категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
Wörner B 13 Wörner B 13 Wörner B 13 Wörner B 13 Wörner B 13 Wörner B 13 Wörner B 13
more images
7
Германија Reichenbach am Heuberg
1248 km
Wörner B 13
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wörner B 13 Wörner B 13
more images
2
Германија Frasdorf
1016 km
Wörner B 13
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FUNKE SWF 301-6-B13-4 FUNKE SWF 301-6-B13-4 FUNKE SWF 301-6-B13-4 FUNKE SWF 301-6-B13-4 FUNKE SWF 301-6-B13-4 FUNKE SWF 301-6-B13-4
more images
6
Германија Hessisch Lichtenau
1408 km
FUNKE SWF 301-6-B13-4
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mercedes-Benz 2653 L 6x4 B13 Arocs DOLL Kurzholzaufbau Mercedes-Benz 2653 L 6x4 B13 Arocs DOLL Kurzholzaufbau Mercedes-Benz 2653 L 6x4 B13 Arocs DOLL Kurzholzaufbau
more images
3
Германија Oppenau
(Локација на дилерот)
1311 km
Mercedes-Benz 2653 L 6x4 B13 Arocs DOLL Kurzholzaufbau
2023
Ново
Класифицирана реклама
SSI Schäfer R1000 /Typ: ZB1351308V / 1285x340x30mm (LxTxH) / Belastbar: 150Kg SSI Schäfer R1000 /Typ: ZB1351308V / 1285x340x30mm (LxTxH) / Belastbar: 150Kg SSI Schäfer R1000 /Typ: ZB1351308V / 1285x340x30mm (LxTxH) / Belastbar: 150Kg SSI Schäfer R1000 /Typ: ZB1351308V / 1285x340x30mm (LxTxH) / Belastbar: 150Kg SSI Schäfer R1000 /Typ: ZB1351308V / 1285x340x30mm (LxTxH) / Belastbar: 150Kg SSI Schäfer R1000 /Typ: ZB1351308V / 1285x340x30mm (LxTxH) / Belastbar: 150Kg
more images
6
Германија Neukamperfehn
1681 km
SSI Schäfer R1000 /Typ: ZB1351308V / 1285x340x30mm (LxTxH) / Belastbar: 150Kg
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DAEWOO ACE DB-130C DAEWOO ACE DB-130C DAEWOO ACE DB-130C DAEWOO ACE DB-130C DAEWOO ACE DB-130C DAEWOO ACE DB-130C DAEWOO ACE DB-130C DAEWOO ACE DB-130C
more images
8
Италија Thiene
942 km
DAEWOO ACE DB-130C
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CB FERRARI B130 CB FERRARI B130 CB FERRARI B130 CB FERRARI B130
more images
4
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
CB FERRARI B130
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ERCOLINA Topbender TB 130 PT
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ERCOLINA Topbender TB 130 PT
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BIGLIA B131 BIGLIA B131 BIGLIA B131
more images
3
Унгарија Cegléd
637 km
BIGLIA B131
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fanuc A16B-1310-0010-01 Power Unit - mit 12 Monaten Gewährleistung! - Fanuc A16B-1310-0010-01 Power Unit - mit 12 Monaten Gewährleistung! - Fanuc A16B-1310-0010-01 Power Unit - mit 12 Monaten Gewährleistung! - Fanuc A16B-1310-0010-01 Power Unit - mit 12 Monaten Gewährleistung! -
more images
4
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Fanuc A16B-1310-0010-01 Power Unit - mit 12 Monaten Gewährleistung! -
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens ZGB 130 W 6ES5 921-3 W
more images
1
Италија Tusele
1015 km
Siemens ZGB 130 W 6ES5 921-3 W
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BBC M1LB2 30A B 13 BBC M1LB2 30A B 13 BBC M1LB2 30A B 13
more images
3
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
BBC M1LB2 30A B 13
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FLOTT TB 13 ST
more images
1
Австрија Uttendorf
997 km
FLOTT TB 13 ST
1987
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SRPUMPS RCM50-16D2B92U1B13 SRPUMPS RCM50-16D2B92U1B13
more images
2
Германија Meckesheim
1322 km
SRPUMPS RCM50-16D2B92U1B13
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rexroth / Indramat HZF01.1-W045N SN:286617-B1338 Rexroth / Indramat HZF01.1-W045N SN:286617-B1338 Rexroth / Indramat HZF01.1-W045N SN:286617-B1338
more images
3
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Rexroth / Indramat HZF01.1-W045N SN:286617-B1338
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
RBO empileur / déplieur - B1300-2
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bockwoldt CB13/4/2PD Bockwoldt CB13/4/2PD Bockwoldt CB13/4/2PD Bockwoldt CB13/4/2PD
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Bockwoldt CB13/4/2PD
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4
more images
15
Полска Nowy Sacz
(Локација на дилерот)
900 km
Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4
2009
Втора рака
Класифицирана реклама
BIMATIC B 130 R BIMATIC B 130 R BIMATIC B 130 R BIMATIC B 130 R BIMATIC B 130 R BIMATIC B 130 R BIMATIC B 130 R
more images
7
Италија Cantù
1112 km
BIMATIC B 130 R
добро (искористено)
Јавете се
Купи го сега
Германија Германија
1264 km
BOSCH ZQA-B1319/PW1
Втора рака
Класифицирана реклама
Drello STROB130P scop Drello STROB130P scop Drello STROB130P scop Drello STROB130P scop Drello STROB130P scop
more images
5
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Drello STROB130P scop
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
RBO empileur / dépileur - B1300-1
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Hub 130 mm unbekannt Hub 130 mm unbekannt Hub 130 mm unbekannt Hub 130 mm
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt Hub 130 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4 Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4
more images
15
Полска Nowy Sacz
(Локација на дилерот)
900 km
Scania R 620* HIAB 800 E 7 HIPRO+JIB 135X 4*FUNK *8x4
2009
Втора рака
Класифицирана реклама
Epanie + Alpha Pack CB 130 Epanie + Alpha Pack CB 130 Epanie + Alpha Pack CB 130 Epanie + Alpha Pack CB 130 Epanie + Alpha Pack CB 130 Epanie + Alpha Pack CB 130 Epanie + Alpha Pack CB 130 Epanie + Alpha Pack CB 130 Epanie + Alpha Pack CB 130 Epanie + Alpha Pack CB 130
more images
10
Германија Frechen
1542 km
Epanie + Alpha Pack CB 130
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Купи го сега
Германија Германија
1264 km
BOSCH ZQA-B1331/4
Втора рака
Класифицирана реклама
Sanyo Denki P10B13100HXS22 AC Servomotor - ! - Sanyo Denki P10B13100HXS22 AC Servomotor - ! - Sanyo Denki P10B13100HXS22 AC Servomotor - ! - Sanyo Denki P10B13100HXS22 AC Servomotor - ! -
more images
4
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Sanyo Denki P10B13100HXS22 AC Servomotor - ! -
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT LB 13 Quick BOSCHERT LB 13 Quick BOSCHERT LB 13 Quick BOSCHERT LB 13 Quick
more images
4
Германија Küssaberg
1256 km
BOSCHERT LB 13 Quick
2023
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Maka B130 80/2 Maka B130 80/2 Maka B130 80/2 Maka B130 80/2
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Maka B130 80/2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Renault Premium 380 DXI* ABROLLKIPPER *HIAB 1300RS 71 Renault Premium 380 DXI* ABROLLKIPPER *HIAB 1300RS 71 Renault Premium 380 DXI* ABROLLKIPPER *HIAB 1300RS 71 Renault Premium 380 DXI* ABROLLKIPPER *HIAB 1300RS 71 Renault Premium 380 DXI* ABROLLKIPPER *HIAB 1300RS 71 Renault Premium 380 DXI* ABROLLKIPPER *HIAB 1300RS 71 Renault Premium 380 DXI* ABROLLKIPPER *HIAB 1300RS 71 Renault Premium 380 DXI* ABROLLKIPPER *HIAB 1300RS 71 Renault Premium 380 DXI* ABROLLKIPPER *HIAB 1300RS 71 Renault Premium 380 DXI* ABROLLKIPPER *HIAB 1300RS 71
more images
10
Полска Nowy Sacz
(Локација на дилерот)
900 km
Renault Premium 380 DXI* ABROLLKIPPER *HIAB 1300RS 71
2014
Втора рака
Класифицирана реклама
ASDORF TLB 130 ASDORF TLB 130 ASDORF TLB 130 ASDORF TLB 130 ASDORF TLB 130
more images
5
Германија Krefeld
(Локација на дилерот)
1578 km
ASDORF TLB 130
1987
Втора рака
Јавете се
Купи го сега
Германија Германија
1264 km
ZQA-Bosch ZQA-B1301
Втора рака
Класифицирана реклама
FLOTT TB 13 Plus
more images
1
Германија Sindelfingen
1275 km
FLOTT TB 13 Plus
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ATLAS AB1302D ATLAS AB1302D ATLAS AB1302D ATLAS AB1302D ATLAS AB1302D ATLAS AB1302D ATLAS AB1302D ATLAS AB1302D ATLAS AB1302D ATLAS AB1302D ATLAS AB1302D ATLAS AB1302D ATLAS AB1302D ATLAS AB1302D ATLAS AB1302D
more images
15
Германија Rudersberg
1250 km
ATLAS AB1302D
1978
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Hub 130 mm unbekannt Hub 130 mm unbekannt Hub 130 mm unbekannt Hub 130 mm unbekannt Hub 130 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt Hub 130 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FLOTT Tb 13 St FLOTT Tb 13 St FLOTT Tb 13 St FLOTT Tb 13 St FLOTT Tb 13 St FLOTT Tb 13 St
more images
6
Полска Miastko
1424 km
FLOTT Tb 13 St
1986
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sandingmaster SCSB-1300 Sandingmaster SCSB-1300 Sandingmaster SCSB-1300 Sandingmaster SCSB-1300 Sandingmaster SCSB-1300 Sandingmaster SCSB-1300 Sandingmaster SCSB-1300 Sandingmaster SCSB-1300 Sandingmaster SCSB-1300 Sandingmaster SCSB-1300 Sandingmaster SCSB-1300 Sandingmaster SCSB-1300 Sandingmaster SCSB-1300
more images
13
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Sandingmaster SCSB-1300
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Brenderup 2260SB1300 Tieflader-Kastenanhänger +Gitteraufsatz Brenderup 2260SB1300 Tieflader-Kastenanhänger +Gitteraufsatz Brenderup 2260SB1300 Tieflader-Kastenanhänger +Gitteraufsatz Brenderup 2260SB1300 Tieflader-Kastenanhänger +Gitteraufsatz Brenderup 2260SB1300 Tieflader-Kastenanhänger +Gitteraufsatz Brenderup 2260SB1300 Tieflader-Kastenanhänger +Gitteraufsatz Brenderup 2260SB1300 Tieflader-Kastenanhänger +Gitteraufsatz Brenderup 2260SB1300 Tieflader-Kastenanhänger +Gitteraufsatz Brenderup 2260SB1300 Tieflader-Kastenanhänger +Gitteraufsatz
more images
9
Германија Mengeringhausen
(Локација на дилерот)
1457 km
Brenderup 2260SB1300 Tieflader-Kastenanhänger +Gitteraufsatz
Ново
Класифицирана реклама
Обединето Кралство Albion Works, Savile St, Sheffield S4 7UD, UK
2166 km
HNK HB-130 Horizontal Boring machine
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Hub 138 mm unbekannt Hub 138 mm unbekannt Hub 138 mm unbekannt Hub 138 mm unbekannt Hub 138 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt Hub 138 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Hub 138 mm unbekannt Hub 138 mm unbekannt Hub 138 mm unbekannt Hub 138 mm
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt Hub 138 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Hub 135 mm unbekannt Hub 135 mm unbekannt Hub 135 mm unbekannt Hub 135 mm
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt Hub 135 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Hub 130 mm unbekannt Hub 130 mm unbekannt Hub 130 mm unbekannt Hub 130 mm
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt Hub 130 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Pacoma Hub 133 mm Pacoma Hub 133 mm Pacoma Hub 133 mm Pacoma Hub 133 mm Pacoma Hub 133 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Pacoma Hub 133 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KEB F5 M1LB2 30A B 13 KEB F5 M1LB2 30A B 13 KEB F5 M1LB2 30A B 13 KEB F5 M1LB2 30A B 13 KEB F5 M1LB2 30A B 13
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
KEB F5 M1LB2 30A B 13
Втора рака
Јавете се

Искористено B13

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.