Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)

Photosynthesis system meter
LI-COR LI-6800F

цена
аукција
држава
Втора рака (целосно функционален)
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Photosynthesis system meter
Производителот:
LI-COR
модел:
LI-6800F
држава:
многу добро (користено)
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Baden-Württemberg, Германија Германија – Растојание: околу 1.275 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Трошоци за расклопување и товарење:
190 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:
монтажа и монтажа:

ОПИС

Portable photosynthesis system for combined measurement of gas exchange and fluorescence of leaves and aquatic samples.

SCOPE OF DELIVERY
 • LI-6860 Console
 • LI-6850 Hand Sensor
 • External Quantum Sensor
 • Flurometer

SCOPE OF FUNCTION

 • Rapid sensing technology adjusts instantly to temperature set point
 • Accurate control of CO2 enables faster measurements
 • Unique fine wire thermocouple measures leaf temperature
 • Provides complete control over water vapor
 • Can maintain humidity at any level
 • Gas input port for user-defined gas mixtures

This auction is conducted in cooperation with a dealer active on Machine Finder since 2011.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

аукциска такса:
18,0 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и надоместокот за аукцијата и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A7448600
Референтен број:
AUC-220804
Ажурирање:
последен на 06.09.2022

Контакт

Max Fiene
Лице за контакт: Max Fiene
ИД на машината: 7448600
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
машина под напојување
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Германија Германија
Растојание: околу 1.275 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
Bosch GBH 36 V-LI Bosch GBH 36 V-LI Bosch GBH 36 V-LI Bosch GBH 36 V-LI Bosch GBH 36 V-LI
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Bosch GBH 36 V-LI
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia - Amandus Kahl C 60 - 1250 Cortelia - Amandus Kahl C 60 - 1250 Cortelia - Amandus Kahl C 60 - 1250 Cortelia - Amandus Kahl C 60 - 1250 Cortelia - Amandus Kahl C 60 - 1250 Cortelia - Amandus Kahl C 60 - 1250
more images
6
Германија Horst
1627 km
Cortelia - Amandus Kahl C 60 - 1250
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Amandus Kahl MK 400 Cortelia, Amandus Kahl MK 400 Cortelia, Amandus Kahl MK 400
more images
3
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Amandus Kahl MK 400
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Salmatec Maxima 360 Eco Cortelia, Salmatec Maxima 360 Eco Cortelia, Salmatec Maxima 360 Eco Cortelia, Salmatec Maxima 360 Eco Cortelia, Salmatec Maxima 360 Eco Cortelia, Salmatec Maxima 360 Eco Cortelia, Salmatec Maxima 360 Eco Cortelia, Salmatec Maxima 360 Eco Cortelia, Salmatec Maxima 360 Eco
more images
9
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Salmatec Maxima 360 Eco
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Buehler PST NW334-NST Cortelia, Buehler PST NW334-NST Cortelia, Buehler PST NW334-NST Cortelia, Buehler PST NW334-NST Cortelia, Buehler PST NW334-NST Cortelia, Buehler PST NW334-NST
more images
6
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Buehler PST NW334-NST
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Schmidt - Seeger AG 300 x 300 mm Cortelia, Schmidt - Seeger AG 300 x 300 mm Cortelia, Schmidt - Seeger AG 300 x 300 mm Cortelia, Schmidt - Seeger AG 300 x 300 mm Cortelia, Schmidt - Seeger AG 300 x 300 mm
more images
5
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Schmidt - Seeger AG 300 x 300 mm
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, DMN Westinghouse PTD 100 ATEX Cortelia, DMN Westinghouse PTD 100 ATEX Cortelia, DMN Westinghouse PTD 100 ATEX Cortelia, DMN Westinghouse PTD 100 ATEX Cortelia, DMN Westinghouse PTD 100 ATEX
more images
5
Германија Horst
1627 km
Cortelia, DMN Westinghouse PTD 100 ATEX
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Schmidt-Seeger NW 283 KS ATEX Cortelia, Schmidt-Seeger NW 283 KS ATEX Cortelia, Schmidt-Seeger NW 283 KS ATEX Cortelia, Schmidt-Seeger NW 283 KS ATEX Cortelia, Schmidt-Seeger NW 283 KS ATEX Cortelia, Schmidt-Seeger NW 283 KS ATEX
more images
6
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Schmidt-Seeger NW 283 KS ATEX
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, DMN Westinghouse PTD 150 ATEX Cortelia, DMN Westinghouse PTD 150 ATEX Cortelia, DMN Westinghouse PTD 150 ATEX Cortelia, DMN Westinghouse PTD 150 ATEX Cortelia, DMN Westinghouse PTD 150 ATEX Cortelia, DMN Westinghouse PTD 150 ATEX Cortelia, DMN Westinghouse PTD 150 ATEX
more images
7
Германија Horst
1627 km
Cortelia, DMN Westinghouse PTD 150 ATEX
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Buehler DN 170 ATEX Cortelia, Buehler DN 170 ATEX Cortelia, Buehler DN 170 ATEX Cortelia, Buehler DN 170 ATEX
more images
4
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Buehler DN 170 ATEX
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, ABC Industrigummi 11M x 500 Cortelia, ABC Industrigummi 11M x 500 Cortelia, ABC Industrigummi 11M x 500 Cortelia, ABC Industrigummi 11M x 500 Cortelia, ABC Industrigummi 11M x 500 Cortelia, ABC Industrigummi 11M x 500 Cortelia, ABC Industrigummi 11M x 500 Cortelia, ABC Industrigummi 11M x 500
more images
8
Германија Horst
1627 km
Cortelia, ABC Industrigummi 11M x 500
2012
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, EMVE Cortelia, EMVE Cortelia, EMVE Cortelia, EMVE Cortelia, EMVE
more images
5
Германија Horst
1627 km
Cortelia, EMVE
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, BiPro AB 420/390 Cortelia, BiPro AB 420/390 Cortelia, BiPro AB 420/390 Cortelia, BiPro AB 420/390 Cortelia, BiPro AB 420/390
more images
5
Германија Horst
1627 km
Cortelia, BiPro AB 420/390
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, BiPro AB 420/390 Cortelia, BiPro AB 420/390 Cortelia, BiPro AB 420/390 Cortelia, BiPro AB 420/390 Cortelia, BiPro AB 420/390
more images
5
Германија Horst
1627 km
Cortelia, BiPro AB 420/390
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Ottevanger DN 250 x 1.000 mm Cortelia, Ottevanger DN 250 x 1.000 mm Cortelia, Ottevanger DN 250 x 1.000 mm Cortelia, Ottevanger DN 250 x 1.000 mm Cortelia, Ottevanger DN 250 x 1.000 mm Cortelia, Ottevanger DN 250 x 1.000 mm Cortelia, Ottevanger DN 250 x 1.000 mm Cortelia, Ottevanger DN 250 x 1.000 mm Cortelia, Ottevanger DN 250 x 1.000 mm
more images
9
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Ottevanger DN 250 x 1.000 mm
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, ABC Industriegummi Cortelia, ABC Industriegummi Cortelia, ABC Industriegummi Cortelia, ABC Industriegummi Cortelia, ABC Industriegummi Cortelia, ABC Industriegummi Cortelia, ABC Industriegummi
more images
7
Германија Horst
1627 km
Cortelia, ABC Industriegummi
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Lorentz Mühlenbau Cortelia, Lorentz Mühlenbau Cortelia, Lorentz Mühlenbau Cortelia, Lorentz Mühlenbau Cortelia, Lorentz Mühlenbau Cortelia, Lorentz Mühlenbau
more images
6
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Lorentz Mühlenbau
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Technex PVT-160 Cortelia, Technex PVT-160 Cortelia, Technex PVT-160 Cortelia, Technex PVT-160 Cortelia, Technex PVT-160 Cortelia, Technex PVT-160 Cortelia, Technex PVT-160 Cortelia, Technex PVT-160 Cortelia, Technex PVT-160 Cortelia, Technex PVT-160 Cortelia, Technex PVT-160
more images
11
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Technex PVT-160
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Technex SKT-250 Cortelia, Technex SKT-250 Cortelia, Technex SKT-250 Cortelia, Technex SKT-250 Cortelia, Technex SKT-250 Cortelia, Technex SKT-250 Cortelia, Technex SKT-250 Cortelia, Technex SKT-250 Cortelia, Technex SKT-250
more images
9
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Technex SKT-250
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Pelleting - Service (PSI) 13/20 SBA/D/A Cortelia, Pelleting - Service (PSI) 13/20 SBA/D/A Cortelia, Pelleting - Service (PSI) 13/20 SBA/D/A Cortelia, Pelleting - Service (PSI) 13/20 SBA/D/A Cortelia, Pelleting - Service (PSI) 13/20 SBA/D/A Cortelia, Pelleting - Service (PSI) 13/20 SBA/D/A Cortelia, Pelleting - Service (PSI) 13/20 SBA/D/A Cortelia, Pelleting - Service (PSI) 13/20 SBA/D/A Cortelia, Pelleting - Service (PSI) 13/20 SBA/D/A Cortelia, Pelleting - Service (PSI) 13/20 SBA/D/A Cortelia, Pelleting - Service (PSI) 13/20 SBA/D/A Cortelia, Pelleting - Service (PSI) 13/20 SBA/D/A
more images
12
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Pelleting - Service (PSI) 13/20 SBA/D/A
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Hazemag HA 1428 Cortelia, Hazemag HA 1428 Cortelia, Hazemag HA 1428 Cortelia, Hazemag HA 1428 Cortelia, Hazemag HA 1428 Cortelia, Hazemag HA 1428 Cortelia, Hazemag HA 1428 Cortelia, Hazemag HA 1428 Cortelia, Hazemag HA 1428 Cortelia, Hazemag HA 1428
more images
10
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Hazemag HA 1428
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Durst DIXIS2G Cortelia, Durst DIXIS2G Cortelia, Durst DIXIS2G Cortelia, Durst DIXIS2G Cortelia, Durst DIXIS2G
more images
5
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Durst DIXIS2G
2017
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Asco AAS 0.9, Gr. 3, Br. 3, RSD, AV2 Cortelia, Asco AAS 0.9, Gr. 3, Br. 3, RSD, AV2 Cortelia, Asco AAS 0.9, Gr. 3, Br. 3, RSD, AV2 Cortelia, Asco AAS 0.9, Gr. 3, Br. 3, RSD, AV2 Cortelia, Asco AAS 0.9, Gr. 3, Br. 3, RSD, AV2 Cortelia, Asco AAS 0.9, Gr. 3, Br. 3, RSD, AV2
more images
6
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Asco AAS 0.9, Gr. 3, Br. 3, RSD, AV2
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Filcon RA 12-2,5 Cortelia, Filcon RA 12-2,5 Cortelia, Filcon RA 12-2,5 Cortelia, Filcon RA 12-2,5 Cortelia, Filcon RA 12-2,5 Cortelia, Filcon RA 12-2,5 Cortelia, Filcon RA 12-2,5 Cortelia, Filcon RA 12-2,5 Cortelia, Filcon RA 12-2,5 Cortelia, Filcon RA 12-2,5
more images
10
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Filcon RA 12-2,5
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Asco AAS0.9 Cortelia, Asco AAS0.9 Cortelia, Asco AAS0.9 Cortelia, Asco AAS0.9 Cortelia, Asco AAS0.9 Cortelia, Asco AAS0.9
more images
6
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Asco AAS0.9
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Infastaub AJN042 Cortelia, Infastaub AJN042 Cortelia, Infastaub AJN042 Cortelia, Infastaub AJN042 Cortelia, Infastaub AJN042 Cortelia, Infastaub AJN042 Cortelia, Infastaub AJN042
more images
7
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Infastaub AJN042
1997
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Tietjen Impra 5.2-S Cortelia, Tietjen Impra 5.2-S Cortelia, Tietjen Impra 5.2-S Cortelia, Tietjen Impra 5.2-S Cortelia, Tietjen Impra 5.2-S
more images
5
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Tietjen Impra 5.2-S
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Piller E45 160 Cortelia, Piller E45 160 Cortelia, Piller E45 160 Cortelia, Piller E45 160 Cortelia, Piller E45 160 Cortelia, Piller E45 160
more images
6
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Piller E45 160
1967
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Buehler Verschiedene Cortelia, Buehler Verschiedene Cortelia, Buehler Verschiedene Cortelia, Buehler Verschiedene Cortelia, Buehler Verschiedene
more images
5
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Buehler Verschiedene
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Bison Container UN31A/Y/03-97/S/BI/SP-9329/9650/1850 Cortelia, Bison Container UN31A/Y/03-97/S/BI/SP-9329/9650/1850 Cortelia, Bison Container UN31A/Y/03-97/S/BI/SP-9329/9650/1850 Cortelia, Bison Container UN31A/Y/03-97/S/BI/SP-9329/9650/1850 Cortelia, Bison Container UN31A/Y/03-97/S/BI/SP-9329/9650/1850 Cortelia, Bison Container UN31A/Y/03-97/S/BI/SP-9329/9650/1850 Cortelia, Bison Container UN31A/Y/03-97/S/BI/SP-9329/9650/1850
more images
7
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Bison Container UN31A/Y/03-97/S/BI/SP-9329/9650/1850
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, BiPro AB Cortelia, BiPro AB Cortelia, BiPro AB Cortelia, BiPro AB
more images
4
Германија Horst
1627 km
Cortelia, BiPro AB
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Günther Papenmeier TEHK 35 Cortelia, Günther Papenmeier TEHK 35 Cortelia, Günther Papenmeier TEHK 35 Cortelia, Günther Papenmeier TEHK 35 Cortelia, Günther Papenmeier TEHK 35 Cortelia, Günther Papenmeier TEHK 35 Cortelia, Günther Papenmeier TEHK 35 Cortelia, Günther Papenmeier TEHK 35 Cortelia, Günther Papenmeier TEHK 35
more images
9
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Günther Papenmeier TEHK 35
1966
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Günther Papenmeier K.G. IGH KV 35 Cortelia, Günther Papenmeier K.G. IGH KV 35 Cortelia, Günther Papenmeier K.G. IGH KV 35 Cortelia, Günther Papenmeier K.G. IGH KV 35 Cortelia, Günther Papenmeier K.G. IGH KV 35 Cortelia, Günther Papenmeier K.G. IGH KV 35 Cortelia, Günther Papenmeier K.G. IGH KV 35 Cortelia, Günther Papenmeier K.G. IGH KV 35 Cortelia, Günther Papenmeier K.G. IGH KV 35 Cortelia, Günther Papenmeier K.G. IGH KV 35 Cortelia, Günther Papenmeier K.G. IGH KV 35 Cortelia, Günther Papenmeier K.G. IGH KV 35
more images
12
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Günther Papenmeier K.G. IGH KV 35
1974
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Gericke GMS 1200 Cortelia, Gericke GMS 1200 Cortelia, Gericke GMS 1200 Cortelia, Gericke GMS 1200 Cortelia, Gericke GMS 1200 Cortelia, Gericke GMS 1200 Cortelia, Gericke GMS 1200 Cortelia, Gericke GMS 1200 Cortelia, Gericke GMS 1200 Cortelia, Gericke GMS 1200 Cortelia, Gericke GMS 1200 Cortelia, Gericke GMS 1200
more images
12
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Gericke GMS 1200
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Forberg F-HT-500 Cortelia, Forberg F-HT-500 Cortelia, Forberg F-HT-500
more images
3
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Forberg F-HT-500
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Technex DMV-10 Cortelia, Technex DMV-10 Cortelia, Technex DMV-10 Cortelia, Technex DMV-10 Cortelia, Technex DMV-10 Cortelia, Technex DMV-10 Cortelia, Technex DMV-10 Cortelia, Technex DMV-10 Cortelia, Technex DMV-10 Cortelia, Technex DMV-10 Cortelia, Technex DMV-10 Cortelia, Technex DMV-10 Cortelia, Technex DMV-10 Cortelia, Technex DMV-10 Cortelia, Technex DMV-10
more images
15
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Technex DMV-10
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Bepex GCS 300 - 120
1978
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Tietjen VD8 Cortelia, Tietjen VD8 Cortelia, Tietjen VD8 Cortelia, Tietjen VD8
more images
4
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Tietjen VD8
1990
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Tietjen LD8 Cortelia, Tietjen LD8 Cortelia, Tietjen LD8 Cortelia, Tietjen LD8 Cortelia, Tietjen LD8 Cortelia, Tietjen LD8
more images
6
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Tietjen LD8
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Tietjen VD10 Cortelia, Tietjen VD10 Cortelia, Tietjen VD10 Cortelia, Tietjen VD10 Cortelia, Tietjen VD10 Cortelia, Tietjen VD10 Cortelia, Tietjen VD10
more images
7
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Tietjen VD10
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Buehler DMSE10 Cortelia, Buehler DMSE10 Cortelia, Buehler DMSE10 Cortelia, Buehler DMSE10 Cortelia, Buehler DMSE10 Cortelia, Buehler DMSE10
more images
6
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Buehler DMSE10
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, CPM CPM 7900 Cortelia, CPM CPM 7900 Cortelia, CPM CPM 7900 Cortelia, CPM CPM 7900 Cortelia, CPM CPM 7900
more images
5
Германија Horst
1627 km
Cortelia, CPM CPM 7900
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, BiPro AB Cortelia, BiPro AB Cortelia, BiPro AB Cortelia, BiPro AB Cortelia, BiPro AB
more images
5
Германија Horst
1627 km
Cortelia, BiPro AB
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Mogensen Sizer LC 2026 Cortelia, Mogensen Sizer LC 2026 Cortelia, Mogensen Sizer LC 2026
more images
3
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Mogensen Sizer LC 2026
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Sangati Cortelia, Sangati Cortelia, Sangati Cortelia, Sangati Cortelia, Sangati
more images
5
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Sangati
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Mogensen SP 1556 Cortelia, Mogensen SP 1556
more images
2
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Mogensen SP 1556
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Golfetto Sangati GBP 120 Cortelia, Golfetto Sangati GBP 120 Cortelia, Golfetto Sangati GBP 120 Cortelia, Golfetto Sangati GBP 120 Cortelia, Golfetto Sangati GBP 120 Cortelia, Golfetto Sangati GBP 120
more images
6
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Golfetto Sangati GBP 120
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Golfetto-Sangati GSO5012 Cortelia, Golfetto-Sangati GSO5012 Cortelia, Golfetto-Sangati GSO5012 Cortelia, Golfetto-Sangati GSO5012 Cortelia, Golfetto-Sangati GSO5012 Cortelia, Golfetto-Sangati GSO5012
more images
6
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Golfetto-Sangati GSO5012
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Cyrus S1000 x 600 Cortelia, Cyrus S1000 x 600 Cortelia, Cyrus S1000 x 600 Cortelia, Cyrus S1000 x 600 Cortelia, Cyrus S1000 x 600 Cortelia, Cyrus S1000 x 600 Cortelia, Cyrus S1000 x 600 Cortelia, Cyrus S1000 x 600 Cortelia, Cyrus S1000 x 600
more images
9
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Cyrus S1000 x 600
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Ponndorf Anlagenbau GmbH RKS 5 Cortelia, Ponndorf Anlagenbau GmbH RKS 5 Cortelia, Ponndorf Anlagenbau GmbH RKS 5 Cortelia, Ponndorf Anlagenbau GmbH RKS 5 Cortelia, Ponndorf Anlagenbau GmbH RKS 5 Cortelia, Ponndorf Anlagenbau GmbH RKS 5 Cortelia, Ponndorf Anlagenbau GmbH RKS 5 Cortelia, Ponndorf Anlagenbau GmbH RKS 5 Cortelia, Ponndorf Anlagenbau GmbH RKS 5 Cortelia, Ponndorf Anlagenbau GmbH RKS 5
more images
10
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Ponndorf Anlagenbau GmbH RKS 5
2007
добро (искористено)
Јавете се

Auction Conditions

The contractual language is German. The German version of these Auction Conditions shall prevail. The English version is for information purposes only.

 1. Auction goods are sold on behalf of and for the account of the seller cooperating with Machineseeker Group GmbH.
 2. All prices and bids are net prices and do not include VAT.
 3. Stated dismantling and loading costs are binding.
 4. All information is provided to the best of knowledge – Machineseeker Group GmbH generally recommends to inspect used machinery.
 5. Bidding is reserved for commercial buyers – sale exclusively to commercial buyers.
 6. The duration of an auction may be subject to change.
 7. By placing a bid, the prospective buyer declares herself/himself to be knowledgeable and informed with regards to auction good(s).
 8. Submitted direct or maximum bids are binding.
 9. Machineseeker Group GmbH reserves the right to examine incoming bids. Bids can be rejected or cancelled without providing reasons.
 10. The winning bid is designated at offer period end, conditional to the minimum price defined by the seller.
 11. In case of acceptance of a bid, Machineseeker Group GmbH charges an auction fee of 18,0 % net on the buyer’s net bid.
 12. The General Auction Terms of Machineseeker Group GmbH apply.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши