категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Bbt користени

bbt
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
BBT Pressen ER 25
1967
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BBT RRB - RRE - SPE - LPE BBT RRB - RRE - SPE - LPE BBT RRB - RRE - SPE - LPE BBT RRB - RRE - SPE - LPE BBT RRB - RRE - SPE - LPE BBT RRB - RRE - SPE - LPE BBT RRB - RRE - SPE - LPE BBT RRB - RRE - SPE - LPE BBT RRB - RRE - SPE - LPE BBT RRB - RRE - SPE - LPE BBT RRB - RRE - SPE - LPE BBT RRB - RRE - SPE - LPE BBT RRB - RRE - SPE - LPE BBT RRB - RRE - SPE - LPE BBT RRB - RRE - SPE - LPE
more images
15
Полска Godziesze Małe
1150 km
BBT RRB - RRE - SPE - LPE
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BBT ABH 2000 BBT ABH 2000 BBT ABH 2000 BBT ABH 2000 BBT ABH 2000 BBT ABH 2000 BBT ABH 2000
more images
7
Германија Gräfenthal
1274 km
BBT ABH 2000
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
BBT BRM 400 BBT BRM 400 BBT BRM 400 BBT BRM 400 BBT BRM 400
more images
5
Германија Bad Oeynhausen
1530 km
BBT BRM 400
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
hiw BBT ERL 80 S
1970
Втора рака
Јавете се

Искористено Bbt

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.