Multispindle SCHÜTTE SF 20 S DNT - Понуда на Machineseeker

Multispindle
SCHÜTTE SF 20 S DNT

цена
аукција
Година на градба
1996
држава
Втора рака (целосно функционален)
Повеќе аукции
Multispindle SCHÜTTE SF 20 S DNT
Multispindle SCHÜTTE SF 20 S DNT
Multispindle SCHÜTTE SF 20 S DNT
Multispindle SCHÜTTE SF 20 S DNT
Multispindle SCHÜTTE SF 20 S DNT
Multispindle SCHÜTTE SF 20 S DNT

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Multispindle
Производителот:
SCHÜTTE
модел:
SF 20 S DNT
Година на градба:
1996
држава:
Втора рака
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Германија Германија – Растојание: околу 1.418 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
1.000,00 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

TECHNICAL DETAILS


Control type: CNC


Number of spindles: 6
Spindle passage: 18 mm
Turning length: 63/50 mm


MACHINE DETAILS


Machine weight: approx. 4.5 t
Spindle drive motor: 11 kWОгласот беше преведен автоматски. Можни се грешки во преводот.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Iconтрансфер
Mastercard LogoVisa LogoCartebleue LogoKlarna LogoGiropay LogoiDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A16069003
Референтен број:
AUC-2404109
Ажурирање:
последен на 07.05.2024

Контакт

Kai Achtermann
Лице за контакт: Kai Achtermann
ИД на машината: 16069003
телефон:
SiegelSiegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Германија Германија
Растојание: околу 1.418 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Купи го сега
 SCHÜTTE SF 20 S DNT
 SCHÜTTE SF 20 S DNT
 SCHÜTTE SF 20 S DNT
 SCHÜTTE SF 20 S DNT
 SCHÜTTE SF 20 S DNT
 SCHÜTTE SF 20 S DNT

SCHÜTTESF 20 S DNT
buyer-protection
Класифицирана реклама
 SCHÜTTE SF 20 S DNT
 SCHÜTTE SF 20 S DNT
 SCHÜTTE SF 20 S DNT
 SCHÜTTE SF 20 S DNT
 SCHÜTTE SF 20 S DNT
more images
Австрија Ried im Oberinntal
1.070 km

SCHÜTTESF 20 S DNT
Потврден дилер
Јавете се
аукција
 Schütte SF 20 S DNT
 Schütte SF 20 S DNT
 Schütte SF 20 S DNT
 Schütte SF 20 S DNT
 Schütte SF 20 S DNT
Аукцијата заврши

SchütteSF 20 S DNT
buyer-protection
Класифицирана реклама
 Schütte SF 26 S DNT
 Schütte SF 26 S DNT
 Schütte SF 26 S DNT
 Schütte SF 26 S DNT
 Schütte SF 26 S DNT
 Schütte SF 26 S DNT
 Schütte SF 26 S DNT
 Schütte SF 26 S DNT
 Schütte SF 26 S DNT
more images
Италија Calusco d'Adda
1.086 km

SchütteSF 26 S DNT
Јавете се
аукција
 Schütte SF 51 DNT
 Schütte SF 51 DNT
 Schütte SF 51 DNT
 Schütte SF 51 DNT
 Schütte SF 51 DNT
Аукцијата заврши

SchütteSF 51 DNT
buyer-protection
Класифицирана реклама
 Schütte SF 26 DNT
 Schütte SF 26 DNT
 Schütte SF 26 DNT
 Schütte SF 26 DNT
 Schütte SF 26 DNT
 Schütte SF 26 DNT
 Schütte SF 26 DNT
 Schütte SF 26 DNT
 Schütte SF 26 DNT
more images
Германија Sternenfels
1.303 km

SchütteSF 26 DNT
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 SCHÜTTE SF32 S-DNT
 SCHÜTTE SF32 S-DNT
 SCHÜTTE SF32 S-DNT
 SCHÜTTE SF32 S-DNT
 SCHÜTTE SF32 S-DNT
 SCHÜTTE SF32 S-DNT
 SCHÜTTE SF32 S-DNT
 SCHÜTTE SF32 S-DNT
 SCHÜTTE SF32 S-DNT
 SCHÜTTE SF32 S-DNT
 SCHÜTTE SF32 S-DNT
 SCHÜTTE SF32 S-DNT
 SCHÜTTE SF32 S-DNT
more images
Италија Calusco d'Adda
1.086 km

SCHÜTTESF32 S-DNT
Јавете се
Класифицирана реклама
 Schütte SF 20
 Schütte SF 20
 Schütte SF 20
 Schütte SF 20
 Schütte SF 20
more images
Турција NOSAB, Atatürk Blv. No:2, 16140 Nilüfer/Bursa, Türkiye
623 km

SchütteSF 20
Јавете се
Класифицирана реклама
 Schütte SF 51S DNT
 Schütte SF 51S DNT
 Schütte SF 51S DNT
 Schütte SF 51S DNT
 Schütte SF 51S DNT
more images
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1.365 km

SchütteSF 51S DNT
Јавете се
Класифицирана реклама
 Schütte SF 89
 Schütte SF 89
 Schütte SF 89
 Schütte SF 89
 Schütte SF 89
 Schütte SF 89
more images
Словачка Slovenská 1136/54, 942 01 Šurany, Slovensko
774 km

SchütteSF 89
Јавете се
Класифицирана реклама
Schütte SF26S DNT Schütte SF26S DNT
Schütte SF26S DNT Schütte SF26S DNT
Schütte SF26S DNT Schütte SF26S DNT
Schütte SF26S DNT Schütte SF26S DNT
Schütte SF26S DNT Schütte SF26S DNT
more images
Италија Via dell'Artigianato, 12, 25030 Berlingo BS, Italia
1.039 km
Schütte SF26S DNT
SchütteSF26S DNT
Јавете се
Класифицирана реклама
 SCHUETTE SF51 DNT
 SCHUETTE SF51 DNT
 SCHUETTE SF51 DNT
 SCHUETTE SF51 DNT
 SCHUETTE SF51 DNT
more images
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1.519 km

SCHUETTESF51 DNT
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 MAN A 20 Lion?s City, Deutsches Fahrzeug, ID 1734
 MAN A 20 Lion?s City, Deutsches Fahrzeug, ID 1734
 MAN A 20 Lion?s City, Deutsches Fahrzeug, ID 1734
 MAN A 20 Lion?s City, Deutsches Fahrzeug, ID 1734
 MAN A 20 Lion?s City, Deutsches Fahrzeug, ID 1734
 MAN A 20 Lion?s City, Deutsches Fahrzeug, ID 1734
 MAN A 20 Lion?s City, Deutsches Fahrzeug, ID 1734
 MAN A 20 Lion?s City, Deutsches Fahrzeug, ID 1734
 MAN A 20 Lion?s City, Deutsches Fahrzeug, ID 1734
 MAN A 20 Lion?s City, Deutsches Fahrzeug, ID 1734
 MAN A 20 Lion?s City, Deutsches Fahrzeug, ID 1734
 MAN A 20 Lion?s City, Deutsches Fahrzeug, ID 1734
 MAN A 20 Lion?s City, Deutsches Fahrzeug, ID 1734
 MAN A 20 Lion?s City, Deutsches Fahrzeug, ID 1734
 MAN A 20 Lion?s City, Deutsches Fahrzeug, ID 1734
more images
Германија Neusorg
(Локација на дилерот)
1.196 km

MANA 20 Lion?s City, Deutsches Fahrzeug, ID 1734
Јавете се
Класифицирана реклама
 WINTER
more images
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1.304 km

WINTER
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Gütersloh
1.529 km

TransfluidDB 2060 S
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Robot przemysłowy Robotica Atom 20 - S -
 Robot przemysłowy Robotica Atom 20 - S -
 Robot przemysłowy Robotica Atom 20 - S -
 Robot przemysłowy Robotica Atom 20 - S -
 Robot przemysłowy Robotica Atom 20 - S -
 Robot przemysłowy Robotica Atom 20 - S -
 Robot przemysłowy Robotica Atom 20 - S -
more images
Полска Częstochowa
1.043 km

Robot przemysłowy Robotica Atom 20 - S -
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Gildemeister NEF 520 incl Rota-s plus Futter
 Gildemeister NEF 520 incl Rota-s plus Futter
 Gildemeister NEF 520 incl Rota-s plus Futter
 Gildemeister NEF 520 incl Rota-s plus Futter
 Gildemeister NEF 520 incl Rota-s plus Futter
 Gildemeister NEF 520 incl Rota-s plus Futter
 Gildemeister NEF 520 incl Rota-s plus Futter
 Gildemeister NEF 520 incl Rota-s plus Futter
 Gildemeister NEF 520 incl Rota-s plus Futter
 Gildemeister NEF 520 incl Rota-s plus Futter
 Gildemeister NEF 520 incl Rota-s plus Futter
 Gildemeister NEF 520 incl Rota-s plus Futter
 Gildemeister NEF 520 incl Rota-s plus Futter
 Gildemeister NEF 520 incl Rota-s plus Futter
 Gildemeister NEF 520 incl Rota-s plus Futter
more images
Германија Burgoberbach
1.215 km

GildemeisterNEF 520 incl Rota-s plus Futter
Јавете се
Класифицирана реклама
 SSB DSFG-1V/25-0410.208.42-S-N
 SSB DSFG-1V/25-0410.208.42-S-N
 SSB DSFG-1V/25-0410.208.42-S-N
 SSB DSFG-1V/25-0410.208.42-S-N
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km

SSBDSFG-1V/25-0410.208.42-S-N
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 SCHUETTE AF32 Dnt
 SCHUETTE AF32 Dnt
 SCHUETTE AF32 Dnt
 SCHUETTE AF32 Dnt
 SCHUETTE AF32 Dnt
more images
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1.519 km

SCHUETTEAF32 Dnt
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 SCHUETTE SF 63
 SCHUETTE SF 63
 SCHUETTE SF 63
 SCHUETTE SF 63
 SCHUETTE SF 63
 SCHUETTE SF 63
 SCHUETTE SF 63
 SCHUETTE SF 63
 SCHUETTE SF 63
more images
Германија Lüdenscheid
1.515 km

SCHUETTESF 63
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 SCHUETTE AF32S Dnt
 SCHUETTE AF32S Dnt
 SCHUETTE AF32S Dnt
more images
Германија Rösrath / Köln
(Локација на дилерот)
1.519 km

SCHUETTEAF32S Dnt
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 SCHUETTE SF 81
 SCHUETTE SF 81
more images
Германија Lüdenscheid
1.515 km

SCHUETTESF 81
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 SCHUETTE SF 63
 SCHUETTE SF 63
more images
Германија Lüdenscheid
1.515 km

SCHUETTESF 63
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 SCHUETTE SF 42
 SCHUETTE SF 42
 SCHUETTE SF 42
more images
Германија Lüdenscheid
1.515 km

SCHUETTESF 42
Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 SCHUETTE SF 36
 SCHUETTE SF 36
 SCHUETTE SF 36
more images
Германија Lüdenscheid
1.515 km

SCHUETTESF 36
Потврден дилер
Јавете се