Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
формат на продажба
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Година на градба:
-
Цена:
-
Локација
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
Детали

Купете користени машини

Вашата препознаена локација: Македонија
Прекини
Аукции
Voitsberg, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
799 km
2017
Втора рака
Skalica Словачка
879 km
1995
нештиклирано (искористено)
Steyr Австрија
919 km
2018
многу добро (користено)
Voitsberg, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
799 km
2010
Втора рака
Skalica Словачка
879 km
1996
нештиклирано (искористено)
Steyr Австрија
919 km
2015
многу добро (користено)
Voitsberg, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
799 km
2008
Втора рака
Skalica Словачка
879 km
2000
нештиклирано (искористено)
Steyr Австрија
919 km
2002
добро (искористено)
Voitsberg, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
799 km
2009
Втора рака
Skalica Словачка
879 km
1999
нештиклирано (искористено)
Steyr Австрија
919 km
2002
добро (искористено)
Voitsberg, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
799 km
2013
Втора рака
Voitsberg, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
799 km
1998
Втора рака
Voitsberg, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
799 km
1994
Втора рака
Göppingen Германија
1233 km
1996
Втора рака
 

Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши