категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
BHKW MARBACH BHKW MARBACH BHKW MARBACH BHKW MARBACH BHKW MARBACH BHKW MARBACH
more images
6
Германија Leipzig
(Локација на дилерот)
1302 km
BHKW MARBACH
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Perkins TAG  385 KVA / 310 KW Perkins TAG  385 KVA / 310 KW Perkins TAG  385 KVA / 310 KW Perkins TAG  385 KVA / 310 KW Perkins TAG  385 KVA / 310 KW Perkins TAG  385 KVA / 310 KW Perkins TAG  385 KVA / 310 KW
more images
7
Германија Gundelsheim
1299 km
Perkins TAG 385 KVA / 310 KW
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Spanner Re² GmbH, Jenbacher HKA 70 und BHKW TYP JMS 320 GS-SL Spanner Re² GmbH, Jenbacher HKA 70 und BHKW TYP JMS 320 GS-SL Spanner Re² GmbH, Jenbacher HKA 70 und BHKW TYP JMS 320 GS-SL
more images
3
Германија Neufahrn in Niederbayern
1090 km
Spanner Re² GmbH, Jenbacher HKA 70 und BHKW TYP JMS 320 GS-SL
2022
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Radeberg
1219 km
VEB SKL Magdeburg DDR SKL 8NVD26 A2
1977
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Jenbacher JW 316 GS Jenbacher JW 316 GS Jenbacher JW 316 GS Jenbacher JW 316 GS Jenbacher JW 316 GS Jenbacher JW 316 GS
more images
6
Германија Biebesheim am Rhein
1371 km
Jenbacher JW 316 GS
1996
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Jenbacher Stromerzeuger BHKW Stromaggregat Jenbacher Stromerzeuger BHKW Stromaggregat Jenbacher Stromerzeuger BHKW Stromaggregat Jenbacher Stromerzeuger BHKW Stromaggregat Jenbacher Stromerzeuger BHKW Stromaggregat Jenbacher Stromerzeuger BHKW Stromaggregat Jenbacher Stromerzeuger BHKW Stromaggregat Jenbacher Stromerzeuger BHKW Stromaggregat Jenbacher Stromerzeuger BHKW Stromaggregat Jenbacher Stromerzeuger BHKW Stromaggregat Jenbacher Stromerzeuger BHKW Stromaggregat Jenbacher Stromerzeuger BHKW Stromaggregat Jenbacher Stromerzeuger BHKW Stromaggregat Jenbacher Stromerzeuger BHKW Stromaggregat
more images
14
Германија Kiel
1649 km
Jenbacher Stromerzeuger BHKW Stromaggregat
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Salzhausen
1557 km
Albari Power Systems D500SSF
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Swisttal
1523 km
Deutschland V250P Serien Nr.0070190
2007
како нов (користен)
Јавете се

Искористено Bhkw

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.