CNC portal milling machine
KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000

цена
аукција
Година на градба
2012
држава
Втора рака (целосно функционален)
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
CNC portal milling machine
Производителот:
KOLB
модел:
KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
Број на машина:
016453-20.1
Година на градба:
2012
држава:
добро (искористено)
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Sachsen-Anhalt, Германија Германија – Растојание: околу 1.401 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
35.000,00 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

TECHNICAL DETAILS


workpiece weight: max. approx. 18 t
X-way: 3.650 mm
Y-way: 3.500 mm
Z-travel: 4000 mm
W-way: 2.000 mm
speed: 4.000 rpm


Torque: max. 2.100 Nm
table size: 2.800 x 2.000 mm
tool holder: SK 50
Passage between uprights: 3,200 x 3,600 mmEQUIPMENT • 4 milling heads AvailableОгласот беше преведен автоматски. Можни се грешки во преводот.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A12496172
Референтен број:
AUC-2309090
Ажурирање:
последен на 20.09.2023

Контакт

Kai Achtermann
Лице за контакт: Kai Achtermann
ИД на машината: 12496172
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Германија Германија
Растојание: околу 1.401 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
Германија Halberstadt
1.403 km
KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Tatabánya
712 km
YC INDUSTRY Wasserstrahlschneidanlage 2000x4000mm
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS Recycling-Systems GmbH Maschinenduo ALVA & TYRON HAAS Recycling-Systems GmbH Maschinenduo ALVA & TYRON HAAS Recycling-Systems GmbH Maschinenduo ALVA & TYRON HAAS Recycling-Systems GmbH Maschinenduo ALVA & TYRON
more images
Германија Dreisbach
1.459 km
HAAS Recycling-Systems GmbH Maschinenduo ALVA & TYRON
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS Recycling-Systems GmbH TYRON HAAS Recycling-Systems GmbH TYRON HAAS Recycling-Systems GmbH TYRON HAAS Recycling-Systems GmbH TYRON HAAS Recycling-Systems GmbH TYRON HAAS Recycling-Systems GmbH TYRON HAAS Recycling-Systems GmbH TYRON
more images
Германија Dreisbach
1.459 km
HAAS Recycling-Systems GmbH TYRON
Јавете се
Класифицирана реклама
HEYLIGENSTAEDT HEYCOP 2/2000 HEYLIGENSTAEDT HEYCOP 2/2000 HEYLIGENSTAEDT HEYCOP 2/2000 HEYLIGENSTAEDT HEYCOP 2/2000 HEYLIGENSTAEDT HEYCOP 2/2000 HEYLIGENSTAEDT HEYCOP 2/2000 HEYLIGENSTAEDT HEYCOP 2/2000 HEYLIGENSTAEDT HEYCOP 2/2000 HEYLIGENSTAEDT HEYCOP 2/2000
more images
Германија Giebelstadt
1.280 km
HEYLIGENSTAEDT HEYCOP 2/2000
Јавете се
Класифицирана реклама
Heyligenstaedt Heycop 3UN/2000 Heyligenstaedt Heycop 3UN/2000 Heyligenstaedt Heycop 3UN/2000 Heyligenstaedt Heycop 3UN/2000 Heyligenstaedt Heycop 3UN/2000
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
Heyligenstaedt Heycop 3UN/2000
Јавете се
Класифицирана реклама
Mercedes-Benz Arocs 2851 Wiedemann Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Arocs 2851 Wiedemann Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Arocs 2851 Wiedemann Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Arocs 2851 Wiedemann Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Arocs 2851 Wiedemann Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Arocs 2851 Wiedemann Super 2000, Recycler
more images
Германија Coesfeld
(Локација на дилерот)
1.593 km
Mercedes-Benz Arocs 2851 Wiedemann Super 2000, Recycler
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN TGS 28.470 6x2 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 28.470 6x2 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 28.470 6x2 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 28.470 6x2 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 28.470 6x2 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 28.470 6x2 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 28.470 6x2 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 28.470 6x2 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 28.470 6x2 Wiedemann Super 2000, Recycler
