Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Milling machine
KNUTH WF 4.1
НОВО

Година на градба
2008
Тип на понуда
Втора рака
Локација
KLONOWA 10, 87-148 ŁYSOMICE, PL

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Тип на машина:
Milling machine
Производителот:
KNUTH
модел:
WF 4.1
Година на градба:
2008
држава:
добро (искористено)

ЦЕНА И ЛОКАЦИЈА

Локација:
KLONOWA 10, 87-148 ŁYSOMICE, PL Полска

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A6636586
Ажурирање:
последен на 14.01.2022

ОПИС

good working condiiton
Fzivtqnjk

даватели на услуги

MURIX SŁAWOMIR MURAWSKI

Лице за контакт:Herr SŁAWOMIR MURAWSKI

KLONOWA 10

87-148 ŁYSOMICE, Полска

Последно онлајн: Денес

Регистриран од: 2020

10 Реклами на интернет

Forma prawna podmiotu - osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą

Испрати барање

us
Германија
Австрија
Швајцарија
Соединетите Американски Држави
Обединето Кралство
Франција
Белгија
Шпанија
Мексико
Италија
Холандија
Полска
Руска Федерација
Белорусија (Белорусија)
Украина
Estland (Reval)
Турција
Нов Зеланд
Ирска
Чешка република
Данска
Финска
Шведска
Норвешка
Малта
Луксембург
Грција
Литванија
Латвија
Исланд
Португалија
Бразил
Венецуела
Аргентина
Унгарија
Словачка
Романија
Молдавија
Словенија
Србија
Црна Гора
Албанија
Хрватска
Бугарија
Македонија
Босна и Херцеговина
Израел
Египет
Индија
Индонезија
Јужна Кореа
Јапонија
Тајланд
Малезија
Виетнам
Кина
Тајван
Иран
Бангладеш
Авганистан
Внимание: Вашето барање ќе биде проследено до сите дилери во оваа категорија. Тоа значи дека можете да добиете голем број понуди!
Барањето не можеше да се испрати. Обидете се повторно подоцна.

ТЕЛЕФОН & ФАКС

телефон: +48502260266
факс:
телефон:
Лице за контакт:
Г SŁAWOMIR MURAWSKI
Идентификација на машината:
A6636586 во Машински трагач
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
KNUTH WF 1 KNUTH WF 1 KNUTH WF 1 KNUTH WF 1 KNUTH WF 1 KNUTH WF 1 KNUTH WF 1 KNUTH WF 1 KNUTH WF 1
more images
9
Јавете се
Niederlangen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
KNUTH - STANKO WF 5 KNUTH - STANKO WF 5 KNUTH - STANKO WF 5 KNUTH - STANKO WF 5 KNUTH - STANKO WF 5 KNUTH - STANKO WF 5
more images
6
Јавете се
Hessisch Lichtenau, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1995
Втора рака
Јавете се
Dreieich, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1998
Втора рака
KNUTH WF 5 (400/320/440 mm) Digitalanzeige KNUTH WF 5 (400/320/440 mm) Digitalanzeige
more images
2
Јавете се
Kassel Германија
1996
Втора рака
 KNUTH WF 1a (X 300 mm)
more images
1
Јавете се
Staufenberg Германија
1989
добро (искористено)
KNUTH WF 1 CNC Bahnsteuerung KNUTH WF 1 CNC Bahnsteuerung KNUTH WF 1 CNC Bahnsteuerung KNUTH WF 1 CNC Bahnsteuerung
more images
4
Јавете се
Staufenberg Германија
1995
има потреба од поправка (користено)
KNUTH WF5CNC KNUTH WF5CNC KNUTH WF5CNC KNUTH WF5CNC KNUTH WF5CNC KNUTH WF5CNC
more images
6
Јавете се
Korschenbroich, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2000
Втора рака
Knuth WF5
more images
1
Јавете се
Courbevoie Франција
2003
нештиклирано (искористено)
KNUTH Werkzeugmaschinen Servomill® UWF 15 KNUTH Werkzeugmaschinen Servomill® UWF 15 KNUTH Werkzeugmaschinen Servomill® UWF 15 KNUTH Werkzeugmaschinen Servomill® UWF 15 KNUTH Werkzeugmaschinen Servomill® UWF 15
more images
5
Јавете се
Германија
Ново
KNUTH Werkzeugmaschinen UWF 1.1 KNUTH Werkzeugmaschinen UWF 1.1 KNUTH Werkzeugmaschinen UWF 1.1 KNUTH Werkzeugmaschinen UWF 1.1
more images
4
Јавете се
Германија
Ново
Јавете се
Германија
Ново
KNUTH Werkzeugmaschinen UWF 3 KNUTH Werkzeugmaschinen UWF 3 KNUTH Werkzeugmaschinen UWF 3
more images
3
Јавете се
Deutschland Германија
Ново
Knuth Masterturn 400 Knuth Masterturn 400 Knuth Masterturn 400 Knuth Masterturn 400
more images
4
Јавете се
Weiterstadt Германија
2000
Втора рака
KNUTH Multi-Grind KNUTH Multi-Grind KNUTH Multi-Grind KNUTH Multi-Grind KNUTH Multi-Grind KNUTH Multi-Grind
more images
6
Јавете се
Hessisch Lichtenau, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1990
Втора рака
KNUTH EcoMill 350 INV 23251 KNUTH EcoMill 350 INV 23251 KNUTH EcoMill 350 INV 23251 KNUTH EcoMill 350 INV 23251 KNUTH EcoMill 350 INV 23251
more images
5
Јавете се
Beroun Чешка република
2008
добро (искористено)
Knuth Hydro-Jet Eco 0515 Knuth Hydro-Jet Eco 0515 Knuth Hydro-Jet Eco 0515 Knuth Hydro-Jet Eco 0515 Knuth Hydro-Jet Eco 0515 Knuth Hydro-Jet Eco 0515 Knuth Hydro-Jet Eco 0515 Knuth Hydro-Jet Eco 0515 Knuth Hydro-Jet Eco 0515 Knuth Hydro-Jet Eco 0515 Knuth Hydro-Jet Eco 0515 Knuth Hydro-Jet Eco 0515
more images
12
Јавете се
Sassenburg Германија
2011
Втора рака
Knuth KSB 50 Knuth KSB 50 Knuth KSB 50 Knuth KSB 50 Knuth KSB 50
more images
5
Јавете се
Hessisch Lichtenau Германија
1995
добро (искористено)
Knuth SBS 220 Knuth SBS 220 Knuth SBS 220 Knuth SBS 220 Knuth SBS 220 Knuth SBS 220 Knuth SBS 220 Knuth SBS 220 Knuth SBS 220 Knuth SBS 220 Knuth SBS 220 Knuth SBS 220 Knuth SBS 220
more images
13
Јавете се
Wijchen, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
2001
Втора рака
KNUTH KMT 2550X4NC KNUTH KMT 2550X4NC KNUTH KMT 2550X4NC
more images
3
Јавете се
Niederlangen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
Knuth FSM 430 Knuth FSM 430 Knuth FSM 430 Knuth FSM 430 Knuth FSM 430 Knuth FSM 430
more images
6
Јавете се
Hessisch Lichtenau, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1992
Втора рака
Knuth Spannweite 225 mm Knuth Spannweite 225 mm Knuth Spannweite 225 mm Knuth Spannweite 225 mm Knuth Spannweite 225 mm
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
Knuth Multi Grind Knuth Multi Grind Knuth Multi Grind Knuth Multi Grind Knuth Multi Grind Knuth Multi Grind
more images
6
Јавете се
Soltau Германија
2021
Ново
KNUTH KMT 2500/3 KNUTH KMT 2500/3 KNUTH KMT 2500/3 KNUTH KMT 2500/3 KNUTH KMT 2500/3 KNUTH KMT 2500/3 KNUTH KMT 2500/3
more images
7
Јавете се
Kaiserslautern, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1994
подготвен за употреба (искористен)
KNUTH MF-5V KNUTH MF-5V KNUTH MF-5V KNUTH MF-5V KNUTH MF-5V KNUTH MF-5V KNUTH MF-5V KNUTH MF-5V KNUTH MF-5V
more images
9
Јавете се
Ahaus, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2003
Втора рака
Knuth HFS E 50100 VC Knuth HFS E 50100 VC Knuth HFS E 50100 VC Knuth HFS E 50100 VC Knuth HFS E 50100 VC Knuth HFS E 50100 VC Knuth HFS E 50100 VC Knuth HFS E 50100 VC Knuth HFS E 50100 VC Knuth HFS E 50100 VC
more images
10
Јавете се
Tuřanka 104, 627 00 Slatina, Tschechien Чешка република
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Bühl, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1995
Втора рака
Knuth 0 - 150 mm Knuth 0 - 150 mm Knuth 0 - 150 mm Knuth 0 - 150 mm Knuth 0 - 150 mm
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
Knuth Speedy 250 Knuth Speedy 250 Knuth Speedy 250 Knuth Speedy 250 Knuth Speedy 250 Knuth Speedy 250 Knuth Speedy 250 Knuth Speedy 250 Knuth Speedy 250 Knuth Speedy 250 Knuth Speedy 250
more images
11
Јавете се
Mühlacker Германија
2006
како нов (користен)
KNUTH ECOMILL 450 KNUTH ECOMILL 450 KNUTH ECOMILL 450 KNUTH ECOMILL 450 KNUTH ECOMILL 450 KNUTH ECOMILL 450 KNUTH ECOMILL 450 KNUTH ECOMILL 450 KNUTH ECOMILL 450
more images
9
Јавете се
Kaiserslautern, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2014
подготвен за употреба (искористен)
KNUTH AKS 350 KNUTH AKS 350 KNUTH AKS 350 KNUTH AKS 350 KNUTH AKS 350
more images
5
Јавете се
Ahaus, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
KNUTH ZNC EDM 435 L KNUTH ZNC EDM 435 L KNUTH ZNC EDM 435 L KNUTH ZNC EDM 435 L KNUTH ZNC EDM 435 L KNUTH ZNC EDM 435 L KNUTH ZNC EDM 435 L
more images
7
Јавете се
Trittau, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2015
Втора рака
KNUTH R 60 KNUTH R 60 KNUTH R 60 KNUTH R 60 KNUTH R 60 KNUTH R 60
more images
6
Јавете се
Bühl, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2008
Втора рака
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1989
Втора рака
KNUTH UBK KNUTH UBK
more images
2
Јавете се
Eislingen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
Knuth Hydro-jet 3020 Waterjet Wasserschneider Knuth Hydro-jet 3020 Waterjet Wasserschneider Knuth Hydro-jet 3020 Waterjet Wasserschneider Knuth Hydro-jet 3020 Waterjet Wasserschneider Knuth Hydro-jet 3020 Waterjet Wasserschneider Knuth Hydro-jet 3020 Waterjet Wasserschneider Knuth Hydro-jet 3020 Waterjet Wasserschneider Knuth Hydro-jet 3020 Waterjet Wasserschneider Knuth Hydro-jet 3020 Waterjet Wasserschneider Knuth Hydro-jet 3020 Waterjet Wasserschneider Knuth Hydro-jet 3020 Waterjet Wasserschneider Knuth Hydro-jet 3020 Waterjet Wasserschneider Knuth Hydro-jet 3020 Waterjet Wasserschneider Knuth Hydro-jet 3020 Waterjet Wasserschneider Knuth Hydro-jet 3020 Waterjet Wasserschneider
more images
15
Јавете се
Buch am Erlbach Германија
2008
многу добро (користено)
Knuth KB 32 SF Knuth KB 32 SF Knuth KB 32 SF Knuth KB 32 SF Knuth KB 32 SF Knuth KB 32 SF Knuth KB 32 SF
more images
7
Јавете се
Soltau Германија
2021
Ново
Knuth VB 610 Knuth VB 610 Knuth VB 610 Knuth VB 610 Knuth VB 610 Knuth VB 610 Knuth VB 610 Knuth VB 610
more images
8
Јавете се
Nijverdal Холандија
2008
многу добро (користено)
KNUTH X-mill 900 L KNUTH X-mill 900 L KNUTH X-mill 900 L
more images
3
Јавете се
Mögglingen Германија
2017
многу добро (користено)
Leingarten Германија
1985
добро (искористено)
KNUTH KNUTH
more images
2
Јавете се
Eislingen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
Knuth HJ Vario 1313 5 Achs Knuth HJ Vario 1313 5 Achs Knuth HJ Vario 1313 5 Achs Knuth HJ Vario 1313 5 Achs Knuth HJ Vario 1313 5 Achs Knuth HJ Vario 1313 5 Achs Knuth HJ Vario 1313 5 Achs Knuth HJ Vario 1313 5 Achs Knuth HJ Vario 1313 5 Achs
more images
9
Јавете се
Lauingen Германија
2017
добро (искористено)
Knuth KB 32 SFV Pro Knuth KB 32 SFV Pro Knuth KB 32 SFV Pro Knuth KB 32 SFV Pro Knuth KB 32 SFV Pro Knuth KB 32 SFV Pro Knuth KB 32 SFV Pro Knuth KB 32 SFV Pro
more images
8
Јавете се
Soltau Германија
2021
Ново
Knuth VB 610 Knuth VB 610 Knuth VB 610 Knuth VB 610 Knuth VB 610 Knuth VB 610 Knuth VB 610 Knuth VB 610
more images
8
Јавете се
Nijverdal Холандија
2008
многу добро (користено)
Knuth X.Mill 640 Knuth X.Mill 640 Knuth X.Mill 640 Knuth X.Mill 640 Knuth X.Mill 640
more images
5
Јавете се
Halver Германија
2010
многу добро (користено)
Knuth VB410 Knuth VB410 Knuth VB410
more images
3
Јавете се
Düsseldorf, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2000
Втора рака
KNUTH KNUTH KNUTH KNUTH
more images
4
Јавете се
Eislingen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
Knuth RSM 1000C Knuth RSM 1000C Knuth RSM 1000C Knuth RSM 1000C Knuth RSM 1000C Knuth RSM 1000C Knuth RSM 1000C Knuth RSM 1000C Knuth RSM 1000C Knuth RSM 1000C
more images
10
Јавете се
Fuldatal Германија
2017
многу добро (користено)
KNUTH HBE 280 KNUTH HBE 280 KNUTH HBE 280 KNUTH HBE 280 KNUTH HBE 280 KNUTH HBE 280 KNUTH HBE 280 KNUTH HBE 280
more images
8
Јавете се
Mojusz Полска
1996
добро (искористено)
Knuth Forceturn 630.30 Knuth Forceturn 630.30 Knuth Forceturn 630.30 Knuth Forceturn 630.30 Knuth Forceturn 630.30
more images
5
Kharkiv Украина
2014
како нов (изложбена машина)
Knuth ABM-76 Knuth ABM-76 Knuth ABM-76 Knuth ABM-76
more images
4
Јавете се
Oru Estland (Reval)
2007
многу добро (користено)
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши