Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)

Купете користени машини

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
Вилушкар
6.423
Вишок залиха, преостанат инвентар
605
Градежни машини
7.638
Други машини
1.428
Електрични алатки
193
Енергетска технологија
1.879
Земјоделски машини
1.559
Канцелариска технологија
81
Ладење
449
Машини за обработка на дрво
11.355
Машини за обработка на камен
107
Машини за обработка на метал и машински алати
32.917
Машини за пакување
1.650
Машини за печатење и печатење
4.837
Медицинска технологија
712
Мотори
3.383
Обработка на жица
554
Обработка на пошта
55
Обработка на хартија, обработка на фолија
373
Опрема за автомобилска работилница
147
Општинска технологија
1.441
Површинска технологија
453
Преработка на пластика, технологија на пластика
2.554
Преработка на стакло, обработка на керамика
338
Рециклирање и отстранување
1.835
Системи за полнење и технологија за полнење
220
Текстилни машини
384
Телекомуникациска технологија и компјутерска технологија
32
Технологија за автоматизација
9.384
Технологија за чистење
934
Технологија на вакуум
390
Технологија на канализација
43
Технологија на компримиран воздух
2.914
Технологија на мерење, технологија за тестирање
1.324
Технологија на складирање
2.788
Технологија на транспортери и технологија на возење
8.547
Технологија на храна
5.586
Транспортни возила, комунални возила
30.355
Хемиски, фармацевтски машини
1.009
процесна технологија
713
специјални машини
160

Сите понуди

Baden-Württemberg, Германија Германија
1263 km
2008
добро (искористено)
Prahova, Романија Романија
514 km
1979
реновиран (користен)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1323 km
1995
Втора рака
Германија Германија
1237 km
2007
Втора рака
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2002
Втора рака
Bayern, Германија Германија
1101 km
2008
добро (искористено)
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1539 km
1985
добро (искористено)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1283 km
1990
Втора рака
Bayern, Германија Германија
1101 km
2007
Втора рака
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1539 km
1994
добро (искористено)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1323 km
1995
Втора рака
Германија Германија
1237 km
1988
нештиклирано (искористено)
1
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2022
Ново
Унгарија Унгарија
676 km
2000
добро (искористено)
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1539 km
2000
добро (искористено)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1290 km
1980
добро (искористено)
Германија Германија
1237 km
1969
Втора рака
1
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2021
Ново
Niederösterreich, Австрија Австрија
838 km
2008
добро (искористено)
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1539 km
2001
добро (искористено)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1290 km
1960
добро (искористено)
Германија Германија
1237 km
1972
Втора рака
Sachsen, Германија Германија
1213 km
2008
подготвен за употреба (искористен)
Унгарија Унгарија
685 km
многу добро (користено)
Германија Германија
1237 km
2002
Втора рака
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2001
добро (искористено)
Sachsen, Германија Германија
1213 km
2008
подготвен за употреба (искористен)
Германија Германија
1237 km
1981
Втора рака
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2021
Ново
1
Baden-Württemberg, Германија Германија
1235 km
1995
Втора рака
1
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2021
Ново
Baden-Württemberg, Германија Германија
1235 km
1993
Втора рака
1
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2021
Ново
1
Baden-Württemberg, Германија Германија
1235 km
1987
Втора рака
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2021
Ново
Baden-Württemberg, Германија Германија
1235 km
2004
Втора рака
1
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија
1510 km
2022
Ново
Baden-Württemberg, Германија Германија
1235 km
1989
добро (искористено)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1235 km
1988
добро (искористено)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1235 km
1992
добро (искористено)

Искористено

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши