Купете користени машини (200.000)

Вилушкар
7.551
Градежни машини
9.589
Други_машини
1.604
Електрични алатки
163
Енергетска технологија
2.040
Земјоделски машини
944
Канцелариска технологија
105
Машина за обработка на хартија, картон, картон, филм...
447
Машини за обработка на дрво
12.088
Машини за обработка на жица
585
Машини за обработка на камен
130
Машини за обработка на метали и машински алати
33.234
Машини за обработка на пластика
2.863
Машини за обработка на стакло и керамика
443
Машини за пакување
1.697
Машини за печатење
5.086
Машини за површинска завршна обработка
476
Машини за храна
5.795
Машини за чистење и опрема за управување со објекти
1.094
Медицинска технологија
729
Мотори
3.026
Опрема за автомобилска работилница
139
Опрема за обработка на пошта
48
Општинска технологија
1.133
Прекумерна залиха, преостанати залихи
622
Преработка и изработка на текстил
387
Рециклирање и отстранување
2.212
Телекомуникациска технологија и компјутерска технологија
37
Технологија за автоматизација
11.082
Технологија за ладење и ладење
482
Технологија за мерење и тестирање
1.376
Технологија за третман на отпадни води
74
Технологија на вакуум
418
Технологија на компримиран воздух
2.491
Технологија на погон и пренос
9.797
Технологија на полнење
238
Технологија на складирање
3.411
Транспортни возила, комунални возила
33.704
Хемиски, фармацевтски_машини
927
процесна технологија
832
специјални машини
173

Купете користени машини (200.000)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Унгарија Унгарија
549 km
ESAB SGX3000
2019
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Словенија Škofja Loka, Словенија
788 km
HOMAG OPTIMAT BOF 41/VECTOR
2003
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Полска Województwo Śląskie, Полска
937 km
Hanwha Techwin HCR-5
2018
како нов (изложбена машина)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Чешка република Чешка република
1099 km
TRUMPF TrumaBend V130
2004
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Bayern, Германија
1215 km
Yaskawa YR-MH00050-B00
2013
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1292 km
Takamaz ATTACK-A
1988
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1292 km
Deckel Maho DMC 60 S FD
2004
подготвен за употреба (искористен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1292 km
INDEX V 200T
1999
подготвен за употреба (искористен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Полска Полска
1466 km
SafanDarley UCK150-4300
1983
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1261 km
TRUMPF TruMatic 6000 L
2006
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1500 km
FRAVOL RAPID-RX
2013
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1571 km
FEINTOOL GKP-FS-25
1979
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1612 km
EHT EHPS 15-3550+H500
1989
нештиклирано (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1548 km
MGM Arrow
2023
Ново
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Полска Полска
1466 km
Dynapac CC524HF
2010
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Германија
1369 km
TRUMPF TruLaser 5040
2008
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Sachsen-Anhalt, Германија
1401 km
KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
2012
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1571 km
FEINTOOL GKP-FS-25
1981
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Белгија Région Wallonne, Белгија
1587 km
Metronor DUO
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1191 km
DECKEL FP3 L Aktiv
1979
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Полска Полска
1466 km
Kalmar LMV 9-600
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1312 km
TRUMPF TruMatic 6000 L
2001
како нов (користен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Bayern, Германија
1285 km
Goebel GRS-II-500
2005
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1295 km
MTRent MTcut V130y-12TH
2020
добро (искористено)

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Rheinland-Pfalz, Германија
1399 km
Gildemeister GMC 70
2002
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1310 km
ENGEL duo 600
2009
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Полска Полска
1466 km
Caterpillar 926M
2016
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1312 km
TRUMPF TruMatic 3000 R
2005
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1500 km
Eisele PSU 472 H
1991
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Австрија Vorarlberg, Австрија
1149 km
Barford TR 6536
2022
Ново
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Германија
1225 km
Gasparini PSG 200 / 3000
2005
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Македонија Skopje
52 km
VM PACK VM140/2L
2021
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1
more images
8
Бугарија Bulgaria
333 km
Reiden BFR 1
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Vrnjačka Banja
235 km
EMproject89 BM ULTRA - PVF
2023
Ново
Јавете се
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1500 km
MEBA 300 GA
1997
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Caterpillar D400E Caterpillar D400E Caterpillar D400E Caterpillar D400E Caterpillar D400E
more images
5
Бугарија Sofia
178 km
Caterpillar D400E
1996
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
more images
10
Бугарија Dolni Bogrov
(Локација на дилерот)
189 km
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
2019
Втора рака
Класифицирана реклама
SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R
more images
13
Косово Velekincë
94 km
SMIPACK BP802AR 230R
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMF 220 Linear DECKEL MAHO DMF 220 Linear DECKEL MAHO DMF 220 Linear DECKEL MAHO DMF 220 Linear DECKEL MAHO DMF 220 Linear DECKEL MAHO DMF 220 Linear DECKEL MAHO DMF 220 Linear
more images
7
Бугарија Bulgaria
333 km
DECKEL MAHO DMF 220 Linear
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Vrnjačka Banja
235 km
EMproject89 BOXmaker ULTRA + Nordson cold glue app .
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Riso IS900C Riso IS900C
more images
2
Македонија Skopje
52 km
Riso IS900C
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wei MJ276B
more images
1
Србија Vrnjačka Banja
235 km
Wei MJ276B
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck
more images
12
Бугарија Dolni Bogrov
(Локација на дилерот)
189 km
Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck
2018
Втора рака
Класифицирана реклама
HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS
more images
9
Србија Serbia
275 km
HAAS VF 2 SS
2018
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Vrnjačka Banja
235 km
EMproject89 BM MULTI/PRO 2400s
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Македонија Skopje
52 km
Riso ComColor 9050+ORPHIS 9050
2012
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Neptun 115 Neptun 115 Neptun 115
more images
3
Србија Vrnjačka Banja
235 km
Neptun 115
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
more images
12
Бугарија Dolni Bogrov
(Локација на дилерот)
189 km
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
2018
Втора рака
Класифицирана реклама
Србија Vrnjačka Banja
235 km
EMproject89 MS 1700 two color
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Novo Selo
238 km
EMproject89 BM PRO
2023
Ново
Јавете се