категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за удирање и грицкање користени

Машини за обработка на метал и машински алати Работа на лим Машини за удирање и грицкање
Класифицирана реклама
TRUMPF CS20a
more images
1
Грција Doxato/Drama
(Локација на дилерот)
217 km
TRUMPF CS20a
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EUROMAC ZXR 1250/30 EUROMAC ZXR 1250/30 EUROMAC ZXR 1250/30 EUROMAC ZXR 1250/30 EUROMAC ZXR 1250/30 EUROMAC ZXR 1250/30 EUROMAC ZXR 1250/30 EUROMAC ZXR 1250/30 EUROMAC ZXR 1250/30
more images
9
Германија Hohenbrunn
(Локација на дилерот)
1065 km
EUROMAC ZXR 1250/30
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Amada ARIES 245
more images
1
Обединето Кралство
2148 km
Amada ARIES 245
Втора рака
Јавете се

Искористено Машини за удирање и грицкање

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.