Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
држава
формат на продажба
Детали

Купете Bgu користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
BGU 30 mm (MK 3)
more images
1
Јавете се
Staufenberg, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1426 km
Втора рака
BGU VPS 2141 BGU VPS 2141 BGU VPS 2141 BGU VPS 2141 BGU VPS 2141 BGU VPS 2141 BGU VPS 2141 BGU VPS 2141
more images
8
Јавете се
Saerbeck Германија
1587 km
1999
подготвен за употреба (искористен)
BGU BGU BGU BGU BGU BGU
more images
3
Јавете се
Nordrhein-Westfalen, Deutschland Германија
1531 km
Втора рака
Rotomec M.A.F. Rotomec M.A.F. Rotomec M.A.F. Rotomec M.A.F. Rotomec M.A.F. Rotomec M.A.F. Rotomec M.A.F. Rotomec M.A.F. Rotomec M.A.F. Rotomec M.A.F. Rotomec M.A.F. Rotomec M.A.F. Rotomec M.A.F.
more images
13
Јавете се
София Бугарија
181 km
1994
многу добро (користено)
Gallus TCS 250
more images
1
Јавете се
Renningen Германија
1281 km
2000
како нов (користен)
Xeikon 3500 Xeikon 3500 Xeikon 3500 Xeikon 3500 Xeikon 3500 Xeikon 3500 Xeikon 3500 Xeikon 3500
more images
8
Јавете се
Zaandam Холандија
1754 km
2013
многу добро (користено)

Искористено Bgu

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.

Прелистајте ги најпопуларните типови на машини:


Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши