Dmtg купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
5

Lathe - cycle controled DMTG CKE 6180Z x 4000 mm

Stockstadt, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6556 km
користен
2

Lathes DMTG Cds6250b DMTG Cds6250b

Birmingham , Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5775 km
подготвен за работа (се користи)
5

Lathe - cycle controled DMTG CKE 6140Z x 1000 mm

Stockstadt, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6556 km
користен
5

CNC Turning- and Milling Center DMTG DL 25-MH x 1500 mm

Stockstadt, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6556 km
2007
користен
5

Lathe - cycle controled DMTG CKE 6140Z x 750 mm

Stockstadt, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6556 km
користен
1

CNC Lathe - Inclined Bed Type DMTG DL 20-M x 1000 mm

Stockstadt, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6556 km
ново
5

CNC Lathe - Inclined Bed Type DMTG DL 20M

Stockstadt, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6556 km
ново


dmtg
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
DMTG
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.