Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)

Купете користени машини

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
Вилушкар
6.441
Вишок залиха, преостанат инвентар
605
Градежни машини
7.602
Други машини
1.444
Електрични алатки
192
Енергетска технологија
1.872
Земјоделски машини
1.489
Канцелариска технологија
91
Ладење
448
Машини за обработка на дрво
11.387
Машини за обработка на камен
108
Машини за обработка на метал и машински алати
32.944
Машини за пакување
1.630
Машини за печатење и печатење
4.825
Медицинска технологија
725
Мотори
3.377
Обработка на жица
530
Обработка на пошта
54
Обработка на хартија, обработка на фолија
374
Опрема за автомобилска работилница
145
Општинска технологија
1.437
Површинска технологија
459
Преработка на пластика, технологија на пластика
2.571
Преработка на стакло, обработка на керамика
342
Рециклирање и отстранување
1.869
Системи за полнење и технологија за полнење
221
Текстилни машини
389
Телекомуникациска технологија и компјутерска технологија
32
Технологија за автоматизација
9.389
Технологија за чистење
942
Технологија на вакуум
389
Технологија на канализација
41
Технологија на компримиран воздух
2.913
Технологија на мерење, технологија за тестирање
1.335
Технологија на складирање
2.802
Технологија на транспортери и технологија на возење
8.541
Технологија на храна
5.584
Транспортни возила, комунални возила
30.188
Хемиски, фармацевтски машини
1.005
процесна технологија
711
специјални машини
163

Сите понуди

Германија, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1013 km
2018
Ново
Швајцарија, Швајцарија Швајцарија
(Локација на дилерот)
1189 km
2004
Втора рака
Baden-Württemberg, Германија Германија
1216 km
2013
добро (искористено)
Sachsen, Германија Германија
1302 km
1999
добро (искористено)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1263 km
2008
добро (искористено)
Prahova, Романија Романија
514 km
1979
реновиран (користен)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1323 km
1995
Втора рака
Baden-Württemberg, Германија Германија
1216 km
добро (искористено)
Bayern, Германија Германија
1101 km
2008
добро (искористено)
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2002
Втора рака
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1539 km
1985
добро (искористено)
Германија Германија
1237 km
2007
Втора рака
Baden-Württemberg, Германија Германија
1216 km
1996
добро (искористено)
Bayern, Германија Германија
1101 km
2007
Втора рака
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1539 km
1994
добро (искористено)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1216 km
добро (искористено)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1283 km
1990
Втора рака
1
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2022
Ново
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1539 km
2000
добро (искористено)
Германија Германија
1237 km
1988
нештиклирано (искористено)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1216 km
2004
добро (искористено)
Унгарија Унгарија
676 km
2000
добро (искористено)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1323 km
1995
Втора рака
1
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2021
Ново
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1539 km
2001
добро (искористено)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1290 km
1980
добро (искористено)
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2001
добро (искористено)
Германија Германија
1237 km
2002
Втора рака
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2021
Ново
1
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2021
Ново
1
Baden-Württemberg, Германија Германија
1235 km
1995
Втора рака
1
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2021
Ново
Baden-Württemberg, Германија Германија
1235 km
1993
Втора рака
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2021
Ново
1
Baden-Württemberg, Германија Германија
1235 km
1987
Втора рака
1
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2022
Ново
Baden-Württemberg, Германија Германија
1235 km
2004
Втора рака
Baden-Württemberg, Германија Германија
1235 km
1989
добро (искористено)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1235 km
1988
добро (искористено)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1235 km
1992
добро (искористено)

Искористено

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши