Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Bottle capper automatic
ROBAK AZR-06 nakrętka 38 mm cap
НОВО

VB плус ДДВ.
16.500 €
Година на градба
2010
Тип на понуда
Втора рака
Локација
Źródlana 22, 33-340 Stary Sącz, PL

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Тип на машина:
Bottle capper automatic
Производителот:
ROBAK AZR-06
модел:
nakrętka 38 mm cap
Година на градба:
2010
држава:
добро (искористено)

ЦЕНА И ЛОКАЦИЈА

цена:
16.500 € VB плус ДДВ.
Локација:
Źródlana 22, 33-340 Stary Sącz, PL Полска

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A6474487
Ажурирање:
последен на 28.11.2021

ОПИС

Automatic closing machine ROBAK AZR-06 designed for closing with magnetic heads and for continuous closing of packages, i.e. uninterrupted use. The machine is used for closing bottles, glass packages as well as for closing PET plastic packages in the capacity range from 250 ml to 3000 ml for all types of caps made of aluminum or plastic. Nuts can be of various shapes and diameters depending on the mounted format.

At present, the closing machine is adapted to PET 5 L bottles with a 38 mm cap
Efficiency in the current format: 3.000 bottles / h
The capacity for smaller formats is: 9.000 bottles / h
Possibility to convert the format into smaller bottles with a capacity of 0.25 - 5.0 L (not supplied)

Smooth stepless speed / performance adjustment of the machine
Min./max. bottle diameter: 30 mm / 150 mm
Min./max. bottle height: 100mm / 360mm
Number of magnetic heads: 6 pcs
Year of production: 2010
B03klv0adx
Total power: 3.37 kW
Weight: 2000 kg

The set includes a conveyor belt and a nut conveyor with AROL hopper.

The machine was operational until it was dismantled from the previous place of work, and it was regularly serviced.

Full technical documentation DTR.

даватели на услуги

KROMES Sp. z o.o.

Лице за контакт:Herr Krzysztof Mirek

Źródlana 22

33-340 Stary Sącz, Полска

телефон:
Лице за контакт:
Г Krzysztof Mirek
Идентификација на машината:
A6474487 во Maschinensucher

Последно онлајн: минатата недела

Регистриран од: 2018

44 Реклами на интернет

KROMES Sp. z o.o. Sprzedaż maszyn i urządzeń
KROMES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą: 33-340 Stary Sącz ul. Źródlana 22, zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy w Krakowie, Wydział XII KRS pod numerem: 0000464998.

Испрати барање

us
Германија
Австрија
Швајцарија
Соединетите Американски Држави
Обединето Кралство
Франција
Белгија
Шпанија
Мексико
Италија
Холандија
Полска
Руска Федерација
Белорусија (Белорусија)
Украина
Estland (Reval)
Турција
Нов Зеланд
Ирска
Чешка република
Данска
Финска
Шведска
Норвешка
Малта
Луксембург
Грција
Литванија
Латвија
Исланд
Португалија
Бразил
Венецуела
Аргентина
Унгарија
Словачка
Романија
Молдавија
Словенија
Србија
Црна Гора
Албанија
Хрватска
Бугарија
Македонија
Босна и Херцеговина
Израел
Египет
Индија
Индонезија
Јужна Кореа
Јапонија
Тајланд
Малезија
Виетнам
Кина
Тајван
Иран
Бангладеш
Авганистан
Внимание: Вашето барање ќе биде проследено до сите дилери во оваа категорија. Тоа значи дека можете да добиете голем број понуди!
Барањето не можеше да се испрати. Обидете се повторно подоцна.

ТЕЛЕФОН & ФАКС

телефон: +48 18 307 10 13
факс: +48887495729
телефон:
Лице за контакт:
Г Krzysztof Mirek
Идентификација на машината:
A6474487 во Машински трагач
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Bito / Segmentlänge: 2.060 mm Segmentbreite: 38 mm Bito / Segmentlänge: 2.060 mm Segmentbreite: 38 mm Bito / Segmentlänge: 2.060 mm Segmentbreite: 38 mm Bito / Segmentlänge: 2.060 mm Segmentbreite: 38 mm
more images
4
Јавете се
Neukamperfehn Германија
добро (искористено)
Grove GMK3050 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m Main Boom, Grove GMK3050 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m Main Boom, Grove GMK3050 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m Main Boom, Grove GMK3050 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m Main Boom, Grove GMK3050 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m Main Boom, Grove GMK3050 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m Main Boom, Grove GMK3050 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m Main Boom, Grove GMK3050 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m Main Boom, Grove GMK3050 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m Main Boom, Grove GMK3050 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m Main Boom, Grove GMK3050 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m Main Boom, Grove GMK3050 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m Main Boom, Grove GMK3050 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m Main Boom, Grove GMK3050 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m Main Boom, Grove GMK3050 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m Main Boom,
more images
15
Јавете се
Groenlo, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
2005
Втора рака
38 mm Laenge 650 mm 38 mm Laenge 650 mm 38 mm Laenge 650 mm 38 mm Laenge 650 mm
more images
4
Јавете се
Tönisvorst, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
BITO PL 38 / 3.900 mm / K: 127 x 50 mm Fachlast: 2.700 Kg / blau BITO PL 38 / 3.900 mm / K: 127 x 50 mm Fachlast: 2.700 Kg / blau BITO PL 38 / 3.900 mm / K: 127 x 50 mm Fachlast: 2.700 Kg / blau BITO PL 38 / 3.900 mm / K: 127 x 50 mm Fachlast: 2.700 Kg / blau BITO PL 38 / 3.900 mm / K: 127 x 50 mm Fachlast: 2.700 Kg / blau
more images
5
Јавете се
Neukamperfehn Германија
добро (искористено)
Brian James Trailers Race Transporter 4, RT4 384 0060, 5500 x 2120 mm, Brian James Trailers Race Transporter 4, RT4 384 0060, 5500 x 2120 mm, Brian James Trailers Race Transporter 4, RT4 384 0060, 5500 x 2120 mm, Brian James Trailers Race Transporter 4, RT4 384 0060, 5500 x 2120 mm, Brian James Trailers Race Transporter 4, RT4 384 0060, 5500 x 2120 mm, Brian James Trailers Race Transporter 4, RT4 384 0060, 5500 x 2120 mm, Brian James Trailers Race Transporter 4, RT4 384 0060, 5500 x 2120 mm, Brian James Trailers Race Transporter 4, RT4 384 0060, 5500 x 2120 mm, Brian James Trailers Race Transporter 4, RT4 384 0060, 5500 x 2120 mm, Brian James Trailers Race Transporter 4, RT4 384 0060, 5500 x 2120 mm, Brian James Trailers Race Transporter 4, RT4 384 0060, 5500 x 2120 mm, Brian James Trailers Race Transporter 4, RT4 384 0060, 5500 x 2120 mm, Brian James Trailers Race Transporter 4, RT4 384 0060, 5500 x 2120 mm, Brian James Trailers Race Transporter 4, RT4 384 0060, 5500 x 2120 mm, Brian James Trailers Race Transporter 4, RT4 384 0060, 5500 x 2120 mm,
more images
15
Neu-Ulm, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Ново
Bito / Segmentlänge: 2.460 mm Segmentbreite: 38 mm Bito / Segmentlänge: 2.460 mm Segmentbreite: 38 mm Bito / Segmentlänge: 2.460 mm Segmentbreite: 38 mm Bito / Segmentlänge: 2.460 mm Segmentbreite: 38 mm Bito / Segmentlänge: 2.460 mm Segmentbreite: 38 mm
more images
5
Јавете се
Neukamperfehn Германија
добро (искористено)
Bito / Segmentlänge: 1.580 mm Segmentbreite: 38 mm Bito / Segmentlänge: 1.580 mm Segmentbreite: 38 mm Bito / Segmentlänge: 1.580 mm Segmentbreite: 38 mm Bito / Segmentlänge: 1.580 mm Segmentbreite: 38 mm Bito / Segmentlänge: 1.580 mm Segmentbreite: 38 mm Bito / Segmentlänge: 1.580 mm Segmentbreite: 38 mm
more images
6
Јавете се
Neukamperfehn Германија
добро (искористено)
unbekannt Ø 103/38 mm unbekannt Ø 103/38 mm unbekannt Ø 103/38 mm
more images
3
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
HAEUSLER VRM - HY HAEUSLER VRM - HY HAEUSLER VRM - HY HAEUSLER VRM - HY HAEUSLER VRM - HY HAEUSLER VRM - HY HAEUSLER VRM - HY HAEUSLER VRM - HY HAEUSLER VRM - HY HAEUSLER VRM - HY HAEUSLER VRM - HY
more images
11
Јавете се
Babberich Холандија
2011
добро (искористено)
 Heidenhain LC 483 / ML 320 mm Id.Nr. 557 650-06 SN:23073767 - ! - Heidenhain LC 483 / ML 320 mm Id.Nr. 557 650-06 SN:23073767 - ! - Heidenhain LC 483 / ML 320 mm Id.Nr. 557 650-06 SN:23073767 - ! - Heidenhain LC 483 / ML 320 mm Id.Nr. 557 650-06 SN:23073767 - ! -
more images
4
Јавете се
Remscheid, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Ново
Iveco Trakker 260 T 38 6x4 Seilgerät RS 4500 mm Iveco Trakker 260 T 38 6x4 Seilgerät RS 4500 mm
more images
2
Groß-Ippener, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2005
Втора рака
Matrix Bottling Technology Twist Off diam. 38 mm Matrix Bottling Technology Twist Off diam. 38 mm Matrix Bottling Technology Twist Off diam. 38 mm Matrix Bottling Technology Twist Off diam. 38 mm Matrix Bottling Technology Twist Off diam. 38 mm
more images
5
Јавете се
Skopje Македонија
2009
како нов (изложбена машина)
 KNUTH VBF 40 (MK 4, 38 mm) KNUTH VBF 40 (MK 4, 38 mm) KNUTH VBF 40 (MK 4, 38 mm) KNUTH VBF 40 (MK 4, 38 mm) KNUTH VBF 40 (MK 4, 38 mm) KNUTH VBF 40 (MK 4, 38 mm) KNUTH VBF 40 (MK 4, 38 mm) KNUTH VBF 40 (MK 4, 38 mm) KNUTH VBF 40 (MK 4, 38 mm) KNUTH VBF 40 (MK 4, 38 mm) KNUTH VBF 40 (MK 4, 38 mm)
more images
11
Јавете се
Mörsdorf Германија
1996
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
more images
5
Јавете се
Rheine, Германија Германија
(Локација на дилерот)
како нов (користен)
 Heidenhain LC 181 / ML 1740 mm Id.Nr. 341 240-38 SN:13651258M - ! - Heidenhain LC 181 / ML 1740 mm Id.Nr. 341 240-38 SN:13651258M - ! - Heidenhain LC 181 / ML 1740 mm Id.Nr. 341 240-38 SN:13651258M - ! -
more images
3
Јавете се
Remscheid, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Ново
Iveco Trakker 260 T 38 6x4 Seilgerät RS 4500 mm Iveco Trakker 260 T 38 6x4 Seilgerät RS 4500 mm
more images
2
Groß-Ippener, Германија Германија
(Локација на дилерот)
2005
Втора рака
 220 mm Durchmesser 220 mm Durchmesser
more images
2
Јавете се
Sundern Германија
добро (искористено)
Heinrich Hutze &. Co. Sandflex MM 500-38-2,0 Heinrich Hutze &. Co. Sandflex MM 500-38-2,0 Heinrich Hutze &. Co. Sandflex MM 500-38-2,0 Heinrich Hutze &. Co. Sandflex MM 500-38-2,0 Heinrich Hutze &. Co. Sandflex MM 500-38-2,0 Heinrich Hutze &. Co. Sandflex MM 500-38-2,0 Heinrich Hutze &. Co. Sandflex MM 500-38-2,0 Heinrich Hutze &. Co. Sandflex MM 500-38-2,0 Heinrich Hutze &. Co. Sandflex MM 500-38-2,0 Heinrich Hutze &. Co. Sandflex MM 500-38-2,0
more images
10
Јавете се
Borken/Burlo Германија
добро (искористено)
unbekannt Breite 38 mm unbekannt Breite 38 mm unbekannt Breite 38 mm unbekannt Breite 38 mm
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
 Heidenhain LC 481 Lngenmessstab Id.Nr. 337 461-06 ML 320 mm SN:9345764 Heidenhain LC 481 Lngenmessstab Id.Nr. 337 461-06 ML 320 mm SN:9345764
more images
2
Јавете се
Remscheid, Германија Германија
(Локација на дилерот)
подготвен за употреба (искористен)
Renfroe Clamp 19 - 38 mm Renfroe Clamp 19 - 38 mm Renfroe Clamp 19 - 38 mm
more images
3
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
Forkardt UVE160-38/100 Forkardt UVE160-38/100 Forkardt UVE160-38/100 Forkardt UVE160-38/100 Forkardt UVE160-38/100
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
unbekannt 38 x 25 mm unbekannt 38 x 25 mm unbekannt 38 x 25 mm
more images
3
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
EIMA Durchmesser 38 mm EIMA Durchmesser 38 mm EIMA Durchmesser 38 mm
more images
3
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
Stahl Drallarm DIN 3059 Stahl Drallarm DIN 3059 Stahl Drallarm DIN 3059 Stahl Drallarm DIN 3059 Stahl Drallarm DIN 3059
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
KTR-Rotex Welle Durchmesser 38 mm KTR-Rotex Welle Durchmesser 38 mm KTR-Rotex Welle Durchmesser 38 mm KTR-Rotex Welle Durchmesser 38 mm
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
unbekannt 33-38 mm unbekannt 33-38 mm unbekannt 33-38 mm
more images
3
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
unbekannt Aufnahme: Ø 38 mm unbekannt Aufnahme: Ø 38 mm unbekannt Aufnahme: Ø 38 mm unbekannt Aufnahme: Ø 38 mm unbekannt Aufnahme: Ø 38 mm
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
Edelstahl Durchmesser 167 mm Edelstahl Durchmesser 167 mm Edelstahl Durchmesser 167 mm Edelstahl Durchmesser 167 mm Edelstahl Durchmesser 167 mm
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
Renault T 380 COMBI JUMBO CAMERA loadcap 20600 kg Renault T 380 COMBI JUMBO CAMERA loadcap 20600 kg Renault T 380 COMBI JUMBO CAMERA loadcap 20600 kg Renault T 380 COMBI JUMBO CAMERA loadcap 20600 kg Renault T 380 COMBI JUMBO CAMERA loadcap 20600 kg Renault T 380 COMBI JUMBO CAMERA loadcap 20600 kg Renault T 380 COMBI JUMBO CAMERA loadcap 20600 kg Renault T 380 COMBI JUMBO CAMERA loadcap 20600 kg Renault T 380 COMBI JUMBO CAMERA loadcap 20600 kg Renault T 380 COMBI JUMBO CAMERA loadcap 20600 kg Renault T 380 COMBI JUMBO CAMERA loadcap 20600 kg Renault T 380 COMBI JUMBO CAMERA loadcap 20600 kg Renault T 380 COMBI JUMBO CAMERA loadcap 20600 kg Renault T 380 COMBI JUMBO CAMERA loadcap 20600 kg Renault T 380 COMBI JUMBO CAMERA loadcap 20600 kg
more images
15
Lienden, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
2016
Втора рака
Liebherr LTM1050 3.1 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m main bo Liebherr LTM1050 3.1 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m main bo Liebherr LTM1050 3.1 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m main bo Liebherr LTM1050 3.1 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m main bo Liebherr LTM1050 3.1 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m main bo Liebherr LTM1050 3.1 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m main bo Liebherr LTM1050 3.1 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m main bo Liebherr LTM1050 3.1 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m main bo Liebherr LTM1050 3.1 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m main bo Liebherr LTM1050 3.1 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m main bo Liebherr LTM1050 3.1 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m main bo Liebherr LTM1050 3.1 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m main bo Liebherr LTM1050 3.1 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m main bo Liebherr LTM1050 3.1 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m main bo Liebherr LTM1050 3.1 6x6x6 Drive, 50t Capacity, 38m main bo
more images
15
Јавете се
Groenlo, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
2008
Втора рака
Durchmesser 1380 mm Höhe 75 mm Durchmesser 1380 mm Höhe 75 mm Durchmesser 1380 mm Höhe 75 mm
more images
3
Јавете се
Tönisvorst Германија
многу добро (користено)
405 x 380 mm 405 x 380 mm 405 x 380 mm 405 x 380 mm
more images
4
Јавете се
Staufenberg Германија
добро (искористено)
1.545 x 1.185 x 1.060 mm ( B x T x H) Nutzmaße: 1.300 x 935 x 885 mm (BxTxH) 1.545 x 1.185 x 1.060 mm ( B x T x H) Nutzmaße: 1.300 x 935 x 885 mm (BxTxH) 1.545 x 1.185 x 1.060 mm ( B x T x H) Nutzmaße: 1.300 x 935 x 885 mm (BxTxH) 1.545 x 1.185 x 1.060 mm ( B x T x H) Nutzmaße: 1.300 x 935 x 885 mm (BxTxH) 1.545 x 1.185 x 1.060 mm ( B x T x H) Nutzmaße: 1.300 x 935 x 885 mm (BxTxH) 1.545 x 1.185 x 1.060 mm ( B x T x H) Nutzmaße: 1.300 x 935 x 885 mm (BxTxH)
more images
6
Јавете се
Neukamperfehn, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Ново
Bito PL38 / 2.700 mm / K 80 x 50 mm Fachlast: 1.800 kg Bito PL38 / 2.700 mm / K 80 x 50 mm Fachlast: 1.800 kg Bito PL38 / 2.700 mm / K 80 x 50 mm Fachlast: 1.800 kg Bito PL38 / 2.700 mm / K 80 x 50 mm Fachlast: 1.800 kg
more images
4
Јавете се
Neukamperfehn Германија
добро (искористено)
Dexion P90 / 3.050 x 1000 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 1000 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 1000 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 1000 x 938 mm ( B x T x H )
more images
4
Јавете се
Neukamperfehn Германија
добро (искористено)
Dexion P90 / 3.050 x 600 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 600 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 600 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 600 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 600 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 600 x 938 mm ( B x T x H )
more images
6
Јавете се
Neukamperfehn Германија
добро (искористено)
Dexion P90 / 3.050 x 800 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 800 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 800 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 800 x 938 mm ( B x T x H )
more images
4
Јавете се
Neukamperfehn Германија
добро (искористено)
Dexion P90 / 3.050 x 600 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 600 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 600 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 600 x 938 mm ( B x T x H )
more images
4
Јавете се
Neukamperfehn Германија
добро (искористено)
Dexion P90 / 3.050 x 1.000 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 1.000 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 1.000 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 1.000 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 1.000 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 1.000 x 938 mm ( B x T x H )
more images
6
Јавете се
Neukamperfehn Германија
добро (искористено)
Dexion P90 / 3.050 x 800 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 800 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 800 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 800 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 800 x 938 mm ( B x T x H ) Dexion P90 / 3.050 x 800 x 938 mm ( B x T x H )
more images
6
Јавете се
Neukamperfehn Германија
добро (искористено)
Durchmesser 155 mm 306/6 Durchmesser 155 mm 306/6 Durchmesser 155 mm 306/6 Durchmesser 155 mm 306/6 Durchmesser 155 mm 306/6
more images
5
Јавете се
Tönisvorst, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Втора рака
GMM Litox 38 5 Axis GMM Litox 38 5 Axis GMM Litox 38 5 Axis GMM Litox 38 5 Axis
more images
4
Јавете се
Belgien Белгија
2008
многу добро (користено)
Rosenfeld, Германија Германија
(Локација на дилерот)
Ново
Cummins C38D5 - 38 kVA Generator - DPX-18504 Cummins C38D5 - 38 kVA Generator - DPX-18504 Cummins C38D5 - 38 kVA Generator - DPX-18504 Cummins C38D5 - 38 kVA Generator - DPX-18504 Cummins C38D5 - 38 kVA Generator - DPX-18504 Cummins C38D5 - 38 kVA Generator - DPX-18504 Cummins C38D5 - 38 kVA Generator - DPX-18504 Cummins C38D5 - 38 kVA Generator - DPX-18504 Cummins C38D5 - 38 kVA Generator - DPX-18504 Cummins C38D5 - 38 kVA Generator - DPX-18504 Cummins C38D5 - 38 kVA Generator - DPX-18504 Cummins C38D5 - 38 kVA Generator - DPX-18504 Cummins C38D5 - 38 kVA Generator - DPX-18504
more images
13
Јавете се
Oudenbosch Холандија
2021
Ново
Bito PL38 / 81,00 lfm. / Ständer: 4.500 x 1.100 mm / Traversen: 2.700 mm Bito PL38 / 81,00 lfm. / Ständer: 4.500 x 1.100 mm / Traversen: 2.700 mm Bito PL38 / 81,00 lfm. / Ständer: 4.500 x 1.100 mm / Traversen: 2.700 mm Bito PL38 / 81,00 lfm. / Ständer: 4.500 x 1.100 mm / Traversen: 2.700 mm Bito PL38 / 81,00 lfm. / Ständer: 4.500 x 1.100 mm / Traversen: 2.700 mm Bito PL38 / 81,00 lfm. / Ständer: 4.500 x 1.100 mm / Traversen: 2.700 mm Bito PL38 / 81,00 lfm. / Ständer: 4.500 x 1.100 mm / Traversen: 2.700 mm Bito PL38 / 81,00 lfm. / Ständer: 4.500 x 1.100 mm / Traversen: 2.700 mm Bito PL38 / 81,00 lfm. / Ständer: 4.500 x 1.100 mm / Traversen: 2.700 mm Bito PL38 / 81,00 lfm. / Ständer: 4.500 x 1.100 mm / Traversen: 2.700 mm Bito PL38 / 81,00 lfm. / Ständer: 4.500 x 1.100 mm / Traversen: 2.700 mm
more images
11
Јавете се
Neukamperfehn Германија
добро (искористено)
ZIMMER Spänemaxx 38
more images
1
Јавете се
Gamp Австрија
2021
Ново