Lathe unbekannt unbekannt

1.899 EUR
Фиксна цена не вклучувајќи ДДВ
Користени
Вид на понуда
Keselingstr 2, 49809 Lingen, DE
локација

машина за

тип на машина
Lathe
Производител
unbekannt
модел
unbekannt
состојба
подготвен за работа (се користи)

Цената и локацијата

цена
1.899 EUR Фиксна цена
ДДВ
ексклузивни
локација
Keselingstr 2, 49809 Lingen, DEГерманија
повик

Преглед на

оглас проект
A3727037
последен пат ажурирани
на 16.04.2018
Гледано
5820 импресии

ОПИС

Description follows
Bb3wxwf8z7

Огласот е преведена автоматски и може да се случи некои грешки превод.


Продавачот

Handel-Dienstleistungen-Insolvenzdienstleister

Лице за контакт:Frau Daniela Burrichter

Keselingstr 2

49809 Lingen , Deutschland

Последна онлајн: Минатата недела

регистриран од: 2016

5 реклами на интернет

ИСПРАТИ Испраќам барање

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Вашето барање ќе биде доставен до сите дилери во оваа категорија. Напомена: Ова многу да резултира во многу голем број на понуди!

  ТЕЛЕФОН & фАКС

  телефон: 0171 3227109
  факс:
  Прикажи телефонски број
  телефон:
  0171 3227109
  Лице за контакт:
  Госпоѓица Daniela Burrichter
  машина за проект:
  A3727037 во Machineseeker
  Додај за да се види листа промена Избриши Препорачај на пријател да го давате на
  Пробајте на стан Machineseeker сега!
  Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
  Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
  Да Не
  ×
  Разговор за пребарување на машини
  име Е-пошта Вашата порака до дилерот
  Стартувај разговор со дилерот
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт пишува
  ИСПРАТИ ПОРАКА
    Вие разговарате со: 
    Вашето лице за контакт: 
    
  Вашиот контакт се чини дека е неактивен
  Прозорецот за разговор е близу