more images
Германија Coesfeld
(Локација на дилерот)
1.593 km
MAN TGS 28.470 6x2 Wiedemann Super 2000, Recycler
Јавете се
Класифицирана реклама
Mercedes-Benz Actros 3346 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 3346 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 3346 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 3346 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 3346 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler
more images
Германија Coesfeld
(Локација на дилерот)
1.593 km
Mercedes-Benz Actros 3346 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler
Јавете се
Класифицирана реклама
Mercedes-Benz Actros 2540 Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 2540 Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 2540 Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 2540 Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 2540 Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 2540 Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 2540 Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 2540 Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 2540 Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 2540 Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 2540 Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 2540 Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 2540 Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 2540 Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 2540 Super 2000, Recycler
more images
Германија Coesfeld
(Локација на дилерот)
1.593 km
Mercedes-Benz Actros 2540 Super 2000, Recycler
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN TGS 26.470 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 26.470 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 26.470 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 26.470 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 26.470 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 26.470 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 26.470 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler
more images
Германија Coesfeld
(Локација на дилерот)
1.593 km
MAN TGS 26.470 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN TGS 26.440 FG Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 26.440 FG Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 26.440 FG Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 26.440 FG Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 26.440 FG Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 26.440 FG Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 26.440 FG Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 26.440 FG Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 26.440 FG Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 26.440 FG Wiedemann Super 2000, Recycler
more images
Германија Coesfeld
(Локација на дилерот)
1.593 km
MAN TGS 26.440 FG Wiedemann Super 2000, Recycler
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN TGA 32.480 8x2 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGA 32.480 8x2 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGA 32.480 8x2 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGA 32.480 8x2 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGA 32.480 8x2 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGA 32.480 8x2 Wiedemann Super 2000, Recycler
more images
Германија Coesfeld
(Локација на дилерот)
1.593 km
MAN TGA 32.480 8x2 Wiedemann Super 2000, Recycler
Јавете се
Класифицирана реклама
Mercedes-Benz Actros 2535 Wiedemann Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 2535 Wiedemann Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 2535 Wiedemann Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 2535 Wiedemann Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 2535 Wiedemann Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 2535 Wiedemann Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Actros 2535 Wiedemann Super 2000, Recycler
more images
Германија Coesfeld
(Локација на дилерот)
1.593 km
Mercedes-Benz Actros 2535 Wiedemann Super 2000, Recycler
Јавете се
Класифицирана реклама
Mercedes-Benz Arocs 5 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Arocs 5 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Arocs 5 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Arocs 5 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Arocs 5 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Arocs 5 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler Mercedes-Benz Arocs 5 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler
more images
Германија Coesfeld
(Локација на дилерот)
1.593 km
Mercedes-Benz Arocs 5 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN TGS 33.510 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 33.510 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 33.510 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 33.510 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 33.510 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler
more images
Германија Coesfeld
(Локација на дилерот)
1.593 km
MAN TGS 33.510 6x4 Wiedemann Super 2000, Recycler
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN TGS 28.460 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 28.460 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 28.460 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 28.460 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 28.460 Wiedemann Super 2000, Recycler MAN TGS 28.460 Wiedemann Super 2000, Recycler
more images
Германија Coesfeld
(Локација на дилерот)
1.593 km
MAN TGS 28.460 Wiedemann Super 2000, Recycler
Јавете се
Класифицирана реклама
Contur Saeilo Dialog H 630/2000
more images
Германија Buchdorf
1.170 km
Contur Saeilo Dialog H 630/2000
Јавете се
Класифицирана реклама
Weiler E 50 x 2000 Weiler E 50 x 2000 Weiler E 50 x 2000 Weiler E 50 x 2000 Weiler E 50 x 2000 Weiler E 50 x 2000 Weiler E 50 x 2000 Weiler E 50 x 2000 Weiler E 50 x 2000 Weiler E 50 x 2000 Weiler E 50 x 2000 Weiler E 50 x 2000 Weiler E 50 x 2000 Weiler E 50 x 2000 Weiler E 50 x 2000
more images
Германија Augsburg
1.136 km
Weiler E 50 x 2000
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Velen
1.601 km
KAMI DKM 630 / 2000 ZS
Јавете се
Класифицирана реклама
YCM NTC-2000LY INV 25100
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
YCM NTC-2000LY INV 25100
Јавете се
Класифицирана реклама
Aircraft Kolbenkompressor AIRSTAR 703/270/10 V mit AD2000 Aircraft Kolbenkompressor AIRSTAR 703/270/10 V mit AD2000 Aircraft Kolbenkompressor AIRSTAR 703/270/10 V mit AD2000
more images
Германија D - Hessen
1.395 km
Aircraft Kolbenkompressor AIRSTAR 703/270/10 V mit AD2000
Јавете се
Класифицирана реклама
DPL-4020 12000W Raycus DPL-4020 12000W Raycus DPL-4020 12000W Raycus DPL-4020 12000W Raycus DPL-4020 12000W Raycus DPL-4020 12000W Raycus DPL-4020 12000W Raycus DPL-4020 12000W Raycus DPL-4020 12000W Raycus DPL-4020 12000W Raycus DPL-4020 12000W Raycus DPL-4020 12000W Raycus DPL-4020 12000W Raycus DPL-4020 12000W Raycus
more images
Германија Leipzig
1.296 km
DPL-4020 12000W Raycus
Јавете се
Класифицирана реклама
CORMAK LF6020GEP 12000W RAYCUS CORMAK LF6020GEP 12000W RAYCUS CORMAK LF6020GEP 12000W RAYCUS CORMAK LF6020GEP 12000W RAYCUS CORMAK LF6020GEP 12000W RAYCUS CORMAK LF6020GEP 12000W RAYCUS CORMAK LF6020GEP 12000W RAYCUS CORMAK LF6020GEP 12000W RAYCUS CORMAK LF6020GEP 12000W RAYCUS CORMAK LF6020GEP 12000W RAYCUS
more images
Полска Siedlce
1.175 km
CORMAK LF6020GEP 12000W RAYCUS
Јавете се
Класифицирана реклама
Dynamic Power Laser GmbH Messe-Aktion-12000 W Raycuslaser Dynamic Power Laser GmbH Messe-Aktion-12000 W Raycuslaser Dynamic Power Laser GmbH Messe-Aktion-12000 W Raycuslaser Dynamic Power Laser GmbH Messe-Aktion-12000 W Raycuslaser Dynamic Power Laser GmbH Messe-Aktion-12000 W Raycuslaser Dynamic Power Laser GmbH Messe-Aktion-12000 W Raycuslaser Dynamic Power Laser GmbH Messe-Aktion-12000 W Raycuslaser Dynamic Power Laser GmbH Messe-Aktion-12000 W Raycuslaser Dynamic Power Laser GmbH Messe-Aktion-12000 W Raycuslaser Dynamic Power Laser GmbH Messe-Aktion-12000 W Raycuslaser Dynamic Power Laser GmbH Messe-Aktion-12000 W Raycuslaser
more images
Германија Leipzig
1.296 km
Dynamic Power Laser GmbH Messe-Aktion-12000 W Raycuslaser
Јавете се
Класифицирана реклама
CORMAK LF3015GA 12000W Raycus CORMAK LF3015GA 12000W Raycus CORMAK LF3015GA 12000W Raycus CORMAK LF3015GA 12000W Raycus CORMAK LF3015GA 12000W Raycus CORMAK LF3015GA 12000W Raycus CORMAK LF3015GA 12000W Raycus CORMAK LF3015GA 12000W Raycus CORMAK LF3015GA 12000W Raycus CORMAK LF3015GA 12000W Raycus CORMAK LF3015GA 12000W Raycus CORMAK LF3015GA 12000W Raycus CORMAK LF3015GA 12000W Raycus
more images
Полска Siedlce
1.175 km
CORMAK LF3015GA 12000W Raycus
Јавете се
Класифицирана реклама
HERMANN KOLB HERMANN KOLB HERMANN KOLB HERMANN KOLB HERMANN KOLB HERMANN KOLB HERMANN KOLB HERMANN KOLB HERMANN KOLB HERMANN KOLB
more images
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1.581 km
HERMANN KOLB
Јавете се
Класифицирана реклама
HAHN & KOLB HAHN & KOLB HAHN & KOLB HAHN & KOLB HAHN & KOLB
more images
Германија Köln
1.535 km
HAHN & KOLB
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Stockstadt
(Локација на дилерот)
1.374 km
KOLB R6/5000
Јавете се
Класифицирана реклама
Futura Metalstar 2000 Program 260 Futura Metalstar 2000 Program 260 Futura Metalstar 2000 Program 260 Futura Metalstar 2000 Program 260 Futura Metalstar 2000 Program 260 Futura Metalstar 2000 Program 260 Futura Metalstar 2000 Program 260 Futura Metalstar 2000 Program 260 Futura Metalstar 2000 Program 260 Futura Metalstar 2000 Program 260 Futura Metalstar 2000 Program 260 Futura Metalstar 2000 Program 260 Futura Metalstar 2000 Program 260 Futura Metalstar 2000 Program 260
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
Futura Metalstar 2000 Program 260
Јавете се
Класифицирана реклама
Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630
more images
Германија Wust-Fischbeck
1.416 km
Werner & Kolb TC 630
Јавете се
Класифицирана реклама
Kolb RB5D Kolb RB5D Kolb RB5D Kolb RB5D Kolb RB5D Kolb RB5D Kolb RB5D Kolb RB5D Kolb RB5D Kolb RB5D Kolb RB5D
more images
Германија Viersen
1.592 km
Kolb RB5D
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC NS 2000 AM + Cubebox DR 12 kg SMEC NS 2000 AM + Cubebox DR 12 kg SMEC NS 2000 AM + Cubebox DR 12 kg SMEC NS 2000 AM + Cubebox DR 12 kg SMEC NS 2000 AM + Cubebox DR 12 kg SMEC NS 2000 AM + Cubebox DR 12 kg
more images
Германија Neunburg vorm Wald
1.126 km
SMEC NS 2000 AM + Cubebox DR 12 kg
Јавете се
Класифицирана реклама
Kolb KBN G 120 Kolb KBN G 120 Kolb KBN G 120 Kolb KBN G 120 Kolb KBN G 120
more images
Германија Celle
1.505 km
Kolb KBN G 120
Јавете се
Класифицирана реклама
HAHN + KOLB WS 54 HAHN + KOLB WS 54 HAHN + KOLB WS 54 HAHN + KOLB WS 54 HAHN + KOLB WS 54 HAHN + KOLB WS 54
more images
Германија Tiefenbronn
1.290 km
HAHN + KOLB WS 54
Јавете се
Класифицирана реклама
Futura Metalstar 2000 Program 260 Futura Metalstar 2000 Program 260 Futura Metalstar 2000 Program 260 Futura Metalstar 2000 Program 260 Futura Metalstar 2000 Program 260 Futura Metalstar 2000 Program 260 Futura Metalstar 2000 Program 260 Futura Metalstar 2000 Program 260
more images
Литванија Kaunas
1.490 km
Futura Metalstar 2000 Program 260
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bühl
1.323 km
KOLB HK 126
Јавете се
Класифицирана реклама
HAHN & KOLB MH 600 P HAHN & KOLB MH 600 P HAHN & KOLB MH 600 P HAHN & KOLB MH 600 P HAHN & KOLB MH 600 P HAHN & KOLB MH 600 P HAHN & KOLB MH 600 P HAHN & KOLB MH 600 P HAHN & KOLB MH 600 P HAHN & KOLB MH 600 P
more images
Германија Korschenbroich
1.571 km
HAHN & KOLB MH 600 P
Јавете се
Класифицирана реклама
HAHN & KOLB ubk. HAHN & KOLB ubk. HAHN & KOLB ubk. HAHN & KOLB ubk.
more images
Германија Eislingen/Fils
1.229 km
HAHN & KOLB ubk.
Јавете се
Класифицирана реклама
HUMBAUR offener Kasten 2000 kg günstig HA 203015 KV Alu 2000 kg Klappe vorne HUMBAUR offener Kasten 2000 kg günstig HA 203015 KV Alu 2000 kg Klappe vorne HUMBAUR offener Kasten 2000 kg günstig HA 203015 KV Alu 2000 kg Klappe vorne HUMBAUR offener Kasten 2000 kg günstig HA 203015 KV Alu 2000 kg Klappe vorne HUMBAUR offener Kasten 2000 kg günstig HA 203015 KV Alu 2000 kg Klappe vorne HUMBAUR offener Kasten 2000 kg günstig HA 203015 KV Alu 2000 kg Klappe vorne
more images
Германија Elsdorf
1.556 km
HUMBAUR offener Kasten 2000 kg günstig HA 203015 KV Alu 2000 kg Klappe vorne
Јавете се
Класифицирана реклама
Hahn + Kolb TORNOMAT 2 (3–36mm bei 6-kant) Hahn + Kolb TORNOMAT 2 (3–36mm bei 6-kant) Hahn + Kolb TORNOMAT 2 (3–36mm bei 6-kant)
more images
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1.248 km
Hahn + Kolb TORNOMAT 2 (3–36mm bei 6-kant)
Јавете се
Класифицирана реклама
ERHARDT + SPIESS / Hahn & Kolb HK 3 SL
more images
Германија Kreis Bergstraße, Deutschland
1.354 km
ERHARDT + SPIESS / Hahn & Kolb HK 3 SL
Јавете се
Класифицирана реклама
Kolb NKR 41
more images
Германија Düsseldorf
(Локација на дилерот)
1.558 km
Kolb NKR 41
Јавете се
Класифицирана реклама
KOLB A30 KOLB A30 KOLB A30
more images
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1.571 km
KOLB A30
Јавете се
Класифицирана реклама
SORMEC 2000 - ITALY 10000 SORMEC 2000 - ITALY 10000 SORMEC 2000 - ITALY 10000 SORMEC 2000 - ITALY 10000 SORMEC 2000 - ITALY 10000 SORMEC 2000 - ITALY 10000 SORMEC 2000 - ITALY 10000 SORMEC 2000 - ITALY 10000 SORMEC 2000 - ITALY 10000 SORMEC 2000 - ITALY 10000
more images
Италија Cantù
1.112 km
SORMEC 2000 - ITALY 10000
Јавете се
Класифицирана реклама
KOLB NKH 45/2
more images
Германија Bühl
1.323 km
KOLB NKH 45/2
Јавете се
Класифицирана реклама
Hahn & Kolb (Hörauf) WS 54 Hahn & Kolb (Hörauf) WS 54 Hahn & Kolb (Hörauf) WS 54
more images
Германија Cloppenburg
1.618 km
Hahn & Kolb (Hörauf) WS 54
Јавете се
Класифицирана реклама
HAHN & KOLB Doppeltuer HAHN & KOLB Doppeltuer HAHN & KOLB Doppeltuer HAHN & KOLB Doppeltuer
more images
Германија Korschenbroich
1.571 km
HAHN & KOLB Doppeltuer
Јавете се
Класифицирана реклама
KOLB Uh 1600 KOLB Uh 1600 KOLB Uh 1600 KOLB Uh 1600 KOLB Uh 1600 KOLB Uh 1600 KOLB Uh 1600 KOLB Uh 1600
more images
Германија Bühl
1.323 km
KOLB Uh 1600
Јавете се
Класифицирана реклама
HAHN & KOLB A200 HAHN & KOLB A200 HAHN & KOLB A200 HAHN & KOLB A200
more images
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1.571 km
HAHN & KOLB A200
Јавете се