категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
Nikken BT 40 Nikken BT 40 Nikken BT 40 Nikken BT 40 Nikken BT 40
more images
5
Германија Ispringen
(Локација на дилерот)
1304 km
Nikken BT 40
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Nikken BT 40 Nikken BT 40 Nikken BT 40 Nikken BT 40 Nikken BT 40
more images
5
Германија Eislingen
(Локација на дилерот)
1229 km
Nikken BT 40
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KNUTH Werkzeugmaschinen X.mill 400 (BT40)
more images
1
Германија Wasbek
1640 km
KNUTH Werkzeugmaschinen X.mill 400 (BT40)
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidenhain SK30,SK40,SK50,BT40,BT50,HSK63,HSK100 Heidenhain SK30,SK40,SK50,BT40,BT50,HSK63,HSK100 Heidenhain SK30,SK40,SK50,BT40,BT50,HSK63,HSK100 Heidenhain SK30,SK40,SK50,BT40,BT50,HSK63,HSK100 Heidenhain SK30,SK40,SK50,BT40,BT50,HSK63,HSK100 Heidenhain SK30,SK40,SK50,BT40,BT50,HSK63,HSK100
more images
6
Германија Wertheim
1313 km
Heidenhain SK30,SK40,SK50,BT40,BT50,HSK63,HSK100
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidenhain SK30,SK40,SK50,BT40,BT50,HSK63,HSK100 Heidenhain SK30,SK40,SK50,BT40,BT50,HSK63,HSK100 Heidenhain SK30,SK40,SK50,BT40,BT50,HSK63,HSK100 Heidenhain SK30,SK40,SK50,BT40,BT50,HSK63,HSK100 Heidenhain SK30,SK40,SK50,BT40,BT50,HSK63,HSK100 Heidenhain SK30,SK40,SK50,BT40,BT50,HSK63,HSK100
more images
6
Германија Wertheim
1313 km
Heidenhain SK30,SK40,SK50,BT40,BT50,HSK63,HSK100
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidenhain SK30,SK40,SK50,BT40,BT50,HSK63,HSK100 Heidenhain SK30,SK40,SK50,BT40,BT50,HSK63,HSK100 Heidenhain SK30,SK40,SK50,BT40,BT50,HSK63,HSK100 Heidenhain SK30,SK40,SK50,BT40,BT50,HSK63,HSK100 Heidenhain SK30,SK40,SK50,BT40,BT50,HSK63,HSK100 Heidenhain SK30,SK40,SK50,BT40,BT50,HSK63,HSK100
more images
6
Германија Wertheim
1313 km
Heidenhain SK30,SK40,SK50,BT40,BT50,HSK63,HSK100
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Matsuura Werkzeug-Racks BT40 / SK40 Matsuura Werkzeug-Racks BT40 / SK40 Matsuura Werkzeug-Racks BT40 / SK40
more images
3
Германија Odelzhausen
1115 km
Matsuura Werkzeug-Racks BT40 / SK40
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL FP55NC DECKEL FP55NC DECKEL FP55NC DECKEL FP55NC DECKEL FP55NC DECKEL FP55NC DECKEL FP55NC
more images
7
Германија Iserlohn
1529 km
DECKEL FP55NC
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
divers
more images
1
Холандија Raamsdonksveer
1703 km
divers
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA SBT 4013
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA SBT 4013
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AYEL-TECH BT400
more images
1
Холандија Enschede
1631 km
AYEL-TECH BT400
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Durma SBT 4006 Durma SBT 4006 Durma SBT 4006 Durma SBT 4006
more images
4
Холандија Drachten
1735 km
Durma SBT 4006
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DURMA SBT 4006 DURMA SBT 4006 DURMA SBT 4006 DURMA SBT 4006 DURMA SBT 4006 DURMA SBT 4006 DURMA SBT 4006 DURMA SBT 4006 DURMA SBT 4006 DURMA SBT 4006 DURMA SBT 4006
more images
11
Германија Staufenberg
1418 km
DURMA SBT 4006
2021
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA SBT 4006
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA SBT 4006
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
PRATIC CNC PCD Series PRATIC CNC PCD Series PRATIC CNC PCD Series PRATIC CNC PCD Series
more images
4
Србија Belgrade
372 km
PRATIC CNC PCD Series
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bridgeport XR-700 APC Bridgeport XR-700 APC Bridgeport XR-700 APC Bridgeport XR-700 APC Bridgeport XR-700 APC Bridgeport XR-700 APC
more images
6
Италија
763 km
Bridgeport XR-700 APC
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
LEADWELL V50L Fanuc LEADWELL V50L Fanuc LEADWELL V50L Fanuc LEADWELL V50L Fanuc LEADWELL V50L Fanuc LEADWELL V50L Fanuc LEADWELL V50L Fanuc LEADWELL V50L Fanuc LEADWELL V50L Fanuc LEADWELL V50L Fanuc LEADWELL V50L Fanuc LEADWELL V50L Fanuc LEADWELL V50L Fanuc LEADWELL V50L Fanuc
more images
14
Полска Jasło
906 km
LEADWELL V50L Fanuc
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Optimum Maschinen - Germany (Microcut) Microcut M760 Optimum Maschinen - Germany (Microcut) Microcut M760 Optimum Maschinen - Germany (Microcut) Microcut M760
more images
3
Унгарија Ungarn
643 km
Optimum Maschinen - Germany (Microcut) Microcut M760
2018
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kitamura 2xi Kitamura 2xi Kitamura 2xi Kitamura 2xi Kitamura 2xi Kitamura 2xi Kitamura 2xi Kitamura 2xi
more images
8
Бугарија Kostievo
247 km
Kitamura 2xi
2000
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
YCM FV 85 A YCM FV 85 A YCM FV 85 A YCM FV 85 A YCM FV 85 A YCM FV 85 A YCM FV 85 A
more images
7
Словенија Spodnje Negonje 35, 3250 Rogaška Slatina, Slovenija
713 km
YCM FV 85 A
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PRATIC CNC PYC-CNC2500/4500/6500/8500 PRATIC CNC PYC-CNC2500/4500/6500/8500 PRATIC CNC PYC-CNC2500/4500/6500/8500 PRATIC CNC PYC-CNC2500/4500/6500/8500 PRATIC CNC PYC-CNC2500/4500/6500/8500 PRATIC CNC PYC-CNC2500/4500/6500/8500
more images
6
Полска Kraków
952 km
PRATIC CNC PYC-CNC2500/4500/6500/8500
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Feeler FMH-500 Feeler FMH-500 Feeler FMH-500 Feeler FMH-500 Feeler FMH-500 Feeler FMH-500 Feeler FMH-500 Feeler FMH-500 Feeler FMH-500 Feeler FMH-500 Feeler FMH-500 Feeler FMH-500
more images
12
Словенија
740 km
Feeler FMH-500
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
Hyundai SPT-V100
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hyundai WIA F410D Hyundai WIA F410D Hyundai WIA F410D Hyundai WIA F410D Hyundai WIA F410D Hyundai WIA F410D Hyundai WIA F410D Hyundai WIA F410D
more images
8
Франција Bonneville
1323 km
Hyundai WIA F410D
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LILIAN Machinery Industrial Co., Ltd. Ta SVM 105 LILIAN Machinery Industrial Co., Ltd. Ta SVM 105 LILIAN Machinery Industrial Co., Ltd. Ta SVM 105 LILIAN Machinery Industrial Co., Ltd. Ta SVM 105 LILIAN Machinery Industrial Co., Ltd. Ta SVM 105
more images
5
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
LILIAN Machinery Industrial Co., Ltd. Ta SVM 105
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hartford OMNIS VMC-850S Hartford OMNIS VMC-850S Hartford OMNIS VMC-850S Hartford OMNIS VMC-850S Hartford OMNIS VMC-850S
more images
5
Унгарија Székesfehérvár
672 km
Hartford OMNIS VMC-850S
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PRATIC CNC PYC-CNC6500 PRATIC CNC PYC-CNC6500 PRATIC CNC PYC-CNC6500 PRATIC CNC PYC-CNC6500 PRATIC CNC PYC-CNC6500
more images
5
Турција İstanbul
608 km
PRATIC CNC PYC-CNC6500
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Feeler HV-32A-APC Feeler HV-32A-APC Feeler HV-32A-APC Feeler HV-32A-APC Feeler HV-32A-APC Feeler HV-32A-APC
more images
6
Словенија
740 km
Feeler HV-32A-APC
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN  MYNX 6500 DOOSAN  MYNX 6500 DOOSAN  MYNX 6500
more images
3
Турција Fevziçakmak, Esenler Cd. No:7, 42050 Horozluhan Osb/Karatay/Konya, Türkiye
1009 km
DOOSAN MYNX 6500
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MATSUURA  MC-550 VX MATSUURA  MC-550 VX MATSUURA  MC-550 VX MATSUURA  MC-550 VX MATSUURA  MC-550 VX MATSUURA  MC-550 VX MATSUURA  MC-550 VX
more images
7
Франција Bonneville
1323 km
MATSUURA MC-550 VX
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LILIAN SVM 105 LILIAN SVM 105 LILIAN SVM 105 LILIAN SVM 105 LILIAN SVM 105 LILIAN SVM 105 LILIAN SVM 105
more images
7
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
LILIAN SVM 105
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Knuth X.MILL 1100 L Knuth X.MILL 1100 L Knuth X.MILL 1100 L Knuth X.MILL 1100 L Knuth X.MILL 1100 L Knuth X.MILL 1100 L Knuth X.MILL 1100 L Knuth X.MILL 1100 L
more images
8
Унгарија Székesfehérvár
672 km
Knuth X.MILL 1100 L
2018
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
PRATIC CNC PW series PRATIC CNC PW series PRATIC CNC PW series PRATIC CNC PW series PRATIC CNC PW series PRATIC CNC PW series PRATIC CNC PW series
more images
7
Бугарија Sofia
178 km
PRATIC CNC PW series
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Variaxis i-500 Mazak Variaxis i-500 Mazak Variaxis i-500 Mazak Variaxis i-500 Mazak Variaxis i-500
more images
5
Словачка
802 km
Mazak Variaxis i-500
2018
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC PCV 430 - SIEMENS
more images
1
Германија Neunburg vorm Wald
1126 km
SMEC PCV 430 - SIEMENS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Hallstadt
1250 km
Optimum Maschinen - Germany Optimill F210P CNC
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma M560V-e Okuma M560V-e Okuma M560V-e Okuma M560V-e Okuma M560V-e Okuma M560V-e Okuma M560V-e Okuma M560V-e Okuma M560V-e Okuma M560V-e Okuma M560V-e Okuma M560V-e Okuma M560V-e Okuma M560V-e Okuma M560V-e
more images
15
Полска Przytkowice
938 km
Okuma M560V-e
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H
more images
14
Унгарија Székesfehérvár
672 km
Okuma MB-4000H
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
PRATIC CNC PDE4D series PRATIC CNC PDE4D series PRATIC CNC PDE4D series PRATIC CNC PDE4D series PRATIC CNC PDE4D series
more images
5
Израел Tel Aviv-Yafo
1569 km
PRATIC CNC PDE4D series
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS EC400 HAAS EC400 HAAS EC400 HAAS EC400 HAAS EC400 HAAS EC400 HAAS EC400 HAAS EC400
more images
8
Израел Israel
1659 km
HAAS EC400
2016
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel-Maho DMC 1035V eco Deckel-Maho DMC 1035V eco Deckel-Maho DMC 1035V eco Deckel-Maho DMC 1035V eco Deckel-Maho DMC 1035V eco Deckel-Maho DMC 1035V eco
more images
6
Германија Heilbronn
1290 km
Deckel-Maho DMC 1035V eco
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kiwa Iron Works PMH-40 Kiwa Iron Works PMH-40 Kiwa Iron Works PMH-40 Kiwa Iron Works PMH-40 Kiwa Iron Works PMH-40 Kiwa Iron Works PMH-40
more images
6
Романија Nojorid
600 km
Kiwa Iron Works PMH-40
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PFEIFER technology skycnc WK2670 PFEIFER technology skycnc WK2670 PFEIFER technology skycnc WK2670 PFEIFER technology skycnc WK2670 PFEIFER technology skycnc WK2670 PFEIFER technology skycnc WK2670 PFEIFER technology skycnc WK2670 PFEIFER technology skycnc WK2670 PFEIFER technology skycnc WK2670 PFEIFER technology skycnc WK2670 PFEIFER technology skycnc WK2670
more images
11
Германија Plauen
1236 km
PFEIFER technology skycnc WK2670
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KITAMURA MYCENTER 4XiF KITAMURA MYCENTER 4XiF KITAMURA MYCENTER 4XiF KITAMURA MYCENTER 4XiF KITAMURA MYCENTER 4XiF KITAMURA MYCENTER 4XiF KITAMURA MYCENTER 4XiF KITAMURA MYCENTER 4XiF KITAMURA MYCENTER 4XiF
more images
9
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1209 km
KITAMURA MYCENTER 4XiF
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HORKOS CORP HORKOS CORP HORKOS CORP HORKOS CORP HORKOS CORP HORKOS CORP
more images
6
Германија Idstein
1414 km
HORKOS CORP
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMC 635V ECOLINE DMG DMC 635V ECOLINE DMG DMC 635V ECOLINE DMG DMC 635V ECOLINE DMG DMC 635V ECOLINE DMG DMC 635V ECOLINE DMG DMC 635V ECOLINE DMG DMC 635V ECOLINE DMG DMC 635V ECOLINE DMG DMC 635V ECOLINE
more images
10
Франција France
1643 km
DMG DMC 635V ECOLINE
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS VF-6 HAAS VF-6 HAAS VF-6 HAAS VF-6 HAAS VF-6 HAAS VF-6 HAAS VF-6 HAAS VF-6 HAAS VF-6 HAAS VF-6
more images
10
Обединето Кралство Thurmaston
2108 km
HAAS VF-6
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HYUNDAI WIA KF4600 HYUNDAI WIA KF4600 HYUNDAI WIA KF4600 HYUNDAI WIA KF4600 HYUNDAI WIA KF4600 HYUNDAI WIA KF4600 HYUNDAI WIA KF4600 HYUNDAI WIA KF4600 HYUNDAI WIA KF4600 HYUNDAI WIA KF4600
more images
10
Шпанија
2137 km
HYUNDAI WIA KF4600
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MU-400V-II Okuma MU-400V-II Okuma MU-400V-II Okuma MU-400V-II Okuma MU-400V-II Okuma MU-400V-II Okuma MU-400V-II Okuma MU-400V-II Okuma MU-400V-II
more images
9
Израел Israel
1659 km
Okuma MU-400V-II
2016
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Leadwell V-32i Leadwell V-32i Leadwell V-32i Leadwell V-32i
more images
4
Обединето Кралство Thurmaston
2108 km
Leadwell V-32i
2015
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Bt40

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.