Crawler work platform
Platform Basket Spider 27.14

цена
аукција
Година на градба
2020
држава
Втора рака (целосно функционален)
Локација
Германија – Растојание: околу 1.041 км
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Crawler work platform
Производителот:
Platform Basket
модел:
Spider 27.14
Година на градба:
2020
држава:
многу добро (користено)
функционалност:
целосно функционален
Работно време:
250

ИСПОРАКА

Локација:
Bayern, Германија Германија – Растојание: околу 1.041 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
2.000 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:
монтажа и монтажа:

ОПИС

Only 250 operating hours.


TECHNICAL DETAILS

Working height: 27,00 m
Lateral reach: 15,00 m
Lifting capacity: 230 kg
Turning range: 360 degrees
Min. length in transport pos.: 6,71 m (5,93 m without basket)
Min. width in transport pos.: 0,89 m
Min. height in transport pos.: 1,99m
Basket dimensions: 1,8 x 0,8 m


EQUIPMENT

 • Radio remote control for all functions
 • Variable support
 • Automatic control of the lateral reach
 • Maximum stability in height
 • Abrasion resistant crawler tracks
 • Underlay plates
 • Anti-collision device on the basket
 • Working light
 • Electric emergency lowering
 • Larger support plates
 • Interchangeable work basket
 • Air/water connection in the work basket
 • 220/110 Vac sockets in the basket
 • Proportional and variable travel speeds
 • Dual sigma riser with teleboom and movable boom
 • hydr. adjustable track system
 • preparation for winch
 • White tracks

ДОКУМЕНТИ

8168930.pdf (PDF)

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
9 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A8168930
Референтен број:
AUC-230317
Ажурирање:
последен на 16.03.2023

Контакт

Max Fiene
Лице за контакт: Max Fiene
ИД на машината: 8168930
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
машина под напојување
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Германија Германија
Растојание: околу 1.042 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
Platform Basket spider 18.90 Pro Platform Basket spider 18.90 Pro Platform Basket spider 18.90 Pro Platform Basket spider 18.90 Pro Platform Basket spider 18.90 Pro Platform Basket spider 18.90 Pro Platform Basket spider 18.90 Pro Platform Basket spider 18.90 Pro Platform Basket spider 18.90 Pro Platform Basket spider 18.90 Pro Platform Basket spider 18.90 Pro Platform Basket spider 18.90 Pro Platform Basket spider 18.90 Pro Platform Basket spider 18.90 Pro Platform Basket spider 18.90 Pro
more images
15
Холандија Wijchen
1661 km
Platform Basket spider 18.90 Pro
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Platform Basket Spider 22.10 Platform Basket Spider 22.10 Platform Basket Spider 22.10 Platform Basket Spider 22.10 Platform Basket Spider 22.10 Platform Basket Spider 22.10
more images
6
Германија
1369 km
Platform Basket Spider 22.10
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Platform Basket Spider15.70 Platform Basket Spider15.70 Platform Basket Spider15.70 Platform Basket Spider15.70 Platform Basket Spider15.70
more images
5
Германија Bruckmühl
1043 km
Platform Basket Spider15.70
2023
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bruckmühl
1043 km
Platform Basket Spider13.80
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bruckmühl
1043 km
Platform Basket Spider13.80
2023
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bruckmühl
1043 km
Platform Basket RR9-200
2020
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bruckmühl
1043 km
Platform Basket RR9-200-E
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EASY LIFT R180 EASY LIFT R180 EASY LIFT R180 EASY LIFT R180 EASY LIFT R180 EASY LIFT R180 EASY LIFT R180 EASY LIFT R180 EASY LIFT R180 EASY LIFT R180 EASY LIFT R180 EASY LIFT R180 EASY LIFT R180 EASY LIFT R180
more images
14
Италија Zona Industriale Bellocchi
755 km
EASY LIFT R180
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EASY LIFT R130 EASY LIFT R130 EASY LIFT R130 EASY LIFT R130
more images
4
Италија Zona Industriale Bellocchi
755 km
EASY LIFT R130
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Teupen Leo 36 Teupen Leo 36 Teupen Leo 36 Teupen Leo 36 Teupen Leo 36
more images
5
Италија Zona Industriale Bellocchi
755 km
Teupen Leo 36
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Steel stairs with platform Steel stairs with platform Steel stairs with platform Steel stairs with platform Steel stairs with platform Steel stairs with platform
more images
6
Шведска Karlholmsbruk
(Локација на дилерот)
2122 km
Steel stairs with platform
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Dvorak Spider ILD01 Dvorak Spider ILD01 Dvorak Spider ILD01 Dvorak Spider ILD01 Dvorak Spider ILD01 Dvorak Spider ILD01
more images
6
Германија Stuttgart
1273 km
Dvorak Spider ILD01
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DAF XF 105.460 SSC ATE / Platform / Euro 5 / Intarde DAF XF 105.460 SSC ATE / Platform / Euro 5 / Intarde DAF XF 105.460 SSC ATE / Platform / Euro 5 / Intarde DAF XF 105.460 SSC ATE / Platform / Euro 5 / Intarde DAF XF 105.460 SSC ATE / Platform / Euro 5 / Intarde DAF XF 105.460 SSC ATE / Platform / Euro 5 / Intarde DAF XF 105.460 SSC ATE / Platform / Euro 5 / Intarde DAF XF 105.460 SSC ATE / Platform / Euro 5 / Intarde DAF XF 105.460 SSC ATE / Platform / Euro 5 / Intarde DAF XF 105.460 SSC ATE / Platform / Euro 5 / Intarde DAF XF 105.460 SSC ATE / Platform / Euro 5 / Intarde DAF XF 105.460 SSC ATE / Platform / Euro 5 / Intarde DAF XF 105.460 SSC ATE / Platform / Euro 5 / Intarde DAF XF 105.460 SSC ATE / Platform / Euro 5 / Intarde DAF XF 105.460 SSC ATE / Platform / Euro 5 / Intarde
more images
15
Холандија Giessen
1699 km
DAF XF 105.460 SSC ATE / Platform / Euro 5 / Intarde
2013
Втора рака
Класифицирана реклама
MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform
more images
15
Холандија Deventer
1667 km
MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform
2009
Втора рака
Класифицирана реклама
MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform
more images
15
Холандија Deventer
1667 km
MAN TGS 35.480 8x4 6 BL Change system Tipper/Platform
2009
Втора рака
Класифицирана реклама
Dinolift 120TN Dinolift 120TN Dinolift 120TN Dinolift 120TN Dinolift 120TN Dinolift 120TN Dinolift 120TN Dinolift 120TN Dinolift 120TN Dinolift 120TN Dinolift 120TN Dinolift 120TN
more images
12
Германија Weißenborn/Erzgebirge
1215 km
Dinolift 120TN
2014
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Edelstahl 595/1000/H313 mm Edelstahl 595/1000/H313 mm Edelstahl 595/1000/H313 mm Edelstahl 595/1000/H313 mm
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Edelstahl 595/1000/H313 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Manitou DACHDECKERBUHNE NC 1000 Manitou DACHDECKERBUHNE NC 1000 Manitou DACHDECKERBUHNE NC 1000 Manitou DACHDECKERBUHNE NC 1000
more images
4
Германија Crailsheim
1237 km
Manitou DACHDECKERBUHNE NC 1000
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Genie S-80 Genie S-80 Genie S-80 Genie S-80 Genie S-80 Genie S-80 Genie S-80 Genie S-80 Genie S-80 Genie S-80 Genie S-80 Genie S-80 Genie S-80 Genie S-80 Genie S-80
more images
15
Германија Breitenfelde
1570 km
Genie S-80
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fima Process Trockner TZT-1300 - Basket centrifuge Fima Process Trockner TZT-1300 - Basket centrifuge Fima Process Trockner TZT-1300 - Basket centrifuge Fima Process Trockner TZT-1300 - Basket centrifuge Fima Process Trockner TZT-1300 - Basket centrifuge
more images
5
Холандија Barneveld
1692 km
Fima Process Trockner TZT-1300 - Basket centrifuge
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other PIAF 1000 R Sonstige/Other PIAF 1000 R Sonstige/Other PIAF 1000 R Sonstige/Other PIAF 1000 R Sonstige/Other PIAF 1000 R Sonstige/Other PIAF 1000 R Sonstige/Other PIAF 1000 R Sonstige/Other PIAF 1000 R
more images
8
Германија Friedberg
1135 km
Sonstige/Other PIAF 1000 R
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Edelstahl verschiedene Abmessungen Edelstahl verschiedene Abmessungen Edelstahl verschiedene Abmessungen Edelstahl verschiedene Abmessungen Edelstahl verschiedene Abmessungen
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Edelstahl verschiedene Abmessungen
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Haulotte Haulotte
more images
2
Германија Hof
1230 km
Haulotte
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Genie Z-60/34 Genie Z-60/34 Genie Z-60/34 Genie Z-60/34 Genie Z-60/34 Genie Z-60/34 Genie Z-60/34 Genie Z-60/34 Genie Z-60/34 Genie Z-60/34 Genie Z-60/34 Genie Z-60/34 Genie Z-60/34 Genie Z-60/34
more images
14
Австрија Sankt Nikolai ob Draßling
756 km
Genie Z-60/34
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fima Process Trockner TZT-1300 - Basket centrifuge Fima Process Trockner TZT-1300 - Basket centrifuge Fima Process Trockner TZT-1300 - Basket centrifuge Fima Process Trockner TZT-1300 - Basket centrifuge Fima Process Trockner TZT-1300 - Basket centrifuge
more images
5
Холандија Barneveld
1692 km
Fima Process Trockner TZT-1300 - Basket centrifuge
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
JLG Toucan 10 E JLG Toucan 10 E JLG Toucan 10 E JLG Toucan 10 E JLG Toucan 10 E JLG Toucan 10 E JLG Toucan 10 E JLG Toucan 10 E
more images
8
Германија Friedberg
1135 km
JLG Toucan 10 E
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Herbert Nagel 500 kg Herbert Nagel 500 kg Herbert Nagel 500 kg Herbert Nagel 500 kg Herbert Nagel 500 kg
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Herbert Nagel 500 kg
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 PLUS power Spider mini excavator PLUS power Spider mini excavator PLUS power Spider mini excavator PLUS power Spider mini excavator PLUS power Spider mini excavator PLUS power Spider mini excavator PLUS power Spider mini excavator PLUS power Spider mini excavator PLUS power Spider mini excavator PLUS power Spider mini excavator PLUS power Spider mini excavator PLUS power Spider mini excavator PLUS power Spider mini excavator PLUS power Spider mini excavator PLUS power Spider mini excavator
more images
15
Холандија Luttenberg
1669 km
PLUS power Spider mini excavator
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m
more images
15
Германија Oelsnitz/Vogtl.
1226 km
Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Krauss Maffei HZ 125/3.2 Si - Basket centrifuge Krauss Maffei HZ 125/3.2 Si - Basket centrifuge Krauss Maffei HZ 125/3.2 Si - Basket centrifuge Krauss Maffei HZ 125/3.2 Si - Basket centrifuge Krauss Maffei HZ 125/3.2 Si - Basket centrifuge
more images
5
Холандија Barneveld
1692 km
Krauss Maffei HZ 125/3.2 Si - Basket centrifuge
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Manitou 170 AETJ L Gelenkteleskopbühne Elektro 16,90m Arbe Manitou 170 AETJ L Gelenkteleskopbühne Elektro 16,90m Arbe Manitou 170 AETJ L Gelenkteleskopbühne Elektro 16,90m Arbe Manitou 170 AETJ L Gelenkteleskopbühne Elektro 16,90m Arbe
more images
4
Германија Weißenfels
1304 km
Manitou 170 AETJ L Gelenkteleskopbühne Elektro 16,90m Arbe
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Trepel E 20/16/ U Trepel E 20/16/ U Trepel E 20/16/ U
more images
3
Германија
1369 km
Trepel E 20/16/ U
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m
more images
15
Германија Oelsnitz/Vogtl.
1226 km
Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Manitou 170 AETJ L Gelenkteleskopbühne Elektro 16,90m Arbe Manitou 170 AETJ L Gelenkteleskopbühne Elektro 16,90m Arbe Manitou 170 AETJ L Gelenkteleskopbühne Elektro 16,90m Arbe Manitou 170 AETJ L Gelenkteleskopbühne Elektro 16,90m Arbe
more images
4
Германија Weißenfels
1304 km
Manitou 170 AETJ L Gelenkteleskopbühne Elektro 16,90m Arbe
2020
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m
more images
15
Германија Oelsnitz/Vogtl.
1226 km
Genie GS 1932, Scherenarbeitsbühne 8 m
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Manitou 170 AETJ L Gelenkteleskopbühne Elektro 16,90m Arbe Manitou 170 AETJ L Gelenkteleskopbühne Elektro 16,90m Arbe Manitou 170 AETJ L Gelenkteleskopbühne Elektro 16,90m Arbe
more images
3
Германија Weißenfels
1304 km
Manitou 170 AETJ L Gelenkteleskopbühne Elektro 16,90m Arbe
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Skyjack Skyjack SJ86 T Teleskoparbeitsbühne Diesel 28,2m A Skyjack Skyjack SJ86 T Teleskoparbeitsbühne Diesel 28,2m A Skyjack Skyjack SJ86 T Teleskoparbeitsbühne Diesel 28,2m A Skyjack Skyjack SJ86 T Teleskoparbeitsbühne Diesel 28,2m A
more images
4
Германија Weißenfels
1304 km
Skyjack Skyjack SJ86 T Teleskoparbeitsbühne Diesel 28,2m A
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Manitou 170 AETJ L Gelenkteleskopbühne Elektro 16,90m Arbe Manitou 170 AETJ L Gelenkteleskopbühne Elektro 16,90m Arbe Manitou 170 AETJ L Gelenkteleskopbühne Elektro 16,90m Arbe Manitou 170 AETJ L Gelenkteleskopbühne Elektro 16,90m Arbe
more images
4
Германија Weißenfels
1304 km
Manitou 170 AETJ L Gelenkteleskopbühne Elektro 16,90m Arbe
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Manitou 150 AETJ-C 3D Gelenkteleskopbühne Elektro 15m Arbe Manitou 150 AETJ-C 3D Gelenkteleskopbühne Elektro 15m Arbe Manitou 150 AETJ-C 3D Gelenkteleskopbühne Elektro 15m Arbe
more images
3
Германија Weißenfels
1304 km
Manitou 150 AETJ-C 3D Gelenkteleskopbühne Elektro 15m Arbe
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Manitou 150 AETJ-C 3D Gelenkteleskopbühne Elektro 15m Arbe Manitou 150 AETJ-C 3D Gelenkteleskopbühne Elektro 15m Arbe Manitou 150 AETJ-C 3D Gelenkteleskopbühne Elektro 15m Arbe Manitou 150 AETJ-C 3D Gelenkteleskopbühne Elektro 15m Arbe
more images
4
Германија Weißenfels
1304 km
Manitou 150 AETJ-C 3D Gelenkteleskopbühne Elektro 15m Arbe
2020
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Manitou 150 AETJ-C 3D Gelenkteleskopbühne Elektro 15m Arbe Manitou 150 AETJ-C 3D Gelenkteleskopbühne Elektro 15m Arbe Manitou 150 AETJ-C 3D Gelenkteleskopbühne Elektro 15m Arbe
more images
3
Германија Weißenfels
1304 km
Manitou 150 AETJ-C 3D Gelenkteleskopbühne Elektro 15m Arbe
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro
more images
5
Германија Weißenfels
1304 km
Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro
more images
4
Германија Weißenfels
1304 km
Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro
more images
4
Германија Weißenfels
1304 km
Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Skyjack Skyjack SJIII3226 Scherenarbeitsbühne Elektro Skyjack Skyjack SJIII3226 Scherenarbeitsbühne Elektro Skyjack Skyjack SJIII3226 Scherenarbeitsbühne Elektro Skyjack Skyjack SJIII3226 Scherenarbeitsbühne Elektro
more images
4
Германија Weißenfels
1304 km
Skyjack Skyjack SJIII3226 Scherenarbeitsbühne Elektro
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro
more images
4
Германија Weißenfels
1304 km
Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro
more images
3
Германија Weißenfels
1304 km
Skyjack Skyjack SJIII3219 Scherenarbeitsbühne Elektro
2017
Втора рака
Јавете се