Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Megamat Paternoster/ carousel Megamat 138/266/42

1991
Година на производство
Користени
Вид на понуда
Sausenheimerstr. 22, 67269 Gruenstadt, DE
локација

машина за

тип на машина
Megamat Paternoster/ carousel
Производител
Megamat
модел
138/266/42
Година на производство
1991
состојба
добар (користен)

Цената и локацијата

локација
Gruenstadt , Германија Германија

Преглед на

оглас проект
A4134368
последен пат ажурирани
на 06.11.2019
Гледано
39.665 импресии
Прашањата

ОПИС

Type:138/266/42Geraetenr:10488Bj.:1991Height: ca.6200 mmWidth: ca. 3350 mmDepth: ca. 1380 mm 300 mm TabletopNo. of shelves: 42Shelf width: ca. 2650 mmShelf depth: ca. 380 mm Height: ca. 230 mmShelf load: 188 kgTotal load: 7896 kgColor: beige
Bftijzwrpa

Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.

Продавачот

LSL-Lagersystem-Service

Лице за контакт:Herr Holger Lauschat

Sausenheimerstr. 22

67269 Gruenstadt, Германија

Последна онлајн: Вчера

регистриран од: 2013

5 реклами на интернет

LSL LagersystemService LSL IHR PARTNER

ИСПРАТИ Испраќам барање

Macedonian
de
at
ch
us
gb
fr
be
es
mx
it
pl
ru
by
nl
ua
ee
tr
ca
nz
ie
cz
dk
fi
se
no
mt
lu
gr
lt
lv
kz
is
pt
br
ve
ar
hu
sk
ro
md
si
rs
me
al
hr
bg
mk
ba
il
eg
in
in
id
kr
jp
th
my
vn
cn
tw
ir
bd
af
pk
Вашето барање ќе биде доставен до сите дилери во оваа категорија. Напомена: Ова многу да резултира во многу голем број на понуди!

ТЕЛЕФОН & фАКС

телефон: 06359943571
факс: 063599610787
телефон:
06359943571
Лице за контакт:
Г-дин Holger Lauschat
машина за проект:
A4134368 во MachineseekerВие исто така може да бидат заинтересирани во овие реклами.
2
Gruenstadt, Германија Германија
1991
добар (користен)
Epfendorf, Германија Германија
2019
како и нови (ex-дисплеј)
2
Barneveld, Холандија Холандија
локација на застапништво
користен
5
Brno, Република Чешка Република Чешка
добар (користен)
3
Mögglingen, Германија Германија
добар (користен)
4
Wiefelstede, Германија Германија
локација на застапништво
користен
2
Barneveld, Холандија Холандија
локација на застапништво
користен
5
DERBY, Обединето Кралство Обединето Кралство
2013
како и нови (ex-дисплеј)
4
Wiefelstede, Германија Германија
локација на застапништво
користен
6
Bühlertann, Германија Германија
добар (користен)
4
Münnerstadt, Германија Германија
1982
добар (користен)
4
Wiefelstede, Германија Германија
локација на застапништво
користен
7
Jedovnice, Република Чешка Република Чешка
2003
добар (користен)
4
Naumburg, Германија Германија
локација на застапништво
користен
4
Wiefelstede, Германија Германија
локација на застапништво
користен
4
Gruenstadt, Германија Германија
локација на застапништво
2007
користен
4
Naumburg, Германија Германија
локација на застапништво
користен
3
Borken, Германија Германија
локација на застапништво
користен
4
Sonsbeck, Германија Германија
локација на застапништво
користен
4
Wiefelstede, Германија Германија
локација на застапништво
користен
Enger, Германија Германија
локација на застапништво
1985
подготвен за работа (се користи)
6
Naumburg, Германија Германија
локација на застапништво
користен
5
Grünstadt, Германија Германија
2002
одличен (користен)
9
Leupoldsgrün, Германија Германија
подготвен за работа (се користи)
5
Wiefelstede, Германија Германија
локација на застапништво
користен
4
Naumburg, Германија Германија
локација на застапништво
користен
4
Wiefelstede, Германија Германија
локација на застапништво
користен
3
Naumburg, Германија Германија
локација на застапништво
користен
4
Wiefelstede, Германија Германија
локација на застапништво
користен
4
Naumburg, Германија Германија
локација на застапништво
користен
4
Wiefelstede, Германија Германија
локација на застапништво
користен
3
Naumburg, Германија Германија
локација на застапништво
користен
5
Wiefelstede, Германија Германија
локација на застапништво
користен
3
Naumburg, Германија Германија
локација на застапништво
користен
5
Wiefelstede, Германија Германија
локација на застапништво
користен
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
Flag gb
+44 (0) 20 806 810 84
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 10
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 10
Flag us
+1 312 94 04 581