Купете користени машини (200.000)

Вилушкар
7.535
Вишок залиха, преостанат инвентар
618
Градежни машини
9.584
Други машини
1.602
Електрични алатки
176
Енергетска технологија
2.058
Земјоделски машини
942
Канцелариска технологија
104
Машини за обработка на дрво
12.072
Машини за обработка на жица
585
Машини за обработка на камен
128
Машини за обработка на метали и машински алати
33.230
Машини за пакување
1.690
Машини за печатење и печатење
5.090
Машини за чистење и опрема за управување со објекти
1.078
Медицинска технологија
731
Мотори
3.017
Обработка на хартија, обработка на филм
442
Опрема за автомобилска работилница
140
Опрема за обработка на пошта
48
Општинска технологија
1.138
Површинска технологија
477
Преработка и изработка на текстил
388
Преработка на пластика, технологија на пластика
2.851
Преработка на стакло, обработка на керамика
440
Рециклирање и отстранување
2.212
Системи за полнење и технологија за полнење
229
Телекомуникациска технологија и компјутерска технологија
35
Технологија за автоматизација
11.099
Технологија за ладење
482
Технологија на вакуум
417
Технологија на компримиран воздух
2.467
Технологија на мерење, технологија за тестирање
1.378
Технологија на погон и пренос
9.808
Технологија на складирање
3.379
Технологија на храна
5.809
Транспортни возила, комунални возила
33.553
Хемиски, фармацевтски машини
921
процесна технологија
828
специјални машини
171
технологија за третман на отпадни води
74

Купете користени машини (200.000)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Германија
1369 km
TRUMPF TruLaser 5040
2008
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Германија
1558 km
LICON RTM8
2018
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Белгија Région Wallonne, Белгија
1587 km
Metronor DUO
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1191 km
DECKEL FP3 L Aktiv
1979
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1312 km
TRUMPF TruMatic 6000 L
2001
како нов (користен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Bayern, Германија
1285 km
Goebel GRS-II-500
2005
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1295 km
MTRent MTcut V130y-12TH
2020
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Rheinland-Pfalz, Германија
1399 km
Gildemeister GMC 70
2002
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1310 km
ENGEL duo 600
2009
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1500 km
Eisele PSU 472 H
1991
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1312 km
TRUMPF TruMatic 3000 R
2005
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1576 km
Gleason No. 645
1976
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Австрија Vorarlberg, Австрија
1149 km
Barford TR 6536
2022
Ново
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Германија
1225 km
Gasparini PSG 200 / 3000
2005
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Италија Lombardia, Италија
1129 km
Okuma LB4000 EX-MC
2008
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1500 km
MEBA 300 GA
1997
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Sachsen, Германија
1163 km
WaldrichSiegen µPM 1250
2003
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1576 km
Gleason 275 G
2005
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Македонија Skopje
52 km
VM PACK VM140/2L
2021
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500 DKZ 2500
more images
14
Бугарија Sofia
179 km
DKZ 2500
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii
more images
15
Грција Thessaloniki 129, Oreokastro 570 13, Greece
142 km
Quicktech Ultimate I42U with LNS QLSiii
2020
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
more images
11
Бугарија Dolni Bogrov
(Локација на дилерот)
189 km
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
2018
Втора рака
Класифицирана реклама
Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1 Reiden BFR 1
more images
8
Бугарија Bulgaria
333 km
Reiden BFR 1
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1576 km
Gleason 275G
2006
Втора рака

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Србија Vrnjačka Banja
235 km
EMproject89 BM ULTRA - PVF
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
STANKO 5B161 STANKO 5B161 STANKO 5B161 STANKO 5B161 STANKO 5B161 STANKO 5B161 STANKO 5B161
more images
7
Бугарија Sofia
179 km
STANKO 5B161
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Caterpillar D400E Caterpillar D400E Caterpillar D400E Caterpillar D400E Caterpillar D400E
more images
5
Бугарија Sofia
178 km
Caterpillar D400E
1996
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
more images
10
Бугарија Dolni Bogrov
(Локација на дилерот)
189 km
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
2019
Втора рака
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMF 220 Linear DECKEL MAHO DMF 220 Linear DECKEL MAHO DMF 220 Linear DECKEL MAHO DMF 220 Linear DECKEL MAHO DMF 220 Linear DECKEL MAHO DMF 220 Linear DECKEL MAHO DMF 220 Linear
more images
7
Бугарија Bulgaria
333 km
DECKEL MAHO DMF 220 Linear
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1576 km
Gleason-Hurth ZS 130 T
2004
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
Србија Vrnjačka Banja
235 km
EMproject89 BOXmaker ULTRA + Nordson cold glue app .
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R SMIPACK BP802AR 230R
more images
13
Косово Velekincë
94 km
SMIPACK BP802AR 230R
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Riso IS900C Riso IS900C
more images
2
Македонија Skopje
52 km
Riso IS900C
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
more images
10
Бугарија Dolni Bogrov
(Локација на дилерот)
189 km
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
2019
Втора рака
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 80T DECKEL MAHO DMU 80T DECKEL MAHO DMU 80T DECKEL MAHO DMU 80T DECKEL MAHO DMU 80T DECKEL MAHO DMU 80T DECKEL MAHO DMU 80T DECKEL MAHO DMU 80T DECKEL MAHO DMU 80T DECKEL MAHO DMU 80T DECKEL MAHO DMU 80T
more images
11
Босна и Херцеговина Bosnien und Herzegowina
420 km
DECKEL MAHO DMU 80T
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wei MJ276B
more images
1
Србија Vrnjačka Banja
235 km
Wei MJ276B
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Vrnjačka Banja
235 km
EMproject89 BM MULTI/PRO 2400s
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Makino A99 Makino A99 Makino A99 Makino A99 Makino A99 Makino A99
more images
6
Бугарија Kostievo
247 km
Makino A99
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Македонија Skopje
52 km
Riso ComColor 9050+ORPHIS 9050
2012
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
more images
11
Бугарија Dolni Bogrov
(Локација на дилерот)
189 km
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
2019
Втора рака
Класифицирана реклама
HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS HAAS VF 2 SS
more images
9
Србија Serbia
275 km
HAAS VF 2 SS
2018
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Neptun 115 Neptun 115 Neptun 115
more images
3
Србија Vrnjačka Banja
235 km
Neptun 115
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Vrnjačka Banja
235 km
EMproject89 MS 1700 two color
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck
more images
12
Бугарија Dolni Bogrov
(Локација на дилерот)
189 km
Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck
2018
Втора рака
Класифицирана реклама
Safan E-brake 50-2050 ts1 Safan E-brake 50-2050 ts1 Safan E-brake 50-2050 ts1 Safan E-brake 50-2050 ts1
more images
4
Македонија Nordmazedonien
0 km
Safan E-brake 50-2050 ts1
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Novo Selo
238 km
EMproject89 BM PRO
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
more images
13
Бугарија Dolni Bogrov
(Локација на дилерот)
189 km
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
2020
Втора рака
Класифицирана реклама
Safan E-brake 50-2050 Safan E-brake 50-2050 Safan E-brake 50-2050 Safan E-brake 50-2050 Safan E-brake 50-2050
more images
5
Македонија Nordmazedonien
0 km
Safan E-brake 50-2050
2009
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
more images
12
Бугарија Dolni Bogrov
(Локација на дилерот)
189 km
Schmitz Cargobull Curtainsider Standard
2018
Втора рака
Класифицирана реклама
AMADA HFBO 80-25 AMADA HFBO 80-25 AMADA HFBO 80-25 AMADA HFBO 80-25 AMADA HFBO 80-25 AMADA HFBO 80-25 AMADA HFBO 80-25
more images
7
Македонија Nordmazedonien
0 km
AMADA HFBO 80-25
1996
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се