CNC turn-mill center Okuma MacTurn 250w - Понуда на Machineseeker

CNC turn-mill center
Okuma MacTurn 250w

цена
аукција
Година на градба
2003
држава
Втора рака (целосно функционален)
Повеќе аукции
CNC turn-mill center Okuma MacTurn 250w
CNC turn-mill center Okuma MacTurn 250w
CNC turn-mill center Okuma MacTurn 250w
CNC turn-mill center Okuma MacTurn 250w
CNC turn-mill center Okuma MacTurn 250w
CNC turn-mill center Okuma MacTurn 250w
CNC turn-mill center Okuma MacTurn 250w
CNC turn-mill center Okuma MacTurn 250w
CNC turn-mill center Okuma MacTurn 250w

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
CNC turn-mill center
Производителот:
Okuma
модел:
MacTurn 250w
Година на градба:
2003
држава:
Втора рака
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Германија Германија – Растојание: околу 1.418 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
2.000,00 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

TECHNICAL DETAILS
Control unit: OKUMA OSP-E100L
Turning diameter: 550 mm
turning length: 1440 mm
B-axis: 0.001 °
Tool magazine: 44 slots
Spindle speed: 6,000 rpm
Tool holder: HSK63
Tool turret: 12 slots


MACHINE DETAILS
Machine weight: approx. 12.5 t
Transport dimensions LxWxH: 5.10 x 2.90 x 2.80 mОгласот беше преведен автоматски. Можни се грешки во преводот.

ДОКУМЕНТИ

16069450.pdf (PDF)

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Iconтрансфер
Mastercard LogoVisa LogoCartebleue LogoKlarna LogoGiropay LogoiDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A16069450
Референтен број:
AUC-2404116
Ажурирање:
последен на 10.05.2024

Контакт

Kai Achtermann
Лице за контакт: Kai Achtermann
ИД на машината: 16069450
телефон:
SiegelSiegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Германија Германија
Растојание: околу 1.418 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
 Okuma MacTurn 30
 Okuma MacTurn 30
 Okuma MacTurn 30
 Okuma MacTurn 30
 Okuma MacTurn 30
 Okuma MacTurn 30
 Okuma MacTurn 30
 Okuma MacTurn 30
 Okuma MacTurn 30
 Okuma MacTurn 30
 Okuma MacTurn 30
 Okuma MacTurn 30
 Okuma MacTurn 30
 Okuma MacTurn 30
more images
Германија Werlte
1.638 km

OkumaMacTurn 30
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 OKUMA MacTurn 50
 OKUMA MacTurn 50
 OKUMA MacTurn 50
 OKUMA MacTurn 50
 OKUMA MacTurn 50
 OKUMA MacTurn 50
 OKUMA MacTurn 50
 OKUMA MacTurn 50
 OKUMA MacTurn 50
 OKUMA MacTurn 50
more images
Германија Oelde
1.531 km

OKUMAMacTurn 50
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Okuma MacTurn 50
 Okuma MacTurn 50
 Okuma MacTurn 50
 Okuma MacTurn 50
 Okuma MacTurn 50
 Okuma MacTurn 50
 Okuma MacTurn 50
more images
Норвешка Bergen
2.371 km

OkumaMacTurn 50
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција Fevziçakmak, 42050 Büyükkayacık Osb/Karatay/Konya, Türkei
1.012 km

OkumaMacTurn 250 W
Јавете се
Класифицирана реклама
 Okuma Macturn-350-2SW-1500
 Okuma Macturn-350-2SW-1500
 Okuma Macturn-350-2SW-1500
 Okuma Macturn-350-2SW-1500
 Okuma Macturn-350-2SW-1500
 Okuma Macturn-350-2SW-1500
 Okuma Macturn-350-2SW-1500
 Okuma Macturn-350-2SW-1500
more images
Германија Bergisch Gladbach
1.529 km

OkumaMacturn-350-2SW-1500
Потврден дилер
Јавете се
Купи го сега
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W

OkumaMacTurn 250-W
buyer-protection
Класифицирана реклама
 OKUMA MACTURN 350-2SW-1500
 OKUMA MACTURN 350-2SW-1500
 OKUMA MACTURN 350-2SW-1500
 OKUMA MACTURN 350-2SW-1500
 OKUMA MACTURN 350-2SW-1500
 OKUMA MACTURN 350-2SW-1500
 OKUMA MACTURN 350-2SW-1500
 OKUMA MACTURN 350-2SW-1500
 OKUMA MACTURN 350-2SW-1500
 OKUMA MACTURN 350-2SW-1500
 OKUMA MACTURN 350-2SW-1500
 OKUMA MACTURN 350-2SW-1500
more images
Jutland
1.863 km

OKUMAMACTURN 350-2SW-1500
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Okuma MacTurn 50
 Okuma MacTurn 50
 Okuma MacTurn 50
 Okuma MacTurn 50
 Okuma MacTurn 50
 Okuma MacTurn 50
 Okuma MacTurn 50
 Okuma MacTurn 50
 Okuma MacTurn 50
 Okuma MacTurn 50
more images
Германија Weißenhorn
1.175 km

OkumaMacTurn 50
Јавете се
Класифицирана реклама
 Okuma MacTurn 30 - 1500
 Okuma MacTurn 30 - 1500
 Okuma MacTurn 30 - 1500
 Okuma MacTurn 30 - 1500
 Okuma MacTurn 30 - 1500
 Okuma MacTurn 30 - 1500
 Okuma MacTurn 30 - 1500
 Okuma MacTurn 30 - 1500
 Okuma MacTurn 30 - 1500
 Okuma MacTurn 30 - 1500
 Okuma MacTurn 30 - 1500
 Okuma MacTurn 30 - 1500
 Okuma MacTurn 30 - 1500
 Okuma MacTurn 30 - 1500
more images
Норвешка Orstadvegen 130, 4353 Klepp Stasjon, Norway
2.215 km

OkumaMacTurn 30 - 1500
Јавете се
Купи го сега
 Okuma MacTurn 30 W
 Okuma MacTurn 30 W
 Okuma MacTurn 30 W
 Okuma MacTurn 30 W
 Okuma MacTurn 30 W
 Okuma MacTurn 30 W

OkumaMacTurn 30 W
buyer-protection
аукција
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
Аукцијата заврши

OkumaMacTurn 250-W
buyer-protection
аукција
 Okuma MacTurn 30 W
 Okuma MacTurn 30 W
 Okuma MacTurn 30 W
 Okuma MacTurn 30 W
 Okuma MacTurn 30 W
 Okuma MacTurn 30 W
Аукцијата заврши

OkumaMacTurn 30 W
buyer-protection
аукција
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
 Okuma MacTurn 250-W
Аукцијата заврши

OkumaMacTurn 250-W
buyer-protection
Класифицирана реклама
 OKUMA MacTurn250-W
 OKUMA MacTurn250-W
 OKUMA MacTurn250-W
 OKUMA MacTurn250-W
 OKUMA MacTurn250-W
 OKUMA MacTurn250-W
 OKUMA MacTurn250-W
 OKUMA MacTurn250-W
 OKUMA MacTurn250-W
 OKUMA MacTurn250-W
more images
Германија Hattingen
1.554 km

OKUMAMacTurn250-W
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Okuma  MAC TURN 350W - 2SW 550 x 1500
 Okuma  MAC TURN 350W - 2SW 550 x 1500
 Okuma  MAC TURN 350W - 2SW 550 x 1500
 Okuma  MAC TURN 350W - 2SW 550 x 1500
 Okuma  MAC TURN 350W - 2SW 550 x 1500
 Okuma  MAC TURN 350W - 2SW 550 x 1500
 Okuma  MAC TURN 350W - 2SW 550 x 1500
 Okuma  MAC TURN 350W - 2SW 550 x 1500
more images
Германија Saterland
1.653 km

Okuma MAC TURN 350W - 2SW 550 x 1500
Јавете се
Класифицирана реклама
 Okuma LB35-III M 2000
 Okuma LB35-III M 2000
 Okuma LB35-III M 2000
 Okuma LB35-III M 2000
 Okuma LB35-III M 2000
 Okuma LB35-III M 2000
more images
Германија Celle
1.505 km

OkumaLB35-III M 2000
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Lüneburg
1.546 km

OkumaLU15
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Okuma MB-4000H
 Okuma MB-4000H
 Okuma MB-4000H
 Okuma MB-4000H
 Okuma MB-4000H
 Okuma MB-4000H
 Okuma MB-4000H
 Okuma MB-4000H
 Okuma MB-4000H
 Okuma MB-4000H
 Okuma MB-4000H
 Okuma MB-4000H
 Okuma MB-4000H
more images
Германија Werlte
1.638 km

OkumaMB-4000H
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Okuma V 80 R
 Okuma V 80 R
 Okuma V 80 R
 Okuma V 80 R
 Okuma V 80 R
 Okuma V 80 R
 Okuma V 80 R
 Okuma V 80 R
 Okuma V 80 R
 Okuma V 80 R
 Okuma V 80 R
 Okuma V 80 R
 Okuma V 80 R
 Okuma V 80 R
 Okuma V 80 R
more images
Германија Werlte
1.638 km

OkumaV 80 R
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Okuma MCR-BII
 Okuma MCR-BII
 Okuma MCR-BII
 Okuma MCR-BII
 Okuma MCR-BII
 Okuma MCR-BII
 Okuma MCR-BII
 Okuma MCR-BII
 Okuma MCR-BII
 Okuma MCR-BII
 Okuma MCR-BII
 Okuma MCR-BII
 Okuma MCR-BII
more images
Германија Werlte
1.638 km

OkumaMCR-BII
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Okuma Genos L200E-MY
 Okuma Genos L200E-MY
 Okuma Genos L200E-MY
 Okuma Genos L200E-MY
 Okuma Genos L200E-MY
 Okuma Genos L200E-MY
 Okuma Genos L200E-MY
 Okuma Genos L200E-MY
 Okuma Genos L200E-MY
 Okuma Genos L200E-MY
more images
Германија Werlte
1.638 km

OkumaGenos L200E-MY
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Okuma LT2000 EX
 Okuma LT2000 EX
 Okuma LT2000 EX
 Okuma LT2000 EX
 Okuma LT2000 EX
 Okuma LT2000 EX
 Okuma LT2000 EX
 Okuma LT2000 EX
 Okuma LT2000 EX
 Okuma LT2000 EX
 Okuma LT2000 EX
 Okuma LT2000 EX
 Okuma LT2000 EX
 Okuma LT2000 EX
 Okuma LT2000 EX
more images
Германија Werlte
1.638 km

OkumaLT2000 EX
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Okuma MA-400HA
 Okuma MA-400HA
 Okuma MA-400HA
 Okuma MA-400HA
 Okuma MA-400HA
 Okuma MA-400HA
 Okuma MA-400HA
 Okuma MA-400HA
 Okuma MA-400HA
 Okuma MA-400HA
 Okuma MA-400HA
 Okuma MA-400HA
 Okuma MA-400HA
more images
Германија Werlte
1.638 km

OkumaMA-400HA
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Okuma MU-400VA
 Okuma MU-400VA
 Okuma MU-400VA
 Okuma MU-400VA
 Okuma MU-400VA
 Okuma MU-400VA
 Okuma MU-400VA
 Okuma MU-400VA
 Okuma MU-400VA
 Okuma MU-400VA
more images
Германија Werlte
1.638 km

OkumaMU-400VA
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Okuma Genos M560R-V
 Okuma Genos M560R-V
 Okuma Genos M560R-V
 Okuma Genos M560R-V
 Okuma Genos M560R-V
 Okuma Genos M560R-V
 Okuma Genos M560R-V
 Okuma Genos M560R-V
 Okuma Genos M560R-V
 Okuma Genos M560R-V
 Okuma Genos M560R-V
more images
Германија Werlte
1.638 km

OkumaGenos M560R-V
Потврден дилер
Јавете се