FLAT GRINDING MACHINE Minini 2000 - Понуда на Machineseeker

FLAT GRINDING MACHINE
Minini 2000

цена
аукција
Година на градба
1997
држава
Втора рака (целосно функционален)
Повеќе аукции
FLAT GRINDING MACHINE Minini 2000
FLAT GRINDING MACHINE Minini 2000
FLAT GRINDING MACHINE Minini 2000
FLAT GRINDING MACHINE Minini 2000

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
FLAT GRINDING MACHINE
Производителот:
Minini
модел:
2000
Година на градба:
1997
држава:
добро (искористено)
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Federacija Bosne i Hercegovine, Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина – Растојание: околу 457 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
1.000,00 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

TECHNICAL DETAILS
Sanding length: max. 1,400 mm
Sanding width: max. 610 mm
Sanding height: max. 550 mm
Magnet size: 600 x 1,300 mm


Longitudinal stroke: max. 1,480 mm
Transverse stroke: max. 560 mm
Infinitely variable table speed: 1 - 30 m/min
Grinding wheel size: 406 x 51 x 172 mm
Table load: max. 1,800 kg


MACHINE DETAILS
Total power supply: 20 kW
Machine weight: approx. 6,500 kgОгласот беше преведен автоматски. Можни се грешки во преводот.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Iconтрансфер
Mastercard LogoVisa LogoCartebleue LogoKlarna LogoGiropay LogoiDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A16040308
Референтен број:
AUC-2404065
Ажурирање:
последен на 03.05.2024

Контакт

Kai Achtermann
Лице за контакт: Kai Achtermann
ИД на машината: 16040308
телефон:
SiegelSiegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина
Растојание: околу 457 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
 wmw NILES DLZ 630 III 2000
 wmw NILES DLZ 630 III 2000
 wmw NILES DLZ 630 III 2000
 wmw NILES DLZ 630 III 2000
 wmw NILES DLZ 630 III 2000
 wmw NILES DLZ 630 III 2000
 wmw NILES DLZ 630 III 2000
 wmw NILES DLZ 630 III 2000
 wmw NILES DLZ 630 III 2000
 wmw NILES DLZ 630 III 2000
 wmw NILES DLZ 630 III 2000
 wmw NILES DLZ 630 III 2000
 wmw NILES DLZ 630 III 2000
more images
Унгарија Tata
724 km

wmw NILES DLZ 630 III 2000
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 TRUMPF TC 500-1300 , Year 2000 Very low Working hours. TOP Machine/Gll
more images
Германија Stuttgart
1.265 km

TRUMPF TC 500-1300 , Year 2000Very low Working hours. TOP Machine/Gll
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 unitek 2000
 unitek 2000
 unitek 2000
more images
Обединето Кралство Buckland Dinham
2.127 km

unitek 2000
Јавете се
Класифицирана реклама
 MININI 5-8 CNC Z
 MININI 5-8 CNC Z
 MININI 5-8 CNC Z
 MININI 5-8 CNC Z
 MININI 5-8 CNC Z
 MININI 5-8 CNC Z
more images
Германија Bühl
1.323 km

MININI5-8 CNC Z
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Mieszałka Mixer 2000-3000 Liter Mieszałka
 Mieszałka Mixer 2000-3000 Liter Mieszałka
 Mieszałka Mixer 2000-3000 Liter Mieszałka
 Mieszałka Mixer 2000-3000 Liter Mieszałka
 Mieszałka Mixer 2000-3000 Liter Mieszałka
 Mieszałka Mixer 2000-3000 Liter Mieszałka
more images
Полска Mława
1.285 km

Mieszałka Mixer 2000-3000 LiterMieszałka
Јавете се
Класифицирана реклама
 Airport 2000 MSE T10
 Airport 2000 MSE T10
 Airport 2000 MSE T10
 Airport 2000 MSE T10
 Airport 2000 MSE T10
 Airport 2000 MSE T10
 Airport 2000 MSE T10
 Airport 2000 MSE T10
 Airport 2000 MSE T10
 Airport 2000 MSE T10
 Airport 2000 MSE T10
more images
Германија Schwarzenfeld
1.141 km

Airport 2000MSE T10
Јавете се
Класифицирана реклама
 GEFI LV5-2000 2000mm x5mm
 GEFI LV5-2000 2000mm x5mm
 GEFI LV5-2000 2000mm x5mm
 GEFI LV5-2000 2000mm x5mm
 GEFI LV5-2000 2000mm x5mm
 GEFI LV5-2000 2000mm x5mm
 GEFI LV5-2000 2000mm x5mm
 GEFI LV5-2000 2000mm x5mm
 GEFI LV5-2000 2000mm x5mm
 GEFI LV5-2000 2000mm x5mm
 GEFI LV5-2000 2000mm x5mm
more images
Унгарија Tata
724 km

GEFI LV5-20002000mm x5mm
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 MININI PL 8.32 CNC
 MININI PL 8.32 CNC
 MININI PL 8.32 CNC
 MININI PL 8.32 CNC
 MININI PL 8.32 CNC
more images
Германија Karlsbad
1.312 km

MININIPL 8.32 CNC
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 STANKO 2000 x 10 PK 2220
 STANKO 2000 x 10 PK 2220
 STANKO 2000 x 10 PK 2220
 STANKO 2000 x 10 PK 2220
 STANKO 2000 x 10 PK 2220
 STANKO 2000 x 10 PK 2220
 STANKO 2000 x 10 PK 2220
 STANKO 2000 x 10 PK 2220
 STANKO 2000 x 10 PK 2220
more images
Германија Werdau
1.243 km

STANKO 2000 x 10PK 2220
Јавете се
Класифицирана реклама
 DEMAG 2000 kg Kettenzug PK 10 N-F (2796)
 DEMAG 2000 kg Kettenzug PK 10 N-F (2796)
 DEMAG 2000 kg Kettenzug PK 10 N-F (2796)
 DEMAG 2000 kg Kettenzug PK 10 N-F (2796)
 DEMAG 2000 kg Kettenzug PK 10 N-F (2796)
 DEMAG 2000 kg Kettenzug PK 10 N-F (2796)
 DEMAG 2000 kg Kettenzug PK 10 N-F (2796)
 DEMAG 2000 kg Kettenzug PK 10 N-F (2796)
 DEMAG 2000 kg Kettenzug PK 10 N-F (2796)
 DEMAG 2000 kg Kettenzug PK 10 N-F (2796)
 DEMAG 2000 kg Kettenzug PK 10 N-F (2796)
more images
Унгарија Tatabánya
712 km

DEMAG 2000 kg KettenzugPK 10 N-F (2796)
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Minini PL 8.32CNC
 Minini PL 8.32CNC
 Minini PL 8.32CNC
 Minini PL 8.32CNC
 Minini PL 8.32CNC
more images
Германија Kirchheim bei München
1.072 km

MininiPL 8.32CNC
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
 SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
 SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
 SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
 SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
 SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
 SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
 SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
 SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
 SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
 SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
 SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
 SCM OLIMPIA 2000 SCM 2000 EDGE BANDING
more images
Словенија Dobrave 3, 1236 Trzin, Slovenia
765 km

SCM OLIMPIA 2000SCM 2000 EDGE BANDING
Јавете се
Класифицирана реклама
 SMEC NS 2000 AM + Cubebox RT 12 kg
 SMEC NS 2000 AM + Cubebox RT 12 kg
 SMEC NS 2000 AM + Cubebox RT 12 kg
 SMEC NS 2000 AM + Cubebox RT 12 kg
 SMEC NS 2000 AM + Cubebox RT 12 kg
 SMEC NS 2000 AM + Cubebox RT 12 kg
more images
Германија Neunburg vorm Wald
1.126 km

SMEC NS 2000 AM+ Cubebox RT 12 kg
Јавете се
Класифицирана реклама
 HM 2000
 HM 2000
 HM 2000
 HM 2000
 HM 2000
 HM 2000
 HM 2000
 HM 2000
 HM 2000
 HM 2000
 HM 2000
 HM 2000
 HM 2000
 HM 2000
 HM 2000
more images
Литванија Avižieniai
1.487 km

HM 2000
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 MININI PL 7 / 1000
 MININI PL 7 / 1000
 MININI PL 7 / 1000
 MININI PL 7 / 1000
 MININI PL 7 / 1000
 MININI PL 7 / 1000
more images
Холандија Babberich
1.645 km

MININIPL 7 / 1000
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 SMH 2000 2000
 SMH 2000 2000
 SMH 2000 2000
 SMH 2000 2000
 SMH 2000 2000
 SMH 2000 2000
 SMH 2000 2000
 SMH 2000 2000
 SMH 2000 2000
more images
Хрватска Đakovo
492 km

SMH 20002000
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Quick 2000 Quick Liquid Filt
 Quick 2000 Quick Liquid Filt
 Quick 2000 Quick Liquid Filt
 Quick 2000 Quick Liquid Filt
 Quick 2000 Quick Liquid Filt
 Quick 2000 Quick Liquid Filt
 Quick 2000 Quick Liquid Filt
 Quick 2000 Quick Liquid Filt
more images
Унгарија Tiszavasvári
707 km

Quick 2000 Quick Liquid Filt
Јавете се
Класифицирана реклама
Норвешка 4323 Sandnes, Norway
2.216 km

Automa 2000SPK 1500
Јавете се
Класифицирана реклама
 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro Baujahr 2000 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro
 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro Baujahr 2000 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro
 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro Baujahr 2000 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro
 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro Baujahr 2000 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro
 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro Baujahr 2000 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro
 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro Baujahr 2000 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro
 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro Baujahr 2000 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro
 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro Baujahr 2000 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro
 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro Baujahr 2000 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro
 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro Baujahr 2000 Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro
more images
Германија Lingen
(Локација на дилерот)
1.634 km

Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro Baujahr 2000Vitronics Soltec Reflow-Ofen, Typ: 6638 Quantis Pro
Јавете се
Класифицирана реклама
 Futura Metalstar 2000 Program 260
 Futura Metalstar 2000 Program 260
 Futura Metalstar 2000 Program 260
 Futura Metalstar 2000 Program 260
 Futura Metalstar 2000 Program 260
 Futura Metalstar 2000 Program 260
 Futura Metalstar 2000 Program 260
 Futura Metalstar 2000 Program 260
more images
Литванија Kaunas
1.490 km

Futura Metalstar 2000Program 260
Јавете се
Класифицирана реклама
 MININI th/p 10 6
more images
Италија Casalserugo
894 km

MININIth/p 10 6
Јавете се
Класифицирана реклама
 HUMBAUR offener Kasten 2000 kg günstig HA 203015 KV Alu 2000 kg Klappe vorne
 HUMBAUR offener Kasten 2000 kg günstig HA 203015 KV Alu 2000 kg Klappe vorne
 HUMBAUR offener Kasten 2000 kg günstig HA 203015 KV Alu 2000 kg Klappe vorne
 HUMBAUR offener Kasten 2000 kg günstig HA 203015 KV Alu 2000 kg Klappe vorne
 HUMBAUR offener Kasten 2000 kg günstig HA 203015 KV Alu 2000 kg Klappe vorne
 HUMBAUR offener Kasten 2000 kg günstig HA 203015 KV Alu 2000 kg Klappe vorne
more images
Германија Elsdorf
1.556 km

HUMBAUR offener Kasten 2000 kg günstigHA 203015 KV Alu 2000 kg Klappe vorne
Јавете се
Класифицирана реклама
 SORMEC 2000 - ITALY 10000
 SORMEC 2000 - ITALY 10000
 SORMEC 2000 - ITALY 10000
 SORMEC 2000 - ITALY 10000
 SORMEC 2000 - ITALY 10000
 SORMEC 2000 - ITALY 10000
 SORMEC 2000 - ITALY 10000
 SORMEC 2000 - ITALY 10000
 SORMEC 2000 - ITALY 10000
 SORMEC 2000 - ITALY 10000
more images
Италија Cantù
1.112 km

SORMEC 2000 - ITALY10000
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Automa 2000 RAC20
 Automa 2000 RAC20
 Automa 2000 RAC20
 Automa 2000 RAC20
more images
Норвешка 4323 Sandnes, Norway
2.216 km

Automa 2000RAC20
Јавете се
Класифицирана реклама
 Protec KT 2000 800 Ampere
 Protec KT 2000 800 Ampere
 Protec KT 2000 800 Ampere
 Protec KT 2000 800 Ampere
 Protec KT 2000 800 Ampere
 Protec KT 2000 800 Ampere
 Protec KT 2000 800 Ampere
 Protec KT 2000 800 Ampere
 Protec KT 2000 800 Ampere
more images
Германија Hergensweiler
1.159 km

Protec KT 2000800 Ampere
Потврден дилер
Јавете се