Vertical conveyor
Qimarox Prorunner MK5

цена
аукција
Година на градба
2014
држава
Втора рака (целосно функционален)
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Vertical conveyor
Производителот:
Qimarox
модел:
Prorunner MK5
Број на машина:
mk5 XL 1409763 QS 40583
Година на градба:
2014
држава:
Втора рака
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Niedersachsen, Германија Германија – Растојание: околу 1.633 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
EXW
Трошоци за расклопување и товарење:
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

Type: 06 S/M99 99/M99 99/E1
Provision: free loadedTECHNICAL DETAILS
Power conveyor: 4x 0.032 kW
Weight conveyor: 638 kg
Maximum load: 120 kg
Normal capacity: 1,000 pieces/hour
Total weight of conveyor + load: 1237 kg
Number of carriers: 8
Maximum carrier load: 30 kg
Dispensing height: approx. 6 mMACHINE DETAILS
Power supply: 3 X 400V; 50HZ
Rated power: 1.10 kW
Weight: 1875 kg
Length: 6,910 mm
Width : 1,370 mm
Depth: 0.380 mmОгласот беше преведен автоматски. Можни се грешки во преводот.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A13799443
Референтен број:
AUC-2311070
Ажурирање:
последен на 14.11.2023

Контакт

Kai Achtermann
Лице за контакт: Kai Achtermann
ИД на машината: 13799443
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
машина под напојување
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Германија Германија
Растојание: околу 1.633 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
аукција
Аукцијата заврши
Qimarox Prorunner MK5
Класифицирана реклама
Qimarox Prorunner mk5 Qimarox Prorunner mk5 Qimarox Prorunner mk5 Qimarox Prorunner mk5 Qimarox Prorunner mk5 Qimarox Prorunner mk5 Qimarox Prorunner mk5 Qimarox Prorunner mk5 Qimarox Prorunner mk5 Qimarox Prorunner mk5 Qimarox Prorunner mk5 Qimarox Prorunner mk5 Qimarox Prorunner mk5 Qimarox Prorunner mk5 Qimarox Prorunner mk5
more images
Германија Nordhorn
1.633 km
Qimarox Prorunner mk5
Јавете се
Класифицирана реклама
Röhm Bruckner MK5 Röhm Bruckner MK5 Röhm Bruckner MK5 Röhm Bruckner MK5 Röhm Bruckner MK5 Röhm Bruckner MK5 Röhm Bruckner MK5 Röhm Bruckner MK5 Röhm Bruckner MK5 Röhm Bruckner MK5 Röhm Bruckner MK5 Röhm Bruckner MK5 Röhm Bruckner MK5
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
Röhm Bruckner MK5
Јавете се
Класифицирана реклама
Computermatic MK 5 Computermatic MK 5 Computermatic MK 5 Computermatic MK 5 Computermatic MK 5 Computermatic MK 5 Computermatic MK 5
more images
Естонија Tõrva
1.849 km
Computermatic MK 5
Јавете се
Класифицирана реклама
mitlaufende Körnerspitze MK 5 mitlaufende Körnerspitze MK 5 mitlaufende Körnerspitze MK 5 mitlaufende Körnerspitze MK 5
more images
Германија Tönisvorst
1.588 km
mitlaufende Körnerspitze MK 5
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt MK5 unbekannt MK5 unbekannt MK5 unbekannt MK5
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
unbekannt MK5
Јавете се
Класифицирана реклама
MK 5 50 - 200 mm MK 5 50 - 200 mm
more images
Германија Tönisvorst
(Локација на дилерот)
1.589 km
MK 5 50 - 200 mm
Јавете се
Класифицирана реклама
Kromschröder MK 5 Kromschröder MK 5 Kromschröder MK 5 Kromschröder MK 5 Kromschröder MK 5
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
Kromschröder MK 5
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Adapter SK50/MK5 unbekannt Adapter SK50/MK5 unbekannt Adapter SK50/MK5 unbekannt Adapter SK50/MK5 unbekannt Adapter SK50/MK5 unbekannt Adapter SK50/MK5
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
unbekannt Adapter SK50/MK5
Јавете се
Класифицирана реклама
ABW MK5 ABW MK5 ABW MK5 ABW MK5 ABW MK5
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
ABW MK5
Јавете се
Класифицирана реклама
AUTAL MK5 AUTAL MK5 AUTAL MK5 AUTAL MK5 AUTAL MK5
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
AUTAL MK5
Јавете се
Класифицирана реклама
ABW MK5 ABW MK5 ABW MK5 ABW MK5
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
ABW MK5
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt MK5 unbekannt MK5 unbekannt MK5 unbekannt MK5 unbekannt MK5
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
unbekannt MK5
Јавете се
Класифицирана реклама
R&E MK5 R&E MK5 R&E MK5 R&E MK5 R&E MK5
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
R&E MK5
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt MK5 unbekannt MK5 unbekannt MK5 unbekannt MK5
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
unbekannt MK5
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW ABW MK5 WMW ABW MK5 WMW ABW MK5 WMW ABW MK5 WMW ABW MK5 WMW ABW MK5 WMW ABW MK5 WMW ABW MK5 WMW ABW MK5 WMW ABW MK5
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
WMW ABW MK5
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt MK5 unbekannt MK5 unbekannt MK5 unbekannt MK5 unbekannt MK5 unbekannt MK5 unbekannt MK5 unbekannt MK5 unbekannt MK5 unbekannt MK5 unbekannt MK5
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
unbekannt MK5
Јавете се
Класифицирана реклама
Walter MK5 Walter MK5 Walter MK5 Walter MK5 Walter MK5
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
Walter MK5
Јавете се
Класифицирана реклама
ABW MK5 ABW MK5 ABW MK5 ABW MK5 ABW MK5
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
ABW MK5
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt MK5 unbekannt MK5 unbekannt MK5 unbekannt MK5
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
unbekannt MK5
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt MK5 unbekannt MK5 unbekannt MK5
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
unbekannt MK5
Јавете се
Класифицирана реклама
Bruckner MK5 Ø 50/120 mm Bruckner MK5 Ø 50/120 mm Bruckner MK5 Ø 50/120 mm Bruckner MK5 Ø 50/120 mm Bruckner MK5 Ø 50/120 mm Bruckner MK5 Ø 50/120 mm
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
Bruckner MK5 Ø 50/120 mm
Јавете се
Класифицирана реклама
 Swift-Cut Pro MK5 Swift-Cut Pro MK5 Swift-Cut Pro MK5 Swift-Cut Pro MK5 Swift-Cut Pro MK5 Swift-Cut Pro MK5 Swift-Cut Pro MK5 Swift-Cut Pro MK5 Swift-Cut Pro MK5 Swift-Cut Pro MK5 Swift-Cut Pro MK5 Swift-Cut Pro MK5 Swift-Cut Pro MK5 Swift-Cut Pro MK5
more images
Германија Neckarsulm
1.287 km
Swift-Cut Pro MK5
Јавете се
Класифицирана реклама
Defensor Mk5 Visual Doppeleinheit gross 80 Defensor Mk5 Visual Doppeleinheit gross 80 Defensor Mk5 Visual Doppeleinheit gross 80 Defensor Mk5 Visual Doppeleinheit gross 80
more images
Германија Borken
1.603 km
Defensor Mk5 Visual Doppeleinheit gross 80
Јавете се
Класифицирана реклама
Howden MK5XRV 204\110 MK5XRV204/145 Howden MK5XRV 204\110 MK5XRV204/145 Howden MK5XRV 204\110 MK5XRV204/145 Howden MK5XRV 204\110 MK5XRV204/145 Howden MK5XRV 204\110 MK5XRV204/145 Howden MK5XRV 204\110 MK5XRV204/145 Howden MK5XRV 204\110 MK5XRV204/145 Howden MK5XRV 204\110 MK5XRV204/145 Howden MK5XRV 204\110 MK5XRV204/145 Howden MK5XRV 204\110 MK5XRV204/145
more images
Литванија Klaipėda
1.570 km
Howden MK5XRV 204\110 MK5XRV204/145
Јавете се
Класифицирана реклама
Sassex, Bilz Sassex, Bilz Sassex, Bilz
more images
Германија Sonsbeck
1.616 km
Sassex, Bilz
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt MK5 Ø 84mm unbekannt MK5 Ø 84mm unbekannt MK5 Ø 84mm unbekannt MK5 Ø 84mm unbekannt MK5 Ø 84mm unbekannt MK5 Ø 84mm unbekannt MK5 Ø 84mm
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
unbekannt MK5 Ø 84mm
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW ZN 205 MK5 WMW ZN 205 MK5 WMW ZN 205 MK5 WMW ZN 205 MK5 WMW ZN 205 MK5 WMW ZN 205 MK5 WMW ZN 205 MK5 WMW ZN 205 MK5 WMW ZN 205 MK5 WMW ZN 205 MK5 WMW ZN 205 MK5
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
WMW ZN 205 MK5
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt MK5 Ø 100 mm unbekannt MK5 Ø 100 mm unbekannt MK5 Ø 100 mm unbekannt MK5 Ø 100 mm unbekannt MK5 Ø 100 mm
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
unbekannt MK5 Ø 100 mm
Јавете се
Класифицирана реклама
Bokö 2005 MK5 Bokö 2005 MK5 Bokö 2005 MK5 Bokö 2005 MK5 Bokö 2005 MK5 Bokö 2005 MK5
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
Bokö 2005 MK5
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW ZN 205 MK5 WMW ZN 205 MK5 WMW ZN 205 MK5 WMW ZN 205 MK5 WMW ZN 205 MK5
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
WMW ZN 205 MK5
Јавете се
Класифицирана реклама
Röhm 173 MK5 Röhm 173 MK5 Röhm 173 MK5 Röhm 173 MK5 Röhm 173 MK5 Röhm 173 MK5
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
Röhm 173 MK5
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Wellengrößen 25-180 mm unbekannt Wellengrößen 25-180 mm unbekannt Wellengrößen 25-180 mm unbekannt Wellengrößen 25-180 mm
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
unbekannt Wellengrößen 25-180 mm
Јавете се
Класифицирана реклама
ABM Adapter MK5/2 ABM Adapter MK5/2 ABM Adapter MK5/2 ABM Adapter MK5/2 ABM Adapter MK5/2
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
ABM Adapter MK5/2
Јавете се
Класифицирана реклама
ABM Adapter MK5/3 ABM Adapter MK5/3 ABM Adapter MK5/3 ABM Adapter MK5/3 ABM Adapter MK5/3 ABM Adapter MK5/3 ABM Adapter MK5/3 ABM Adapter MK5/3 ABM Adapter MK5/3
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
ABM Adapter MK5/3
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW ABW MK5 mit Aufnahmebohrung WMW ABW MK5 mit Aufnahmebohrung WMW ABW MK5 mit Aufnahmebohrung WMW ABW MK5 mit Aufnahmebohrung WMW ABW MK5 mit Aufnahmebohrung WMW ABW MK5 mit Aufnahmebohrung
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
WMW ABW MK5 mit Aufnahmebohrung
Јавете се
Класифицирана реклама
ABM Adapter MK5/4 ABM Adapter MK5/4 ABM Adapter MK5/4 ABM Adapter MK5/4 ABM Adapter MK5/4
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
ABM Adapter MK5/4
Јавете се
Класифицирана реклама
AGW Bocklenberg Ø 59 mm Mk5 DIN 219 AGW Bocklenberg Ø 59 mm Mk5 DIN 219 AGW Bocklenberg Ø 59 mm Mk5 DIN 219 AGW Bocklenberg Ø 59 mm Mk5 DIN 219 AGW Bocklenberg Ø 59 mm Mk5 DIN 219
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
AGW Bocklenberg Ø 59 mm Mk5 DIN 219
Јавете се
Класифицирана реклама
Röhm MK5 110 H Röhm MK5 110 H Röhm MK5 110 H Röhm MK5 110 H Röhm MK5 110 H Röhm MK5 110 H Röhm MK5 110 H Röhm MK5 110 H Röhm MK5 110 H Röhm MK5 110 H
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
Röhm MK5 110 H
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt MK5 MK4 unbekannt MK5 MK4 unbekannt MK5 MK4 unbekannt MK5 MK4
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
unbekannt MK5 MK4
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Ø 70 mm mit Kühlmitteleinrichtung unbekannt Ø 70 mm mit Kühlmitteleinrichtung unbekannt Ø 70 mm mit Kühlmitteleinrichtung unbekannt Ø 70 mm mit Kühlmitteleinrichtung unbekannt Ø 70 mm mit Kühlmitteleinrichtung unbekannt Ø 70 mm mit Kühlmitteleinrichtung
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
unbekannt Ø 70 mm mit Kühlmitteleinrichtung
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW ABW MK5 abgeflacht WMW ABW MK5 abgeflacht WMW ABW MK5 abgeflacht WMW ABW MK5 abgeflacht WMW ABW MK5 abgeflacht
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
WMW ABW MK5 abgeflacht
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Adapter MK5/4 unbekannt Adapter MK5/4 unbekannt Adapter MK5/4
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
unbekannt Adapter MK5/4
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Adapter SK50/MK2-MK5 unbekannt Adapter SK50/MK2-MK5 unbekannt Adapter SK50/MK2-MK5 unbekannt Adapter SK50/MK2-MK5
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
unbekannt Adapter SK50/MK2-MK5
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Adapter MK5 / SK50 unbekannt Adapter MK5 / SK50 unbekannt Adapter MK5 / SK50 unbekannt Adapter MK5 / SK50
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
unbekannt Adapter MK5 / SK50
Јавете се
Класифицирана реклама
Loewe MK5 32 x 75 1/T ECMO Loewe MK5 32 x 75 1/T ECMO Loewe MK5 32 x 75 1/T ECMO Loewe MK5 32 x 75 1/T ECMO Loewe MK5 32 x 75 1/T ECMO Loewe MK5 32 x 75 1/T ECMO Loewe MK5 32 x 75 1/T ECMO
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
Loewe MK5 32 x 75 1/T ECMO
Јавете се
Класифицирана реклама
Stankoimport 36642.M50 Stankoimport 36642.M50 Stankoimport 36642.M50 Stankoimport 36642.M50 Stankoimport 36642.M50
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
Stankoimport 36642.M50
Јавете се
Класифицирана реклама
ROTOX SMK506 6K/ ZOR941 / EPA472 WT ROTOX SMK506 6K/ ZOR941 / EPA472 WT ROTOX SMK506 6K/ ZOR941 / EPA472 WT ROTOX SMK506 6K/ ZOR941 / EPA472 WT ROTOX SMK506 6K/ ZOR941 / EPA472 WT ROTOX SMK506 6K/ ZOR941 / EPA472 WT ROTOX SMK506 6K/ ZOR941 / EPA472 WT ROTOX SMK506 6K/ ZOR941 / EPA472 WT ROTOX SMK506 6K/ ZOR941 / EPA472 WT ROTOX SMK506 6K/ ZOR941 / EPA472 WT ROTOX SMK506 6K/ ZOR941 / EPA472 WT ROTOX SMK506 6K/ ZOR941 / EPA472 WT ROTOX SMK506 6K/ ZOR941 / EPA472 WT ROTOX SMK506 6K/ ZOR941 / EPA472 WT ROTOX SMK506 6K/ ZOR941 / EPA472 WT
more images
Шпанија Rivas-Vaciamadrid
2.121 km
ROTOX SMK506 6K/ ZOR941 / EPA472 WT
Јавете се
Класифицирана реклама
Белгија Stabroek
1.709 km
Grove GMK 5130-2
Јавете се
Класифицирана реклама
ILLIG RDM K 50 MIT INLINE EXTRUDER ILLIG RDM K 50 MIT INLINE EXTRUDER ILLIG RDM K 50 MIT INLINE EXTRUDER ILLIG RDM K 50 MIT INLINE EXTRUDER ILLIG RDM K 50 MIT INLINE EXTRUDER ILLIG RDM K 50 MIT INLINE EXTRUDER ILLIG RDM K 50 MIT INLINE EXTRUDER ILLIG RDM K 50 MIT INLINE EXTRUDER ILLIG RDM K 50 MIT INLINE EXTRUDER ILLIG RDM K 50 MIT INLINE EXTRUDER ILLIG RDM K 50 MIT INLINE EXTRUDER ILLIG RDM K 50 MIT INLINE EXTRUDER ILLIG RDM K 50 MIT INLINE EXTRUDER ILLIG RDM K 50 MIT INLINE EXTRUDER ILLIG RDM K 50 MIT INLINE EXTRUDER
more images
Швајцарија Arbon
1.175 km
ILLIG RDM K 50 MIT INLINE EXTRUDER
Јавете се