Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)

Parts cleaning machine
PERO ROB 3 - 6421

цена
аукција
Година на градба
2004
држава
Втора рака (целосно функционален)
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Parts cleaning machine
Производителот:
PERO
модел:
ROB 3 - 6421
Година на градба:
2004
држава:
добро (искористено)
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Baden-Württemberg, Германија Германија – Растојание: околу 1.216 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Трошоци за расклопување и товарење:
250 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:
монтажа и монтажа:

ОПИС

TECHNICAL DETAILS

operating voltage: 400 V
rated current: 63 A
total heating power: 39 / 27 kW
Baskets internal dimensions: 830 mm x 575 mm x 535 mm
external dimensions: approx. 4.000 mm x 1.600 mm x 2.350 mm

CONTROL

 • Time
 • Heating power
 • Washing pump
 • Rotation
 • Suction
 • Refilling

This auction is held in cooperation with a dealer active on Maschinensucher since 2013.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

аукциска такса:
18,0 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и надоместокот за аукцијата и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A7775096
Референтен број:
AUC-221203
Ажурирање:
последен на 15.12.2022

Контакт

Max Fiene
Лице за контакт: Max Fiene
ИД на машината: 7775096
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
машина под напојување
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Германија Германија
Растојание: околу 1.216 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
PERO Rob 3 - 6421 PERO Rob 3 - 6421 PERO Rob 3 - 6421 PERO Rob 3 - 6421 PERO Rob 3 - 6421 PERO Rob 3 - 6421 PERO Rob 3 - 6421 PERO Rob 3 - 6421 PERO Rob 3 - 6421 PERO Rob 3 - 6421 PERO Rob 3 - 6421
more images
11
Германија Wald
1216 km
PERO Rob 3 - 6421
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PERO Robomat 1 PERO Robomat 1 PERO Robomat 1 PERO Robomat 1 PERO Robomat 1 PERO Robomat 1 PERO Robomat 1 PERO Robomat 1 PERO Robomat 1 PERO Robomat 1 PERO Robomat 1
more images
11
Германија Gießen
1416 km
PERO Robomat 1
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PERO Robomat 7A PERO Robomat 7A PERO Robomat 7A PERO Robomat 7A PERO Robomat 7A PERO Robomat 7A PERO Robomat 7A PERO Robomat 7A PERO Robomat 7A PERO Robomat 7A PERO Robomat 7A PERO Robomat 7A PERO Robomat 7A PERO Robomat 7A PERO Robomat 7A
more images
15
Франција Ensisheim
1333 km
PERO Robomat 7A
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GROB KGT-1-25-1066-0-3-03 GROB KGT-1-25-1066-0-3-03 GROB KGT-1-25-1066-0-3-03 GROB KGT-1-25-1066-0-3-03
more images
4
Германија Engelskirchen
1515 km
GROB KGT-1-25-1066-0-3-03
2014
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUKA Roboter KSP 600 3 x 20
more images
1
KUKA Roboter KSP 600 3 x 20
2022
како нов (изложбена машина)
Класифицирана реклама
Robland CZ 400 X-3 Robland CZ 400 X-3 Robland CZ 400 X-3 Robland CZ 400 X-3 Robland CZ 400 X-3 Robland CZ 400 X-3
more images
6
Германија Egenhofen
(Локација на дилерот)
1114 km
Robland CZ 400 X-3
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Universal Robots UR10 Universal Robots UR10 Universal Robots UR10 Universal Robots UR10 Universal Robots UR10 Universal Robots UR10 Universal Robots UR10 Universal Robots UR10
more images
8
Германија Spenge
1542 km
Universal Robots UR10
2017
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ROBOBELL ROBOBELL ROBOBELL ROBOBELL ROBOBELL ROBOBELL ROBOBELL ROBOBELL ROBOBELL ROBOBELL ROBOBELL
more images
11
Германија Helmstedt
1436 km
ROBOBELL
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Robland Z 400 X-3 Robland Z 400 X-3 Robland Z 400 X-3 Robland Z 400 X-3 Robland Z 400 X-3 Robland Z 400 X-3
more images
6
Германија
1113 km
Robland Z 400 X-3
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Teupen EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Benz Sprin Teupen EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Benz Sprin Teupen EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Benz Sprin Teupen EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Benz Sprin Teupen EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Benz Sprin Teupen EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Benz Sprin Teupen EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Benz Sprin Teupen EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Benz Sprin Teupen EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Benz Sprin Teupen EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Benz Sprin Teupen EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Benz Sprin Teupen EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Benz Sprin Teupen EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Benz Sprin Teupen EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Benz Sprin Teupen EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Benz Sprin
more images
15
Холандија Groenlo
1630 km
Teupen EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Benz Sprin
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3)
more images
15
Полска Koszalin
1458 km
Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3)
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Teupen EURO B16T Driving Licence B/3, Diesel, 16m Working Teupen EURO B16T Driving Licence B/3, Diesel, 16m Working Teupen EURO B16T Driving Licence B/3, Diesel, 16m Working Teupen EURO B16T Driving Licence B/3, Diesel, 16m Working Teupen EURO B16T Driving Licence B/3, Diesel, 16m Working Teupen EURO B16T Driving Licence B/3, Diesel, 16m Working Teupen EURO B16T Driving Licence B/3, Diesel, 16m Working Teupen EURO B16T Driving Licence B/3, Diesel, 16m Working Teupen EURO B16T Driving Licence B/3, Diesel, 16m Working Teupen EURO B16T Driving Licence B/3, Diesel, 16m Working Teupen EURO B16T Driving Licence B/3, Diesel, 16m Working Teupen EURO B16T Driving Licence B/3, Diesel, 16m Working Teupen EURO B16T Driving Licence B/3, Diesel, 16m Working Teupen EURO B16T Driving Licence B/3, Diesel, 16m Working
more images
14
Холандија Groenlo
1630 km
Teupen EURO B16T Driving Licence B/3, Diesel, 16m Working
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Teupen HYLIFT EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Ben Teupen HYLIFT EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Ben Teupen HYLIFT EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Ben Teupen HYLIFT EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Ben Teupen HYLIFT EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Ben Teupen HYLIFT EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Ben Teupen HYLIFT EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Ben Teupen HYLIFT EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Ben Teupen HYLIFT EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Ben Teupen HYLIFT EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Ben Teupen HYLIFT EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Ben Teupen HYLIFT EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Ben Teupen HYLIFT EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Ben Teupen HYLIFT EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Ben Teupen HYLIFT EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Ben
more images
15
Холандија Groenlo
1630 km
Teupen HYLIFT EURO B20T Driving Licence B/3. Mercedes Ben
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hapert Cobalt HM 3 Ferro B AP 14 Zoll Dreiseitenkipper Hapert Cobalt HM 3 Ferro B AP 14 Zoll Dreiseitenkipper Hapert Cobalt HM 3 Ferro B AP 14 Zoll Dreiseitenkipper Hapert Cobalt HM 3 Ferro B AP 14 Zoll Dreiseitenkipper Hapert Cobalt HM 3 Ferro B AP 14 Zoll Dreiseitenkipper Hapert Cobalt HM 3 Ferro B AP 14 Zoll Dreiseitenkipper Hapert Cobalt HM 3 Ferro B AP 14 Zoll Dreiseitenkipper Hapert Cobalt HM 3 Ferro B AP 14 Zoll Dreiseitenkipper Hapert Cobalt HM 3 Ferro B AP 14 Zoll Dreiseitenkipper Hapert Cobalt HM 3 Ferro B AP 14 Zoll Dreiseitenkipper Hapert Cobalt HM 3 Ferro B AP 14 Zoll Dreiseitenkipper Hapert Cobalt HM 3 Ferro B AP 14 Zoll Dreiseitenkipper Hapert Cobalt HM 3 Ferro B AP 14 Zoll Dreiseitenkipper Hapert Cobalt HM 3 Ferro B AP 14 Zoll Dreiseitenkipper Hapert Cobalt HM 3 Ferro B AP 14 Zoll Dreiseitenkipper
more images
15
Германија Horn-Bad Meinberg
1497 km
Hapert Cobalt HM 3 Ferro B AP 14 Zoll Dreiseitenkipper
Ново
Класифицирана реклама
Hyundai Robex 210 LC-3 Hyundai Robex 210 LC-3 Hyundai Robex 210 LC-3 Hyundai Robex 210 LC-3 Hyundai Robex 210 LC-3 Hyundai Robex 210 LC-3 Hyundai Robex 210 LC-3 Hyundai Robex 210 LC-3 Hyundai Robex 210 LC-3 Hyundai Robex 210 LC-3 Hyundai Robex 210 LC-3 Hyundai Robex 210 LC-3 Hyundai Robex 210 LC-3 Hyundai Robex 210 LC-3 Hyundai Robex 210 LC-3
more images
15
Холандија Krabbendijke
(Локација на дилерот)
1730 km
Hyundai Robex 210 LC-3
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other Bema Robust 3 2300 Sonstige/Other Bema Robust 3 2300 Sonstige/Other Bema Robust 3 2300 Sonstige/Other Bema Robust 3 2300 Sonstige/Other Bema Robust 3 2300
more images
5
Германија Prüm
1520 km
Sonstige/Other Bema Robust 3 2300
2011
Втора рака
Класифицирана реклама
FANUC Robodrill D21LIB5 FANUC Robodrill D21LIB5
more images
2
Германија Deutschland
1369 km
FANUC Robodrill D21LIB5
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Hapert Cobalt HM 3 Ferro B Dreiseitenkipper
more images
1
Германија Horn-Bad Meinberg
1497 km
Hapert Cobalt HM 3 Ferro B Dreiseitenkipper
Ново
Класифицирана реклама
Kettner Einpacker Kettner Einpacker Kettner Einpacker Kettner Einpacker Kettner Einpacker
more images
5
Германија Menslage
(Локација на дилерот)
1614 km
Kettner Einpacker
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BICKEL H.K. 3-68 BICKEL H.K. 3-68 BICKEL H.K. 3-68
more images
3
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
BICKEL H.K. 3-68
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KUKA KUKA KR210/240 KRC4 on Track (3 to 15 m) KUKA KUKA KR210/240 KRC4 on Track (3 to 15 m) KUKA KUKA KR210/240 KRC4 on Track (3 to 15 m)
more images
3
Шпанија Poligono Ugaldeguren III, 48170, Vizcaya, Spain
2024 km
KUKA KUKA KR210/240 KRC4 on Track (3 to 15 m)
2012
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Tatabánya
712 km
Fisnar I&J 500 (1548)
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUKA KR 60 L45-3 KUKA KR 60 L45-3
more images
2
Германија Kürten
1526 km
KUKA KR 60 L45-3
2011
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kuka KR 60-3 Kuka KR 60-3
more images
2
Германија Borken
1611 km
Kuka KR 60-3
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Renishaw MP 3 Renishaw MP 3
more images
2
Холандија Zevenbergen
1714 km
Renishaw MP 3
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BICKEL H.K. 3-68 BICKEL H.K. 3-68
more images
2
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
BICKEL H.K. 3-68
1966
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
JANOME JR2400 JANOME JR2400 JANOME JR2400 JANOME JR2400 JANOME JR2400 JANOME JR2400 JANOME JR2400 JANOME JR2400 JANOME JR2400 JANOME JR2400
more images
10
Германија Gießen
1416 km
JANOME JR2400
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JANOME JR 2300 (1546) JANOME JR 2300 (1546) JANOME JR 2300 (1546) JANOME JR 2300 (1546) JANOME JR 2300 (1546) JANOME JR 2300 (1546)
more images
6
Унгарија Tatabánya
712 km
JANOME JR 2300 (1546)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kuka KR360-3 KRC4 Kuka KR360-3 KRC4 Kuka KR360-3 KRC4 Kuka KR360-3 KRC4 Kuka KR360-3 KRC4 Kuka KR360-3 KRC4
more images
6
Германија Elchingen
1189 km
Kuka KR360-3 KRC4
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kuka KR 30-3 Kuka KR 30-3
more images
2
Германија Borken
1611 km
Kuka KR 30-3
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Renishaw MP 3 Renishaw MP 3
more images
2
Холандија Zevenbergen
1714 km
Renishaw MP 3
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUKA KR60 KUKA KR60 KUKA KR60 KUKA KR60 KUKA KR60 KUKA KR60 KUKA KR60 KUKA KR60 KUKA KR60
more images
9
Словачка Myjava
860 km
KUKA KR60
2010
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kuka KR30-3 Kuka KR30-3 Kuka KR30-3 Kuka KR30-3 Kuka KR30-3
more images
5
Германија Ponitz
1254 km
Kuka KR30-3
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Magnescale DK812SALR, DK812SAVR, PL20C-3, X20DC11A6 Magnescale DK812SALR, DK812SAVR, PL20C-3, X20DC11A6 Magnescale DK812SALR, DK812SAVR, PL20C-3, X20DC11A6 Magnescale DK812SALR, DK812SAVR, PL20C-3, X20DC11A6 Magnescale DK812SALR, DK812SAVR, PL20C-3, X20DC11A6
more images
5
Словенија Todraž 20, 4224 Gorenja vas, Slovenia
786 km
Magnescale DK812SALR, DK812SAVR, PL20C-3, X20DC11A6
2017
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUKA Kuka KR60-3 KUKA Kuka KR60-3 KUKA Kuka KR60-3 KUKA Kuka KR60-3 KUKA Kuka KR60-3 KUKA Kuka KR60-3 KUKA Kuka KR60-3
more images
7
Германија Deutschland
1369 km
KUKA Kuka KR60-3
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SEPRO SR 4030 A3 VISUAL SEPRO SR 4030 A3 VISUAL SEPRO SR 4030 A3 VISUAL
more images
3
Франција Bellignat
1388 km
SEPRO SR 4030 A3 VISUAL
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Renishaw MP 3 Renishaw MP 3
more images
2
Холандија Zevenbergen
1714 km
Renishaw MP 3
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kuka KR60-3 KRC4 Kuka KR60-3 KRC4 Kuka KR60-3 KRC4 Kuka KR60-3 KRC4 Kuka KR60-3 KRC4 Kuka KR60-3 KRC4
more images
6
Германија Elchingen
1189 km
Kuka KR60-3 KRC4
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KUKA KR60 KUKA KR60 KUKA KR60 KUKA KR60 KUKA KR60 KUKA KR60
more images
6
Словачка Stara Myjava
863 km
KUKA KR60
2009
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kuka KUKA KR200-3
more images
1
Германија Deutschland
1369 km
Kuka KUKA KR200-3
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
YCM 3 machines for sale YCM 3 machines for sale YCM 3 machines for sale YCM 3 machines for sale YCM 3 machines for sale YCM 3 machines for sale YCM 3 machines for sale YCM 3 machines for sale YCM 3 machines for sale YCM 3 machines for sale YCM 3 machines for sale YCM 3 machines for sale YCM 3 machines for sale YCM 3 machines for sale
more images
14
Данска Langeskov
1734 km
YCM 3 machines for sale
2014
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FLUTEBOX MEGA 1400 3 PLY MEGA 1400 3 PLY FLUTEBOX MEGA 1400 3 PLY MEGA 1400 3 PLY FLUTEBOX MEGA 1400 3 PLY MEGA 1400 3 PLY
more images
3
Холандија Hoofddorp
1750 km
Corrugated Paperboard Production Line
FLUTEBOX MEGA 1400 3 PLY MEGA 1400 3 PLY
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KRAGARMREGAL H:400cm Fuß + 3 Ebenen MIT DACH & RÜCKWAND KRAGARMREGAL H:400cm Fuß + 3 Ebenen MIT DACH & RÜCKWAND KRAGARMREGAL H:400cm Fuß + 3 Ebenen MIT DACH & RÜCKWAND KRAGARMREGAL H:400cm Fuß + 3 Ebenen MIT DACH & RÜCKWAND KRAGARMREGAL H:400cm Fuß + 3 Ebenen MIT DACH & RÜCKWAND KRAGARMREGAL H:400cm Fuß + 3 Ebenen MIT DACH & RÜCKWAND
more images
6
Германија Wietmarschen
1631 km
KRAGARMREGAL H:400cm Fuß + 3 Ebenen MIT DACH & RÜCKWAND
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
3 Schubladen Innenhöhe 50-80-110 mm 3 Schubladen Innenhöhe 50-80-110 mm 3 Schubladen Innenhöhe 50-80-110 mm
more images
3
Германија Tönisvorst
1588 km
3 Schubladen Innenhöhe 50-80-110 mm
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Küenle 3 ph Motor 2710455503 90kW KDGN2W 280 M 4 NV Küenle 3 ph Motor 2710455503 90kW KDGN2W 280 M 4 NV
more images
2
Германија Eislingen/Fils
1230 km
Küenle 3 ph Motor 2710455503 90kW KDGN2W 280 M 4 NV
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZOTECH OWP 3 BIS ZOTECH OWP 3 BIS ZOTECH OWP 3 BIS ZOTECH OWP 3 BIS ZOTECH OWP 3 BIS ZOTECH OWP 3 BIS ZOTECH OWP 3 BIS ZOTECH OWP 3 BIS ZOTECH OWP 3 BIS ZOTECH OWP 3 BIS ZOTECH OWP 3 BIS ZOTECH OWP 3 BIS ZOTECH OWP 3 BIS ZOTECH OWP 3 BIS
more images
14
Полска Sierakowska Huta
1443 km
ZOTECH OWP 3 BIS
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wiertarka 3 wrzecionowa Wiertarka 3 wrzecionowa
more images
2
Полска Juszczyn
915 km
Wiertarka 3 wrzecionowa
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fortuna Brotchenpresse Divider Gr.3 Fortuna Brotchenpresse Divider Gr.3 Fortuna Brotchenpresse Divider Gr.3
more images
3
Холандија Utrecht
(Локација на дилерот)
1718 km
Fortuna Brotchenpresse Divider Gr.3
многу добро (користено)
Јавете се

Auction Conditions

The contractual language is German. The German version of these Auction Conditions shall prevail. The English version is for information purposes only.

 1. Auction goods are sold on behalf of and for the account of the seller cooperating with Machineseeker Group GmbH.
 2. All prices and bids are net prices and do not include VAT.
 3. Stated dismantling and loading costs are binding.
 4. All information is provided to the best of knowledge – Machineseeker Group GmbH generally recommends to inspect used machinery.
 5. Bidding is reserved for commercial buyers – sale exclusively to commercial buyers.
 6. The duration of an auction may be subject to change.
 7. By placing a bid, the prospective buyer declares herself/himself to be knowledgeable and informed with regards to auction good(s).
 8. Submitted direct or maximum bids are binding.
 9. Machineseeker Group GmbH reserves the right to examine incoming bids. Bids can be rejected or cancelled without providing reasons.
 10. The winning bid is designated at offer period end, conditional to the minimum price defined by the seller.
 11. In case of acceptance of a bid, Machineseeker Group GmbH charges an auction fee of 18,0 % net on the buyer’s net bid.
 12. The General Auction Terms of Machineseeker Group GmbH apply.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши