Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)

Купете користени машини

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
Вилушкар
6.143
Вишок залиха, преостанат инвентар
612
Градежни машини
7.048
Други машини
1.438
Електрични алатки
191
Енергетска технологија
1.879
Земјоделски машини
1.327
Канцелариска технологија
92
Ладење
445
Машини за обработка на дрво
11.377
Машини за обработка на камен
108
Машини за обработка на метал и машински алати
32.823
Машини за пакување
1.622
Машини за печатење и печатење
4.834
Медицинска технологија
723
Мотори
3.392
Обработка на жица
532
Обработка на пошта
54
Обработка на хартија, обработка на фолија
380
Опрема за автомобилска работилница
144
Општинска технологија
1.424
Површинска технологија
458
Преработка на пластика, технологија на пластика
2.577
Преработка на стакло, обработка на керамика
345
Рециклирање и отстранување
1.879
Системи за полнење и технологија за полнење
221
Текстилни машини
396
Телекомуникациска технологија и компјутерска технологија
32
Технологија за автоматизација
9.391
Технологија за чистење
932
Технологија на вакуум
390
Технологија на канализација
41
Технологија на компримиран воздух
2.906
Технологија на мерење, технологија за тестирање
1.326
Технологија на складирање
2.781
Технологија на транспортери и технологија на возење
8.545
Технологија на храна
5.563
Транспортни возила, комунални возила
30.253
Хемиски, фармацевтски машини
1.007
процесна технологија
709
специјални машини
165

Сите понуди

Германија, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1013 km
2018
Ново
Швајцарија, Швајцарија Швајцарија
(Локација на дилерот)
1189 km
1988
нештиклирано (искористено)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1216 km
2013
добро (искористено)
Sachsen, Германија Германија
1302 km
1996
добро (искористено)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1263 km
2008
добро (искористено)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1323 km
1995
Втора рака
Швајцарија, Швајцарија Швајцарија
(Локација на дилерот)
1189 km
2004
Втора рака
Baden-Württemberg, Германија Германија
1216 km
добро (искористено)
Sachsen, Германија Германија
1302 km
1999
добро (искористено)
Bayern, Германија Германија
1101 km
2008
добро (искористено)
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2002
Втора рака
Baden-Württemberg, Германија Германија
1216 km
1996
добро (искористено)
Sachsen, Германија Германија
1302 km
1999
добро (искористено)
Bayern, Германија Германија
1101 km
2007
Втора рака
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1539 km
1985
добро (искористено)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1216 km
2004
добро (искористено)
Унгарија Унгарија
676 km
2000
добро (искористено)
Niederösterreich, Австрија Австрија
838 km
2008
добро (искористено)
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1539 km
1994
добро (искористено)
1
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2022
Ново
Германија Германија
1237 km
1969
Втора рака
Sachsen, Германија Германија
1213 km
2008
подготвен за употреба (искористен)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1275 km
многу добро (користено)
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1539 km
2000
добро (искористено)
1
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2021
Ново
Sachsen, Германија Германија
1213 km
2008
подготвен за употреба (искористен)
Германија Германија
1201 km
2000
има потреба од поправка (користено)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1275 km
2015
добро (искористено)
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1539 km
2001
добро (искористено)
Германија Германија
1237 km
2002
Втора рака
Bremen, Германија Германија
1591 km
2008
многу добро (користено)
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1539 km
2004
добро (искористено)
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2001
добро (искористено)
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2021
Ново
1
Baden-Württemberg, Германија Германија
1235 km
1987
Втора рака
1
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2021
Ново
Baden-Württemberg, Германија Германија
1235 km
1989
добро (искористено)
1
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2021
Ново
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2021
Ново
1
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2022
Ново
Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck Schmitz Cargobull Reefer Standard Double deck
more images
8
Skopje Македонија
51 km
2015
Втора рака

Искористено

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши