CNC lathe
Mazak QTN 100-I

цена
аукција
Година на градба
2007
држава
Втора рака (целосно функционален)
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
CNC lathe
Производителот:
Mazak
модел:
QTN 100-I
Година на градба:
2007
држава:
многу добро (користено)
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Baden-Württemberg, Германија Германија – Растојание: околу 1.292 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
1.000,00 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

TECHNICAL DETAILS


x-way: 185 mm
z-way: 385 mm
speed range: 6000 rpm
turning diameter: 280 mm
turning length: 334 mm


control: Mazatrol Matrix Nexus
tool turret: 12 places
spindle bore: 41 mmMACHINE DETAILS


machine weight: approx. 3300 kgОгласот беше преведен автоматски. Можни се грешки во преводот.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A13353121
Референтен број:
AUC-2310038
Ажурирање:
последен на 24.10.2023

Контакт

Kai Achtermann
Лице за контакт: Kai Achtermann
ИД на машината: 13353121
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
машина под напојување
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Германија Германија
Растојание: околу 1.292 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
MAZAK INTEGREX I 100 S MAZAK INTEGREX I 100 S MAZAK INTEGREX I 100 S MAZAK INTEGREX I 100 S MAZAK INTEGREX I 100 S MAZAK INTEGREX I 100 S MAZAK INTEGREX I 100 S MAZAK INTEGREX I 100 S
more images
Франција Moncé-en-Belin
1.836 km
MAZAK INTEGREX I 100 S
Јавете се
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Mazak VARIAXIS i-700
Класифицирана реклама
Mazak Integrex 100-III Mazak Integrex 100-III
more images
Германија Brigachtal
1.266 km
Mazak Integrex 100-III
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak VARIAXIS i-500 2 Paletten
more images
Германија Haiger
1.452 km
Mazak VARIAXIS i-500 2 Paletten
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak INTEGREX i-630V/6 Mazak INTEGREX i-630V/6 Mazak INTEGREX i-630V/6 Mazak INTEGREX i-630V/6 Mazak INTEGREX i-630V/6 Mazak INTEGREX i-630V/6 Mazak INTEGREX i-630V/6 Mazak INTEGREX i-630V/6 Mazak INTEGREX i-630V/6 Mazak INTEGREX i-630V/6
more images
Израел Israel
1.659 km
Mazak INTEGREX i-630V/6
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MY Mazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MY Mazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MY Mazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MY Mazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MY Mazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MY Mazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MY Mazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MY Mazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MY Mazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MY Mazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MY Mazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MY Mazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MY Mazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MY
more images
Романија Bacău
686 km
Mazak QTN Quick Turn Nexus 350–II MY
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak INTEGREX i-300 Mazak INTEGREX i-300 Mazak INTEGREX i-300 Mazak INTEGREX i-300 Mazak INTEGREX i-300 Mazak INTEGREX i-300 Mazak INTEGREX i-300 Mazak INTEGREX i-300
more images
Турција Hürriyet, Gündoğdu Cd. No:1, 34766 Kâğıthane/İstanbul, Türkiye
618 km
Mazak INTEGREX i-300
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK QT Nexus 100 MAZAK QT Nexus 100 MAZAK QT Nexus 100 MAZAK QT Nexus 100 MAZAK QT Nexus 100 MAZAK QT Nexus 100 MAZAK QT Nexus 100 MAZAK QT Nexus 100 MAZAK QT Nexus 100 MAZAK QT Nexus 100 MAZAK QT Nexus 100 MAZAK QT Nexus 100
more images
Швајцарија Beringen
1.242 km
MAZAK QT Nexus 100
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Denzlingen
1.307 km
MAZAK Quick Turn Nexus 100-II MS
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK INTEGREX I 450 H ST SMOOTH AI MAZAK INTEGREX I 450 H ST SMOOTH AI MAZAK INTEGREX I 450 H ST SMOOTH AI MAZAK INTEGREX I 450 H ST SMOOTH AI MAZAK INTEGREX I 450 H ST SMOOTH AI MAZAK INTEGREX I 450 H ST SMOOTH AI MAZAK INTEGREX I 450 H ST SMOOTH AI MAZAK INTEGREX I 450 H ST SMOOTH AI
more images
Франција Moncé-en-Belin
1.836 km
MAZAK INTEGREX I 450 H ST SMOOTH AI
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak VARIAXIS I-300 AWC Mazak VARIAXIS I-300 AWC Mazak VARIAXIS I-300 AWC Mazak VARIAXIS I-300 AWC Mazak VARIAXIS I-300 AWC Mazak VARIAXIS I-300 AWC Mazak VARIAXIS I-300 AWC Mazak VARIAXIS I-300 AWC Mazak VARIAXIS I-300 AWC Mazak VARIAXIS I-300 AWC Mazak VARIAXIS I-300 AWC Mazak VARIAXIS I-300 AWC Mazak VARIAXIS I-300 AWC Mazak VARIAXIS I-300 AWC Mazak VARIAXIS I-300 AWC
more images
Израел Israel
1.659 km
Mazak VARIAXIS I-300 AWC
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM
more images
Германија Celle
1.505 km
Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak INTEGREX i-800V/8 Mazak INTEGREX i-800V/8 Mazak INTEGREX i-800V/8 Mazak INTEGREX i-800V/8 Mazak INTEGREX i-800V/8
more images
Турција Yenidoğan, Abdi İpekçi Cd. No:163 D:12, 34040 Bayrampaşa/İstanbul, Türkiye
602 km
Mazak INTEGREX i-800V/8
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak QTN 250 II MSY Mazak QTN 250 II MSY Mazak QTN 250 II MSY Mazak QTN 250 II MSY Mazak QTN 250 II MSY Mazak QTN 250 II MSY Mazak QTN 250 II MSY Mazak QTN 250 II MSY Mazak QTN 250 II MSY Mazak QTN 250 II MSY
more images
Германија Neustadt an der Aisch
1.237 km
Mazak QTN 250 II MSY
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Denzlingen
1.307 km
MAZAK Quick Turn Nexus 100-II
Јавете се
Класифицирана реклама
Обединето Кралство Ardgay
2.579 km
Mazak Integrex 100 ii sy
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Integrex i-300 Mazak Integrex i-300 Mazak Integrex i-300 Mazak Integrex i-300 Mazak Integrex i-300 Mazak Integrex i-300 Mazak Integrex i-300 Mazak Integrex i-300 Mazak Integrex i-300 Mazak Integrex i-300 Mazak Integrex i-300 Mazak Integrex i-300
more images
Јужна Кореа South Korea
8.589 km
Mazak Integrex i-300
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK INTEGREX i-250HST x 1500 MAZAK INTEGREX i-250HST x 1500 MAZAK INTEGREX i-250HST x 1500 MAZAK INTEGREX i-250HST x 1500 MAZAK INTEGREX i-250HST x 1500 MAZAK INTEGREX i-250HST x 1500 MAZAK INTEGREX i-250HST x 1500 MAZAK INTEGREX i-250HST x 1500
more images
Германија Wiesbaden
1.406 km
MAZAK INTEGREX i-250HST x 1500
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak INTEGREX i-200ST Mazak INTEGREX i-200ST Mazak INTEGREX i-200ST Mazak INTEGREX i-200ST Mazak INTEGREX i-200ST Mazak INTEGREX i-200ST Mazak INTEGREX i-200ST Mazak INTEGREX i-200ST Mazak INTEGREX i-200ST Mazak INTEGREX i-200ST Mazak INTEGREX i-200ST
more images
Турција Satıkadın, 06980 Kahramankazan/Ankara, Türkiye
933 km
Mazak INTEGREX i-200ST
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Integrex 100 MKII SY Mazak Integrex 100 MKII SY Mazak Integrex 100 MKII SY Mazak Integrex 100 MKII SY Mazak Integrex 100 MKII SY Mazak Integrex 100 MKII SY Mazak Integrex 100 MKII SY Mazak Integrex 100 MKII SY Mazak Integrex 100 MKII SY Mazak Integrex 100 MKII SY Mazak Integrex 100 MKII SY Mazak Integrex 100 MKII SY Mazak Integrex 100 MKII SY Mazak Integrex 100 MKII SY
more images
Обединето Кралство 26 Dunlop Rd, Hunt End, Redditch B97 5XP, UK
2.142 km
Mazak Integrex 100 MKII SY
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MY MAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MY MAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MY MAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MY MAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MY MAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MY MAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MY MAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MY MAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MY MAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MY MAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MY MAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MY MAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MY MAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MY
more images
Германија Kreuztal
1.479 km
MAZAK QTN Quick Turn Nexus 350 MY
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak INTEGREX 100 II SY  Mazak INTEGREX 100 II SY  Mazak INTEGREX 100 II SY  Mazak INTEGREX 100 II SY  Mazak INTEGREX 100 II SY
more images
Италија Santa Lucia di Piave
895 km
Mazak INTEGREX 100 II SY
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Integrex 100 II SY Mazak Integrex 100 II SY Mazak Integrex 100 II SY Mazak Integrex 100 II SY Mazak Integrex 100 II SY Mazak Integrex 100 II SY Mazak Integrex 100 II SY Mazak Integrex 100 II SY Mazak Integrex 100 II SY Mazak Integrex 100 II SY Mazak Integrex 100 II SY Mazak Integrex 100 II SY Mazak Integrex 100 II SY Mazak Integrex 100 II SY Mazak Integrex 100 II SY
more images
Италија Italy
763 km
Mazak Integrex 100 II SY
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Integrex i-300 x 1500
more images
Германија Göppingen
1.232 km
Mazak Integrex i-300 x 1500
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak VARIAXIS i-600 Mazak VARIAXIS i-600 Mazak VARIAXIS i-600 Mazak VARIAXIS i-600 Mazak VARIAXIS i-600 Mazak VARIAXIS i-600 Mazak VARIAXIS i-600 Mazak VARIAXIS i-600 Mazak VARIAXIS i-600 Mazak VARIAXIS i-600 Mazak VARIAXIS i-600
more images
Унгарија Székesfehérvár
672 km
Mazak VARIAXIS i-600
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK VARIAXIS I 600 SMOOTH X interface ROBOT MAZAK VARIAXIS I 600 SMOOTH X interface ROBOT MAZAK VARIAXIS I 600 SMOOTH X interface ROBOT MAZAK VARIAXIS I 600 SMOOTH X interface ROBOT MAZAK VARIAXIS I 600 SMOOTH X interface ROBOT MAZAK VARIAXIS I 600 SMOOTH X interface ROBOT MAZAK VARIAXIS I 600 SMOOTH X interface ROBOT
more images
Франција Moncé-en-Belin
1.836 km
MAZAK VARIAXIS I 600 SMOOTH X interface ROBOT
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK QTN 350 MY MAZAK QTN 350 MY MAZAK QTN 350 MY MAZAK QTN 350 MY MAZAK QTN 350 MY MAZAK QTN 350 MY
more images
Холандија Babberich
1.645 km
MAZAK QTN 350 MY
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK QUICK TURN PRIMOS 100 S MAZAK QUICK TURN PRIMOS 100 S MAZAK QUICK TURN PRIMOS 100 S MAZAK QUICK TURN PRIMOS 100 S MAZAK QUICK TURN PRIMOS 100 S MAZAK QUICK TURN PRIMOS 100 S MAZAK QUICK TURN PRIMOS 100 S MAZAK QUICK TURN PRIMOS 100 S MAZAK QUICK TURN PRIMOS 100 S MAZAK QUICK TURN PRIMOS 100 S MAZAK QUICK TURN PRIMOS 100 S
more images
Турција 104. SK. No:9 D:Sitesi A Blok, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
626 km
MAZAK QUICK TURN PRIMOS 100 S
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak INTEGREX i-400 Mazak INTEGREX i-400 Mazak INTEGREX i-400 Mazak INTEGREX i-400 Mazak INTEGREX i-400
more images
Германија Wiesbaden
1.406 km
Mazak INTEGREX i-400
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other Fogo FD 100 I ST Valid inspection, *Guarantee! Di Sonstige/Other Fogo FD 100 I ST Valid inspection, *Guarantee! Di Sonstige/Other Fogo FD 100 I ST Valid inspection, *Guarantee! Di Sonstige/Other Fogo FD 100 I ST Valid inspection, *Guarantee! Di Sonstige/Other Fogo FD 100 I ST Valid inspection, *Guarantee! Di Sonstige/Other Fogo FD 100 I ST Valid inspection, *Guarantee! Di Sonstige/Other Fogo FD 100 I ST Valid inspection, *Guarantee! Di Sonstige/Other Fogo FD 100 I ST Valid inspection, *Guarantee! Di Sonstige/Other Fogo FD 100 I ST Valid inspection, *Guarantee! Di Sonstige/Other Fogo FD 100 I ST Valid inspection, *Guarantee! Di Sonstige/Other Fogo FD 100 I ST Valid inspection, *Guarantee! Di
more images
Холандија Groenlo
1.630 km
Sonstige/Other Fogo FD 100 I ST Valid inspection, *Guarantee! Di
Јавете се
Класифицирана реклама
Yamazaki Mazak Integrex 100IV-S Yamazaki Mazak Integrex 100IV-S
more images
Италија Carugate
1.091 km
Yamazaki Mazak Integrex 100IV-S
Јавете се
Класифицирана реклама
Kity 819 GF 2100 I Kity 819 GF 2100 I Kity 819 GF 2100 I
more images
Германија Mönchengladbach
1.582 km
Kity 819 GF 2100 I
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 100/100/H115 mm unbekannt 100/100/H115 mm unbekannt 100/100/H115 mm unbekannt 100/100/H115 mm unbekannt 100/100/H115 mm unbekannt 100/100/H115 mm unbekannt 100/100/H115 mm unbekannt 100/100/H115 mm
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
unbekannt 100/100/H115 mm
Јавете се
Класифицирана реклама
AEG / Schneider Modicon AS-B872-100 800 I/O SN 20032987 AEG / Schneider Modicon AS-B872-100 800 I/O SN 20032987 AEG / Schneider Modicon AS-B872-100 800 I/O SN 20032987 AEG / Schneider Modicon AS-B872-100 800 I/O SN 20032987 AEG / Schneider Modicon AS-B872-100 800 I/O SN 20032987
more images
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1.538 km
AEG / Schneider Modicon AS-B872-100 800 I/O SN 20032987
Јавете се
Класифицирана реклама
Nord SK 42125AD-100 L/4 Nord SK 42125AD-100 L/4 Nord SK 42125AD-100 L/4 Nord SK 42125AD-100 L/4 Nord SK 42125AD-100 L/4 Nord SK 42125AD-100 L/4 Nord SK 42125AD-100 L/4
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
Nord SK 42125AD-100 L/4
Јавете се
Купи го сега
Германија Германија
1.264 km
FESTO 188338
Купи го сега
Mitsubishi I-829037A I-829039
Класифицирана реклама
Mazak Multiplex 6100 + robot FLEX-GL50F Mazak Multiplex 6100 + robot FLEX-GL50F Mazak Multiplex 6100 + robot FLEX-GL50F Mazak Multiplex 6100 + robot FLEX-GL50F Mazak Multiplex 6100 + robot FLEX-GL50F Mazak Multiplex 6100 + robot FLEX-GL50F Mazak Multiplex 6100 + robot FLEX-GL50F Mazak Multiplex 6100 + robot FLEX-GL50F Mazak Multiplex 6100 + robot FLEX-GL50F Mazak Multiplex 6100 + robot FLEX-GL50F Mazak Multiplex 6100 + robot FLEX-GL50F Mazak Multiplex 6100 + robot FLEX-GL50F
