категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Bomag bpr 30 38 d користени

bpr
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
BPR RS-302
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ZOPF-BPR RS 302 ZOPF-BPR RS 302 ZOPF-BPR RS 302 ZOPF-BPR RS 302 ZOPF-BPR RS 302 ZOPF-BPR RS 302
more images
6
Германија Rödermark
1365 km
ZOPF-BPR RS 302
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BPR CM 2000 BPR CM 2000 BPR CM 2000 BPR CM 2000 BPR CM 2000 BPR CM 2000
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
BPR CM 2000
1986
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BPR BA 50 BPR BA 50 BPR BA 50 BPR BA 50 BPR BA 50
more images
5
Германија Haldenwang
1168 km
BPR BA 50
2017
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZOPF-BPR C 602 HE ZOPF-BPR C 602 HE ZOPF-BPR C 602 HE ZOPF-BPR C 602 HE ZOPF-BPR C 602 HE ZOPF-BPR C 602 HE ZOPF-BPR C 602 HE
more images
7
Германија Rödermark
1365 km
ZOPF-BPR C 602 HE
1987
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Bomag bpr 30 38 d

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.