Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
држава
формат на продажба
Детали

Купете Busse користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
Busse 2000x1000 Busse 2000x1000 Busse 2000x1000 Busse 2000x1000 Busse 2000x1000 Busse 2000x1000 Busse 2000x1000 Busse 2000x1000 Busse 2000x1000 Busse 2000x1000
more images
10
Јавете се
Wijchen, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
1660 km
Втора рака
WB Busser 1,78402-0000 WB Busser 1,78402-0000 WB Busser 1,78402-0000 WB Busser 1,78402-0000 WB Busser 1,78402-0000
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
1991
Втора рака
Busselato jolly Busselato jolly
more images
2
Јавете се
Hilzingen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1230 km
многу добро (користено)
COLUMBO COLUMBO COLUMBO COLUMBO COLUMBO COLUMBO COLUMBO COLUMBO COLUMBO COLUMBO
more images
10
Јавете се
Culemborg Холандија
1698 km
Втора рака
Јавете се
Barakaldo Шпанија
2034 km
2010
работилница ремонтирана (искористена)
Casadei R51/ H3 Casadei R51/ H3 Casadei R51/ H3 Casadei R51/ H3 Casadei R51/ H3 Casadei R51/ H3 Casadei R51/ H3 Casadei R51/ H3 Casadei R51/ H3 Casadei R51/ H3 Casadei R51/ H3
more images
11
Јавете се
Övermalax, Финска Финска
(Локација на дилерот)
2372 km
1997
добро (искористено)
ABB IRB 1200  M2004
more images
1
Јавете се
Barakaldo Шпанија
2034 km
2017
работилница ремонтирана (искористена)
Casadei R63/ H3 Casadei R63/ H3 Casadei R63/ H3 Casadei R63/ H3 Casadei R63/ H3 Casadei R63/ H3 Casadei R63/ H3 Casadei R63/ H3 Casadei R63/ H3
more images
9
Јавете се
Övermalax, Финска Финска
(Локација на дилерот)
2372 km
1998
многу добро (користено)
ABB ABB 6620 M2004 IRC5 ABB ABB 6620 M2004 IRC5
more images
2
Јавете се
Barakaldo Шпанија
2034 km
2010
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Barakaldo Шпанија
2034 km
2010
работилница ремонтирана (искористена)

Искористено Busse

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши