Main condensate pump KSB WKB150-8VU

27.299 EUR
Почетна цена не вклучувајќи ДДВ
Користени
Вид на понуда
D - Niedersachsen
локација

машина за

тип на машина
Main condensate pump
Производител
KSB
модел
WKB150-8VU
Сериски број
31100200
состојба
користен
good used

Цената и локацијата

рекламира цена

цена
27.299 EUR Почетна цена
ДДВ
ексклузивни
локација
D - Niedersachsen
повик

Преглед на

оглас проект
A3111510
Референтен бр.
V045
последен пат ажурирани
на 21.09.2017
Гледано
28564 импресии

ОПИС

on transport frames L/W/H: 4000 x 1800 x 1800
Gross weight: 1.7 t
L/H/W: 3650 mm x 800 mm x 800 mm

3jsgkwckw
Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.


Продавачот

Handel-Dienstleistungen-Insolvenzdienstleister

Лице за контакт:Frau Daniela Burrichter

Keselingstr 2

49809 Lingen , Deutschland

регистриран од: 2016

45 реклами на интернет

ИСПРАТИ Испраќам барање

 • Flag
  deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Вашето барање ќе биде доставен до сите дилери во оваа категорија. Напомена: Ова многу да резултира во многу голем број на понуди!

  ТЕЛЕФОН & фАКС

  телефон: 0171 3227109
  факс:
  Прикажи телефонски број
  телефон:
  0171 3227109
  Лице за контакт:
  Госпоѓица Daniela Burrichter
  машина за проект:
  V045 - Machineseeker
  Додај за да се види листа промена Избриши Препорачај на пријател да го давате на
  Пробајте на стан Machineseeker сега!
  Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
  Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
  Да Не
  ×
  Разговор за пребарување на машини
  име Е-пошта Вашата порака до дилерот
  Стартувај разговор со дилерот
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт пишува
  ИСПРАТИ ПОРАКА
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт се чини дека е неактивен
  Прозорецот за разговор е близу