категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Carraro tgf 9400 користени

Carraro
Класифицирана реклама
Antonio Carraro Articulated quadtrack tr Quadtrack Antonio Carraro Articulated quadtrack tr Quadtrack Antonio Carraro Articulated quadtrack tr Quadtrack Antonio Carraro Articulated quadtrack tr Quadtrack
more images
4
Обединето Кралство 386 Buxton Rd, Stockport SK2 7BY, UK
2206 km
Antonio Carraro Articulated quadtrack tr Quadtrack
2019
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено Carraro tgf 9400

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.