Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
држава
формат на продажба
Детали

Купете Bzt користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
BZT BZT BZT BZT BZT BZT
more images
6
Јавете се
Berlin Германија
1365 km
2009
подготвен за употреба (искористен)
Tools  Kaltenbach BZT 251,252,253 or 254 Tools  Kaltenbach BZT 251,252,253 or 254 Tools  Kaltenbach BZT 251,252,253 or 254 Tools  Kaltenbach BZT 251,252,253 or 254 Tools  Kaltenbach BZT 251,252,253 or 254
more images
5
Јавете се
Kwintsheul Холандија
1758 km
2022
Ново
Kaltenbach-Tools  BZT 253 Kaltenbach-Tools  BZT 253 Kaltenbach-Tools  BZT 253
more images
3
Јавете се
Kwintsheul Холандија
1758 km
2022
Ново

Искористено Bzt

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши