Купете користени машини (200.000)

Вилушкар
7.463
Градежни машини
9.455
Други_машини
1.622
Електрични алатки
164
Енергетска технологија
2.037
Земјоделски машини
937
Канцелариска технологија
105
Машина за обработка на хартија, картон, картон, филм...
455
Машини за обработка на дрво
12.058
Машини за обработка на жица
582
Машини за обработка на камен
126
Машини за обработка на метали и машински алати
33.085
Машини за обработка на пластика
2.898
Машини за обработка на стакло и керамика
443
Машини за пакување
1.699
Машини за печатење
5.096
Машини за површинска завршна обработка
467
Машини за храна
5.764
Машини за чистење и опрема за управување со објекти
1.101
Медицинска технологија
724
Мотори
3.027
Опрема за автомобилска работилница
139
Опрема за обработка на пошта
48
Општинска технологија
1.125
Прекумерна залиха, преостанати залихи
625
Преработка и изработка на текстил
381
Рециклирање и отстранување
2.224
Телекомуникациска технологија и компјутерска технологија
37
Технологија за автоматизација
11.009
Технологија за ладење и ладење
475
Технологија за мерење и тестирање
1.378
Технологија за третман на отпадни води
74
Технологија на вакуум
419
Технологија на компримиран воздух
2.515
Технологија на погон и пренос
9.789
Технологија на полнење
234
Технологија на складирање
3.378
Транспортни возила, комунални возила
33.883
Хемиски, фармацевтски_машини
932
процесна технологија
825
специјални машини
171

Купете користени машини (200.000)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1292 km
DMG MORI SPRINT 20-8
2010
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1263 km
GDW LZ 280S
2010
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Bayern, Германија
1285 km
WMZ CM 208
2003
Втора рака
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Србија Србија
295 km
Mewes
2000
Втора рака
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Унгарија Унгарија
549 km
ESAB SGX3000
2019
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Хрватска Šibensko-kninska županija, Хрватска
526 km
Bernardo HKT 3200 x 12
2017
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Полска Województwo Śląskie, Полска
937 km
Hanwha Techwin HCR-5
2018
како нов (изложбена машина)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Словенија Ljubljana, Словенија
765 km
Doppstadt DSP 205
2019
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Bayern, Германија
1215 km
Yaskawa YR-MH00050-B00
2013
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1261 km
TRUMPF TruMatic 6000 L
2006
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Франција Auvergne-Rhône-Alpes, Франција
1452 km
HWACHEON Hi-TECH 230BL
2019
како нов (изложбена машина)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Полска Полска
1466 km
SafanDarley UCK150-4300
1983
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1500 km
FRAVOL RAPID-RX
2013
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1571 km
FEINTOOL GKP-FS-25
1979
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1612 km
EHT EHPS 15-3550+H500
1989
нештиклирано (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1546 km
Müller Gefrees PZE 315 x 1300
1990
работилница ремонтирана (искористена)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Франција Auvergne-Rhône-Alpes, Франција
1452 km
Mori Seiki SH5000/40
2002
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Полска Полска
1466 km
Dynapac CC524HF
2010
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1500 km
Brandt Optimat KDF 650 C Ambition 1650
2012
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1571 km
FEINTOOL GKP-FS-25
1981
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Словенија Škofja Loka, Словенија
788 km
HOMAG OPTIMAT BOF 41/VECTOR
2003
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Чешка република Чешка република
1099 km
TRUMPF TrumaBend V130
2004
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1292 km
Takamaz ATTACK-A
1988
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Полска Полска
1466 km
Kalmar LMV 9-600
многу добро (користено)

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1292 km
Deckel Maho DMC 60 S FD
2004
подготвен за употреба (искористен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1292 km
INDEX V 200T
1999
подготвен за употреба (искористен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1548 km
MGM Arrow
2023
Ново
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Германија
1369 km
TRUMPF TruLaser 5040
2008
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Sachsen-Anhalt, Германија
1401 km
KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
2012
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Полска Полска
1466 km
Caterpillar 926M
2016
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Белгија Région Wallonne, Белгија
1587 km
Metronor DUO
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1191 km
DECKEL FP3 L Aktiv
1979
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1312 km
TRUMPF TruMatic 6000 L
2001
како нов (користен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Bayern, Германија
1285 km
Goebel GRS-II-500
2005
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1295 km
MTRent MTcut V130y-12TH
2020
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Rheinland-Pfalz, Германија
1399 km
Gildemeister GMC 70
2002
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1310 km
ENGEL duo 600
2009
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R
more images
13
SMIPACK BP802AR 230R
2022
Ново
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1312 km
TRUMPF TruMatic 3000 R
2005
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Србија Vrnjačka Banja
235 km
EMproject89 BM ULTRA - PVF
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Riso IS900C Riso IS900C
more images
2
Македонија Skopje
52 km
Riso IS900C
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS
more images
9
Србија Serbia
275 km
HAAS VF 2 SS
2018
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Vrnjačka Banja
235 km
EMproject89 BOXmaker ULTRA + Nordson cold glue app .
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Македонија Skopje
52 km
Riso ComColor 9050+ORPHIS 9050
2012
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Safan E-brake 50-2050 ts1 Safan E-brake 50-2050 ts1 Safan E-brake 50-2050 ts1 Safan E-brake 50-2050 ts1
more images
4
Македонија Nordmazedonien
0 km
Safan E-brake 50-2050 ts1
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Vrnjačka Banja
235 km
EMproject89 BM MULTI/PRO 2400s
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Safan E-brake 50-2050 Safan E-brake 50-2050 Safan E-brake 50-2050 Safan E-brake 50-2050 Safan E-brake 50-2050
more images
5
Македонија Nordmazedonien
0 km
Safan E-brake 50-2050
2009
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Vrnjačka Banja
235 km
EMproject89 MS 1700 two color
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFBO 80-25 AMADA PROMECAM HFBO 80-25 AMADA PROMECAM HFBO 80-25 AMADA PROMECAM HFBO 80-25 AMADA PROMECAM HFBO 80-25 AMADA PROMECAM HFBO 80-25 AMADA PROMECAM HFBO 80-25
more images
7
Македонија Nordmazedonien
0 km
AMADA PROMECAM HFBO 80-25
1996
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Novo Selo
238 km
EMproject89 BM PRO
2023
Ново
Јавете се