Kastor TS25 Kastor TS25
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Kastor TS25
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Megamat 110-250/44 Megamat 110-250/44 Megamat 110-250/44 Megamat 110-250/44 Megamat 110-250/44 Megamat 110-250/44 Megamat 110-250/44 Megamat 110-250/44 Megamat 110-250/44 Megamat 110-250/44 Megamat 110-250/44 Megamat 110-250/44
more images
12
Германија Borken
1603 km
Megamat 110-250/44
1988
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SSI Schäfer Traka 14-6 / 2640 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 2640 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 2640 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 2640 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 2640 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 2640 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 2640 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 2640 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 2640 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 2640 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 2640 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH)
more images
11
Германија Neukamperfehn
1681 km
SSI Schäfer Traka 14-6 / 2640 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Megamat 132-266-22 Megamat 132-266-22 Megamat 132-266-22
more images
3
Германија Grünstadt
1376 km
Megamat 132-266-22
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kastor TWS40 Kastor TWS40 Kastor TWS40 Kastor TWS40 Kastor TWS40
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Kastor TWS40
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SSI Schäfer Traka 14-6 / 80 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 80 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 80 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 80 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 80 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 80 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 80 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 80 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 80 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 80 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 80 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH)
more images
11
Германија Neukamperfehn
1681 km
SSI Schäfer Traka 14-6 / 80 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Megamat 1066/279/22 Megamat 1066/279/22 Megamat 1066/279/22
more images
3
Германија Grünstadt
1376 km
Megamat 1066/279/22
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH)
more images
11
Германија Neukamperfehn
1681 km
SSI Schäfer Traka 14-6 / 5 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Megamat 1066/279/22 Megamat 1066/279/22
more images
2
Германија Grünstadt
1376 km
Megamat 1066/279/22
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SSI Schäfer Traka 14-6 / 1 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 1 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 1 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 1 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 1 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 1 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 1 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 1 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 1 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 1 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 1 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH) SSI Schäfer Traka 14-6 / 1 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH)
more images
12
Германија Neukamperfehn
1681 km
SSI Schäfer Traka 14-6 / 1 Stück / Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH)
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Megamat 132-304-22 Megamat 132-304-22
more images
2
Германија Grünstadt
1376 km
Megamat 132-304-22
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SSI Schäfer VD-14/6-A / / 520x320x35 mm/ passend für Stapelkasten Schäfer 14/6-A SSI Schäfer VD-14/6-A / / 520x320x35 mm/ passend für Stapelkasten Schäfer 14/6-A SSI Schäfer VD-14/6-A / / 520x320x35 mm/ passend für Stapelkasten Schäfer 14/6-A SSI Schäfer VD-14/6-A / / 520x320x35 mm/ passend für Stapelkasten Schäfer 14/6-A SSI Schäfer VD-14/6-A / / 520x320x35 mm/ passend für Stapelkasten Schäfer 14/6-A SSI Schäfer VD-14/6-A / / 520x320x35 mm/ passend für Stapelkasten Schäfer 14/6-A
more images
6
Германија Neukamperfehn
1681 km
SSI Schäfer VD-14/6-A / / 520x320x35 mm/ passend für Stapelkasten Schäfer 14/6-A
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Megamat 131-200-38 Megamat 131-200-38 Megamat 131-200-38
more images
3
Германија Grünstadt
1376 km
Megamat 131-200-38
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Baumann GH50/14/50SFH ( Freihubmast ) Baumann GH50/14/50SFH ( Freihubmast ) Baumann GH50/14/50SFH ( Freihubmast ) Baumann GH50/14/50SFH ( Freihubmast ) Baumann GH50/14/50SFH ( Freihubmast ) Baumann GH50/14/50SFH ( Freihubmast ) Baumann GH50/14/50SFH ( Freihubmast ) Baumann GH50/14/50SFH ( Freihubmast )
more images
8
Австрија Sankt Nikolai ob Draßling
756 km
Baumann GH50/14/50SFH ( Freihubmast )
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Remac NEX 300/14 Remac NEX 300/14 Remac NEX 300/14 Remac NEX 300/14 Remac NEX 300/14 Remac NEX 300/14 Remac NEX 300/14 Remac NEX 300/14 Remac NEX 300/14 Remac NEX 300/14
more images
10
Холандија ST Wijhe
(Локација на дилерот)
1678 km
Remac NEX 300/14
многу добро (користено)
Јавете се
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши