Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
држава
формат на продажба
Детали

Купете Burny користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
Burny / Hypertherm 2.5Plus, MAX100 Burny / Hypertherm 2.5Plus, MAX100 Burny / Hypertherm 2.5Plus, MAX100 Burny / Hypertherm 2.5Plus, MAX100 Burny / Hypertherm 2.5Plus, MAX100 Burny / Hypertherm 2.5Plus, MAX100 Burny / Hypertherm 2.5Plus, MAX100 Burny / Hypertherm 2.5Plus, MAX100 Burny / Hypertherm 2.5Plus, MAX100
more images
9
Јавете се
Wijchen, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
1660 km
2001
Втора рака
SPIRO 6000 x 1500 mm, Burny 2,8 plus CMW SPIRO 6000 x 1500 mm, Burny 2,8 plus CMW SPIRO 6000 x 1500 mm, Burny 2,8 plus CMW SPIRO 6000 x 1500 mm, Burny 2,8 plus CMW SPIRO 6000 x 1500 mm, Burny 2,8 plus CMW SPIRO 6000 x 1500 mm, Burny 2,8 plus CMW
more images
6
Јавете се
Mörsdorf Германија
1282 km
2002
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Nordrhein-Westfalen, Deutschland Германија
1531 km
Втора рака
WESTINGHOUSE HL90 WESTINGHOUSE HL90 WESTINGHOUSE HL90
more images
3
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1365 km
подготвен за употреба (искористен)
Stako HPR130 Stako HPR130 Stako HPR130 Stako HPR130
more images
4
Јавете се
Groningen Холандија
1716 km
2008
многу добро (користено)
Stako Novum Stako Novum Stako Novum Stako Novum
more images
4
Јавете се
Bochum Германија
1555 km
2007
многу добро (користено)
Oelikon Plasmatome b 25 Oelikon Plasmatome b 25 Oelikon Plasmatome b 25 Oelikon Plasmatome b 25
more images
4
Јавете се
Bochum Германија
1555 km
2008
добро (искористено)

Искористено Burny

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши