Machining center
Röders Tec RXP 800 Linear

цена
аукција
Година на градба
2005
држава
Втора рака (целосно функционален)
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Machining center
Производителот:
Röders Tec
модел:
RXP 800 Linear
Година на градба:
2005
држава:
многу добро (користено)
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија – Растојание: околу 1.558 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
1.000,00 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

TECHNICAL DETAILS


Strokes
X: 800 mm
Y: 600 mm
Z: 460 mm


Cone: HSK 50
Revolutions: 36,000 rpm


Speed X, Y and Z: 80,000 mm/minОгласот беше преведен автоматски. Можни се грешки во преводот.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A14733850
Референтен број:
AUC-2401136
Ажурирање:
последен на 01.02.2024

Контакт

Kai Achtermann
Лице за контакт: Kai Achtermann
ИД на машината: 14733850
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Португалија Португалија
Растојание: околу 2.528 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
Röders Tec RXP 800 Linear Röders Tec RXP 800 Linear Röders Tec RXP 800 Linear
more images
Германија Selm
1.558 km
Röders Tec RXP 800 Linear
Јавете се
Класифицирана реклама
Röders Tec RXP 1000 S Röders Tec RXP 1000 S
more images
Португалија Vieira de Leiria
2.581 km
Röders Tec RXP 1000 S
Јавете се
Класифицирана реклама
Röders TEC RXP 500 Röders TEC RXP 500 Röders TEC RXP 500 Röders TEC RXP 500 Röders TEC RXP 500 Röders TEC RXP 500 Röders TEC RXP 500
more images
Германија Germany
1.369 km
Röders TEC RXP 500
Јавете се
Класифицирана реклама
Röders Tec RXP 601 DSH Röders Tec RXP 601 DSH Röders Tec RXP 601 DSH Röders Tec RXP 601 DSH Röders Tec RXP 601 DSH Röders Tec RXP 601 DSH
more images
Германија Celle
1.505 km
Röders Tec RXP 601 DSH
Јавете се
Класифицирана реклама
Röders Tec RXP 500 Röders Tec RXP 500 Röders Tec RXP 500 Röders Tec RXP 500 Röders Tec RXP 500 Röders Tec RXP 500 Röders Tec RXP 500 Röders Tec RXP 500 Röders Tec RXP 500 Röders Tec RXP 500 Röders Tec RXP 500
more images
Хрватска Croacia
657 km
Röders Tec RXP 500
Јавете се
Класифицирана реклама
Röders Tec RXP 600 DSH 5 Röders Tec RXP 600 DSH 5 Röders Tec RXP 600 DSH 5 Röders Tec RXP 600 DSH 5 Röders Tec RXP 600 DSH 5 Röders Tec RXP 600 DSH 5 Röders Tec RXP 600 DSH 5 Röders Tec RXP 600 DSH 5 Röders Tec RXP 600 DSH 5 Röders Tec RXP 600 DSH 5
more images
Франција Oyonnax
1.387 km
Röders Tec RXP 600 DSH 5
Јавете се
Класифицирана реклама
Röders Tec RXP800DSH
more images
Германија Soltau
1.547 km
Röders Tec RXP800DSH
Јавете се
Класифицирана реклама
Röders Tec RXP800DS Röders Tec RXP800DS
more images
Германија Soltau
1.547 km
Röders Tec RXP800DS
Јавете се
Класифицирана реклама
Röders Tec RXP800
more images
Германија Soltau
1.547 km
Röders Tec RXP800
Јавете се
Класифицирана реклама
Röders TEC RXU 1001 Röders TEC RXU 1001 Röders TEC RXU 1001 Röders TEC RXU 1001 Röders TEC RXU 1001 Röders TEC RXU 1001
more images
Германија Germany
1.369 km
Röders TEC RXU 1001
Јавете се
Класифицирана реклама
Röders Tec RXD5
more images
Германија Soltau
1.547 km
Röders Tec RXD5
Јавете се
Класифицирана реклама
röders TEC RPX 500 röders TEC RPX 500 röders TEC RPX 500 röders TEC RPX 500 röders TEC RPX 500
more images
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1.365 km
röders TEC RPX 500
Јавете се
Класифицирана реклама
Röders Tec RXU1000DSH Röders Tec RXU1000DSH Röders Tec RXU1000DSH Röders Tec RXU1000DSH Röders Tec RXU1000DSH Röders Tec RXU1000DSH Röders Tec RXU1000DSH Röders Tec RXU1000DSH
more images
Германија Soltau
1.547 km
Röders Tec RXU1000DSH
Јавете се
Класифицирана реклама
Röders Tec RXD5
more images
Германија Soltau
1.547 km
Röders Tec RXD5
Јавете се
Класифицирана реклама
NTN SNR AXDL160SNG2525-D-800-1100-E0-00XX-Y-A, AXDL160S NTN SNR AXDL160SNG2525-D-800-1100-E0-00XX-Y-A, AXDL160S NTN SNR AXDL160SNG2525-D-800-1100-E0-00XX-Y-A, AXDL160S NTN SNR AXDL160SNG2525-D-800-1100-E0-00XX-Y-A, AXDL160S NTN SNR AXDL160SNG2525-D-800-1100-E0-00XX-Y-A, AXDL160S NTN SNR AXDL160SNG2525-D-800-1100-E0-00XX-Y-A, AXDL160S NTN SNR AXDL160SNG2525-D-800-1100-E0-00XX-Y-A, AXDL160S NTN SNR AXDL160SNG2525-D-800-1100-E0-00XX-Y-A, AXDL160S NTN SNR AXDL160SNG2525-D-800-1100-E0-00XX-Y-A, AXDL160S
more images
Германија Dresden
1.214 km
NTN SNR AXDL160SNG2525-D-800-1100-E0-00XX-Y-A, AXDL160S
Јавете се
Класифицирана реклама
TR Electronic LP 38 /800, 307-01124 TR Electronic LP 38 /800, 307-01124 TR Electronic LP 38 /800, 307-01124 TR Electronic LP 38 /800, 307-01124 TR Electronic LP 38 /800, 307-01124
more images
Унгарија Kiskunlacháza
658 km
TR Electronic LP 38 /800, 307-01124
Јавете се
Класифицирана реклама
ROEDERS RXP601DSH ROEDERS RXP601DSH ROEDERS RXP601DSH ROEDERS RXP601DSH ROEDERS RXP601DSH ROEDERS RXP601DSH
more images
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
ROEDERS RXP601DSH
Јавете се
Класифицирана реклама
DGM Environmental Technologies DGH 600/800 DGM Environmental Technologies DGH 600/800 DGM Environmental Technologies DGH 600/800 DGM Environmental Technologies DGH 600/800 DGM Environmental Technologies DGH 600/800
more images
Обединето Кралство Newton Aycliffe
2.240 km
DGM Environmental Technologies DGH 600/800
Јавете се
Класифицирана реклама
Demag Ergotech Compact 800/420-200 Demag Ergotech Compact 800/420-200 Demag Ergotech Compact 800/420-200 Demag Ergotech Compact 800/420-200 Demag Ergotech Compact 800/420-200 Demag Ergotech Compact 800/420-200 Demag Ergotech Compact 800/420-200 Demag Ergotech Compact 800/420-200 Demag Ergotech Compact 800/420-200 Demag Ergotech Compact 800/420-200 Demag Ergotech Compact 800/420-200 Demag Ergotech Compact 800/420-200 Demag Ergotech Compact 800/420-200 Demag Ergotech Compact 800/420-200 Demag Ergotech Compact 800/420-200
more images
Полска Łódź
1.150 km
Demag Ergotech Compact 800/420-200
Јавете се
Класифицирана реклама
Dosiertechnik UR 800/1500-S Dosiertechnik UR 800/1500-S
more images
Германија Ilsfeld
1.279 km
Dosiertechnik UR 800/1500-S
Јавете се
Класифицирана реклама
Griptech RG2-20-800-450 Griptech RG2-20-800-450 Griptech RG2-20-800-450
more images
Полска Strzałkowo
1.228 km
Griptech RG2-20-800-450
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Kalety
1.020 km
WANROOETECH PNQF-800
Јавете се
Класифицирана реклама
Briquetting Technology PellTech Briquetting Technology PellTech Briquetting Technology PellTech Briquetting Technology PellTech
more images
Романија București
467 km
Briquetting Technology PellTech
Јавете се
Класифицирана реклама
Demag Ergotech  Viva 800-310 Demag Ergotech  Viva 800-310 Demag Ergotech  Viva 800-310 Demag Ergotech  Viva 800-310 Demag Ergotech  Viva 800-310 Demag Ergotech  Viva 800-310 Demag Ergotech  Viva 800-310
more images
Полска Łódź
1.150 km
Demag Ergotech Viva 800-310
Јавете се
Класифицирана реклама
Laue Cleaning Technology GmbH HTW 800 Basic Laue Cleaning Technology GmbH HTW 800 Basic Laue Cleaning Technology GmbH HTW 800 Basic Laue Cleaning Technology GmbH HTW 800 Basic Laue Cleaning Technology GmbH HTW 800 Basic Laue Cleaning Technology GmbH HTW 800 Basic Laue Cleaning Technology GmbH HTW 800 Basic Laue Cleaning Technology GmbH HTW 800 Basic Laue Cleaning Technology GmbH HTW 800 Basic Laue Cleaning Technology GmbH HTW 800 Basic Laue Cleaning Technology GmbH HTW 800 Basic Laue Cleaning Technology GmbH HTW 800 Basic Laue Cleaning Technology GmbH HTW 800 Basic Laue Cleaning Technology GmbH HTW 800 Basic Laue Cleaning Technology GmbH HTW 800 Basic
more images
Германија Porta Westfalica
1.529 km
Laue Cleaning Technology GmbH HTW 800 Basic
Јавете се
Класифицирана реклама
Griptech RG2-20-800-450 Griptech RG2-20-800-450 Griptech RG2-20-800-450
more images
Полска Strzałkowo
1.228 km
Griptech RG2-20-800-450
Јавете се
Класифицирана реклама
S&F GmbH - Siebmaschinen u Fördertechnik ASM-800 S&F GmbH - Siebmaschinen u Fördertechnik ASM-800 S&F GmbH - Siebmaschinen u Fördertechnik ASM-800 S&F GmbH - Siebmaschinen u Fördertechnik ASM-800 S&F GmbH - Siebmaschinen u Fördertechnik ASM-800 S&F GmbH - Siebmaschinen u Fördertechnik ASM-800 S&F GmbH - Siebmaschinen u Fördertechnik ASM-800 S&F GmbH - Siebmaschinen u Fördertechnik ASM-800 S&F GmbH - Siebmaschinen u Fördertechnik ASM-800 S&F GmbH - Siebmaschinen u Fördertechnik ASM-800 S&F GmbH - Siebmaschinen u Fördertechnik ASM-800
more images
Германија Grünkraut
1.174 km
S&F GmbH - Siebmaschinen u Fördertechnik ASM-800
Јавете се
Класифицирана реклама
RHS Elektrotechnik GmbH TS 800 RHS Elektrotechnik GmbH TS 800 RHS Elektrotechnik GmbH TS 800 RHS Elektrotechnik GmbH TS 800 RHS Elektrotechnik GmbH TS 800 RHS Elektrotechnik GmbH TS 800
more images
Германија Bad Dürkheim
1.369 km
RHS Elektrotechnik GmbH TS 800
Јавете се
Класифицирана реклама
Bartontech 800 Schort Bartontech 800 Schort Bartontech 800 Schort Bartontech 800 Schort Bartontech 800 Schort Bartontech 800 Schort Bartontech 800 Schort
more images
Полска Zielonka
1.348 km
Bartontech 800 Schort
Јавете се
Класифицирана реклама
Protec KT 2000 800 Ampere Protec KT 2000 800 Ampere Protec KT 2000 800 Ampere Protec KT 2000 800 Ampere Protec KT 2000 800 Ampere Protec KT 2000 800 Ampere Protec KT 2000 800 Ampere Protec KT 2000 800 Ampere Protec KT 2000 800 Ampere
more images
Германија Hergensweiler
1.159 km
Protec KT 2000 800 Ampere
Јавете се
Класифицирана реклама
AMTEC LNW 2HD 30-MX2
more images
Германија Hamburg, Deutschland
1.591 km
AMTEC LNW 2HD 30-MX2
Јавете се
Класифицирана реклама
Bartontech 800 Max Bartontech 800 Max Bartontech 800 Max Bartontech 800 Max Bartontech 800 Max Bartontech 800 Max Bartontech 800 Max
more images
Полска Zielonka
1.348 km
Bartontech 800 Max
Јавете се
Класифицирана реклама
AMTEC LNW 2HD 45-MX2
more images
Германија Hamburg, Deutschland
1.591 km
AMTEC LNW 2HD 45-MX2
Јавете се
Класифицирана реклама
Bartontech 800 Cross for foam and tyres (pyrolysis) Bartontech 800 Cross for foam and tyres (pyrolysis) Bartontech 800 Cross for foam and tyres (pyrolysis) Bartontech 800 Cross for foam and tyres (pyrolysis) Bartontech 800 Cross for foam and tyres (pyrolysis) Bartontech 800 Cross for foam and tyres (pyrolysis) Bartontech 800 Cross for foam and tyres (pyrolysis)
more images
Полска Sośno
1.346 km
Bartontech 800 Cross for foam and tyres (pyrolysis)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMTEC LNW 2HD 150-MX2
more images
Германија Hamburg, Deutschland
1.591 km
AMTEC LNW 2HD 150-MX2
Јавете се
Класифицирана реклама
Bartontech 800 Plus Bartontech 800 Plus Bartontech 800 Plus Bartontech 800 Plus Bartontech 800 Plus Bartontech 800 Plus Bartontech 800 Plus
more images
Полска Zielonka
1.348 km
Bartontech 800 Plus
Јавете се
Класифицирана реклама
AMTEC LNW 4HD 05-MX4
more images
Германија Hamburg, Deutschland
1.591 km
AMTEC LNW 4HD 05-MX4
Јавете се
Класифицирана реклама
AMTEC LNW 1HD 30-SD
more images
Германија Hamburg, Deutschland
1.591 km
AMTEC LNW 1HD 30-SD
Јавете се
Класифицирана реклама
AMTEC LNW 6HD S-Spiral
more images
Германија Hamburg, Deutschland
1.591 km
AMTEC LNW 6HD S-Spiral
Јавете се
Класифицирана реклама
AMTEC LNW 1HD XL-15KG
more images
Германија Hamburg, Deutschland
1.591 km
AMTEC LNW 1HD XL-15KG
Јавете се
Класифицирана реклама
AMTEC LNW 2HD XL-30KG
more images
Германија Hamburg, Deutschland
1.591 km
AMTEC LNW 2HD XL-30KG
Јавете се
Класифицирана реклама
AMTEC LNW 2HD 10-SD
more images
Германија Hamburg, Deutschland
1.591 km
AMTEC LNW 2HD 10-SD
Јавете се
Класифицирана реклама
AMTEC LNW 2HD 250-SD
more images
Германија Hamburg, Deutschland
1.591 km
AMTEC LNW 2HD 250-SD
Јавете се
Класифицирана реклама
AMTEC LNW 2HD XL-Spiral
more images
Германија Hamburg, Deutschland
1.591 km
AMTEC LNW 2HD XL-Spiral
Јавете се
Класифицирана реклама
AMTEC LNW 1HD XL-25KG
more images
Германија Hamburg, Deutschland
1.591 km
AMTEC LNW 1HD XL-25KG
Јавете се
Класифицирана реклама
AMTEC LNW 2HD 25-SD
more images
Германија Hamburg, Deutschland
1.591 km
AMTEC LNW 2HD 25-SD
Јавете се
Класифицирана реклама
AMTEC LNW 1HD 45-SD
more images
Германија Hamburg, Deutschland
1.591 km
AMTEC LNW 1HD 45-SD
Јавете се
Класифицирана реклама
AMTEC LNW 2HD XL-50KG
more images
Германија Hamburg, Deutschland
1.591 km
AMTEC LNW 2HD XL-50KG
Јавете се