more images
Чешка република Tschechien
1.035 km
Mazak Multiplex 6100 + robot FLEX-GL50F
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Quick Turn Nexus 250-ll M x 1000 Mazak Quick Turn Nexus 250-ll M x 1000 Mazak Quick Turn Nexus 250-ll M x 1000 Mazak Quick Turn Nexus 250-ll M x 1000 Mazak Quick Turn Nexus 250-ll M x 1000 Mazak Quick Turn Nexus 250-ll M x 1000 Mazak Quick Turn Nexus 250-ll M x 1000 Mazak Quick Turn Nexus 250-ll M x 1000 Mazak Quick Turn Nexus 250-ll M x 1000
more images
Холандија Zevenbergen
1.714 km
Mazak Quick Turn Nexus 250-ll M x 1000
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Denzlingen
1.307 km
MAZAK Quick Turn Nexus 250-II M Universal 1000
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK QT NEXUS 450-II M X 3000 mm MAZAK QT NEXUS 450-II M X 3000 mm MAZAK QT NEXUS 450-II M X 3000 mm MAZAK QT NEXUS 450-II M X 3000 mm MAZAK QT NEXUS 450-II M X 3000 mm MAZAK QT NEXUS 450-II M X 3000 mm MAZAK QT NEXUS 450-II M X 3000 mm MAZAK QT NEXUS 450-II M X 3000 mm MAZAK QT NEXUS 450-II M X 3000 mm MAZAK QT NEXUS 450-II M X 3000 mm MAZAK QT NEXUS 450-II M X 3000 mm MAZAK QT NEXUS 450-II M X 3000 mm
more images
Франција Le Pont-de-Beauvoisin
1.366 km
MAZAK QT NEXUS 450-II M X 3000 mm
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak INTEGREX 200 III ST x 1000 U Mazak INTEGREX 200 III ST x 1000 U Mazak INTEGREX 200 III ST x 1000 U
more images
Германија Kirchheim bei München
1.072 km
Mazak INTEGREX 200 III ST x 1000 U
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MAZAK MULTIPLEX 6100
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak QTN200-MSY V6 Mazak QTN200-MSY V6 Mazak QTN200-MSY V6 Mazak QTN200-MSY V6 Mazak QTN200-MSY V6 Mazak QTN200-MSY V6 Mazak QTN200-MSY V6
more images
Унгарија Hungary
643 km
Mazak QTN200-MSY V6
Јавете се
Класифицирана реклама
I W K AHF 4 / 1000 I W K AHF 4 / 1000 I W K AHF 4 / 1000 I W K AHF 4 / 1000 I W K AHF 4 / 1000 I W K AHF 4 / 1000 I W K AHF 4 / 1000 I W K AHF 4 / 1000
more images
Германија Güntersleben
1.298 km
I W K AHF 4 / 1000
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak QT Nexus 250 MSY Mazak QT Nexus 250 MSY Mazak QT Nexus 250 MSY Mazak QT Nexus 250 MSY Mazak QT Nexus 250 MSY Mazak QT Nexus 250 MSY Mazak QT Nexus 250 MSY Mazak QT Nexus 250 MSY
more images
Германија Göppingen
1.232 km
Mazak QT Nexus 250 MSY
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Denzlingen
1.307 km
MAZAK Quick Turn Nexus 250M Universal 1000
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK QT NEXUS 200 M MATRIX MAZAK QT NEXUS 200 M MATRIX MAZAK QT NEXUS 200 M MATRIX MAZAK QT NEXUS 200 M MATRIX MAZAK QT NEXUS 200 M MATRIX MAZAK QT NEXUS 200 M MATRIX MAZAK QT NEXUS 200 M MATRIX
more images
Франција Moncé-en-Belin
1.836 km
MAZAK QT NEXUS 200 M MATRIX
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Integrex 200 SY + GL100C Mazak Integrex 200 SY + GL100C Mazak Integrex 200 SY + GL100C Mazak Integrex 200 SY + GL100C Mazak Integrex 200 SY + GL100C
more images
Германија Göppingen
1.232 km
Mazak Integrex 200 SY + GL100C
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak INTEGREX 200-III T x 1000 Mazak INTEGREX 200-III T x 1000 Mazak INTEGREX 200-III T x 1000 Mazak INTEGREX 200-III T x 1000 Mazak INTEGREX 200-III T x 1000 Mazak INTEGREX 200-III T x 1000 Mazak INTEGREX 200-III T x 1000 Mazak INTEGREX 200-III T x 1000
more images
Германија Wiesbaden
1.406 km
Mazak INTEGREX 200-III T x 1000
Јавете се