категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
Турција Odunluk, İzmir Yolu Cd No:41, 16110 Nilüfer/Bursa, Türkiye
629 km
Mac Bending
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30 induction bending Inductaflex IF-30
more images
13
Холандија Rotterdam
1739 km
induction bending Inductaflex IF-30
2020
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција Odunluk, İzmir Yolu Cd No:41, 16110 Nilüfer/Bursa, Türkiye
629 km
Mac Bending
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Trbušani
283 km
Dinamic Line KMSSL-8SAW (Easter discount)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Stölting 2000x3mm Blechbiegemaschine - 3 Walzen (2129) Stölting 2000x3mm Blechbiegemaschine - 3 Walzen (2129) Stölting 2000x3mm Blechbiegemaschine - 3 Walzen (2129) Stölting 2000x3mm Blechbiegemaschine - 3 Walzen (2129) Stölting 2000x3mm Blechbiegemaschine - 3 Walzen (2129) Stölting 2000x3mm Blechbiegemaschine - 3 Walzen (2129) Stölting 2000x3mm Blechbiegemaschine - 3 Walzen (2129) Stölting 2000x3mm Blechbiegemaschine - 3 Walzen (2129) Stölting 2000x3mm Blechbiegemaschine - 3 Walzen (2129)
more images
9
Унгарија Tatabánya
712 km
Stölting 2000x3mm Blechbiegemaschine - 3 Walzen (2129)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SERGI ROLLPCWEF SERGI ROLLPCWEF
more images
2
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
SERGI ROLLPCWEF
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ERCOLINA Topbender TB 050 PT A3/H48
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ERCOLINA Topbender TB 050 PT A3/H48
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
LSK MACHINE OY FINLANDA EK-82 CNC LSK MACHINE OY FINLANDA EK-82 CNC LSK MACHINE OY FINLANDA EK-82 CNC LSK MACHINE OY FINLANDA EK-82 CNC LSK MACHINE OY FINLANDA EK-82 CNC
more images
5
Романија Fundulea
500 km
LSK MACHINE OY FINLANDA EK-82 CNC
2009
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DURMA MRB-S 2006
more images
1
Австрија Böheimkirchen
(Локација на дилерот)
872 km
DURMA MRB-S 2006
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Trbušani
283 km
Dinamic Line KMSSL-CNC (Easter Discount)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RASI SE 80.3 RASI SE 80.3 RASI SE 80.3 RASI SE 80.3 RASI SE 80.3 RASI SE 80.3 RASI SE 80.3 RASI SE 80.3 RASI SE 80.3 RASI SE 80.3 RASI SE 80.3 RASI SE 80.3 RASI SE 80.3 RASI SE 80.3 RASI SE 80.3
more images
15
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
RASI SE 80.3
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ROUNDO 2,5M - 30/25mm ROUNDO 2,5M - 30/25mm ROUNDO 2,5M - 30/25mm ROUNDO 2,5M - 30/25mm ROUNDO 2,5M - 30/25mm
more images
5
Грција Agios Athanasios
217 km
ROUNDO 2,5M - 30/25mm
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ERCOLINA Medibender MD 070
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ERCOLINA Medibender MD 070
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
4
Унгарија Kecskemét
612 km
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DURMA MRB-S 2506
more images
1
Австрија Böheimkirchen
(Локација на дилерот)
872 km
DURMA MRB-S 2506
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BLM GROUP NCS832 BLM GROUP NCS832 BLM GROUP NCS832
more images
3
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
BLM GROUP NCS832
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gasparini Gasparini Gasparini Gasparini Gasparini Gasparini Gasparini Gasparini Gasparini Gasparini
more images
10
Италија Concordia Sagittaria
853 km
Gasparini
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ROUNDO 4M 15mm ROUNDO 4M 15mm ROUNDO 4M 15mm ROUNDO 4M 15mm ROUNDO 4M 15mm ROUNDO 4M 15mm ROUNDO 4M 15mm ROUNDO 4M 15mm ROUNDO 4M 15mm ROUNDO 4M 15mm ROUNDO 4M 15mm
more images
11
Грција Agios Athanasios
217 km
ROUNDO 4M 15mm
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN IRM 1050 x 130 HESSE by ISITAN IRM 1050 x 130
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN IRM 1050 x 130
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Finn-Power EBE5 Finn-Power EBE5 Finn-Power EBE5 Finn-Power EBE5 Finn-Power EBE5
more images
5
Италија
763 km
Finn-Power EBE5
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SAHINLER IRM 2050 x 130 SAHINLER IRM 2050 x 130
more images
2
Австрија
861 km
SAHINLER IRM 2050 x 130
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DYNOBEND B.V. CB90VZB SL 6600 DYNOBEND B.V. CB90VZB SL 6600 DYNOBEND B.V. CB90VZB SL 6600 DYNOBEND B.V. CB90VZB SL 6600 DYNOBEND B.V. CB90VZB SL 6600 DYNOBEND B.V. CB90VZB SL 6600 DYNOBEND B.V. CB90VZB SL 6600 DYNOBEND B.V. CB90VZB SL 6600 DYNOBEND B.V. CB90VZB SL 6600
more images
9
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
DYNOBEND B.V. CB90VZB SL 6600
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Prod-Masz ZGR1400/2,0 Prod-Masz ZGR1400/2,0 Prod-Masz ZGR1400/2,0 Prod-Masz ZGR1400/2,0 Prod-Masz ZGR1400/2,0 Prod-Masz ZGR1400/2,0
more images
6
Австрија Wien
847 km
Prod-Masz ZGR1400/2,0
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
COLGAR PM220/25 COLGAR PM220/25 COLGAR PM220/25 COLGAR PM220/25 COLGAR PM220/25
more images
5
Грција Athina
437 km
COLGAR PM220/25
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA MRB-S 2506
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA MRB-S 2506
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO SYNCHROMASTER 40175 HACO SYNCHROMASTER 40175 HACO SYNCHROMASTER 40175 HACO SYNCHROMASTER 40175 HACO SYNCHROMASTER 40175 HACO SYNCHROMASTER 40175 HACO SYNCHROMASTER 40175 HACO SYNCHROMASTER 40175
more images
8
Словенија
740 km
HACO SYNCHROMASTER 40175
2016
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SAHINLER Rundbiegemaschine RM 1050 x 90
more images
1
Австрија
861 km
SAHINLER Rundbiegemaschine RM 1050 x 90
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
PIESOK XZPM 2000/8C PIESOK XZPM 2000/8C PIESOK XZPM 2000/8C PIESOK XZPM 2000/8C PIESOK XZPM 2000/8C PIESOK XZPM 2000/8C
more images
6
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
PIESOK XZPM 2000/8C
1988
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA MRB-S 1506 HESSE by DURMA MRB-S 1506 HESSE by DURMA MRB-S 1506 HESSE by DURMA MRB-S 1506 HESSE by DURMA MRB-S 1506
more images
5
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA MRB-S 1506
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SAHINLER Biegemaschine horizontal /Winkelbieger Sahinler HP
more images
1
Австрија
861 km
SAHINLER Biegemaschine horizontal /Winkelbieger Sahinler HP
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CSM A 89 TNCB CSM A 89 TNCB CSM A 89 TNCB CSM A 89 TNCB CSM A 89 TNCB CSM A 89 TNCB CSM A 89 TNCB CSM A 89 TNCB CSM A 89 TNCB CSM A 89 TNCB
more images
10
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
CSM A 89 TNCB
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA MRB-S 3006
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA MRB-S 3006
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SAHINLER Biegemaschine horizontal /Winkelbieger Sahinler HP
more images
1
Австрија
861 km
SAHINLER Biegemaschine horizontal /Winkelbieger Sahinler HP
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CKD Blansko 30x5000 CKD Blansko 30x5000 CKD Blansko 30x5000 CKD Blansko 30x5000 CKD Blansko 30x5000 CKD Blansko 30x5000 CKD Blansko 30x5000
more images
7
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
CKD Blansko 30x5000
1970
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA MRB-S 2006
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA MRB-S 2006
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KKI CY4R-HHS 460-30/40
more images
1
Австрија
861 km
KKI CY4R-HHS 460-30/40
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Dynobend CB90VZB SL 6000 Dynobend CB90VZB SL 6000 Dynobend CB90VZB SL 6000 Dynobend CB90VZB SL 6000 Dynobend CB90VZB SL 6000 Dynobend CB90VZB SL 6000 Dynobend CB90VZB SL 6000 Dynobend CB90VZB SL 6000 Dynobend CB90VZB SL 6000 Dynobend CB90VZB SL 6000
more images
10
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Dynobend CB90VZB SL 6000
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN R 1270 x 68
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN R 1270 x 68
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DURMA HRB-4 3008
more images
1
Австрија
861 km
DURMA HRB-4 3008
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
COMAC 307 COMAC 307 COMAC 307 COMAC 307 COMAC 307 COMAC 307
more images
6
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
COMAC 307
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN R 1050 x 75 HESSE by ISITAN R 1050 x 75 HESSE by ISITAN R 1050 x 75 HESSE by ISITAN R 1050 x 75
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN R 1050 x 75
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DURMA HRB-4 2513
more images
1
Австрија
861 km
DURMA HRB-4 2513
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN RM 1050 x 90 HESSE by ISITAN RM 1050 x 90 HESSE by ISITAN RM 1050 x 90
more images
3
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN RM 1050 x 90
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DURMA HRB-4 3016
more images
1
Австрија
861 km
DURMA HRB-4 3016
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN R 1050 x 56
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN R 1050 x 56
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN RS 1050 x 90
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN RS 1050 x 90
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA MRB-S 3004
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA MRB-S 3004
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN IR 1270 x 75
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN IR 1270 x 75
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ERCOLINA TB80-A/P80NC-4
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ERCOLINA TB80-A/P80NC-4
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by ISITAN RM 1270 x 90
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by ISITAN RM 1270 x 90
Ново
Јавете се

Искористено Bending

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.